IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    хе-хе, за първи път нова версия на сайт да ми хареса повече от старата. от мен браво.
    не ми харесва
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Ми са, нищо не намирам къде беше.

      Коментар


      • хе-хе, за първи път нова версия на сайт да ми хареса повече от старата. от мен браво.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
          Модераторе, айде 19:00 мина, отключвай темите
          не мое, требе да стане 20.00, дотогава е забраната
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Отивам да пия в кръчмата
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Модераторе, айде 19:00 мина, отключвай темите
              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

              Коментар


              • http://www.investor.bg/sasht/337/a/b...zarite-227922/

                Еврото поскъпна до 1,2222 долара в сравнение с 1,0989 долара по-рано.
                Eй редакцията, айде малко по внимателно и проверявайте преди да поствате цифрите, става ли.

                Че както бях сънен сутринта и отворих първо тая статия поизтръпнах малко като видях горното в червеното....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
                  Благодаря за идеята, ще помислим за разработка
                  Аватара е страхооотен!
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                    Инвесторци, за втори път - дайте малко лично творчество, а именно СЕПА преводите и имат ли те почва у нас. Не ми се мисли бизнеса колко плаща като такси на банките до момента и колко би спестил.
                    С две банки говорих, запазват си таксите, а навън тези преводи ако не са безплатни са центове.
                    Може би имайки банка в конгломерата не е учтиво да се пуска такъв материал или...?
                    Благодаря за идеята, ще помислим за разработка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mr_nikolov Разгледай мнение
                      Ок, стана. Оказа се, че като набиеш "Запомни ме" слага скапано cookie и това преебава нещата. Все пак си е бъг и се надявам да бъде фикснат.
                      Като се смени ИП-то и така се получава. Това е в резултат на параноя на некои дрогаре,
                      Но ако си с хром, не натискай запомни ме, ами разреши на браузъра да запомни детайлите.
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        Изтрий кукитата на инвестора и кеша, и трай агейн
                        Ама рестартирай след това
                        Ок, стана. Оказа се, че като набиеш "Запомни ме" слага скапано cookie и това преебава нещата. Все пак си е бъг и се надявам да бъде фикснат.

                        Коментар


                        • Изтрий кукитата на инвестора и кеша, и трай агейн
                          Ама рестартирай след това
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Разследвах и се оказа, че проблема го има само на Chrome май, на Edge и IE го няма. Разследвайте моля ви от ваша страна и го отстранете, супер дразнещо е, а хром е най-използвания браузър в момента.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mr_nikolov Разгледай мнение
                              Имам супер странен проблем когато достъпвам форума. Като отворя форума от телефон (Android, Google Chrome browser) не се отваря нищо, ама буквално нищо. Дава че е приключило зареждането и си стои на бял екран. За да се оправи трябва да отворя investor.bg и чак тогава investor.bg/forum. Има ли някой друг с подобен проблем и евентуално решение? Повтарям, проблемът го има само когато отварям форума директно, през телефон.
                              Май имах сходен проблем, но след логването.
                              Пробвай директно през пряк път на браузъра да влезеш.

                              Коментар


                              • Имам супер странен проблем когато достъпвам форума. Като отворя форума от телефон (Android, Google Chrome browser) не се отваря нищо, ама буквално нищо. Дава че е приключило зареждането и си стои на бял екран. За да се оправи трябва да отворя investor.bg и чак тогава investor.bg/forum. Има ли някой друг с подобен проблем и евентуално решение? Повтарям, проблемът го има само когато отварям форума директно, през телефон.

                                Коментар

                                Working...
                                X