IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да спечелим от кризата през 2020-2021г.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз бих си купил фармацефтични компании, за сметка на другите те ще отчетат яко ръстове на продажбите. след 2-3 месеца може да се мисли да се обърнат в други, сектори които ще се възстановят първи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Мен ме обхващат мераци да ставам петролен магнат
      Но ми се струва че трябва търпение.. Вероятно ще има гмуркане и под 20 долара преди да се стабилизира и след месеци да започне да расте към дабъл - трипъл.
      На БФБ съм с 19 г. стаж, но на петролните пазари съм аматьорче
      Насочиха ме че за по дългосрочна игра /задържане в позиция 6-9 месеца/ удобен продукт е CFD Brent Cash през Карол Дилинг. Като мисля да го играя с умерен ливъридж 1:3 най-много 1:4
      Ще се радвам на коментар и насоки от играчи със стаж и опит на тези пазари..
      При CFD-тата ако държиш позицията дълго време трябва да внимаваш със суаповете и добре да си направиш сметките!
      Ако стратегията ти не компенсира загубите от суап може в един момент да си на много голям минус дори и пазарът да се движи в твоя полза.

      1:3 лост при Петролът си е сериозен първоначален риск. При тези движения който имаме в момента можеш да се занулиш много бързо ако нямаш стоп.

      Обмисли нещата добре преди да скачаш в дълбокото с голяма сума пари..

      Коментар


      • Мен ме обхващат мераци да ставам петролен магнат
        Но ми се струва че трябва търпение.. Вероятно ще има гмуркане и под 20 долара преди да се стабилизира и след месеци да започне да расте към дабъл - трипъл.
        На БФБ съм с 19 г. стаж, но на петролните пазари съм аматьорче
        Насочиха ме че за по дългосрочна игра /задържане в позиция 6-9 месеца/ удобен продукт е CFD Brent Cash през Карол Дилинг. Като мисля да го играя с умерен ливъридж 1:3 най-много 1:4
        Ще се радвам на коментар и насоки от играчи със стаж и опит на тези пазари..

        Коментар


        • Добър момент за късо където и да в в индексите ) понеделник гап и само надолу ) успех

          Коментар


          • Надявам се аз да се вразумите но, напразно: За кой ли път, масова фиксация върху паразитни "стратегии" от типа "купи-продай" (прекарай \се). НИЩО СВЯСТНО НЯМА В ТЕЗИ ВАШИ ГЛУПОТЕВИНИ.

            Коментар


            • Oil’s 60% Crash Is the Tip of an Iceberg. The Reality Is Worse

              https://www.bloomberg.com/news/artic...ality-is-worse

              Коментар


              • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                Аз бих кеширал на твое място или бих си сложил блики стопове, че малко като пред спад ми изглежда с тази коснолидацийка.
                Не трябва да се отклоняваме от първоначалният план без наличие на форсмажор! Придържаме се към системата докато не бъдат достигнати заложените цели или докато не се обърнат процентите и масата да заеме дълги позиции.
                Last edited by alphaomega; 25.03.2020, 23:30.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                  75% от стадото има къси позиции при петролът! Аз имам дълга позиция при средна цена 21 долара.


                  Current Metrics
                  XTIUSD
                  Short 75% 897.25 Lots 799
                  Long 25% 296.13 Lots 425
                  Аз бих кеширал на твое място или бих си сложил блики стопове, че малко като пред спад ми изглежда с тази коснолидацийка.
                  FinancialMarkets.Zone

                  Коментар


                  • 75% от стадото има къси позиции при петролът! Аз имам дълга позиция при средна цена 21 долара.


                    Current Metrics
                    XTIUSD
                    Short 75% 897.25 Lots 799
                    Long 25% 296.13 Lots 425
                    Last edited by alphaomega; 25.03.2020, 22:30.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                      Написах го отговора в темата за вируса

                      Тази мисъл става все по натрапчива в съзнанието ми.
                      Според вас каква е вероятността Корона вируса да е създаден по поръчка на някоя отвъд океанска разузнавателна служба като биологично оръжие и сега да се използва този вирус за да се спре идващата криза.
                      От няколко месеца всички макро икономически показатели сочат, че кризата "чука на вратата".
                      При липсата на реални възможности да се спре идващата криза искайки на всяка цена да запазят висока цената на акциите на еврейски и рептилски компании решават на прибегнат до по нестандартни мерки и пускат Корона вируса.
                      Според мен е създаден от форекс брокерите, за да трябва да си седиш вкъщи и като няма какво да правиш да търгуваш!

                      Добре че не успяха, рептилите, ама форекс брокерите май успяха...

                      Между другото маруцио, разни психолози предлагат безплатни консултации онлайн, сега може да се възползваш
                      Last edited by k_v_v_; 25.03.2020, 22:02.
                      FinancialMarkets.Zone

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        А KVV, а? А? Видя какво направи този капацитет. Продал тек компаниите преди месец. Хахаха. Тек компаниите почти не паднаха. Я виж Амазоня къде, я виж Майкрософта, на зелено за последните 6 месеца. Хахахаха! Баси системните трейдърти.

                        Тек компаниите засега падат малко щото стадото към момента е запряно в кошарите и цъка всичко онлайн. Тоест продължава да генерира обороти.

                        Но нека да изчакаме 1-2 месеца да видим как ще се развие рецесията. Ако безработицата тръгне нагоре, ще започнат да падат стабилно и Тек компаниите.

                        Коментар


                        • А KVV, а? А? Видя какво направи този капацитет. Продал тек компаниите преди месец. Хахаха. Тек компаниите почти не паднаха. Я виж Амазоня къде, я виж Майкрософта, на зелено за последните 6 месеца. Хахахаха! Баси системните трейдърти.

                          Коментар


                          • Пишман трейдъри сте вие с KVV. Не ви увират главите ей!

                            Видяхте ли какво стана с Renaissance сега покрай вируса. Дърпат късата клечка, клетите системници



                            Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                            Много губещи са се отказали да търгуват, но индустрията се поддържа от един непрекъснат поток от нови пишман-трейдери, като този поток по всичко изглежда, че няма край.

                            Системните трейдери са едни от малкото, които не са се отказали, защото са напипали някакъв метод или идея, и дълги години работят по нейното усъвършенстване. Това всъщност са упоритите трейдери, които не се отказват лесно. Сред останалите (масовите) трейдери отказването настъпва тогава, когато загубят сума, която не могат да си позволят. За някои това може да е 1000 лева, а за други - милион, но винаги нещата се развиват по един и същи сценарий - биене в гърдите и подскачане по форумите с хвалби колко са велики, след това оклюмване, и най-накрая изчезване от хоризонта.

                            Някои от провалилите се в трейдинга си въобразяват, че те са най-великите, и щом те не са успели да спечелят, никой друг не може да успее. И понеже любимата реакция на провалилите се е да започнат да търсят вината във всеки друг, но не и във себе си, те започват да пълнят форумите с простотии от типа "от форекса не може да се спечели" или например "всички брокери са бъкети и мошеници".
                            Last edited by Money; 25.03.2020, 14:54.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sorento Разгледай мнение
                              Поскъпването на златото.
                              Написах го отговора в темата за вируса

                              Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                              Тази мисъл става все по натрапчива в съзнанието ми.
                              Според вас каква е вероятността Корона вируса да е създаден по поръчка на някоя отвъд океанска разузнавателна служба като биологично оръжие и сега да се използва този вирус за да се спре идващата криза.
                              От няколко месеца всички макро икономически показатели сочат, че кризата "чука на вратата".
                              При липсата на реални възможности да се спре идващата криза искайки на всяка цена да запазят висока цената на акциите на еврейски и рептилски компании решават на прибегнат до по нестандартни мерки и пускат Корона вируса.
                              Форекс блог

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                                Търгувам предимно с роботи, но имам и 1-2 ръчно търгувани сметки, там търгувам на същите принципи, така точа Инстата от години, бавно но славно https://prnt.sc/rl5ras
                                Киррчо ти не спря с този спам. Като се представяш за толкова успешен трейдър защо не отвориш една болница за борба с вируса.
                                Форекс блог

                                Коментар

                                Working...
                                X