IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Статистически анализ на Time Series

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
    Какъв е шансът на т.н. изкуствен интелект или на т.н-ото машин лърнинг, даже и дийп машин лърнинг, да се научи да печели на Форекс?
    Същия като да печели от тото или рулетка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

      хахаха ей ама то 1000 пъти ти се каза и пак не си рабрал, кажи са какво да си мисля за тебе Мишо, кажи честно?

      Нямам никаква идея какви сделки ще имам утре, ама никаква , капиш, или пак нйенте!!!

      Mишо ти даже нямаш идея с какво изобщо се занимаваш,

      Коментар


      • Какъв е шансът на т.н. изкуствен интелект или на т.н-ото машин лърнинг, даже и дийп машин лърнинг, да се научи да печели на Форекс?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

          Мишо, тия неща струват пари, не си чак толкова хитър...а и богат за да ги получиш
          Работата е ясна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Кажи ги в реално време бе човек. Ако имаш сделки въобще. Ако нямаш — пишеш днес няма, днес няма, днес няма... един безкраен ред от нули
            Мишо, тия неща струват пари, не си чак толкова хитър...а и богат за да ги получиш
            FinancialMarkets.Zone

            Коментар




            • Даже не нули, а NULL, NULL, NULL

              Коментар


              • Кажи ги в реално време бе човек. Ако имаш сделки въобще. Ако нямаш — пишеш днес няма, днес няма, днес няма... един безкраен ред от нули

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение

                  Мишо ами напиши нещо за сделки, но не пиши колко си забогатял, ами напиши какви сделки ще имаш например утре, че това което е "било" май доста лъжовно ми се вижда.

                  хахаха ей ама то 1000 пъти ти се каза и пак не си рабрал, кажи са какво да си мисля за тебе Мишо, кажи честно?

                  Нямам никаква идея какви сделки ще имам утре, ама никаква , капиш, или пак нйенте!!!

                  FinancialMarkets.Zone

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                    Мишо, той Матеев никога не е писал за сделки, той е писал само за концепции и методи на работа, ама явно е решил че е казал нещо ценно което не заслужавате и си го е махнал сега за да не може да се ползва. Иначе аз съм си запази ценните му постове.

                    Аз също не съм спирал да пиша, винаги съм казвал на потребителите на форума които го заслужават колко са невежи
                    С Матеев ще си лафим за ези/тура, Стюдънт концепцията и най-вече за мед, където е силата му.

                    А ти кажи какво ти разбираш под маркет мейкър. Това би трябвало да е лесен въпрос.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение

                      Мишо ами напиши нещо за сделки, но не пиши колко си забогатял, ами напиши какви сделки ще имаш например утре, че това което е "било" май доста лъжовно ми се вижда.

                      Ще напише, ама няма да напише

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                        Мишо, той Матеев никога не е писал за сделки, той е писал само за концепции и методи на работа, ама явно е решил че е казал нещо ценно което не заслужавате и си го е махнал сега за да не може да се ползва. Иначе аз съм си запази ценните му постове.

                        Аз също не съм спирал да пиша, винаги съм казвал на потребителите на форума които го заслужават колко са невежи
                        Мишо ами напиши нещо за сделки, но не пиши колко си забогатял, ами напиши какви сделки ще имаш например утре, че това което е "било" май доста лъжовно ми се вижда.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение


                          Вие споделяхте ценна информация и преди три години.
                          По някаква мистериозна причина гуруто ви матеев обаче си е изтрил всички постове. Защо ли го е направил? Предполагам за да покрие резултатите от дългогодишните си "изследвания".
                          Та кажете, каква се оказа хапката преди три години за вас, че се наложи да се скриете и чак сега да изпълзите и да заливате форума с поредната си помия?
                          Ами имате си темичка, защо не пишете в нея, забравихте ли?

                          Концепция за печеливша търговия на Матеев


                          Мишо, той Матеев никога не е писал за сделки, той е писал само за концепции и методи на работа, ама явно е решил че е казал нещо ценно което не заслужавате и си го е махнал сега за да не може да се ползва. Иначе аз съм си запази ценните му постове.

                          Аз също не съм спирал да пиша, винаги съм казвал на потребителите на форума които го заслужават колко са невежи
                          FinancialMarkets.Zone

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                            Точно обратното е. Ние споделяме ценна информация на база дългогодишен опит и проучвания. Показваме ви как да обърнете вероятностите във ваша полза и как ефективно да контролирате рисковете. Как да сглобите и да настроите автоматизирана система и мн др..... неща които няма да откриеш почти никъде в интернет или в книги. А посланието е че в днешно време без статитически анализ и автоматизация шансовете за голям успех на пазарите са близки до нула.
                            Тотото го играете вие дето мислите само за следващата сделка без да осъзнавате какви са реалните вероятности. Без да сте проверили абсолютно нищо залагате на сляпо. 50:50. Само късмета ви спасява от време на време и това че купувате акции по време на бичи пазар. Когато дойде следващата рецесия тогава ще си проличи кои са истинските специалисти. Все пак добре сте се ориентирали да стоите далеч от форекса. Тази хапка е прекалено голяма за вашата уста!

                            Вие споделяхте ценна информация и преди три години.
                            По някаква мистериозна причина гуруто ви матеев обаче си е изтрил всички постове. Защо ли го е направил? Предполагам за да покрие резултатите от дългогодишните си "изследвания".
                            Та кажете, каква се оказа хапката преди три години за вас, че се наложи да се скриете и чак сега да изпълзите и да заливате форума с поредната си помия?
                            Ами имате си темичка, защо не пишете в нея, забравихте ли?

                            Концепция за печеливша търговия на Матеев


                            Коментар


                            • Питам те понеже си спец

                              Кажи що е то маркет мейкър тогава. Все пак да знаем всички за какво говорим

                              Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                              Ясвно не си наясно с термина ММ, но кажи ми какво знаеш и ще ти обясня къде си се объркал, има 2 вида като за начало, ти с кой си нясно?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Тези маркет мейкър ли са или брокер?

                                Ясвно не си наясно с термина ММ, но кажи ми какво знаеш и ще ти обясня къде си се объркал, има 2 вида като за начало, ти с кой си нясно?
                                FinancialMarkets.Zone

                                Коментар

                                Working...
                                X