IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бих ви отговорил, но не ви виждам.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      може ли някой да ме подсети, как ставаше добавяне на потребители в игнор листата
      благодаря
      Мен също ме интересува.
      г-жа Фирдевс.2015г.

      Коментар


      • Да не би да ви продадоха току що?
        The strongest stand last.

        Коментар


        • може ли някой да ме подсети, как ставаше добавяне на потребители в игнор листата
          благодаря
          препоръка е

          Коментар


          • днес с изненада открих че думата банк е нецензурна. в коментарите под статиите излиза редактирана с ***
            в тая връзка искам да ви кажа;

            ваш*та БАНКА!
            Last edited by ratten; 23.01.2017, 15:56.
            препоръка е

            Коментар


            • во
              Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              Имаше тема "Харесва ли ви новия интерфейс..." - не ми се търси.
              А и баш до Инвестора са насочени думите ми.
              И до Бойчо, и до хората, които имат грижата Форумът да е активна част от сайта.
              Или пък, до хората, ангажирани да елиминират ентусиазма за активност в открита среда ...
              Не знам, Кой КОЙ е...

              Но питам пак, защо във Форума дребни удобства на интерактивното пространство и сега продължават да липсват:
              - не се оцветяват контрастно - прочетени от непрочетени теми
              - емотиконите са от мрачното царство на дебилни мислители

              Тема "Политика" ... що е посочено в скоби, че е без Бъг(смайване) ...другите с Бъг ли са???

              Узря ли модераторството за убеждението, че Политиката в Таз страна определя и Икономиката, и медийната среда...и свободата на словото
              И че, ако има линия на анти- или про-русизъм, ТО мястото му не е в нашата Политика???

              Свободен ли е този Форум?
              От свободен форум за несъгласие и различно мислене от това на модерацията, не банват под измислени предлози. НЕ Е свободен форумът но, определени готини типове срещнах тук, не мога да му обърна гръб само, щото някой не бил на кеф. Това е, Съненце. Казах.
              The Mumy is alive, do not care about it !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Излизам от профила си, излизам от инвестора. След 10мин отварям пак инвестора и виждам, че зелената точка за присъствие свети....
                Рестартирам компа, изключвам рутера, отварям темата и пак свети.....(Хвърлям всичко през прозореца и пак свети..)
                Не искам да се маркира индикация, когато не съм влезнал в профила си....
                Бах маа му, все едно цял ден спамя пред компа...
                Чиче, мисля че има сериозен проблем. Аз на твое място бих се притеснил много.
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Излизам от профила си, излизам от инвестора. След 10мин отварям пак инвестора и виждам, че зелената точка за присъствие свети....
                  Рестартирам компа, изключвам рутера, отварям темата и пак свети.....(Хвърлям всичко през прозореца и пак свети..)
                  Не искам да се маркира индикация, когато не съм влезнал в профила си....
                  Бах маа му, все едно цял ден спамя пред компа...
                  хахахахааааа сега даже зелените ухилени безформени човечета (от стария булшит емотикон форум) ми изглеждат симпатично сладки ))))
                  Биг брадър зацикля по профилите )))))))))))
                  Last edited by съни(тя); 21.01.2017, 23:21.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    Имаше тема "Харесва ли ви новия интерфейс..." - не ми се търси.
                    А и баш до Инвестора са насочени думите ми.
                    И до Бойчо, и до хората, които имат грижата Форумът да е активна част от сайта.
                    Или пък, до хората, ангажирани да елиминират ентусиазма за активност в открита среда ...
                    Не знам, Кой КОЙ е...

                    Но питам пак, защо във Форума дребни удобства на интерактивното пространство и сега продължават да липсват:
                    - не се оцветяват контрастно - прочетени от непрочетени теми
                    - емотиконите са от мрачното царство на дебилни мислители

                    Тема "Политика" ... що е посочено в скоби, че е без Бъг(смайване) ...другите с Бъг ли са???

                    Узря ли модераторството за убеждението, че Политиката в Таз страна определя и Икономиката, и медийната среда...и свободата на словото
                    И че, ако има линия на анти- или про-русизъм, ТО мястото му не е в нашата Политика???

                    Свободен ли е този Форум?
                    Е как ...?
                    За иван бота и бибо идиота е свободен.....

                    Коментар


                    • Излизам от профила си, излизам от инвестора. След 10мин отварям пак инвестора и виждам, че зелената точка за присъствие свети....
                      Рестартирам компа, изключвам рутера, отварям темата и пак свети.....(Хвърлям всичко през прозореца и пак свети..)
                      Не искам да се маркира индикация, когато не съм влезнал в профила си....
                      Бах маа му, все едно цял ден спамя пред компа...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        Имаше тема "Харесва ли ви новия интерфейс..." - не ми се търси.


                        Свободен ли е този Форум?
                        Максимум 10 минути свобода , докат те забършат... ...дискретният чар на модерацията се нарича !

                        Коментар


                        • Имаше тема "Харесва ли ви новия интерфейс..." - не ми се търси.
                          А и баш до Инвестора са насочени думите ми.
                          И до Бойчо, и до хората, които имат грижата Форумът да е активна част от сайта.
                          Или пък, до хората, ангажирани да елиминират ентусиазма за активност в открита среда ...
                          Не знам, Кой КОЙ е...

                          Но питам пак, защо във Форума дребни удобства на интерактивното пространство и сега продължават да липсват:
                          - не се оцветяват контрастно - прочетени от непрочетени теми
                          - емотиконите са от мрачното царство на дебилни мислители

                          Тема "Политика" ... що е посочено в скоби, че е без Бъг(смайване) ...другите с Бъг ли са???

                          Узря ли модераторството за убеждението, че Политиката в Таз страна определя и Икономиката, и медийната среда...и свободата на словото
                          И че, ако има линия на анти- или про-русизъм, ТО мястото му не е в нашата Политика???

                          Свободен ли е този Форум?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            Относно "приемливо/неприемливо":
                            Скъпа/и aleks262, май не разбираш: Няма "лоши" думички. Има лош контекст. И лоши действия.
                            "майната и на темата" означава, че вече съм я прежалил. Щом амстердамката не я разбира, да я трие /сякаш, като изтрие, ще разбере КАКВО съм казал?/ "Изтрила спама". Какъв? Кой кому какво е "продавал"?
                            После, ако някой нещо не разбира...вариантите не са много: Или говорещият/писалият/ използва неразпознаваем език, или нещо интелектуалните нива се разминават. Обикновено, по-интелигентният разбира повече...или иде реч за "точно обратното"? Не знам, вие ми кажете.
                            Иначе, по темата, който разрал-разбрал.
                            Живи и здрави.
                            който разбрал търси да чете още , който не разбрал - трие

                            Коментар


                            • Относно "приемливо/неприемливо":
                              Скъпа/и aleks262, май не разбираш: Няма "лоши" думички. Има лош контекст. И лоши действия.
                              "майната и на темата" означава, че вече съм я прежалил. Щом амстердамката не я разбира, да я трие /сякаш, като изтрие, ще разбере КАКВО съм казал?/ "Изтрила спама". Какъв? Кой кому какво е "продавал"?
                              После, ако някой нещо не разбира...вариантите не са много: Или говорещият/писалият/ използва неразпознаваем език, или нещо интелектуалните нива се разминават. Обикновено, по-интелигентният разбира повече...или иде реч за "точно обратното"? Не знам, вие ми кажете.
                              Иначе, по темата, който разрал-разбрал.
                              Живи и здрави.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                                Няма да го изтрие. Холандката има чувство за хумор.
                                Е то и на теб не може да се отрече За много години /на патерици/ !

                                Коментар

                                Working...
                                X