IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БРОКЕРИ - мнения и препоръки.

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Само един БАНДИТ може да изръси такава глупост, че парите на хората всъщност са пари на брокера. Осъзнаваш ли какви ги плещиш?
    Много добре осъзнавам, за разлика от теб! Условията на договорите си ги чета по няколко пъти. А ти осъзнаваш ли колко е важно да прочиташ това, с което се съгласяваш? В условията на бонус кампанията, от която си се възползвал, ясно е записано кой е собственик на бонуса и че всяка печалба, реализирана от търговията с него, при анулиране на бонуса тя също ще да бъде анулирана?
    С други думи, след като си нарушил правилата и брокерът си е взел бонуса, с това ти взема и печалбата или каквото там имаш по сметката, ако липсва депозит от твоя страна. След като едноличен донор на капитал по сметката ти е бил брокера, да, със сигурност можем да твърдим, че е в пълното си право да се разпорежда със сметката както той си реши.

    Това не важи само за Инстафорекс. Има брокери в България, надлежно регистрирани и регулирани, предлагащи бездепозитен бонус на нови клиенти. В техните условия пише същото...Проблемът със сигурност не е в брокерите. Търси го в себе си и в пословичния начин на мислене на габровци.
    С Уважение,
    Bulgaria-Forex™

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

      След като търгуваш с чужди пари, да, имаме това право! Имамо и правото да изискваме от теб сериозно отношение и спазване на законите.
      "Парите на хората" фактически са пари на брокера. "Пари на хората" стават в момента, в който се кредитират от банката по тяхната лична сметка!
      Само един БАНДИТ може да изръси такава глупост, че парите на хората всъщност са пари на брокера. Осъзнаваш ли какви ги плещиш?

      Първо пари на брокера са само сумите на бонуса. Всички печалби над него са пари на хората, както той публично е обещал. Но явно не си изпълнява обещанията, което се нарича ЛЪЖА И ИЗМАМА, и освен всичко друго НАРУШАВА ЗАКОНИТЕ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ, в които пише че публично обещаните пари СА ДЪЛЖИМИ от този, който ги е обещал.

      Второ част от откраднатите от мене пари са СПЕЧЕЛЕНА НАГРАДА, която според обещанията на брокера може да се тегли незабавно без да е обвързана с бонусната кампания или с каквото и да било друго. Да, ама брокера с твоето съдействив ми ОТКРАДНА и тези пари.

      И трето по целия свят се оплакват хиляди хора, че ИНСТАФОРЕКС Е ОТКРАДНАЛА ПАРИ ОТ РЕАЛНИТЕ ИМ АКАУНТИ. Тука нищо не можеш да кажеш по въпроса, освен поредното бандитско самооправдание, че виждате ли, дори и тези пари са пари на брокера.

      Не знам защо продължавам да споря с тебе. Явно имаш сбъркано бандитско мислене, в което разумните доводи на честните хора се пренебрегват, и на преден план излизат "доводи" от типа - аз винаги съм прав, аз съм богопомазан, аз мога безнаказано да крада парите на хората и прочее простотии.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Така е - измамниците ми прибраха парите, а сега се опитват да се оправдават, че уж съм им нарушил правилата на форума. Ха-ха .......
        А знаеш ли какви са тези правила?
        1. Privelege (ruseneca) има правото да коли и беси, както и да трие каквото си поиска и когато си поиска.
        2. Privelege (ruseneca) има правото да си измисля всякакви лъжи, и да ги пробутва във форума си като голата истина.
        3. Privelege (ruseneca) има правото да краде парите на хората, защото разбираш ли не са спазвали точки 1 и 2 от горните правила.
        След като търгуваш с чужди пари, да, имаме това право! Имамо и правото да изискваме от теб сериозно отношение и спазване на законите.
        "Парите на хората" фактически са пари на брокера. "Пари на хората" стават в момента, в който се кредитират от банката по тяхната лична сметка!
        С Уважение,
        Bulgaria-Forex™

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

          Абе виж сега, набуал си се без да очакваш нещо, ами не го прави въпрос на живот или смърт
          Просто се е случило най - вероятното - Това, което си очаквал, -Имамниците са ти прибрали парите. Нема как да пребориш схемата, хаха
          Взели са ти кинтите а ти си преебан ха ха
          Така е - измамниците ми прибраха парите, а сега се опитват да се оправдават, че уж съм им нарушил правилата на форума. Ха-ха .......
          А знаеш ли какви са тези правила?
          1. Privelege (ruseneca) има правото да коли и беси, както и да трие каквото си поиска и когато си поиска.
          2. Privelege (ruseneca) има правото да си измисля всякакви лъжи, и да ги пробутва във форума си като голата истина.
          3. Privelege (ruseneca) има правото да краде парите на хората, защото разбираш ли не са спазвали точки 1 и 2 от горните правила.
          4. Privelege (ruseneca) има правото да обижда и да се подиграва на клиентите си в публичното пространство.
          5. Privelege (ruseneca) има правото да лъже и да мами на форума си и в публичното пространство, а ако някой каже истината, веднага го обявява за лъжец и измамник.
          6. Privelege (ruseneca) има правото да си затваря очите, че над 10 000 човека по света са измамени от крадливия му брокер, и да продължава да го рекламира същия този брокер като честен и почтен.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

            Той депозит не е правил, че да му ги прибират. Възползва се от бонус кампания и е търгувал с $5,000 бонус, а след като нарушава правилата на бонус кампанията бива изритан като мръсно коте и остава с пръст в уста.
            За условията вече разбрахме, че не ги е чел. Със сигурност не е чел и договора си за търговия с Бенчмарк, защото ако го беше направил, нямаше да говори врели-некипели колко е добър брокера, а ще бяга далеч от тях.
            И той е некъв тарикат Но таз ваша епопея май по добре да се утеши в съд и прокуратура. Вярвам ще съдействате

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

              Абе виж сега, набуал си се без да очакваш нещо, ами не го прави въпрос на живот или смърт
              Просто се е случило най - вероятното - Това, което си очаквал, -Имамниците са ти прибрали парите. Нема как да пребориш схемата, хаха
              Взели са ти кинтите а ти си преебан ха ха
              Той депозит не е правил, че да му ги прибират. Възползва се от бонус кампания и е търгувал с $5,000 бонус, а след като нарушава правилата на бонус кампанията бива изритан като мръсно коте и остава с пръст в уста.
              За условията вече разбрахме, че не ги е чел. Със сигурност не е чел и договора си за търговия с Бенчмарк, защото ако го беше направил, нямаше да говори врели-некипели колко е добър брокера, а ще бяга далеч от тях.
              С Уважение,
              Bulgaria-Forex™

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Когато започнат проблемите с тегленето на пари, най-надеждни се оказват Българските брокери, които са регулирани от КФН. И аз по-рано си мислех, че при чужди брокери ще намеря по-добри условия за търговия, но след като ИНСТАФОРЕКС МИ ОТКРАДНА ПАРИТЕ, вече съм твърдо за Български брокери.

                В момента имам сметка в Бенчмарк и съм много доволен от него и най-вече от отдела за обслучване на клиенти. Хората ти звънят по телефона и на чист Български език си изяснявате проблемите. Например сега покрай определянето на това кои клиенти са професионални и кои не, на мене лично поне 5-6 пъти ми се обаждаха от Бенчмарк, за да ми разяснят какви точно документи трябва да си набавя, за да си запазя статута на професионален клиент. В тези разговори си пролича професионализма на служителите на Бенчмарк, както и уважението, което те имат към своите клиенти.

                Коренно-различна е ситуацията с БРОКЕРА МОШЕНИК ИНСТАФОРЕКС. Не само че ми откраднаха парите, но и служители на брокера се насраха да ме обиждат в публичното пространство, все едно аз съм им виновен, че са бандити. Та ако трябва да препоръчвам брокер, всеки един Български брокер е 1000 пъти по-добър от Инстафорекс и от другите нерегулирани брокери по света. Дори и да са регулирани, трудно човек може да излезе на глава с тях, когато решат да го измамят с някакви пари, докато в България е лесно - сигнал до КФН и готово.
                Абе виж сега, набуал си се без да очакваш нещо, ами не го прави въпрос на живот или смърт
                Просто се е случило най - вероятното - Това, което си очаквал, -Имамниците са ти прибрали парите. Нема как да пребориш схемата, хаха
                Взели са ти кинтите а ти си преебан ха ха

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
                  Чуждите мисля, че са по надеждни.
                  Когато започнат проблемите с тегленето на пари, най-надеждни се оказват Българските брокери, които са регулирани от КФН. И аз по-рано си мислех, че при чужди брокери ще намеря по-добри условия за търговия, но след като ИНСТАФОРЕКС МИ ОТКРАДНА ПАРИТЕ, вече съм твърдо за Български брокери.

                  В момента имам сметка в Бенчмарк и съм много доволен от него и най-вече от отдела за обслучване на клиенти. Хората ти звънят по телефона и на чист Български език си изяснявате проблемите. Например сега покрай определянето на това кои клиенти са професионални и кои не, на мене лично поне 5-6 пъти ми се обаждаха от Бенчмарк, за да ми разяснят какви точно документи трябва да си набавя, за да си запазя статута на професионален клиент. В тези разговори си пролича професионализма на служителите на Бенчмарк, както и уважението, което те имат към своите клиенти.

                  Коренно-различна е ситуацията с БРОКЕРА МОШЕНИК ИНСТАФОРЕКС. Не само че ми откраднаха парите, но и служители на брокера се насраха да ме обиждат в публичното пространство, все едно аз съм им виновен, че са бандити. Та ако трябва да препоръчвам брокер, всеки един Български брокер е 1000 пъти по-добър от Инстафорекс и от другите нерегулирани брокери по света. Дори и да са регулирани, трудно човек може да излезе на глава с тях, когато решат да го измамят с някакви пари, докато в България е лесно - сигнал до КФН и готово.

                  Коментар


                  • Чуждите мисля, че са по надеждни.
                    http://trader-idimitrov.blogspot.com

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от JHB Разгледай мнение
                      Ето инфо за Саксобанк и следователно Бенчмарк

                      SAXOBANK
                      Review: They are a bad outfit. Platform fails to work most of time, and are only interested when you have money in your account. They do not take any responsibility for their business - they only take your money: stop hunting, overcharge on rollovers, slippage (they executed my stop 30 points over my price without even answering my following questions, , widening of spread whenever they want, no guaranteed stops. Their platform is quite complex (this in the positive sense of term) but canceling orders in a fast market is a nightmare (they definitely prefer it that way)! I can easily live without them!
                      ............
                      I have been trading 6 month with Saxo Bank. Now I have retired my funds. They are terribly after your money and their recommendations are a real disaster. Trade execution though is okay.
                      Had very often problems of logging in. All in all not a good broker.

                      ...........
                      Не знам ти кво търгуваш със Saxo Bank ако е forexi сам си си виновен, ако е нещо друго, засечка нямат и не виждам причина да плюваш брокера, като си влязъл в сделка и с двата крака и ти драннат стопа за някви стотни, това е редовна практика на повечето и аз съм го правил и после брокера виновен. Никой не може да ти гарантира стоп когато има висока волатилност.
                      Saxo Bank са добри, даже много добри обаче таксите са им грозно скъпи, иначе няма с нищо проблеми ...
                      Ако някой търгува форекси, да хои да се оплаква другаде ... за акциите и индексите каквото пише и натиснеш това е !!

                      Коментар


                      • БГ брокери

                        Може ли някой да ми препоръча свестен бг.брокер,защото до сега съм имал работа с чуждоземци и това носи известни неудобства.

                        Коментар


                        • Оправдаха ли очакванията ви финансовите резултати за деветмесечието на туристическите дружества? По дневник

                          Развигор Христов, КД "Секюритис"

                          Отчети на туристическите дружества за деветмесечието бяха доста разнообразни и трудно могат да се поставят под една шапка. Използвайки за сравнение макроикономически данни, за периода от януари до септември 2006 г. броят на чуждестранните граждани, посетили България, се е увеличил с 5.39%, а приходите от международен туризъм за същия период са с ръст от 5.45% до ниво от 1.557 млрд. евро. Като победител може да се определи "Пампорово", демонстрирал най-добри финансови резултати. Въпреки че повечето инвеститори се бяха концентрирали в следене на летните курорти, където очакванията на инвеститорите бяха по-високи. "Албена" отчете намаление на нетната печалба с около 10%, "Св. св. Константин и Елена" представи сравнително добри финансови резултати в сравнение с предходния период. От летните курорти най-добре се представи "Ривиера".

                          Надя Неделчева, "Карол"

                          Въпреки първоначалните индикации за труден сезон неконсолидираните отчети за деветмесечието на 2006 г. на летните курорти, листвани на БФБ, показват постигането на добри резултати. Това става особено на фона на продължаващата валидност на проблемите за туристическия сектор в България, като състоянието на инфраструктурата, презастрояването, качеството на продукта, липсата на активна реклама, силната конкуренция от държави в непосредствена близост. Ръстът на приходите при тези компании се генерира основно от чуждестранните туристи, като темпът на нарастване на приходите от продажби при "Златни пясъци" и "Ривиера" за деветмесечието надхвърля общия темп на нарастване на приходите от чуждестранни туристи в страната, а този на "Албена" е близък до него. Спадът при немските туристи е компенсиран с ръст най-вече на румънските, руските и скандинавските туристи. При една част от компаниите обаче се наблюдава известно влошаване на рентабилността, основно на оперативно ниво, което може да се обясни с няколко фактора. Сред тях са нарасналите цени на консумативите, високият дял на по-ниско рентабилната услуга "ол инклузив" (all inclusive), драстичното намаляване на цените през август с оглед запълване на капацитета, предприеман от редица курорти.

                          Стоян Николов, Първа финансова брокерска къща

                          Туристическите дружества не поднесоха изненади в тримесечните си отчети. Прогнозираният ръст в туристическия поток за годината реално вече е факт - съгласно представените данни от Държавната агенция по туризъм ръстът за деветмесечието е 7.2% в сравнение със същия период на 2005 г. Този ръст намери отражение и в приходите от основна дейност на курортите, но за съжаление на всички увеличаването на бизнеса не рефлектира със същата степен и във финансовия резултат. Това обстоятелство също не е изненада, поради факта, че и предвижданията за летния сезон сочеха повишена натовареност на курортите при свиване на маржовете на печалбата в допълнение с "влошаване на качеството" на туристите. Или иначе казано, повече туристи, но с по-ниски доходи. Следва да имаме предвид, че част от туристическите дружества са съсредоточени в зимния туризъм, който тепърва предстои, и затова равносметката за дейността им ще бъде направена на по-късен етап догодина.

                          Коментар


                          • ham...bg brokerite sa po-predpo4itani,..... stranno...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от burlat
                              Става! Ако имаш опит да. Ако не кротко


                              mnoooogo vqrno !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от JHB
                                Ето инфо за Саксобанк и следователно Бенчмарк

                                SAXOBANK
                                Review: They are a bad outfit. Platform fails to work most of time, and are only interested when you have money in your account. They do not take any responsibility for their business - they only take your money: stop hunting, overcharge on rollovers, slippage (they executed my stop 30 points over my price without even answering my following questions, , widening of spread whenever they want, no guaranteed stops. Their platform is quite complex (this in the positive sense of term) but canceling orders in a fast market is a nightmare (they definitely prefer it that way)! I can easily live without them!
                                ............
                                I have been trading 6 month with Saxo Bank. Now I have retired my funds. They are terribly after your money and their recommendations are a real disaster. Trade execution though is okay.
                                Had very often problems of logging in. All in all not a good broker.

                                ...........
                                Абе човек ти само това paste в последните няколко теми....

                                Слипидж има и няма как да няма - това е пазарен принцип. Който ти говори за търговия без слипидж най-вероятно си прави майтап или играе срещу теб. Платформата на БМ е малко сложна за използване, но след като свикнеш ще видиш, че е (да не казвам голяма дума но)максимално удобна.

                                Коментар

                                Working...
                                X