IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Понякога си мисля, че средностатистическия българин си е заслужил участта да бъде лъган, мамен и ограбван. Друга участ не заслужава поради факта, че собствената му злоба и простотия нямат край. Тази тема е поредното доказателство. Информирам ви за измамите на даден брокер и неговите представители в България, а вие вместо благодарност започвате да ме оплювате. Невероятно, но факт.
    Аз не мисля че средностатистическия българин е дорасъл до финанси инвестиции и форуми за това.Той се интересува от неща като прасета , домашна ракия и с удоволствие гласува за политически сили които не защитават интереса му.Даже съм сигурен че ако хората тук бяха средностатистически щеше да ви симпатизират повече. Но в случая хората тук са "от стара коза яре" и при думи от типа на нерегулиран брокер, демо, бонус... вече никой не взима това на сериозно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
      Понякога си мисля, че средностатистическия българин си е заслужил участта да бъде лъган, мамен и ограбван. Друга участ не заслужава поради факта, че собствената му злоба и простотия нямат край. Тази тема е поредното доказателство. Информирам ви за измамите на даден брокер и неговите представители в България, а вие вместо благодарност започвате да ме оплювате. Невероятно, но факт.
      не ги защитаваме тия оръфляци ИнстатаФорексчийница, но следващия път като изложиш фактите ама наистина както са си, че не си внасял пари, а си играл с бонуси и си чел всичките онези неща с дребния шрифт 100% съм сигурен, че не си, тогава вече мое пак да си поговорим, защото вътре със сто завъртулки и подправила пише кристално ясно, че нищо няма да ти дадат, мнооо ясно да не са луди на некой да подаряват пари ?!?

      p.s. онези са ти дали виртуални бонус манигизи за зарибявка, ти си взел че си утрил и после ги искаш, ако беше напрайл 100бона, те трябваше да си бръкнат в джеба и да ги извадят реално да ти ги преведат, аз мисля че това ше стане само с ламБата на Аладин ....
      Last edited by michaelis12; 24.09.2019, 10:34.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Хммм и на сови ...
        -Вече на знам, обърках се.
        Прочее, думата беше за едни гадове, които...и т.н.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          ...ама приличат на лебеди!
          Хммм и на сови ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            Патките са от семейството на гъските които са са прелетни птици.
            По-горе билото, майсторе, че не ти приляга, добро момче си. Стига с тая чалга. Ето нещо за празника.

            https://m.youtube.com/watch?v=wZfaoTpwm_o
            Last edited by Selena; 22.09.2019, 19:01.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              ...ама приличат на лебеди!

              Баси попадението.


              https://www.youtube.com/watch?v=0dCk8BwF4pw



              Без ирония
              Last edited by Todor Sabev; 22.09.2019, 18:43.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Патките са от семейството на гъските които са са прелетни птици.
                ...ама приличат на лебеди!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Пиле, не я мисли ти кака ти. Във вторник кацам в София. Така, че ... майната им на маслините, ред е на добрата българска храна . Ум робува, ум царува, ум патки пасе.
                  Патките са от семейството на гъските които са са прелетни птици.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                    Кака обра ли маслините и не само тех.
                    Пиле, не я мисли ти кака ти. Във вторник кацам в София. Така, че ... майната им на маслините, ред е на добрата българска храна . Ум робува, ум царува, ум патки пасе.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Как така утешава,
                      не се е ли утешила вече многократно некъде по морската шир на юг
                      Не разбираш. Тя от человеколюбие.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        За „кака” ти винаги ще има. Друга е интифата: Опитва се да утешава...
                        Как така утешава,
                        не се е ли утешила вече многократно некъде по морската шир на юг

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Кака обра ли маслините и не само тех.
                          За „кака” ти винаги ще има. Друга е интифата: Опитва се да утешава...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Донякъде сте прав. Обаче, уверявам Ви злоба и простотия в същите количества циркулира по всички земни кълбета и етноси. За мен проблемът е друг: тотална липса на инициатива и активност. Правите добре, че информирате тук. Пътят обаче е по-скоро правен. Чест Ви прави, че проявявате някаква инициатива. Слабото ни място докато не го оправим ще е липсата на активно действие. Предполагам това качество ще се оправи до две три поколения. Не може 50 години да спим и за 30 години да се събуди . Трябва да наберем инерция
                            Кака обра ли маслините и не само тех.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Донякъде сте прав. Обаче, уверявам Ви злоба и простотия в същите количества циркулира по всички земни кълбета и етноси. За мен проблемът е друг: тотална липса на инициатива и активност. Правите добре, че информирате тук. Пътят обаче е по-скоро правен. Чест Ви прави, че проявявате някаква инициатива. Слабото ни място докато не го оправим ще е липсата на активно действие. Предполагам това качество ще се оправи до две три поколения. Не може 50 години да спим и за 30 години да се събуди . Трябва да наберем инерция
                              Как разсъждава един непокварен човек. Дано сблъсъка си с фактите, не изживееш драматично.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                Понякога си мисля, че средностатистическия българин си е заслужил участта да бъде лъган, мамен и ограбван. Друга участ не заслужава поради факта, че собствената му злоба и простотия нямат край. Тази тема е поредното доказателство. Информирам ви за измамите на даден брокер и неговите представители в България, а вие вместо благодарност започвате да ме оплювате. Невероятно, но факт.
                                Донякъде сте прав. Обаче, уверявам Ви злоба и простотия в същите количества циркулира по всички земни кълбета и етноси. За мен проблемът е друг: тотална липса на инициатива и активност. Правите добре, че информирате тук. Пътят обаче е по-скоро правен. Чест Ви прави, че проявявате някаква инициатива. Слабото ни място докато не го оправим ще е липсата на активно действие. Предполагам това качество ще се оправи до две три поколения. Не може 50 години да спим и за 30 години да се събуди . Трябва да наберем инерция

                                Коментар

                                Working...
                                X