IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да спра получаването на поща от Вас?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
    Дай Боже! Макар че не виждам какво толкова има да му "работят" на тоя проблем.
    Давам мнение като софтуерен инженер:

    Най-вероятно не е толкова лесно да се променят настройките по подразбиране, тъй като това не е самостоятелен форум, а външен софтуер, който е интегриран като форум в сайта на Инвестор.БГ. Като следствие (предполагам) всяка една промяна би следвало де се реализира не само административно, ами и програмно, което усложнява процеса.

    Все пак горното не е извинение защо никой не е обърнал внимание на проблема вече толкова време.

    По мое мнение ако съм прав и интеграцията на форума е довела до усложнено администриране на настройките, тогава един програмист би трябвало да се справи със задачата да препрограмира настройките за автоматично известяване в срок не повече от два, максиму три дни.

    В най-лошия случай настройката може да се промени по най-дивашкия начин като се интегрира малко JavaScrip код, който автоматично да селектира опцията за не-известяване при зареждане на страницата. Всъщност това може да се имплементира и за един час (заедно с тестването), но от програмна гледна точка не е чисто решение на проблема.

    Ако предположим, че работата започва от утре, нека дадем на Инвестор.БГ шанс до края на седмицата. Мисля, че това е разумен срок.

    И отново казвам, Инвестор.БГ нямат извинение, че оставиха този проблем нерешен толкова дълго време.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
      Дай Боже! Макар че не виждам какво толкова има да му "работят" на тоя проблем.

      Инвесторе, докога ще мълчите? Очакваме коментар по поставения проблем!

      е как?
      някой яйцеглав требе да му се напомни да спре да копа във фермичката марули и да си свърши работата
      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

      Коментар


      • само година им отне за реакция
        пожелавам ви все така навременно да реагирате
        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
          Получих информация от Мариян Йорданов (директор за връзка с инвеститорите на "Инвестор.БГ АД") и Алекси Андонов (член на борда на директорите на "Инвестор.БГ АД"), че се работи по отстраняването на проблема.
          Дай Боже! Макар че не виждам какво толкова има да му "работят" на тоя проблем.

          Инвесторе, докога ще мълчите? Очакваме коментар по поставения проблем!
          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • Получих информация от Мариян Йорданов (директор за връзка с инвеститорите на "Инвестор.БГ АД") и Алекси Андонов (член на борда на директорите на "Инвестор.БГ АД"), че се работи по отстраняването на проблема.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
              Това е верно, че нивото на форума доста е паднало напоследък...
              ами дай тогава и да го налопаме със спам ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                Това е верно, че нивото на форума доста е паднало напоследък...
                Но няма общо с несретността на инвесторския екип и спама от тяхна страна.

                Коментар


                • Това е верно, че нивото на форума доста е паднало напоследък...
                  Мнението не е препоръка за сделки!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ballomed Разгледай мнение
                    Аз им писах, отебаха ме, вкарах ръчно спам филтър, всички пощи от инвестор да отиват в спама. Тъпото е че отиват и пощите че съм получил лично примерно, но по добре така. И пак го казвам, при първа по читава алтернатива, спирам да влизам тук, гаврата с анкетите и тази със спама са подигравка с хората. Огромна част от по-сериозните потребители и без това вече не пишат.
                    Какво значи "отебаха ме"? Отговориха ти да си гледаш работата или въобще не ти отговориха? А за алтернативата си прав, ама няма бе мама му стара! Пробвах в "другия" форум, но там нещо не се събраха достатъчно хора и замряха нещата. А тук ми писна вече от шайката политически коментатори ..... Въобще вече няма обмен на мнения за икономика и инвестиции, само гнусни политически тролове и психопати. На времето Инвесторът беше изпаднал в подобна ситуация със спортните теми и фенове. Беше настанал пълен бардак.Но Инвесторът прояви твърдост и бързо овладя положението. За съжаление не може да се каже същото за борбата с политическите тролове.

                    Инвесторе, докога ще мълчите? Очакваме коментар по поставения проблем!
                    Last edited by netware5; 12.07.2011, 13:43.
                    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                    Коментар


                    • а как мога да си zатриа аccount-a. tozi sait e po prost otpredi 5 godini, kogato se registritrah za parvi pat....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                        Няма какво да те учудва, сигурно и за по-малко от две минути се оправя, но както са вкарали тролове, така и това явно цели само едно.
                        Кавали в общи линии след като толкова време и така целенасочено тровят живота на потребителите.
                        Аз им писах, отебаха ме, вкарах ръчно спам филтър, всички пощи от инвестор да отиват в спама. Тъпото е че отиват и пощите че съм получил лично примерно, но по добре така. И пак го казвам, при първа по читава алтернатива, спирам да влизам тук, гаврата с анкетите и тази със спама са подигравка с хората. Огромна част от по-сериозните потребители и без това вече не пишат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                          1. Проблемът се решава сигурно за 2 минути. Толкова ще отнеме на администратора на форума да смени настройката по подразбиране. И затова съм силно учуден, че се съпротивляват толкова време.

                          Инвесторе, докога ще мълчите? Очакваме коментар по поставения проблем!
                          Няма какво да те учудва, сигурно и за по-малко от две минути се оправя, но както са вкарали тролове, така и това явно цели само едно.
                          Кавали в общи линии след като толкова време и така целенасочено тровят живота на потребителите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                            Поставих официално въпроса пред ръководството на Инвестор.БГ (визирам не техническия екип на сайта, а мениджмънт екипа на компанията).

                            Искрено се надявам като акционер в дружеството, моят глас да се чува. Ако ли пък не... ами Инвестор.БГ каквото си посее - това и ще жъне.

                            Аз също не съм доволен от настройките по подразбиране за известяване, но и не съм чак толкова активен по форума, за да ми пречи. Все пак си представям какво им е на хората, които на ден коментират по десет теми... не е особено приятно.
                            Е ха дано .... Искам само да отбележа две неща:

                            1. Проблемът се решава сигурно за 2 минути. Толкова ще отнеме на администратора на форума да смени настройката по подразбиране. И затова съм силно учуден, че се съпротивляват толкова време.

                            2. Спаменето не зависи от активността ти. Зависи от това в колко "нови" теми си пуснал поне едно мнение, пък макар и преди месеци. Под "нови" разбирам темите създадени след датата Х, когато са сменени настройките на форума (някъде през 2010 г.). След това спаменето вече зависи колко активна е самата тема, без значение дали вече участваш. Например, преди 3 месеца постваш едно мнение в някаква тема и забравяш за нея. Темата не е твърде активна до днес, когато по някаква причина други хора започват да пишат активно в нея. И изведнъж те залива мощна вълна от безсмислени известия за нови мнения в тема, за която си забравил.

                            Инвесторе, докога ще мълчите? Очакваме коментар по поставения проблем!
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Поставих официално въпроса пред ръководството на Инвестор.БГ (визирам не техническия екип на сайта, а мениджмънт екипа на компанията).

                              Искрено се надявам като акционер в дружеството, моят глас да се чува. Ако ли пък не... ами Инвестор.БГ каквото си посее - това и ще жъне.

                              Аз също не съм доволен от настройките по подразбиране за известяване, но и не съм чак толкова активен по форума, за да ми пречи. Все пак си представям какво им е на хората, които на ден коментират по десет теми... не е особено приятно.
                              Last edited by ivandavidov; 12.07.2011, 12:15.

                              Коментар


                              • Е хубу де, писахте ли им на мейлите по надолу?
                                Мнението не е препоръка за сделки!

                                Коментар

                                Working...
                                X