IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дейността на букмейкъра bet365 е забранена

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение

    Една групова жалба няма ли да има по-голям ефект?
    кои са в групата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение

      Една групова жалба няма ли да има по-голям ефект?
      Здравей в какъв смисъл групова жалба ,то по принцип никой не му се занимава с моите проблеми дори лицето с което сме обвинени в съучастничество каза ,че не му пука дори не вдига телефона какво го интересува той си е изтеглил всичките пари не е имал като мен билети на голяма стойност аз съм яко прецакания.

      Може ли да поясниш по добре какво имаш на предвид и как мислиш ,че може да помогне, благодаря.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sudjini Разгледай мнение

        Здравей, да обмислям вече крайно време е да си потърся правата по този начин нямах и нямам доста време нито съм писъл някога жалба, съгласен съм да ти платя и да ми помогнеш.
        Ще ми предоставиш ли skype ili discord или друго средство за чат или каде да си пишеме и разберем добре относно случая.
        Една групова жалба няма ли да има по-голям ефект?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          вече ти посочих, че трябва да си търсиш правата в държавната комисия по хазарт ........... дадох ти и тяхната страница където да си напишеш жалбата http://www.dkh.minfin.bg/bg/page/31 .............. не разбирам защо не пишеш до ДКХ, а продължаваш да пишеш във форума?

          с две думи можеш да обясниш проблема и да видиш какво ще е решението по твоя случай ............. след това можеш и дело да заведеш...

          виждам, че си упорит и затова ще ти помогна ............. срещу 10% от сумата за която претендираш ще ти изготвя една жалба и ще я подам вместо теб
          Здравей, да обмислям вече крайно време е да си потърся правата по този начин нямах и нямам доста време нито съм писъл някога жалба, съгласен съм да ти платя и да ми помогнеш.
          Ще ми предоставиш ли skype ili discord или друго средство за чат или каде да си пишеме и разберем добре относно случая.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sudjini Разгледай мнение

            чувствам се много ''прецакан'' и чувството е много гадно и не мога да спра
            !
            Значи като си се прецакал, - просто си прецакан, какво има да мислиш. Вече си го измислил. Прозрял си истината. Прецакан си! Започвай наново. Ако можеш, прецакай ги, ако не - не ни занимавай с глупости!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
              вместо да губиш време пари и нерви земи се регни в някой друг сайт и дерзай
              би ми се искало да направя точно това но както вече казах чувствам се много ''прецакан'' и чувството е много гадно и не мога да спра да мисля за това
              как да им обясня на тия от бет365 че тия билети са си направо като осребрени парични средства ,печелят се от влагането на парични средства следователно съм загубил много парични средства докато спечеля тия билети, още повече нямат нищо общо със събитието за което са ми блокирали доста път и са спечелени доста преди това. Просто съм на печалба през последните години и не искат да ми ги изплатят или да ги прехвърлят в спорт секцията като бонус !!

              Коментар


              • вместо да губиш време пари и нерви земи се регни в някой друг сайт и дерзай

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  като ти гледам "българския" език и добивам представа и за английския.
                  Английския го говоря като англичанин и го разбирам добре но да го пиша неми се е налагало и него мога.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sudjini Разгледай мнение
                    Коя комисия да сазирам и въобще има ли смисъл ? какво мислите ?

                    Няма какво да направиш, само ще изгубиш още време и евентуално пари.

                    Общо взето при комуникация с тези сайтове, ако до едно две писма не направят нищо и нямаш начин да отидеш по-нагоре по веригата, няма какво да се направи.

                    По принцип при проблеми с пари в Интернет, нормалните сайтове оправят проблема след първото писмо, най-много след второто. Това което ти се е случило на теб, е че някоя от системите им за сигурност са те засекли, че правиш нещо нередно... от там нататък са те блокирали и толкова. От съпорта няма какво да направят и не е тяхна работа... то в повечето от тези сайтове могат да те блокират и само поради съмнение за нещо нередно. Дори всичко при теб да ОК няма какво да направиш, тези билети явно не ги считат за пари и заради това не са ти ги преобразували в пари и не са ти ги върнали. Ядосваш се излишно за глупости и си губиш времето със съпорта.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sudjini Разгледай мнение

                      за парите които имах в покера не са правили никакъв проблем автоматично след блока ми се прехвърлиха в споортбоок те са на стойност над 1000лв но по голямата стойност с която разполагах бяха под формата на спечелени билети за турнири около 1000евро, казват има наличие на съочастничество не, че е доказано такова явно им стига да ме прецакат с 1000евро

                      ''а билетите ти нямат стойност извън нея.'' какво по точно искаш да кажеш с това, че няма начин как да получа тези средства по никакъв начин дори
                      да съзирам някоя комисия те билетите са и изтекли вече то се мина 4 месеца от блока ми в покер платформата българския супорт ме забавиха доста
                      те билетите попринцип срока им за използване е изтекъл преди 1 месец някаде но все пак това е в следствие от наложения ми блок.

                      Моля ти се поясни малко по подбробно какво искаш да кажеш с това ''а билетите ти нямат стойност извън нея.'' много е важно за мен ! много се чудя какво точно да предприема и какво ваобще има смисъл ,защото вече нямам сили и нерви за това нямам и време седа в безизходица искам да ми се махне това от главата да го забравя но все пак това са 1000евро и нищо измамно не съм направил проблема е в тяхната платформа исках само да си използвам билета от 300евро а не турнирът да бъде отменен и да си изгубя билета на стойност от 300евро поради изтичане.
                      вече ти посочих, че трябва да си търсиш правата в държавната комисия по хазарт ........... дадох ти и тяхната страница където да си напишеш жалбата http://www.dkh.minfin.bg/bg/page/31 .............. не разбирам защо не пишеш до ДКХ, а продължаваш да пишеш във форума?

                      с две думи можеш да обясниш проблема и да видиш какво ще е решението по твоя случай ............. след това можеш и дело да заведеш...

                      виждам, че си упорит и затова ще ти помогна ............. срещу 10% от сумата за която претендираш ще ти изготвя една жалба и ще я подам вместо теб
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sudjini Разгледай мнение

                        Не мие перфектен английския особено писането ,след толкова писма и губене на време подробно обесняване на българския супорт които ми са подиграваха на писмата и загубеното време невиждам смисъл а и парво трябва да се обадя на английския супорт тъй като българския супорт ме изклучиха и ми наложиха ограничение по сметката така че парво трябва да се обадя на английския супорт да ме тормозят парво да се реши да ми махнат ограниченията по сметката тогава след това да им пращам запитване относно тези билети такава им е процедурата а и го правят нарочно за да се откажа направо ма закопват в безисходица съм и никой няма да ми помогне трябват ми различни идеи има ли смисъл да сазирам комисия коя по точно дали изобщо има ли смисъл ,как по точно се прави, направо отвратително никога не съм попадал на такава ситуация и никога няма да се оставя да попадна отново чувството е повече от отвратително, чувствам се много прецакан.

                        Трябва да се пише директно на бет365 ама какво по точно да им напиша нямам представа те си гледат техните интереси аз съм печеливш играч от тях през последните години най-вече в покер платформата.

                        Коя комисия да сазирам и въобще има ли смисъл ? какво мислите ?
                        като ти гледам "българския" език и добивам представа и за английския.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                          казах ти пиши на английския съпорт

                          ПП. ако не знаеш английски вече става проблем
                          Не мие перфектен английския особено писането ,след толкова писма и губене на време подробно обесняване на българския супорт които ми са подиграваха на писмата и загубеното време невиждам смисъл а и парво трябва да се обадя на английския супорт тъй като българския супорт ме изклучиха и ми наложиха ограничение по сметката така че парво трябва да се обадя на английския супорт да ме тормозят парво да се реши да ми махнат ограниченията по сметката тогава след това да им пращам запитване относно тези билети такава им е процедурата а и го правят нарочно за да се откажа направо ма закопват в безисходица съм и никой няма да ми помогне трябват ми различни идеи има ли смисъл да сазирам комисия коя по точно дали изобщо има ли смисъл ,как по точно се прави, направо отвратително никога не съм попадал на такава ситуация и никога няма да се оставя да попадна отново чувството е повече от отвратително, чувствам се много прецакан.

                          Трябва да се пише директно на бет365 ама какво по точно да им напиша нямам представа те си гледат техните интереси аз съм печеливш играч от тях през последните години най-вече в покер платформата.

                          Коя комисия да сазирам и въобще има ли смисъл ? какво мислите ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                            Преди над 10 години и аз играх доста и имам следния опит - имаше "клуб" в един апартамент под наем, където се събираха професионални играчи, изкарващи наистина сериозни за възраста си пари. В този апартамент имаше няколко интернет доставчика, различни IP, абе въобще за всичко бяха помислили. Един ден ми звънят и викат - трябва ни трети играч, за да играем на маса шестица партия, искаш ли да си ти? Казах им, че искам да видя как става работата и същата вечер се свързахме паралелно по скайп и наблюдавах наживо какво правят, колко изкарват, риска и т.н. И така просто наблюдавах тяхната маса без да играя, без да съм заложил и долар, нито спечелил, разбира се. След няколко дни влизам в платформата и намирам същото съобщение и че ще тече разследване. Сред 2-3 седмици ми се извиниха, върнаха ми правата и парите и продължих. Приятелчетата ми ги разследваха месеци, като през това време нямаха достъп нито до платформата, нито до парите си /те държаха по около 5-10 000 долара там/. След това им забраниха достъп и на двамата, но им преведоха парите. Единият направи акаунт от името на майка си, другия на гаджето си и те продължиха докато не порастнахме и сега само един от този "клуб" продължава да се занимава с това, но не е толкова успешен. Последно когато говорих с него, каза че разчита на рейкбека основно. Играе на 6-8 маси едновремено. Каква ми е идеята - когато се регистрираме, всички ние чукаме бутони "i agree" "next" и т.н. Това все пак е частна организация и тя има право да определя кой да допуска до нейните игри, а билетите ти нямат стойност извън нея. Според мен ако имаш реални пари биха ти върнали, но това е само мнение. Иначе мнението ми за покера е, че наистина може да се печели, но трябват доста нерви, самоконтрол, концентрация, математика... абе въобще много качества, които ако човек притежава, то той би се справил и на друго място. Осевн това, пак според мен, за да се изкарват пари за живот с относително нисък риск, то трябва да се играе по поне 4-5 часа всеки ден. Виждам, че положението ти те дразни и аз на твое място бих написал някаква жалба в свободен текст. Не се притеснявай толкова от това стила и правната и достоверност. Все пак за 1000 долара в билети, няма никой сериозен човек да вземе случая ти присърце, така че ще трябва да се бориш сам.

                            Успех все пак !

                            П.П. Разказаната случка не е с 365, а с друг сайт.
                            за парите които имах в покера не са правили никакъв проблем автоматично след блока ми се прехвърлиха в споортбоок те са на стойност над 1000лв но по голямата стойност с която разполагах бяха под формата на спечелени билети за турнири около 1000евро, казват има наличие на съочастничество не, че е доказано такова явно им стига да ме прецакат с 1000евро

                            ''а билетите ти нямат стойност извън нея.'' какво по точно искаш да кажеш с това, че няма начин как да получа тези средства по никакъв начин дори
                            да съзирам някоя комисия те билетите са и изтекли вече то се мина 4 месеца от блока ми в покер платформата българския супорт ме забавиха доста
                            те билетите попринцип срока им за използване е изтекъл преди 1 месец някаде но все пак това е в следствие от наложения ми блок.

                            Моля ти се поясни малко по подбробно какво искаш да кажеш с това ''а билетите ти нямат стойност извън нея.'' много е важно за мен ! много се чудя какво точно да предприема и какво ваобще има смисъл ,защото вече нямам сили и нерви за това нямам и време седа в безизходица искам да ми се махне това от главата да го забравя но все пак това са 1000евро и нищо измамно не съм направил проблема е в тяхната платформа исках само да си използвам билета от 300евро а не турнирът да бъде отменен и да си изгубя билета на стойност от 300евро поради изтичане.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sudjini Разгледай мнение

                              аз им се обеснявах с 20 писма вече на българския супорт тия ме лъжат и правят на маймуна дори не ми стигат запитванията до хората в Англия занимаващи се с тия работи и се обаждах много явно си личи че аз им обеснявам те нямат представа кво им говоря и ми отговарят с мои приказки сложно е да обясня всичко играта ни на кеш е много нестандартна и прилича на чип дъмпинг такъв ми е стила на хеадс ъп 1в1 много съм агресивен
                              като ''Тom Dwan'' малко съм фенче ,обясних им че дори да ме обвиняват в чип дъмпинг няма наличие на възползване от бонуси или пране на пари или някакъв вид злоупотреба както в последствие прочетох в техния сите относно чип дъмпинг буквално им се молих да ми кажат в какво точно ме обвиняват за да знам как да им обесня и как да се защитя почти всички пъти едно и също отговарят --> това е цялата информация с която разполагаме
                              и това решение е крайно.
                              С даденото лице сме от едно село невили се е случвало да играете срещу познати било то кеш или турнири заради тръпката ,че участвате заедно познавам 20тина ако не и повече от моето населено място които играят покер един срещу друг за да се смеят и за наслада досега никой не знам да са
                              блокирали кактоо мен незнам дали е защото са играли на по малки суми или не са имали толкова билети на разположение като мен аз лично съм играл с познати от моето населено място 50тина пъти в покерстарс до сега не са ми правили проблем то даже го дават по телевизията как познати участват заедно в турнити или играят кеш.
                              Не мисля ,че има смисъл да се пише до какъвто и да е супорт между другото те ме изклучиха от българския супорт и страницата ми е на английски
                              и следователно е английски супорт вече ,нали бях споменал че чакам 2месеца да ми се обадят накрая се свързвам за 5 път с чат на живо и започват да ми задават въпроси ама такива много изнервящи напраово си запушвам устата да не крещя относто опитвайки да ме изкарат че имам проблеми
                              с контрола върху моите залози така и така ..................................излиза писмо да попълния самооценка и ми намекват да не пиша повече за моя проблем с покера ,след няколко дни пращам писмо със запитване дали е възможно да ми прехвърлят тези средства под формата на бонуси или какво то и да е в друга секция тъй като са спечелени с парични средства тези билети ,след няколко дена пристига следното съобщение:

                              Благодарим Ви за Вашия имейл.
                              Оценявам информацията, която сте ни предоставили.


                              Политиката на фирмата обаче е такава, че не е възможно да бъдат направени трансфери от една секция към друга.

                              Искаме от друга страна да обърнем внимание на това, което споделяте в мейла си към нас.
                              Вие споменавате, че сте наказан и също така, че че сте вложили много парични средства, докато спречелите тези билети.
                              Оценяваме високо, това което ни казваме и бихме искали да ни дадете разяснение - какво точно искате да кажете с тези изрази?

                              Благодарим за Вашето разбиране по този въпрос.

                              и ми изклучват българския супорт и ми налагат ограничения по сметката наново за да немога да им пиша и така вече ме свързва с английски супорт и трябва да им се обаждам така и така англиския немие толкова перфектен нямам и сили повече да се обеснявам и време.

                              ако има някаде смисъл да се пише това е директно до къщата на бет365 или ибас или комисисията по хазарта или защита на потребителя наистина от много то писма към този бет365 супорт нямам никакви сили да пиша повече мисма нито пък умея да пиша жалби.

                              наистина нямам никакви сили и време да отговарям на писма ако сте готов да ми помогнете с жалбтите които искам да пусна ще ви платя за отделеното време и ще ви разкажа и отговоря на всичко относно моя случай.
                              казах ти пиши на английския съпорт

                              ПП. ако не знаеш английски вече става проблем

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                                даааа явно не съм се ориентирал добре за какво иде реч, извинявам се ако си се почувствал обиден. доклкото се ориентирах те обвиняват в "чип дъмпинг" , . моя съвет е да напишеш писмо до английския съпорт защото са по в час, предполагам владееш английски.


                                обаче нещо не се връзва. не играеш кеш защото рейка не те кефи ама си играл неколко ръце кеш точно с познат. и викаш те не знаят. според мене всичко знаят щом си играл в техния сайт
                                аз им се обеснявах с 20 писма вече на българския супорт тия ме лъжат и правят на маймуна дори не ми стигат запитванията до хората в Англия занимаващи се с тия работи и се обаждах много явно си личи че аз им обеснявам те нямат представа кво им говоря и ми отговарят с мои приказки сложно е да обясня всичко играта ни на кеш е много нестандартна и прилича на чип дъмпинг такъв ми е стила на хеадс ъп 1в1 много съм агресивен
                                като ''Тom Dwan'' малко съм фенче ,обясних им че дори да ме обвиняват в чип дъмпинг няма наличие на възползване от бонуси или пране на пари или някакъв вид злоупотреба както в последствие прочетох в техния сите относно чип дъмпинг буквално им се молих да ми кажат в какво точно ме обвиняват за да знам как да им обесня и как да се защитя почти всички пъти едно и също отговарят --> това е цялата информация с която разполагаме
                                и това решение е крайно.
                                С даденото лице сме от едно село невили се е случвало да играете срещу познати било то кеш или турнири заради тръпката ,че участвате заедно познавам 20тина ако не и повече от моето населено място които играят покер един срещу друг за да се смеят и за наслада досега никой не знам да са
                                блокирали кактоо мен незнам дали е защото са играли на по малки суми или не са имали толкова билети на разположение като мен аз лично съм играл с познати от моето населено място 50тина пъти в покерстарс до сега не са ми правили проблем то даже го дават по телевизията как познати участват заедно в турнити или играят кеш.
                                Не мисля ,че има смисъл да се пише до какъвто и да е супорт между другото те ме изклучиха от българския супорт и страницата ми е на английски
                                и следователно е английски супорт вече ,нали бях споменал че чакам 2месеца да ми се обадят накрая се свързвам за 5 път с чат на живо и започват да ми задават въпроси ама такива много изнервящи напраово си запушвам устата да не крещя относто опитвайки да ме изкарат че имам проблеми
                                с контрола върху моите залози така и така ..................................излиза писмо да попълния самооценка и ми намекват да не пиша повече за моя проблем с покера ,след няколко дни пращам писмо със запитване дали е възможно да ми прехвърлят тези средства под формата на бонуси или какво то и да е в друга секция тъй като са спечелени с парични средства тези билети ,след няколко дена пристига следното съобщение:

                                Благодарим Ви за Вашия имейл.
                                Оценявам информацията, която сте ни предоставили.


                                Политиката на фирмата обаче е такава, че не е възможно да бъдат направени трансфери от една секция към друга.

                                Искаме от друга страна да обърнем внимание на това, което споделяте в мейла си към нас.
                                Вие споменавате, че сте наказан и също така, че че сте вложили много парични средства, докато спречелите тези билети.
                                Оценяваме високо, това което ни казваме и бихме искали да ни дадете разяснение - какво точно искате да кажете с тези изрази?

                                Благодарим за Вашето разбиране по този въпрос.

                                и ми изклучват българския супорт и ми налагат ограничения по сметката наново за да немога да им пиша и така вече ме свързва с английски супорт и трябва да им се обаждам така и така англиския немие толкова перфектен нямам и сили повече да се обеснявам и време.

                                ако има някаде смисъл да се пише това е директно до къщата на бет365 или ибас или комисисията по хазарта или защита на потребителя наистина от много то писма към този бет365 супорт нямам никакви сили да пиша повече мисма нито пък умея да пиша жалби.

                                наистина нямам никакви сили и време да отговарям на писма ако сте готов да ми помогнете с жалбтите които искам да пусна ще ви платя за отделеното време и ще ви разкажа и отговоря на всичко относно моя случай.

                                Коментар

                                Working...
                                X