IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да спра получаването на поща от Вас?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
    Изхода , който съм намерил е да спра да пиша. И това и правя
    Бях забравил за тази досада... Изхода, който аз съм намерил е да сложи филтъра на пощенската си кутия така че всички съобщения от инвестора да отиват автоматически в с спам папката. Лошото за инвесторчето е че настройките за този спам филтър отиват в spmhaus.org и съответно те влизат в черните листи... Но на мен какво ми пука?! Щом от инвесторчето не се съобразяват с мен, защо аз да се съобразявам с тях?
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
      ...след като 100 потребителя се оплакаха вече, включително и моя милост поне 2 пъти, не е ли по лесно програмистите им да променят настройката да е " без известяване " по дифолт ?

      ПП ето , че отново забравих да променя опцията за известяване
      Подкрепям с две ръце и с два крака. Много е дразнещо и е крайно време от Инвестор да направят нещо по въпроса.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
        Всеки мейл най-отдолу си има линк, където пише нещо такова:

        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
        За да не получавате повече известия за отговори по темата, кликнете тук:
        http://www.investor.bg/forum/subscri...v6chjhk4c54jvg


        Много е просто - кликаш линка (не този горе, а онзи в пощата ти) и няма да получаваш известия по темата.

        Освен това, когато пишеш отговор по даден тема (както правя аз сега), малко по-надолу има една кутийка, която се казва Абонамент (известия). Просто избери опцията Без осведомяване по е-мейл и няма да получаваш известия.
        това ясно,но .......
        за всяка нова тема се получават известия и всеки път трябва да влизам в поне едно известие и да правя това , което си описал.
        когато поствам забравям да променя известяването щото това е единственият форум, който ме интересува с дефолтно известяване.
        след като 100 потребителя се оплакаха вече, включително и моя милост поне 2 пъти, не е ли по лесно програмистите им да променят настройката да е " без известяване " по дифолт ?

        ПП ето , че отново забравих да променя опцията за известяване
        Last edited by NYSERookie; 10.07.2011, 12:38.
        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

        Коментар


        • Всеки мейл най-отдолу си има линк, където пише нещо такова:

          ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
          За да не получавате повече известия за отговори по темата, кликнете тук:
          http://www.investor.bg/forum/subscri...v6chjhk4c54jvg


          Много е просто - кликаш линка (не този горе, а онзи в пощата ти) и няма да получаваш известия по темата.

          Освен това, когато пишеш отговор по даден тема (както правя аз сега), малко по-надолу има една кутийка, която се казва Абонамент (известия). Просто избери опцията Без осведомяване по е-мейл и няма да получаваш известия.

          Коментар


          • Изхода , който съм намерил е да спра да пиша. И това и правя

            Коментар


            • Как да спра получаването на поща от Вас?

              За всяка тема която съм писал получавам тонове с е-майли. Не мога да намеря настройката да изключа тази функция.
            Working...
            X