IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да спечелим от кризата през 2020-2021г.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Помните ли 200 долара за барел? Сега на -37 ни казват, че кризата е по-лоша. Да припомним: https://youtu.be/6HRZPpbpSjg

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
      Това се казва каръщина, продаваш акциите да не губиш пари, после за да си в играта вкарваш в Ойл и ги губиш всичките. 100% има такива много.
      акциите не паднаха ли достатъчно миналия месец? може да не падат повече, зависи от компанията

      Коментар


      • Аз ще Ви кажа в следващите месеци кой ще загуби най-малко - тоя дето държи пари в кеш.

        Коментар


        • Това се казва каръщина, продаваш акциите да не губиш пари, после за да си в играта вкарваш в Ойл и ги губиш всичките. 100% има такива много.

          Коментар


          • Ето как да спечелим. БУКВАЛНО : Елате, запознайте се. И онвестирайте във висока потребителска и принадена стойност. Ще се търси много. Пазар - без ограничения.
            Работим я с патньора ми, инж.Павел Влахов Тук може да видите целия проект - https://solo

            Коментар


            • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

              Може да не съм се изразил добре и точно за робота, до колкото бях разбрал е нещо като грид който контри, с основната идея че петрола ще се покачва. Аз не се съмнявам, че прави това което си решил и си го тествал. Знаеш имам проблем с концепцията на гридове и добавки срещу трендове. Мнението ми за акциите за стотинки е също като за "изгодния петрол", въпреки, че все пак имаше ръст и се надявам да си повече напред отколкото назад, тка де няма да си повтарям постовете от началото на темата. Просто отицателните цени на някои фючърси са забележителен феномен който се вписва във всички клишета за трейдинга и цитати от трейдъри и икономисти.
              Има още един важен извод който може да се извади, трябва да познавате това кеото търгувате, особено при пазарите на фючърси.
              Тоя път май минах между капките.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                То и тема си създадохме как да спечелим от много ниската цена на петрола. И бая народ се юрна да спекулира с дълги , на мен хич не ми будеше доверие ситуация за правене на лесни пари от нещо очевадно и примамливо евтино на което всички се накачурват.
                Ами да, точно такива сигнали базирани на психология на масите са най-добри. Преди няколко месеца беше Тесла, после Фондовия пазар, преди това Крипто пазара, общо взето хайпа е много добър индикатор кога да очакваш срив, Алфата ако реши, предполагам има и уменията да сглоби нещо което да чете соц мрежите и да дава индикация. Това ми се струваинтересна посока за разработки.
                FinancialMarkets.Zone

                Коментар


                • Цената е негативна, вашите платформи какво Ви показват е отделен въпрос. Сега интересното е какво ще каже Тръмп и колко скоро ще може да разкарат петрола, до 10 дена ще са пълни складовете, ако се покаже някой който да купи добре, иначе може и по-надолу да отиде.

                  П.П. за определени фючърси е 20.05.2020 е на -30$. Юни е $20 за сега.
                  Last edited by Econlav; 21.04.2020, 00:13.

                  Коментар


                  • От форекс форума:

                    -40

                    Last edited by alphaomega; 20.04.2020, 23:20.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                      Не е задължително, зависи колко пари имаш в акаунта и с какъв % си купил. З

                      Рекорда днес е -37$ !!! За пореден път се видя как да контриш тренда по подбуди, че няма накъде да пада е лоша идея и как масите никога не са прави.

                      https://www.forexlive.com/news/!/may...tract-20200420
                      То и тема си създадохме как да спечелим от много ниската цена на петрола. И бая народ се юрна да спекулира с дълги , на мен хич не ми будеше доверие ситуация за правене на лесни пари от нещо очевадно и примамливо евтино на което всички се накачурват.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                        Концепцията на бота не е да контри движението а да лови всички флуктуации на цената в диапазон в който му задам като постоянно се променят обемите в зависимост верояноостите цената да се придвижи в една или друга посока...това може да го прави и по посока на тренда....но както и да е....
                        Робота е тестван и по принцип си работи идеално докато условията са нормални. Сега обаче условията вече са НЕнормални и затова преди малко го спрях и затворих ръчно последната позиция на загуба 3% от акаунта. При тези суапове вече напълно се обезсмисля първоначалната стратегия.

                        Сега ще дебна да си купя някоя акция за стотинки.
                        Може да не съм се изразил добре и точно за робота, до колкото бях разбрал е нещо като грид който контри, с основната идея че петрола ще се покачва. Аз не се съмнявам, че прави това което си решил и си го тествал. Знаеш имам проблем с концепцията на гридове и добавки срещу трендове. Мнението ми за акциите за стотинки е също като за "изгодния петрол", въпреки, че все пак имаше ръст и се надявам да си повече напред отколкото назад, тка де няма да си повтарям постовете от началото на темата. Просто отицателните цени на някои фючърси са забележителен феномен който се вписва във всички клишета за трейдинга и цитати от трейдъри и икономисти.
                        Има още един важен извод който може да се извади, трябва да познавате това кеото търгувате, особено при пазарите на фючърси.
                        FinancialMarkets.Zone

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                          Не е задължително, зависи колко пари имаш в акаунта и с какъв % си купил. З

                          Рекорда днес е -37$ !!! За пореден път се видя как да контриш тренда по подбуди, че няма накъде да пада е лоша идея и как масите никога не са прави.

                          https://www.forexlive.com/news/!/may...tract-20200420
                          Там е въпросът,кой е тренда и кой тренд да се гледа
                          Въпрос за един милион долара
                          "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                          Коментар


                          • Димек, при тая историческа манипулация, бая народ и банки са загубили пари. Едва ли някой е предвидил отрицателна цена, че и в такава амплитуда.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                              Тя концепцията на тоя бот е друга да контри движението и презумцията, че цената ще върне, което принципно за мен е тъпа концепция. Така че бота му прави това което му е казано да прави.
                              Аха,значи тоя бот е начинаещ трейдър,защото стила на търговия е същият
                              "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                                Тя концепцията на тоя бот е друга да контри движението и презумцията, че цената ще върне, което принципно за мен е тъпа концепция. Така че бота му прави това което му е казано да прави.
                                Концепцията на бота не е да контри движението а да лови всички флуктуации на цената в диапазон в който му задам като постоянно се променят обемите в зависимост вероятностите цената да се придвижи в една или друга посока...това може да го прави и по посока на тренда....но както и да е....
                                Робота е тестван и по принцип си работи идеално докато условията са нормални. Сега обаче условията вече са НЕнормални и затова преди малко го спрях и затворих ръчно последната позиция на загуба -3% от акаунта. При тези суапове вече напълно се обезсмисля първоначалната стратегия.

                                Сега ще дебна да си купя някоя акция за стотинки.
                                Last edited by alphaomega; 20.04.2020, 22:57.

                                Коментар

                                Working...
                                X