IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дейността на букмейкъра bet365 е забранена

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Captain Morgan Разгледай мнение
    Аз си затворих сметката при тях. Изключително некоректни се оказаха, особено livescore-а им е под всякаква критика.
    аз също, асъм им правил оборот от по 100К евро годишно и нагоре... Сега не залагам, поради липса на буки, при което да заложа, и съм си супер
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Аз си затворих сметката при тях. Изключително некоректни се оказаха, особено livescore-а им е под всякаква критика.

      Коментар


      • Bet365 работещ линк за вход от България

        Популярният онлайн букмейкър Bet365 подаде официално документи за лиценз за България в края на миналата година и съвсем скоро трябва да нямаме проблеми с залозите онлайн. Вече няма да търсим работещ линк или алтернативен линк за достъп, вход и регистрация в bet365. Иначе аз влизам в bet365 през този сайт
        http://bgbets.com/bet365/

        Коментар


        • http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=994086

          Никой няма да се лицензира!
          Амсалаци!

          Хазарта, за някой е зарибявка и забавление... Така е за болшинството от западняците...

          От същия тоя хазарт, могат да се вадят добри пари, въпреки че не сме от хората дето го организират...

          Дълго е за обясняване...

          Ще минаваме в нелегалност, няма да ни е за сефте...

          Коментар


          • Ами да ги затварят, аман от техните зарибявки, препълниха ми пощата, писна ми.

            Коментар


            • Никой няма да прояви желание за лицензиране при така замислените условия.
              Както виждаш, закона е вече половин година в сила и никой не е лицензиран...

              Коментар


              • Виждам, че темата е стара, но ме интересува дали някой има информация как стои въпроса с новите правила за лицензиране на ДКХ и дали бет365 ще получат лиценз?

                __________________
                Потърсих в Интернет новини за Zamunda и попаднах на една много полезна статия за Zamunda и няколко други торент тракери в България.

                Съвсем скоро разбрах, че бонуса в Efbet за нова регистрация се е увеличил на цели 200 лв.

                През този месец bet100bonus.com предлага 100% бонус за нови клиенти на bet365, както и на други онлайн букмейкъри.
                Last edited by bulbet; 21.01.2023, 09:51.

                Коментар


                • Щях да кажа, че темата е от 2008-а, но mathematician ме изпревари.

                  Определението за хазарт е: залагане върху вероятността на изхода от бъдещо събитие с цел печалба или преимущество, но с възможност да се изгуби залога.

                  След като пазителите на обществото затворите казината, бих ви препоръчал да затворите и фондовите борси, защото борсовите спекулации напълно съответстват на това определение. Също и всеки вид бизнес, който изисква инвестиция. Забранете всякаква стопанска инициатива на гражданите, нали не искаме да се превърнат в пропаднали комарджии!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от yarkost Разгледай мнение
                    Абе вие наред ли сте - това е може би най -коректния букмейкър. Лицензиран си е навсякъде и няма никакви проблеми с него. аз много си ги харесвам ( ето защо бет365) и си слагам там от години - на 100% коректност
                    Ти да си туриш линка ли изкопа тая новина от 2008 год?

                    Очевидно невярна.

                    Коментар


                    • Хазартът е вид разврат и, ако не си пусках по някой фиш, щях да хвърля камък веки

                      Коментар


                      • въпрос на време е да скорят шапката на интернет залаганията, защото хазарта като цяло е не по-малко вреден за обществото от наркотиците и проституцията
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Абе вие наред ли сте

                          Абе вие наред ли сте - това е може би най -коректния букмейкър. Лицензиран си е навсякъде и няма никакви проблеми с него. аз много си ги харесвам ( ето защо бет365) и си слагам там от години - на 100% коректност

                          Коментар


                          • http://www.focus-sport.net/?do=n1148764201870

                            Коментар


                            • Re: Дейността на букмейкъра bet365 е забранена

                              Първоначално изпратено от IVO_
                              Институции: Забраниха дейността на букмейкър в Европейския съюз

                              07 септември 2008 | 22:48 | Агенция "Фокус"

                              Лондон. Дейността на букмейкъра bet365 е забранена на територията на Европейския съюз, съобщиха световните агенции. Причината е в нелоялна конкуренеция на пазара и измами на клиенти. Много от тях са се оплакали на Комисията за защита на потребителите и след проверка се е оказало, че това наистина е така. Забраната за букмейкъра важи и за територията на България. Все още не е ясно дали клиентите ще могат да вземат парите от сметките си, които са блокирани.


                              Ако вече не е късно - спасявайте си парите ! Очаквам да се случи същото и с други букмейкъри ! Затова бягайте докато е време ! Не е препоръка , а приятелски съвет !
                              ох баня, ох кеф!

                              Коментар


                              • Кьорфишек е!
                                Бет365 са един от най-добрите в света! Лошото е че бързо ограничават...

                                Ако вече не е късно - спасявайте си парите ! Очаквам да се случи същото и с други букмейкъри ! Затова бягайте докато е време ! Не е препоръка , а приятелски съвет !
                                Ти си спасявай парите в Еврофутбол на коефициенти 1.63/1.63 (23% маржин), аз предпочитам в нета да джиткам на 1.95/1.95

                                Коментар

                                Working...
                                X