IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Създаване на алгоритъм/робот за търсене на логика в числови редици

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Трябва да се вдигне финансовата култура на бъргарина и да бъде убеден, че пазарът дава възмогност за едни 5 - 6 до 7% реална доходност в дългосрочен план при хоризонт от 20-30 години ако се следва стандартната портфейлна теория.

    А това значи да се изкоренят глупостите на форекс бъкетите.

    Примерно на БФБ за 13 години както и на Японската борса за 31 години са се счупили от култура и печалби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Трябва да се вдигне финансовата култура на бъргарина и да бъде убеден, че пазарът дава възмогност за едни 5 - 6 до 7% реална доходност в дългосрочен план при хоризонт от 20-30 години ако се следва стандартната портфейлна теория.

      А това значи да се изкоренят глупостите на форекс бъкетите.

      Мишо, Форекс бъкетите са успешна концепция с високо ПМО. Явно си имат лоби и ще си развиват бизнеса.
      Според мен разхлабването на регулациите и допускането на куцо и сакато да играе на пазарите (не само Форекс) без поне първоначална консултация с лицензиран специалист, определяне на риск профил и хоризонт на инвестицията, си е един нов начин да се прибират доста пари от търсачи на лесни печалби.
      Сега някой прочел нещо в нета, поникват му крила и се буфка с главата напред в мелачката, наречена пазар. После рев, сълзи и сополи. Не е за всеки тая работа.
      Печели се, да, но не толкова лесно и не толкова много както е по рекламите.
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Трябва да се вдигне финансовата култура на бъргарина и да бъде убеден, че пазарът дава възмогност за едни 5 - 6 до 7% реална доходност в дългосрочен план при хоризонт от 20-30 години ако се следва стандартната портфейлна теория.

        А това значи да се изкоренят глупостите на форекс бъкетите.

        Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Защо непрекъснато си мислите, че трябва да водим война един с друг?
        Не е ли по-добре да си сътрудничим и взаимно да търсим начин да победим пазара?

        Приказките на троловете, че пазарът е непобедим, вече ги знаем. Няма смисъл да ни ги натякват във всеки втори постинг. Това повтаряне като папагал на едно и също нещо не ги прави по-убедителни, а само доказва колко са ограничени в мисленето си и как не могат да измислят нищо друго, с което да се включат в една потенциална дискусия, полезна и за двете страни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

          Не знам, по някаква причина не съм се поставял в подобна ситуация Ако исках да провокирам смислена дискусия обаче, със сигурност бих се прежалил, няма начин да нанасяш удари без да се откриваш и ти за такива
          Защо непрекъснато си мислите, че трябва да водим война един с друг?
          Не е ли по-добре да си сътрудничим и взаимно да търсим начин да победим пазара?

          Приказките на троловете, че пазарът е непобедим, вече ги знаем. Няма смисъл да ни ги натякват във всеки втори постинг. Това повтаряне като папагал на едно и също нещо не ги прави по-убедителни, а само доказва колко са ограничени в мисленето си и как не могат да измислят нищо друго, с което да се включат в една потенциална дискусия, полезна и за двете страни.
          Last edited by Mateev; 23.02.2020, 05:38.

          Коментар


          • Форумът чака вече от години... няколко дни повече или по-малко е все тая.

            Както кажеш, но ако правиш фантастичната възвръщаемост за която говориш, бонусите които можеш да направиш в реалната форекс индустрия за две-три години са сигурно по-големи от всички пари във всички бъкети в България.


            Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение

            Ще ми трябват няколко дни подготовка. Колкото до хората от бранша, не разбирам как биха могли да са ми от полза.



            Няма страшно за "авантата". Убеден съм, че никой няма да прави същите сделки като тебе, поне в началото. А ако ги прави това ще е само в твой интерес. Аз колко "аванта" съм дал, ум да ти зайде, но с изключение на един форумец май никой не се е възползвал.

            Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
            Ти ако си и срещу теб лаят група ниско интелигентни тролове би ли им пуснал нещо аванта? Да не говорим, че никой не допринасия с никаква работа към целия процес или с нещо което, ако не е открил сам, то поне да е откраднал добра идея от литература или интернет.
            Last edited by Money; 17.02.2020, 15:17.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение

              Ти ако си и срещу теб лаят група ниско интелигентни тролове би ли им пуснал нещо аванта?
              Не знам, по някаква причина не съм се поставял в подобна ситуация Ако исках да провокирам смислена дискусия обаче, със сигурност бих се прежалил, няма начин да нанасяш удари без да се откриваш и ти за такива

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Ще направим една специална тeма за bvg. И ще държим сметка как върви балансът ти. Както сигурно си забелязал, аз не се заяждам с хората освен ако не са крайно дръзки наглеци и не си го просят.

                Това да кажеш на някой който пише нонсенс, че пише нонсенс не е заяждане. Напротив така си помагаме да преодолеем нонсенса

                Освен това, аз наистина познавам хора от бранша така че имаш личен интерес да ме впечатлиш.
                Ще ми трябват няколко дни подготовка. Колкото до хората от бранша, не разбирам как биха могли да са ми от полза.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                  И аз съм против, по-добре пускайте някакви работещи модели/при положение, че Матеев генерира ежедневно хиляди такива, все няколко ще му се откъснат от сърцето/, а ние ще обясняваме защо не работят Така хем ще си успокояваме графоманията, хем поне ще вкараме липсващия 1% конкретика
                  Ти ако си и срещу теб лаят група ниско интелигентни тролове би ли им пуснал нещо аванта? Да не говорим, че никой не допринасия с никаква работа към целия процес или с нещо което, ако не е открил сам, то поне да е откраднал добра идея от литература или интернет.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение

                    Кой ще следи сделки съ ссредна продължителност 2-3 дни и 100 годишно, разбъркани между теми със заяждания?
                    И аз съм против, по-добре пускайте някакви работещи модели/при положение, че Матеев генерира ежедневно хиляди такива, все няколко ще му се откъснат от сърцето/, а ние ще обясняваме защо не работят Така хем ще си успокояваме графоманията, хем поне ще вкараме липсващия 1% конкретика

                    Коментар


                    • Ще направим една специална тeма за bvg. И ще държим сметка как върви балансът ти. Както сигурно си забелязал, аз не се заяждам с хората освен ако не са крайно дръзки наглеци и не си го просят.

                      Това да кажеш на някой който пише нонсенс, че пише нонсенс не е заяждане. Напротив така си помагаме да преодолеем нонсенса

                      Освен това, аз наистина познавам хора от бранша така че имаш личен интерес да ме впечатлиш.

                      Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение

                      Кой ще следи сделки съ ссредна продължителност 2-3 дни и 100 годишно, разбъркани между теми със заяждания?
                      Last edited by Money; 17.02.2020, 14:42.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Давай да видим в реално време на истинския пазар. Остави ги ти тези бъзикни с предвидимите демо моделчета.

                        Как аз мога да пускам с истинското си име, а тебе те е шубе анонимно да пускаш сделки тука? Що така?
                        Кой ще следи сделки съ ссредна продължителност 2-3 дни и 100 годишно, разбъркани между теми със заяждания?

                        Коментар


                        • Давай да видим в реално време на истинския пазар. Остави ги ти тези бъзикни с предвидимите демо моделчета.

                          Как аз мога да пускам с истинското си име, а тебе те е шубе анонимно да пускаш сделки тука? Що така?

                          Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение

                          изгърмя си патроните, предложих ти преди около седмица, ти отказа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Пускай сделки, не се ослушвай


                            изгърмя си патроните, предложих ти преди около седмица, ти отказа.

                            Коментар


                            • Пускай сделки, не се ослушвай

                              Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение

                              Не си видял защото не си гледал

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Не си видял, защото не си гледал.

                                Но ти нищо не си публикувал. Наслушахме се на празните приказки. Къде са ти сделките?


                                Не си видял защото не си гледал

                                Коментар

                                Working...
                                X