IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    "От трета страна /питам Инвестор/-тия "заслужили"те-така ли сте ги трили?"

    Хаха , добър въпрос , има "заслужили герои на енвеститорския труд" с по 25000 поста булшит , дето са на специален режим ! Справка Маранди !
    Има и по лошо банват те завинаги и от заслужил ставаш чисто нов с няколко мнения и чисто нов ник

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      Модераторите играят и те ...и забравят да се поизтриват и побанват отвреме навреме...
      хващал съм няколко неподготвени изказвания на давидков и още някакъв 'инвеститор' дето се изказваха, как банвали...ама нали са потребители като нас...как раздават банани?!
      мишоци, бъркат акаунтите и става смях и ташак
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        според теб, може ли модерацията да го съжалява и заради това да му дава аванта
        .....каквато друг /омг/ и да му даде, той не би могъл да се възползва
        Модераторите играят и те ...и забравят да се поизтриват и побанват отвреме навреме...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata

          +10
          според теб, може ли модерацията да го съжалява и заради това да му дава аванта
          .....каквато друг /омг/ и да му даде, той не би могъл да се възползва
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
            До ИНВЕСТОР /не до Чичо, Вуйчо, нито пък - до Стринка/!
            Хората казват: де го чукаш, де се пука.
            Инвесторе, с поста си Чичо влиза в дискусия с мен. Нали темата е ясна: "До ИнвесторБГ"? Чичо ли представлява Инвестор?
            От друга страна, обзела ме е черна завист: как да стана "заслужил инвеститор", като 2/5 от мненията ми не са видяли бял свят? Надявах се на шестото ми мнение - вече да съм поне "полузаслужил". Шест мнения са това - не е шега работа. Излиза, че няма да ми дадете да напиша шестото си мнение. Не се сърдя, само констатирам - примирено и с наведена къдрава главица.
            От трета страна /питам Инвестор/-тия "заслужили"те-така ли сте ги трили? Ако е така-на всеки 5000 техни мнения-2000 са отишли на боклука. Не го вярвам, но зная, че модераторите са прави, дори когато показват "обичта" си по странен начин.
            От четвърта страна /няма да се разпростирам повече/, препоръката ми към Инвестора е-поне на "заслужилите"- да кажете пола на модераторите, за да не се получават конфузните ситуации с Чичо, който говори за Х_У в мъжки род.
            От пета страна/последна/-в цитата си съм "хванал" два съседни поста, което не означава, че цитирам Вуйчо и Стринка, нито пък друг някого.

            Поздрави, весела Коледа и плодотворна Нова година!
            "От трета страна /питам Инвестор/-тия "заслужили"те-така ли сте ги трили?"

            Хаха , добър въпрос , има "заслужили герои на енвеститорския труд" с по 25000 поста булшит , дето са на специален режим ! Справка Маранди !

            Коментар


            • До ИНВЕСТОР /не до Чичо, Вуйчо, нито пък - до Стринка/!
              Хората казват: де го чукаш, де се пука.
              Инвесторе, с поста си Чичо влиза в дискусия с мен. Нали темата е ясна: "До ИнвесторБГ"? Чичо ли представлява Инвестор?
              От друга страна, обзела ме е черна завист: как да стана "заслужил инвеститор", като 2/5 от мненията ми не са видяли бял свят? Надявах се на шестото ми мнение - вече да съм поне "полузаслужил". Шест мнения са това - не е шега работа. Излиза, че няма да ми дадете да напиша шестото си мнение. Не се сърдя, само констатирам - примирено и с наведена къдрава главица.
              От трета страна /питам Инвестор/-тия "заслужили"те-така ли сте ги трили? Ако е така-на всеки 5000 техни мнения-2000 са отишли на боклука. Не го вярвам, но зная, че модераторите са прави, дори когато показват "обичта" си по странен начин.
              От четвърта страна /няма да се разпростирам повече/, препоръката ми към Инвестора е-поне на "заслужилите"- да кажете пола на модераторите, за да не се получават конфузните ситуации с Чичо, който говори за Х_У в мъжки род.
              От пета страна/последна/-в цитата си съм "хванал" два съседни поста, което не означава, че цитирам Вуйчо и Стринка, нито пък друг някого.

              Поздрави, весела Коледа и плодотворна Нова година!

              Коментар


              • да го....
                Last edited by 4i40; 23.12.2016, 22:12.

                Коментар




                • Все пак, нека се извиня на модераторите и на съфорумците за безцелното ми "трупане на мнения" във Виртуалната кръчма. Наистина съм непоносим с тия мои ЦЕЛИ 5 /ПЕТ/ мнения от началото на регистрацията ми! Вземам си бележка. Весели празници! Наздраве! ))

                  Коментар


                  • ?!?
                    Темата ли обърка?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      В момента се изработва поръчкова украса за помещение 200 кв.м. за една презентация и щом се уверя, че нещата са ОК, ще започне кампания по медиите.

                      Тия тук ме трият ме за добър ден. Ама, трийте, бре ... и после чакайте приходи от реклама. Тоя цирк ще свърши 2020 година, когато свършват стинките от ЕС. Разчиствате бюрата и ще викнете по-любезни. Но се страхувам, че направо ще ви закрият, като спре досегашната хранилка от държавата през ойро-фондове.

                      Аз работя пазарно винаги и не ме е срам да погледна нито един мой почитател в очите. За година и половина изтрих само един пост, понеже беше неприемлив.
                      Демек си се качил на стълбата и ковеш лампички по прозорците.....Убаво....Гледай да не забиеш пирона в кабела.....

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow

                          Ти пък откри Америка!
                          Всеки в тоя форум знае, че СоПоЛоВ е най-тъпото същество във форума. Няма мозък дори колкото кокошка.
                          ХМ ИНВЕСТОРА ДНЕС ПО РАНО ВИ КАЗАХ, ЧЕ ТРЯБВА ПОСТОЯННИ БАННОВЕ ЗА ТИЯ, НО НЕ ВЯРВАТЕ!!??


                          ДО КОГА ЩЕ ВИ ТЪРПИМ, СЕЛЯНИТЕ КОИТО СИ ИМАТЕ ЗА ПОТРЕБИТЕЛИ!??

                          Коментар


                          • В момента се изработва поръчкова украса за помещение 200 кв.м. за една презентация и щом се уверя, че нещата са ОК, ще започне кампания по медиите.

                            Тия тук ме трият ме за добър ден. Ама, трийте, бре ... и после чакайте приходи от реклама. Тоя цирк ще свърши 2020 година, когато свършват стинките от ЕС. Разчиствате бюрата и ще викнете по-любезни. Но се страхувам, че направо ще ви закрият, като спре досегашната хранилка от държавата през ойро-фондове.

                            Аз работя пазарно винаги и не ме е срам да погледна нито един мой почитател в очите. За година и половина изтрих само един пост, понеже беше неприемлив.

                            Коментар


                            • Вече мога да влизам в темата. Но никакъв отговор от модераторите.А още семейното възпитание и след това придобитата учтивост налага отговор след питане. Ама карай, и на това съм доволен. Дерзайте, модератори, дерзайте! И банвайте коледно, сега му е времето!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от aleks262 Разгледай мнение
                                Тази тема НЕ Е да си водите лични разговори! Престанете!
                                Ами вместо да заплашваш, по-добре ми отговори на питането! А какви са нормалните отношения между нас, нека това да не те тревожи. Ти не си цензор!
                                И сега вече ще ме баннеш, нали? Я по-добре виж откога съм във форума, далеч преди теб. Малко уважение няма да ти бъде излишно.

                                Коментар

                                Working...
                                X