IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

    добре за Nти път ви ше задам на всеослушание въпроса към всички включително и към Матеевия :

    Защо изобще се занимавате с тия боклуци комарексите да ви пита човек, некой кара ли ви насила или кво ? Валутата прай малки движения и без левърейдж нищо не стаа, с левърейджа се губи, форексчийницата е предназначена за международна търговия не за чейнчове на Магурата и поръчките стаат предимно с големи суми, не случайно пазара е 5 трилиона оборот на ден .....
    Аз имам опит и с фондовия пазар, работил съм като професионален трейдър на NYSE.

    За мен Форекс пазара е най-добрият и има много предимства

    пазара работи 24/5 това за мен означава
    -много по малък риск от гапове,
    -възможност за контрол на риска, а именно възможност за отваряне и затваряне на позиция денонощно(зачитане на стопове).
    -много повече движение, 3 пъти повече от фондовия в една седмица

    -висока ликвидност, т.е. по-малко слипидж и възможност за маркет затваряне и отваряне на позиция по всяко време
    -много ниски разходи за сделка, често липса на комисионна в допълненеие на ниския спред, а когато има комисионни спреда е почти нулев
    -богат избор на брокери
    -едно от най важните неща, достъпни евтини исторически данни за десетилетия назад

    Не виждам нищо лошо в използването на левъридж, и 1:1000 да ми дадът, пак ще използвам толкова колкото с 1:30. Трейдъра сам определя риска и обема си, левъриджа няма нищо общо с риска.. Големият левъридж може да е само от полза. Който не знае как да го използва и прави глупости сам си е виновен.
    FinancialMarkets.Zone

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

      не аз не искам да работя за никви ухапляци, аз питам вас като сме последна дупка на кавала що се бутате у най-трудното и губещото ?!?
      Ох. То и аз ги питам неведнъж (в други теми) но, досега, така и не получих достатъчно смислен отговор. Тук, в тази тема, се засяга едно от проявленията на корупцията (срещу което, Матеев изригна) а, преди време, лично, той, ми обясняваше, как същата тази корупция, била „необходимо зло”. Не малко, а доста шизофренно ми звучи но, кой съм аз...
      Last edited by Pyramid; 18.09.2019, 19:49.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

        Ако поработиш малко в някой средно голям форекс брокер сам ще си отговориш на въпроса.
        не аз не искам да работя за никви ухапляци, аз питам вас като сме последна дупка на кавала що се бутате у най-трудното и губещото ?!?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

          добре за Nти път ви ше задам на всеослушание въпроса към всички включително и към Матеевия :

          Защо изобще се занимавате с тия боклуци комарексите да ви пита човек, некой кара ли ви насила или кво ? Валутата прай малки движения и без левърейдж нищо не стаа, с левърейджа се губи, форексчийницата е предназначена за международна търговия не за чейнчове на Магурата и поръчките стаат предимно с големи суми, не случайно пазара е 5 трилиона оборот на ден .....
          Ако поработиш малко в някой средно голям форекс брокер сам ще си отговориш на въпроса.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

            Форумните бонуси не са по тези условия.

            При тях всеки месец ти дават нещо и над него спечеленото може да се тегли, понякога дават и разни бонуси, които директно може да си дърпаш, по разни форумни конкурси. Началото на всеки месец изгубеното отпада, можеш да теглиш над останалата ти сума

            Пак има редица правила, за маржин и тн. по които ако те набележат може да те блокнат, но както казах за близо 2 години мен още не са.
            добре за Nти път ви ше задам на всеослушание въпроса към всички включително и към Матеевия :

            Защо изобще се занимавате с тия боклуци комарексите да ви пита човек, некой кара ли ви насила или кво ? Валутата прай малки движения и без левърейдж нищо не стаа, с левърейджа се губи, форексчийницата е предназначена за международна търговия не за чейнчове на Магурата и поръчките стаат предимно с големи суми, не случайно пазара е 5 трилиона оборот на ден .....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение


              Идеята на тия бонуси не е да направиш акаунт на баба си и на дядо си , единия да отвори късо другия дълго и в крайна сметка единия да изтегли "печалба" от ХХХ долара.
              Преди години при Варчев заложих 300-350 долара на двойката долар/евро точно така: по равно на една къса и една дълга.

              За това и влязох в този форум – да обявя този експеримент с надеждата, че е мъдър и печеливш. Нарочно вкарах цялата сметка, която имах там, за да е по-показателен примера и после повече да се гордея
              Е, оплюха ме, както винаги е във форумите с такива хитреци, но аз държах гордо вдигната главата.
              И, не щеш ли, след няколко месеца си занулих сметката
              Еврото, противно на очакванията (тъкмо бяха започнали първите политически и финансови трусове в ЕС) най-безгрижно и равномерно си се заизкачва няколко месеца без признаци на нервност.

              Не забелязах от Варчев нещо да ме работят.
              Last edited by grisow; 18.09.2019, 09:57.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение


                Идеята на тия бонуси не е да направиш акаунт на баба си и на дядо си , единия да отвори късо другия дълго и в крайна сметка единия да изтегли "печалба" от ХХХ долара.Подобни бонуси са с маркетингова цел за да можеш да тестваш реалния сървър или да потъргуваш с "реални" пари и да се зарибиш. Точно за това са обвързани със супер сложни условия които няма как да се харесат на човек тръгнал с идеята за безплатен обяд. Никога никъде не съм чул за човек който да си е търгувал с парите и да са му отказали да платят .Дори и най доУната офшорка!
                Никога никъде, а тук -цяла тема. Явно, за всичко си има първи път.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  ...с едничкия „дребен”риск, като си ги поискаш тогава, да рекат „- А, много ти стана, до тук беше.”, да те избанят и ... такова, да ти покажат най-дългия пръст от всичките. Ама пука ми, аз съвсем не играя хазарт.

                  Идеята на тия бонуси не е да направиш акаунт на баба си и на дядо си , единия да отвори късо другия дълго и в крайна сметка единия да изтегли "печалба" от ХХХ долара.Подобни бонуси са с маркетингова цел за да можеш да тестваш реалния сървър или да потъргуваш с "реални" пари и да се зарибиш. Точно за това са обвързани със супер сложни условия които няма как да се харесат на човек тръгнал с идеята за безплатен обяд. Никога никъде не съм чул за човек който да си е търгувал с парите и да са му отказали да платят .Дори и най доУната офшорка!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                    Форумните бонуси не са по тези условия.

                    При тях всеки месец ти дават нещо и над него спечеленото може да се тегли, понякога дават и разни бонуси, които директно може да си дърпаш, по разни форумни конкурси. Началото на всеки месец изгубеното отпада, можеш да теглиш над останалата ти сума

                    Пак има редица правила, за маржин и тн. по които ако те набележат може да те блокнат, но както казах за близо 2 години мен още не са.
                    ...Приятно е да се бута човек измежду светци. Мдааа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                      аз не виждам нищо измамно тез са го написали, кьорав карти не играе .... Матеев не знам кво искаш от тия и кво им е измамното ако си ползвал тая тъпотия ?!?.... не знам що но иам чувството че никой не ги чете тия глупости с дребния шрифт после измамници, алабализми, откраднаха ми парите дет не съм ги внесъл и подобни щутории .....

                      ....
                      Форумните бонуси не са по тези условия.

                      При тях всеки месец ти дават нещо и над него спечеленото може да се тегли, понякога дават и разни бонуси, които директно може да си дърпаш, по разни форумни конкурси. Началото на всеки месец изгубеното отпада, можеш да теглиш над останалата ти сума

                      Пак има редица правила, за маржин и тн. по които ако те набележат може да те блокнат, но както казах за близо 2 години мен още не са.
                      FinancialMarkets.Zone

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от krakatau Разгледай мнение

                        Не им обръщай внимание, Гледай напред, ако си сигурен в себе си и имаш, какво да дадеш на странното общество!
                        Имам. Ама Матеев така се е травмирал...
                        Last edited by Pyramid; 17.09.2019, 22:23.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          ...с едничкия „дребен”риск, като си ги поискаш тогава, да рекат „- А, много ти стана, до тук беше.”, да те избанят и ... такова, да ти покажат най-дългия пръст от всичките. Ама пука ми, аз съвсем не играя хазарт.
                          Не им обръщай внимание, Гледай напред, ако си сигурен в себе си и имаш, какво да дадеш на странното общество!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                            Не мога да ти кажа защо.
                            Верифицирал съм си акаунта предварително, не тегля много големи суми, тегля често когато имам печалба.

                            Може и мен да ме прецакат в даден момент, но съм го приел за част от играта. До тогава са си лесни безрискови пари, така че дреме ми.
                            ...с едничкия „дребен”риск, като си ги поискаш тогава, да рекат „- А, много ти стана, до тук беше.”, да те избанят и ... такова, да ти покажат най-дългия пръст от всичките. Ама пука ми, аз съвсем не играя хазарт.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                              Значи ти можеш да теглиш, а Матеев да не може а? И що така бе Миме?
                              Ебати измамните схеми. Ако те беха уклецали тебе какви ще ги мърцаш ?
                              И значи ли това, че щом ти набутат некъв шибан бонус, то си запазват правото да ти прибЕрат кинтажа ?
                              Жива схема
                              Не мога да ти кажа защо.
                              Верифицирал съм си акаунта предварително, не тегля много големи суми, тегля често когато имам печалба.

                              Може и мен да ме прецакат в даден момент, но съм го приел за част от играта. До тогава са си лесни безрискови пари, така че дреме ми.
                              FinancialMarkets.Zone

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
                                То ест, Михаелис, как разбираш условията за теглене от сметка с единствено No Deposit Bonus (1000 дол.) - мога да тегля горница, само ако за седем дена съм утроил сметката?
                                еми т.е. ти казват "еби си майката с две думи нема ти дадеме никва аванта" от тва по ясно здраве му кажи ..... така го разбирам аз

                                Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                                Хазарт с брокерите не играя бе, словослагател. Немам причина, да си губя времето
                                именно, тогаа нема смисъл от такива безмислени теми дет реват само .....

                                Коментар

                                Working...
                                X