IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-изгодното чейндж бюро в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ...

    Коментар


    • bali,...maa mu,...probvali pri varchev ?

      Коментар


      • bali,...maa mu,...probvali pri varchev ?

        Коментар


        • ...

          Коментар


          • Не знам за тези бюра на Стамболийски но на бул.Витоша на паркинга на пилоните на НДК за мен е най-доброто валутно бюро винаги е спокойно работят отлично и курсовете им са перфектни правят се отстъпки и винаги има в наличност каквото ти трябва.Препоръчвам ви го.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от netware5
              На Цариградско шосе, спирката "Студентски общежития", посока центъра. Много съм доволен от тях от години.

              Най-изгоден спред за евро обаче дават някои банки, но при обмяна на валута по сметки. Например ПИБ дава 1.946/1.959, а Пощенска трепе рибата с 1.952/1.957 притова и безкасово и касово. Само за касовата обмяна не знам дали има комисиона. За безкасовото няма със сигурност. Отваряш си две сметки във виртуалния клон на ПИБ или в Пощенска и си обменяш на воля...
              Abe vijdal sum opashki tam, no maj znam edno po-izgodno MG se kazva, na krustovisteto pri sportnata palata, na pirkata na troleja, posoka Patriarha. Spreda e minimalen, no po prinzip, ako naistina stava vupros za po 200-300 USD spreda njama nikakvo zanchenie. Tva e ako obmenjash suma kratna na 1000

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Han Krum
                Всеки го знае на магурата срешу НДК.
                да, аз винаги там сменям т.нар. "Поли" заради покойният му собственик

                Коментар


                • A бюрото в подлеза на ЦУМ, онова дето логото му имитира това на Райфайзенбанк, не го ползвайте.Мошенници са.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Едни от най добрите Ченч бюра са на бул Стамболийски (в началото). Едното е ченч ЛЕОН, до офиса на ПИБ, или до Върховния административен съд - което ви е по познато.
                    Срещу това бюро(през бул.Стамболийски) има още две бюра /те са на реда на офиса на Застрах.компания ОРЕЛ/
                    Много добри котировки, няма комисионни, няма измами.
                    Големи фирми дори правят сделки при тях.

                    Коментар


                    • A oki Az pitam zashtoto nqkoi si otvarqt po dve smetki v banka naprimer v EUR i BGN ili USD i BGN i imitirat turgoviq li ne znam i az kakva e dalaverata, ta zatova te pitam
                      Postiganeto na finansova nezavisimost e putqt kum svobodata

                      Коментар


                      • Целта я обясних някъде в темата вече - редовно ми се налага да обменям по малко валута.
                        Посочените бюра наистина ми помогнаха - някои ги бях забравил, а други научих. Добри са.
                        Благодаря на включилите се.

                        Коментар


                        • Torbalane shte razqsnish li kakva e celta na zanqtieto
                          Postiganeto na finansova nezavisimost e putqt kum svobodata

                          Коментар


                          • На Цариградско шосе, спирката "Студентски общежития", посока центъра. Много съм доволен от тях от години.

                            Най-изгоден спред за евро обаче дават някои банки, но при обмяна на валута по сметки. Например ПИБ дава 1.946/1.959, а Пощенска трепе рибата с 1.952/1.957 притова и безкасово и касово. Само за касовата обмяна не знам дали има комисиона. За безкасовото няма със сигурност. Отваряш си две сметки във виртуалния клон на ПИБ или в Пощенска и си обменяш на воля...
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Сещам се горе долу къде са онези бюра, Лузър, мерси пак. Търся лева като крайна валута, да, или с левове да купя. Иначе знам че се прекарвам когато превъртам директно евро-долар примерно. Но няма как, сумите ми са малки.
                              Боби, да онези бюра са добри особено за по-екзотични валути. Не бях обаче сигурен дали непременно са добри и за основните.

                              Коментар


                              • НИКАР - курсовете са добри и предлагат всички възможни валути. От години сменям само там. Едното бюро е на завоя на Раковска (в уличката, по едни стълби надолу), а другото е в нишата на Граф Ингатиев срещу Св. Седмочислениици.

                                Коментар

                                Working...
                                X