IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Понякога си мисля, че средностатистическия българин си е заслужил участта да бъде лъган, мамен и ограбван. Друга участ не заслужава поради факта, че собствената му злоба и простотия нямат край. Тази тема е поредното доказателство. Информирам ви за измамите на даден брокер и неговите представители в България, а вие вместо благодарност започвате да ме оплювате. Невероятно, но факт.
    Съжалявам, че някой нещо недоразбра. Факт е, обаче че, ако не разбираш някого, причина, също, може да бъде претоварен интелектуален капацитет и затваряне -нарочно или не -на възприятията за факти, процеси и др.категории, поради (криворазбрана) „душевна” ѝ информационна хигиена.
    Приеми вЕдро: Не толкова те плюят хората, колкото, се шегуват с поредния „светец”, докато светът е пъстър, а за всичко, човеците нямаме възприятия.
    Last edited by Pyramid; 22.09.2019, 14:34.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
      Понякога си мисля, че средностатистическия българин си е заслужил участта да бъде лъган, мамен и ограбван. Друга участ не заслужава поради факта, че собствената му злоба и простотия нямат край. Тази тема е поредното доказателство. Информирам ви за измамите на даден брокер и неговите представители в България, а вие вместо благодарност започвате да ме оплювате. Невероятно, но факт.
      О, ти си първият, открил тази опасност въобще и с "Инста" - конкретно?


      Господа, предлагам да сътворим виртуален паметник на Матеев и да го инсталираме в отделна тема.
      Нещо като аватара му, но в 3D.
      Last edited by grisow; 22.09.2019, 10:43.

      Коментар


      • Понякога си мисля, че средностатистическия българин си е заслужил участта да бъде лъган, мамен и ограбван. Друга участ не заслужава поради факта, че собствената му злоба и простотия нямат край. Тази тема е поредното доказателство. Информирам ви за измамите на даден брокер и неговите представители в България, а вие вместо благодарност започвате да ме оплювате. Невероятно, но факт.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vatman Разгледай мнение

          Ти да не си му адвокат или любовник на тоя... той ако можеше с неговите въздухарски методи да направи нещо, досега да е направила, а не да реве като гайда по форумите...

          PS: Отдавна е известно, че който не може да трейдва, тръгва да пише книги за трейдинг, семинари, обучава и други... става некст левъл
          Сега се замислих над това твърдение повторно. И стигнах до извода, че не познаваш таланта на Матеев. Този човек, ако не знаеш, е развил такова ...чувство? - което му говори къде какво има на база мнение. Негово, отпреди години. И той (си мисли, че) знае.Няма значение, какво. Съответно, никой тук измежду нас, не е никакъв, че да му обяснява. Сакън!
          -Ами, ако (изведнъж) се окаже, че греши?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

            ето ве bitte schen само ръчка и не съм никакъв професионал можеш да се запознаеш с розовия еднорог ....

            https://ibb.co/zrDBNYv
            Радвам се за теб , въпреки че нищо не разбирам от картинката която показваш....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение


              Аз български разбирам перфектно. И много добре те разбирам какво искаш да кажеш обаче има един проблем. Проблема е че аз търгувам на форекс от 15 години с роботи . Аз съм малка рибка (даже по скоро планктон или нещо с което планктона се храни), но ми е достатъчно .Освен това познавам още няколко човека които правят същото .Всички те търгуват само форекс с роботи и бфб и се занимават единствено с това. За разлика от това не познавам нито един дето да прави пари с ръчна търговия на форекс или опции и т.н. Не казвам че няма , просто не познавам такъв . В някаква степен дори ми се струва че ако срещна такъв професионален ръчен трейдър (въпреки че според мен е по вероятно да срещна розов еднорог) и случайно ми сподели как търгува , то ще се окаже че има супер ясна и точна стратегия която просто не е автоматизирал.
              ето ве bitte schen само ръчка и не съм никакъв професионал можеш да се запознаеш с розовия еднорог ....

              https://ibb.co/zrDBNYv

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                аз написах, че за комарекса ви трябват много пари като оня с трите млн. много капитал защото това нещо има малки движения вие български разбирате ли ? много пари ..... тези работи с левърейджа, роботчета, рейнджа и със суми от 5-10 хилки са глупости ама абсолютни глупости, защото се губи в дългосрочен план при стотинкаджии като нас на какъв език да ви го обясня ? статистически и математично е доказуемо над 90% губят защото правят именно тва, което ти описваш, останалите 10% не губят защото нямат левърейджи, не търгуват рендж, търгуват дългосрочно с големи суми и дълги движения по тренда .....

                P.S. опитайте се да обясните на някой, който няма понятие от борса да сложи 100 хил. евра да се дзвери една година в монитора за 4000€ печалба годишно и вижте реакцията каква ше е ....

                Аз български разбирам перфектно. И много добре те разбирам какво искаш да кажеш обаче има един проблем. Проблема е че аз търгувам на форекс от 15 години с роботи . Аз съм малка рибка (даже по скоро планктон или нещо с което планктона се храни), но ми е достатъчно .Освен това познавам още няколко човека които правят същото .Всички те търгуват само форекс с роботи и бфб и се занимават единствено с това. За разлика от това не познавам нито един дето да прави пари с ръчна търговия на форекс или опции и т.н. Не казвам че няма , просто не познавам такъв . В някаква степен дори ми се струва че ако срещна такъв професионален ръчен трейдър (въпреки че според мен е по вероятно да срещна розов еднорог) и случайно ми сподели как търгува , то ще се окаже че има супер ясна и точна стратегия която просто не е автоматизирал.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                  Отказваш да разереш това кеото пишем.

                  Но ето ще те опровергая за още две неща, ако искаш приемай фактите ако искаш недей:
                  1. Пазара се променя и това което е работило спира да работи, ето ти една система автоматизирана система, която промените на пазара не правят губеща от 2004 таhttps://www.youtube.com/watch?v=XNxam2ZaVJs

                  2. Една картинка от преди няколко години, от един трейдър който мислеще точно като теб, с голям акаунт е лесно и няма как да ме занулят и няма да иам 1000 пипса срещу мен
                  https://prnt.sc/p8kt3i
                  https://prnt.sc/p8ktiu

                  При акциите ако си шорт буквално за ден можеш да видиш хиляди проценти загуба само за ден. Виждал съм Фармацефтична компания за 24 часа да се качи от $8 на $400. Не ти трябва левъридж за да задлъжнееш на брокера за цял живот.
                  некой да ви кара да сте шорт на акциите като 75% от времето са нагоре ? мисля ньет, шорта е рискова позиция ... еми ше се качи да е бил лонг и акаунта става х180 вкарваш 100 целиш тотото и стават 18 бона без леверейдж без нищо у форексот това го немеме ....
                  Я пусни оня с големия акаунт да видим трейд диапазона какъв е и ползвал ли е разни лостове ??

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                    само за протокола - дори и най-големия бъкет нищо не може да ти направи ако си без кредит, не ме карайте да внеса една хилка при тия ухапляци InstaForex и да го доказвам нагледно ше пусна една дълга EUR/USD за 1000 единици да видим кво ше стане и после дали ше ми ги дадат обратно с печалбата .....
                    Отказваш да разереш това кеото пишем.

                    Но ето ще те опровергая за още две неща, ако искаш приемай фактите ако искаш недей:
                    1. Пазара се променя и това което е работило спира да работи, ето ти една система автоматизирана система, която промените на пазара не правят губеща от 2004 таhttps://www.youtube.com/watch?v=XNxam2ZaVJs

                    2. Една картинка от преди няколко години, от един трейдър който мислеще точно като теб, с голям акаунт е лесно и няма как да ме занулят и няма да иам 1000 пипса срещу мен
                    https://prnt.sc/p8kt3i
                    https://prnt.sc/p8ktiu

                    При акциите ако си шорт буквално за ден можеш да видиш хиляди проценти загуба само за ден. Виждал съм Фармацефтична компания за 24 часа да се качи от $8 на $400. Не ти трябва левъридж за да задлъжнееш на брокера за цял живот.
                    FinancialMarkets.Zone

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sorento Разгледай мнение
                      Различни видове търговия са.Опциите и форекса.
                      Ливъриджа и риска, нямат нищо общо.КВВ ти го спомена.
                      Търгуваш от риска, знаеш какво ще загубиш предварително.
                      Дали използваш ливъридж или не-няма значение.

                      За бъкетите е ясно, всичките им глупости и това, че играят срешу тебе превръща всичко в хазарт.
                      Сменяш докато попаднеш на читав.
                      А и не мисля, че тука всички търгуват с милиони и ше ги прецакат, защото печелят много.
                      Идеята е дали става и дали може да се получи такъв вид търговия.
                      Според мен става.Матеев се опита да ви предпази от един брокер, който видимо НЕ става.
                      И чисто по български му благодарихте, като го нахранихте.

                      КВВ не е българин пича с картинките.Не ми се раздува по форуми, предполагам, че има хиляди като него.
                      Някой път ще пием по кафе и ще ти кажа.

                      Ето още една картинка, да не е с 2%
                      само за протокола - дори и най-големия бъкет нищо не може да ти направи ако си без кредит, не ме карайте да внеса една хилка при тия ухапляци InstaForex и да го доказвам нагледно ше пусна една дълга EUR/USD за 1000 единици да видим кво ше стане и после дали ше ми ги дадат обратно с печалбата .....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                        Опитваш се да обясниш, как седят нещата, но само гледайки от твоята гледна точка, на губещ трейдър, според твоите думи.

                        Това кеото пишеш просто не е вярно. Гоелимите суми не могат да те направят по успешен.

                        Като цяло от няколко хиляди до няколко милиона няма никаква разлика и е абсолютно едно и също (като изключим психологическия аспект). Резултатите и успеха се измерват в проценти.

                        Предполагам, че това което се е случило с теб е следното: пробвал си да търгуваш краткосрочно за малки движения с левъридж. Правил си го без конкретна смислена доказана система и закономерно си изгубил. След това си се пробвал с акции и си хванал някой тренд, тъй като там такива се срешат по-често. Събрал си 2+2 в твоята глава и си възприел, че се печели само чрез трендове, форекса вече го мразиш защото само си губил там, няма много трендове идеално се вписва в теорията ти, за оправдание си си казал и че само с много пари става, за да оправдаеш неуспеха пред себе си по още един начин. От там тези заключения.

                        Средната продължителност на сделките на роботите които ползвам е 2 часа за губеща и 6 часа за печеливша. Дългосрочните трендове нямат значение.

                        Акциите и опциите са много по-рискови от валутите, дори и без левъридж! При търговията с акции лесно може да изгубиш многократно повече от парите в акаунта си!

                        Ето и конкретни примери, за да не говорим празни приказки:

                        https://www.marketwatch.com/story/tr...000-2019-01-22
                        https://www.marketwatch.com/story/he...556-2015-11-19
                        както казах 160 пъти и без тва тия идиоти са ми деактивирали акаунта в сайта не знам даже как пиша тоя коментар, форекса го ползвам за currency risk, щом за вас левърейджа е без значение и търгувате разни шумове за часове е ваша работа, за мене дейтрейдинга са абсолютни глупости с който и да било актив, пошествам с който и да било финансов актив!!
                        Форекса не е рисков и нямам никакви проблеми с него ако е без левърейдж, за акциите и опциите щом са ви рискови - ок за мене не са, не са до толкова до колкото са без кредитни лостове. Системи, фибоначита, ветрила на Ган и Петкан с роботика и Болинджер бандове и кви ли не глупости работят до даден момент, в друг момент от времето вече НЕ защото пазара се е променил, той се променя константно. Айде лек ден че треа малко да се работи успех на всички в лотарията ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sorento Разгледай мнение
                          Матеев се опита да ви предпази от един брокер, който видимо НЕ става.
                          Доколкото разбрах, michaelis12 твърдеше обратното: всичко си е написано в условията на договора, от там нататък сам си правиш сметката дали и как да участваш, но няма за какво да се оплакваш, щом си се хванал на хорото и някое условие е влязло в сила.

                          Не споря, а питам.

                          Коментар


                          • Различни видове търговия са.Опциите и форекса.
                            Ливъриджа и риска, нямат нищо общо.КВВ ти го спомена.
                            Търгуваш от риска, знаеш какво ще загубиш предварително.
                            Дали използваш ливъридж или не-няма значение.

                            За бъкетите е ясно, всичките им глупости и това, че играят срешу тебе превръща всичко в хазарт.
                            Сменяш докато попаднеш на читав.
                            А и не мисля, че тука всички търгуват с милиони и ше ги прецакат, защото печелят много.
                            Идеята е дали става и дали може да се получи такъв вид търговия.
                            Според мен става.Матеев се опита да ви предпази от един брокер, който видимо НЕ става.
                            И чисто по български му благодарихте, като го нахранихте.

                            КВВ не е българин пича с картинките.Не ми се раздува по форуми, предполагам, че има хиляди като него.
                            Някой път ще пием по кафе и ще ти кажа.

                            Ето още една картинка, да не е с 2%

                            Разглеждане на 1 MLN.png . ПРИКАЧИ предоставя безплатен хостинг на снимки, картинки и изображения.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                              аз написах, че за комарекса ви трябват много пари като оня с трите млн. много капитал защото това нещо има малки движения вие български разбирате ли ? много пари ..... тези работи с левърейджа, роботчета, рейнджа и със суми от 5-10 хилки са глупости ама абсолютни глупости, защото се губи в дългосрочен план при стотинкаджии като нас на какъв език да ви го обясня ? статистически и математично е доказуемо над 90% губят защото правят именно тва, което ти описваш, останалите 10% не губят защото нямат левърейджи, не търгуват рендж, търгуват дългосрочно с големи суми и дълги движения по тренда .....

                              P.S. опитайте се да обясните на някой, който няма понятие от борса да сложи 100 хил. евра да се дзвери една година в монитора за 4000€ печалба годишно и вижте реакцията каква ше е ....
                              Опитваш се да обясниш, как седят нещата, но само гледайки от твоята гледна точка, на губещ трейдър, според твоите думи.

                              Това кеото пишеш просто не е вярно. Гоелимите суми не могат да те направят по успешен.

                              Като цяло от няколко хиляди до няколко милиона няма никаква разлика и е абсолютно едно и също (като изключим психологическия аспект). Резултатите и успеха се измерват в проценти.

                              Предполагам, че това което се е случило с теб е следното: пробвал си да търгуваш краткосрочно за малки движения с левъридж. Правил си го без конкретна смислена доказана система и закономерно си изгубил. След това си се пробвал с акции и си хванал някой тренд, тъй като там такива се срешат по-често. Събрал си 2+2 в твоята глава и си възприел, че се печели само чрез трендове, форекса вече го мразиш защото само си губил там, няма много трендове идеално се вписва в теорията ти, за оправдание си си казал и че само с много пари става, за да оправдаеш неуспеха пред себе си по още един начин. От там тези заключения.

                              Средната продължителност на сделките на роботите които ползвам е 2 часа за губеща и 6 часа за печеливша. Дългосрочните трендове нямат значение.

                              Акциите и опциите са много по-рискови от валутите, дори и без левъридж! При търговията с акции лесно може да изгубиш многократно повече от парите в акаунта си!

                              Ето и конкретни примери, за да не говорим празни приказки:

                              https://www.marketwatch.com/story/tr...000-2019-01-22
                              https://www.marketwatch.com/story/he...556-2015-11-19
                              FinancialMarkets.Zone

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

                                Добре де ама мен примерно опциите не ме кефят. Трябва ли да вляза в темата ти и да пиша че това са пълни глупости и т.н. На практика ти точно това правиш... Нали трябва поне малко да уважаваме труда на другите?
                                аз написах, че за комарекса ви трябват много пари като оня с трите млн. много капитал защото това нещо има малки движения вие български разбирате ли ? много пари ..... тези работи с левърейджа, роботчета, рейнджа и със суми от 5-10 хилки са глупости ама абсолютни глупости, защото се губи в дългосрочен план при стотинкаджии като нас на какъв език да ви го обясня ? статистически и математично е доказуемо над 90% губят защото правят именно тва, което ти описваш, останалите 10% не губят защото нямат левърейджи, не търгуват рендж, търгуват дългосрочно с големи суми и дълги движения по тренда .....

                                P.S. опитайте се да обясните на някой, който няма понятие от борса да сложи 100 хил. евра да се дзвери една година в монитора за 4000€ печалба годишно и вижте реакцията каква ше е ....
                                Last edited by michaelis12; 20.09.2019, 09:02.

                                Коментар

                                Working...
                                X