IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
    Въздържайте се от теми без смислено съдържание.


    Оставете човекът (Pyramid) да се изкаже! На мен ми е интересно да го чета!

    Коментар


    • Въздържайте се от теми без смислено съдържание.

      Коментар


      • Преди час и нещо пуснах нова тема и гледам, премахната е. Защо така, модераторите?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
          Колкото си по-активен- толкова повече цветни черти имаш под аватара си.
          Доволни?
          Да, благодарим за оказаната чест... Благодарим ти доста, чакахме от вчера.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Колкото си по-активен- толкова повече цветни черти имаш под аватара си.
            Доволни?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение

              Извинявай не те цитирах. Но се нервирах и реших да и задам наново твоя въпрос.
              От модератора се очаква, да отговори на подобен въпрос, а не да го трие и да обвинява в спам...

              Въпроса е към служителите, имайте добрината да обърнете внимание, ужас...
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                И аз това попитах, ти ми отговори, но ни изтриха диалога, под причина СПАМ....

                Амстердам, отговори ми на въпроса свързан със сайта, въпроса е безобиден, не ми трий диалога.... Що за поведение е това...???????????
                Извинявай не те цитирах. Но се нервирах и реших да и задам наново твоя въпрос.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
                  Много ми е интересно как може да е спам въпрос към инвестора в тема която се казва "До Инвестор.бг" ?
                  И как може да е спам отговор на такъв въпрос при положение че самия инвестор дава заето (не отговаря) ?

                  Айде наново :
                  Какво значат черите под аватара на даден потребител
                  - свързани са с брой мения?
                  - свързани са с брой лайкове?
                  - и с двете тогава но по какъв начин ?
                  И аз това попитах, ти ми отговори, но ни изтриха диалога, под причина СПАМ....

                  Амстердам, отговори ми на въпроса свързан със сайта, въпроса е безобиден, не ми трий диалога.... Що за поведение е това...???????????
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Много ми е интересно как може да е спам въпрос към инвестора в тема която се казва "До Инвестор.бг" ?
                    И как може да е спам отговор на такъв въпрос при положение че самия инвестор дава заето (не отговаря) ?

                    Айде наново :
                    Какво значат черите под аватара на даден потребител
                    - свързани са с брой мения?
                    - свързани са с брой лайкове?
                    - и с двете тогава но по какъв начин ?

                    Коментар



                    • 7
                      Птицадо:majnata
                      преди 3 минути

                      А ве ЧЕРВЕН *** НЕ ВИЖДАШ ЛИ КАКВО СИ НАПИСАЛ!???

                      А *** ПОДЛИЗУРСКА И ПОДМОЛНА, А????? КОГА ЧЧУГУНА В ГЛАВАТА ТИ ЩЕ СПРЕ ДА ЛЕЕ ОМРАЗА И АГРЕСИЯ ??? А НЕКАДЪРЕН ЧЕРВЕН ТЕРОРИСТИ???
                      ОТГОВОРИСледвай3
                      0

                      1

                      6
                      Птицадо:ratten
                      преди 5 минути

                      Те вашите коментари са по срамни и от псувни ве!???

                      ТОЛКОВА ЛИ СТЕ НЕКАДЪРНИ, ЧЕ СИ ЗНАЕТЕ САМО ЗА ЧЕРВЕНИЯ ФАШИЗЪМ!!??

                      Я ДА ВИ ЧУЕМ ПО НЕЩО ДРУГО ОТ ЖАЛКИЯ ЖИВОТ, КОИТО СТЕ ЖИВЕЛИ, ЩОТО НЕ Е БИЛ ДОСТОЕН .. ПО ВРЕМЕ НА БАЙ ВИ ТОШО.. СМЕШКИ ЛЪЖЛИВИ И БОЛНИ!!???


                      КАКВО ДА ВИ ПРАВИМ, САМО ГЛУПАЦИ СТЕ !"????

                      НЕ Е ЛИ ТАКА!??

                      Коментар


                      • модераторите, айде де, за какво сте тука?!
                        трябва ли всички да четат подобни агресивни простотии

                        цитирам потребител 'птица"

                        ММАМИЦАТА ВИ БОЛНА И НАПЪЛНО НЕКАДЪРНА!! ???

                        той, че е ненормален е ясно, ама вие за какво го търпите?!?!
                        да ви подскажа ли? БАНАН и то перманентен а не лиготии за по 1 седмица евентуално
                        Last edited by ratten; 17.01.2017, 00:10.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • 2
                          Птицадо:michaelis12
                          преди 7 минути

                          Мише, много си прост, ама много прост !!! ТИ НЕ ВИДЯ ЛИ 45 ГОДИНИ, ЧЕ РУСИЯ Е ИЗМИСЛЕНА СТАНА!??? РУСИЯ НЕ Е С.С.С.Р, ЗАЩО ИЗПАДАТЕ В ТАКАВА ТЕЖКА ЧЕРВЕНО ФАШИСТКА ШИЗОФРЕНИЯ ???

                          МНОГО СТЕ БОЛНИ ЩОМ ОДОБРЯВАТЕ АГРЕСИЯТА НА ШУТИН, МНОГО СТЕ БОЛНИ ПО БОЛНИ СТЕ И ОТ НЕГО!???

                          ТИ КАКЪВ СИ ОБАЧЕ, ВЕРНО ЛИ ТАКИВА СТЕ ИСТИНСКИ НАЦИОНАЛИСТИ ОБИЧАТЕ ПОВЕЧЕ РУСИЯ ОТКОЛКОТО БЪЛГАРИЯ ???

                          АМИ НЕ ВИ СТИГА АКЪЛА, ЗА НИЩО .. И СИ СТОИТЕ И СИ ЖИВЕЙТЕ В УТОПИИТЕ НА ЧЕРВЕНИЯ ФАШИЗЪМ!! УЖАС... МОЖЕ ЛИ ДА СИ ЖИВЯЛ 45 Г, В ОГРОМНА ЛЪЖА И ДНЕС ДА МИ ДАВАШ НЯКАКВИ СИ ВЪЗГЛЕДИ, АМИ НЕ СТАВАШ НЕ СЕ ВИЖДАШ КАК МИСЛИШ .. ТИ СИ МНОГО ГЛУПАВО ПРОМИТ В ЧЕРВЕН ФАШИЗАЪМ И ВИЕ СТЕ СИ ТЕРОРИСТИТЕ НОВИТЕ!! СЪЩАТА ЛЪЖА КАТО ПРИ ТЯХ ЗА 7-ТЕ БУЛКИ НА НЕБЕТО !! ХАХАХА

                          ММАМИЦАТА ВИ БОЛНА И ПРОСТА ЗАЩО ВЪОБЩЕ СТЕ РОДЕНИ !????



                          Нещо май като "правила на сайта" имахте ...или то се отнася само за такива като мен ?!

                          Коментар


                          • Двете червени лентички в скалата под аватара какво значат?
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                              Г-н Попов във всеки читав сайт с активен форум има бутони харесвам или не харесвам.
                              Защо при вас има само единия при мненията във форума и се налага да се конфронтираш със съотвения манипулатор или просто ............................. за да си покажеш мнението ???
                              Нарочно ли го правите ????
                              "Читав"? Това си е лично Ваше мнение, моля не обобщавайте.
                              Според мен е точно обратното.

                              Коментар


                              • Г-н Попов във всеки читав сайт с активен форум има бутони харесвам или не харесвам.
                                Защо при вас има само единия при мненията във форума и се налага да се конфронтираш със съотвения манипулатор или просто ............................. за да си покажеш мнението ???
                                Нарочно ли го правите ????

                                Коментар

                                Working...
                                X