IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Печелите ли от форекс?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от men79
    Добре ! Гласувах от горе надолу за четвъртия отговор.
    сега ако кажеш и номинала на това много ще ти кажа дали трябва да се косиш или не

    Коментар


    • Първоначално изпратено от men79
      Ами то зависи от размера на сметката - колко е много и колко е малко.
      Но примерно над 50% е много .

      Идеята ми е , да видя как е при другите и аз на какво ниво съм. Отдавна се занимавам вече с това.
      нищо не зависи от размера на сметката...но истината е една (според мен естествено) за да имаш теоретъичния шанс да печелиш регулярно от форекс първо условие е да отделиш за тази дейност минимум 50 000 лева...другите неща са отделна работа.Относно мес.доходност за 50 % забрави ако имаш 2-3 % месечно шапка хвърляй .И поради много рисковия пазар ( в основата на големия риск е не волатилноста на пазара ,а по скоро левъриджа) трябва да гоним такава доходност....

      Коментар


      • Добре ! Гласувах от горе надолу за четвъртия отговор.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от men79
          Идеята ми е , да видя как е при другите и аз на какво ниво съм. Отдавна се занимавам вече с това.
          след като отдавна се занимаваш с това , дай да видим как стоят нещата при теб ???
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Еми месечно нека да е - като заплата или шок голям

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki
              Първоначално изпратено от men79
              Ами то зависи от размера на сметката - колко е много и колко е малко.
              Но примерно над 50% е много .
              тази проценти за седмица ли ги имаш на предвид, за месец или за година ???
              на ден

              Коментар


              • Първоначално изпратено от men79
                Ами то зависи от размера на сметката - колко е много и колко е малко.
                Но примерно над 50% е много .
                тази проценти за седмица ли ги имаш на предвид, за месец или за година ???
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Ами то зависи от размера на сметката - колко е много и колко е малко.
                  Но примерно над 50% е много .

                  Идеята ми е , да видя как е при другите и аз на какво ниво съм. Отдавна се занимавам вече с това.

                  Коментар


                  • Re: Печелите ли от форекс?

                    Първоначално изпратено от men79
                    Печелите ли наистина от форекс? И ако може без да си правим излишни реклами, просто кажете как стоят реално нещата. Възможно ли е наистина да се печели от форекс търговията? Издържа ли се някой от форекс?
                    каква е идеята ти ...от резултатите в анкетата да си направиш извод дали да се захващаш с форекс или не....или просто от любопитство

                    Коментар


                    • отговора на тая анкета отдавна е широко известен - грубо 95% губят останалите печелят кой повече кой по малко

                      Коментар


                      • какво разбираш под много и малко , за да се ориентирам къде да гласувам ???
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Печелите ли от форекс?

                          Печелите ли наистина от форекс? И ако може без да си правим излишни реклами, просто кажете как стоят реално нещата. Възможно ли е наистина да се печели от форекс търговията? Издържа ли се някой от форекс?
                          1
                          да
                          20.00%
                          26
                          не
                          17.69%
                          23
                          печеля много
                          6.92%
                          9
                          загубих много
                          18.46%
                          24
                          и губя и печеля, на нулата съм
                          10.77%
                          14
                          да , малко, но печеля
                          13.85%
                          18
                          малко на загуба съм
                          12.31%
                          16
                        Working...
                        X