IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tutankhamon Разгледай мнение
    Само ще предположа: Да.
    ми тоя другар Nikola, уж заслужил инвеститор а модерирал по 50 мнения на ден, това по негово думи.
    сещам се и за един иван давидов и той инвеститор и интервюта дава а и модераторче го играе ))
    ебай и инвеститорите де ге

    впрочем вместо отговор очаквам да затрият неудобния пост
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      имам въпрос

      има ли сред участниците във форума нещатни / необявени модератори?

      ...такива като Nikola, примерно?
      Само ще предположа: Да.
      The Mumy is alive, do not care about it !!!

      Коментар


      • имам въпрос

        има ли сред участниците във форума нещатни / необявени модератори?

        ...такива като Nikola, примерно?
        Last edited by ratten; 07.09.2016, 14:53.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
          Дишай, душице.

          Станала е техническа грешка при цитирането, защото с другия потребител имате почти еднакви автари. Ето:
          .....
          Като модерираш по 50 мнения на ден такива грешки се случват. Грешката е вече поправена, дори съм ти се и извинил.
          ....
          Коле, аз имам принципно въпросче

          Защо изобщо се налага този тип модерация?
          Това ... да са модерирани, т.е. цензурирани 50 мнения на ден ... звучи малко страшно или поне противно!
          Колко хора, мислиш биха търпяли това?
          Дори, по-грубите приказки не са оправдание.
          Един форум е Форум, когато се чува/пише свободно мнение.
          Или не??

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            Edno от мненията е възстановено с отметка спам и то беше от вчера, другото което беше изтрито беше от преди поне 2 дни и беше в темата за покупка на панелка. Просто констатирах липсата му тогава. Затова писах че са изчезнали 2 мнения
            Апропо мнението в темата политика което е изтрито с бележка спам- и аз и други колеги от този форум са си позволявали много по остри нападки, защо беше изтрито това мнение, така не разбрах
            1. Нищо не е възстановявано.
            2. "От поне два дни"- при тази конкретика няма как да се провери
            3. В политика бяха изтрити доста мнения, не само Вашето.

            Съвет: Десетки пъти сте бил предупреждаван, налагани са Ви и санкции. Спазвайте правилата на сайта и няма да имате подобни чуденки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
              Моля?
              Най-човешки Ви питам къде са били тези мнения, за да проверя какъв е проблемът.
              Edno от мненията е възстановено с отметка спам и то беше от вчера, другото което беше изтрито беше от преди поне 2 дни и беше в темата за покупка на панелка. Просто констатирах липсата му тогава. Затова писах че са изчезнали 2 мнения
              Апропо мнението в темата политика което е изтрито с бележка спам- и аз и други колеги от този форум са си позволявали много по остри нападки, защо беше изтрито това мнение, така не разбрах

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                Моля?
                Най-човешки Ви питам къде са били тези мнения, за да проверя какъв е проблемът.
                Проблемът му е в бавно алкохолно разграждане. Събудил се е с тежък махмурлук и до към 2 часа ще се чуди писал ли е или не е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  Ади нема нужда от сарказми
                  Моля?
                  Най-човешки Ви питам къде са били тези мнения, за да проверя какъв е проблемът.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                    Къде са били тези мнения?
                    Ади нема нужда от сарказми

                    Коментар


                    • Къде са били тези мнения?

                      Коментар


                      • Другари и другарки, дами и господа, нещо ми изчезват мненията, защо така се получава???
                        Обикновено се пише че мнението не е по темата, спам или обида, но сега няма нищо такова, мненията просто ги няма.
                        Знам че няма да получа отговор защо е така, но да знаете че не са хубави тези работи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                          Сори, ама Вие в ред ли сте да държите такава тема на сайта си?
                          Сега я виждам. И според мен не е редно да има такова нещо.
                          The weak are meat and the strong do eat.

                          Коментар


                          • Сори, ама Вие в ред ли сте да държите такава тема на сайта си?

                            Коментар


                            • Според мен драмата е голяма.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Стига спамили напразно.

                                Станала е техническа грешка, която е коригирана моментално и дори съм се извинил на "Българския Бъфет" въпреки, че изобщо не съм длъжен. Стига сте драматизирали.

                                Case closed.
                                The weak are meat and the strong do eat.

                                Коментар

                                Working...
                                X