IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Защо е цялата тази тайнственост? Защо хората се пренасочват към бандитски брокер и се карат да отварят лични кабинети в бандитски сайтове? Нали уж българския форум се идентифицира с бренда "ИнстаФорекс"? Какво му е инстафорекското на този форум, освен че Privelege получава заплата от друга бандитска фирма, собственост на най-големия руски бандит, измислил цялата тази ИЗМАМНА СХЕМА.
    Ами много просто, мен! Брандът се намира на .com, .org и .eu домейните. Но .eu домейнът е опериран от Instant Trading EU ltd., което е регулирано ЮЛ в ЕС от CySEC и създадено през 2015 г., а .com и .org домейните се оперират от Instant Trading ltd., което е регулирано на Британските Вирджински острови и регистрирано през 2007 г.
    Та, ако има измамен сайт, то той не е на .com домейна.

    Регулираното в ЕС ЮЛ е от 2015 г., а офшорното дружество - от 2007 г.

    Това пренасочване е факт от местоположението ти. Ако се намираш в Австралия или Азия, пренасочване няма да има и двата домейна на офшорното дружество ще ти се отварят без проблем. Потенциални клиенти от Европа се пренасочват към CySEC-регулираното дружество по настояване на регулатора.

    Сложили сме и няколко известия във форума, че офертата не е валидна за клиенти на instaforex.eu, което се регулира в ЕС. Това означава, че бонус може да се получи при другото ЮЛ, регулирано от FSC. Логика
    С Уважение,
    Bulgaria-Forex™

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Винаги съм искал да се занимавам със спекула на валутнитр пазари. Навътре съм в тази материя още преди MetaQuotes да се появи като фирма. Първите ми опити за търговия бяха още преди да се появи каквато и да било платформа за търговия. По него време се търгуваше само по телефона. Няколко човека от Елана стояха пред едни черно-бели монитори, интерфейса на който беше подобен на DOS. Това всъщност беше Reuters Terminal. Когато някой клиент като мене звънне на Elana, някой от дилърите приемаше обаждането и през Reuters терминала на ръка правеше запитване за цена. След N на брой секунди се получаваше цена и дилъра я казваше по телефона. Клиента мислеше няколко секунди и след това казваше дали купува или продава, и колко лота да се купят/продадат. Лотовете бяха по 100 000 USD, а маржин доколкото си спомням нямаше никакъв. Целия процес по отваряне/затваряне на позиция отнемаше по 1-2 минути. Позициите не се водеха в никаква платформа и клиента (пък и предполагам Елана) трябваше да си ги записва в някакъв тефтер.

      От тогава изминаха повече от 20 години, през които нито за миг не съм преставал да мисля за трейдинг. Цялото развитие на тази индустрия премина пред очите ми, и съм пределно наясно с всеки един нейн аспект. .
      Доста интересно е това, което разказваш.
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

        Да си призная честно, трудно ми е да те разбера. Уж се беше отказал от този бизнес продавайки брокерските си права на Булброкерите, а сега се завръщаш като ловец на глави. Аз ли нещо не разбирам или нямам капацитета да го осмисля???
        Винаги съм искал да се занимавам със спекула на валутните пазари. Навътре съм в тази материя още преди MetaQuotes да се появи като фирма. Първите ми опити за търговия бяха още преди да се появи каквато и да било платформа за търговия. По него време се търгуваше само по телефона. Няколко човека от Елана стояха пред едни черно-бели монитори, интерфейса на който беше подобен на DOS. Това всъщност беше Reuters Terminal. Когато някой клиент като мене звънне на Elana, някой от дилърите приемаше обаждането и през Reuters терминала на ръка правеше запитване за цена. След N на брой секунди се получаваше цена и дилъра я казваше по телефона. Клиента мислеше няколко секунди и след това казваше дали купува или продава, и колко лота да се купят/продадат. Лотовете бяха по 100 000 USD, а маржин доколкото си спомням нямаше никакъв. Целия процес по отваряне/затваряне на позиция отнемаше по 1-2 минути. Позициите не се водеха в никаква платформа и клиента (пък и предполагам Елана) трябваше да си ги записва в някакъв тефтер.

        От тогава изминаха повече от 20 години, през които нито за миг не съм преставал да мисля за трейдинг. Цялото развитие на тази индустрия премина пред очите ми, и съм пределно наясно с всеки един нейн аспект. През тези години все нещо трябваше да се яде, така че аз в повечето време бях залисан във воденето на един или друг бизнес, но всяка една вечер като си лягах, заспивах с мисълта за поредната търговска идея или търговска стратегия, за която трябва да разработя софтуер и да я пробвам. И така до ден днешен. Това че в един момент от време бях собственик на форекс брокер е само една малка част от бурното ми бизнес минало. Тогава по него време просто исках да видя как стоят нещата от другата страна на бариерата, и съвсем на майтап купих сървъра от MetaQuotes за 40 000$, и след това загубих 2-3 години от живота си с техните бъгни.

        Всичко това обаче вече е минало. Сега живея в настоящето, в което най-после достигнах до заветната мечта - концепция за печеливша търговия, базирана на Теорията на вероятностите. Амбициите ми са да създам инвестиционен фонд, в който с помощта на роботи да управлявам чужди пари (пък и моите). Цялата тази идея обаче лесно може да се провали, ако попадам на бандитски брокери като Инстафорекс например и нейните бандитски поделения по целия свят.
        Last edited by Mateev; 08.11.2019, 00:31.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
          Във форума на официалния сайт на лицензирания в Европа Инстафорекс има линк към сайта mt5.com, в който пък има друг бандитски форум на линк forum.mt5.com. Бандистски е, защото в него по същия начин като в България се раздават всякакви бонуси, и по-същия начин те се пренасочват към бандитския брокер, а не към оригиналния Инстафорекс. Ако лицензиращата институция разбере за този бандитски форум, веднага ще отнеме лиценза на Инстафорекс.

          Българския форум на инстата е още по-бандитски, защото никъде по света няма линк към него. Тоест той съществува в нищото и нито един сериозен брокер по света не иска да се идентифицира с него. Нещо повече - бандитския български форум пренасочва както бонус, така и реалните акаунти не към оригиналния Инстафорекс сайт и сървър, а към един бандитски сайт на адрес instaforex.org. Този бандитски сайт уж сочи към оригинала instaforex.eu, но това е така само с неговата заглавна страница. Целия останал сайт обаче е скрит и достъп до него има само ако Privelege тайно даде на лично съобщение линк към личния кабинет на всеки един човек.

          Защо е цялата тази тайнственост? Защо хората се пренасочват към бандитски брокер и се карат да отварят лични кабинети в бандитски сайтове? Нали уж българския форум се идентифицира с бренда "ИнстаФорекс"? Какво му е инстафорекското на този форум, освен че Privelege получава заплата от друга бандитска фирма, собственост на най-големия руски бандит, измислил цялата тази ИЗМАМНА СХЕМА.

          Престъплениято ИЗМАМА на Privelege се състои в това, че създава ИЗМАМНО ЗАБЛУЖДЕНИЕ на всички посетители на форума, че си имат вземане-даване с Инстафорекс. Това обаче е ДОЛНА ЛЪЖА, която аз я разбрах много късно, а другите му посетители на форума все още не са я разбрали. Трябваше да се създаде тази тема и Privelege да дойде в нея да се оправдава, за да изплюе камъчето и да си признае, че неговия форум няма нищо общо с оригиналния Instaforex.eu. Не че той е цвете за мирисане, но престъплението на Privelege с пренасочването към бандитски брокери е много ДОЛНО и ГНУСНО. А още по-долно и гнусно е това, че в неговия форум продължава ИЗМАМНОТО ЗАБЛУЖДЕНИЕ, което автоматично означава, че Privelege продължава да трие всеки един постинг, в който му зададат неудобен въпрос за неговите престъпления.
          Да си призная честно, трудно ми е да те разбера. Уж се беше отказал от този бизнес продавайки брокерските си права на Булброкерите, а сега се завръщаш като ловец на глави. Аз ли нещо не разбирам или нямам капацитета да го осмисля???

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Ето го ответника значи. Благодаря, че разреши и тази дребна дилема, че тук някой надолу се бе притеснил по този повод. И това регулирано в ЕС ЮЛ в коя държава се намира?
            Най после ги натъкми ......
            Кой е ответник и кой - ищец ... Че до преди седмица ги слагаше по благозвучие

            Коментар


            • Във форума на официалния сайт на лицензирания в Европа Инстафорекс има линк към сайта mt5.com, в който пък има друг бандитски форум на линк forum.mt5.com. Бандистски е, защото в него по същия начин като в България се раздават всякакви бонуси, и по-същия начин те се пренасочват към бандитския брокер, а не към оригиналния Инстафорекс. Ако лицензиращата институция разбере за този бандитски форум, веднага ще отнеме лиценза на Инстафорекс.

              Българския форум на инстата е още по-бандитски, защото никъде по света няма линк към него. Тоест той съществува в нищото и нито един сериозен брокер по света не иска да се идентифицира с него. Нещо повече - бандитския български форум пренасочва както бонус, така и реалните акаунти не към оригиналния Инстафорекс сайт и сървър, а към един бандитски сайт на адрес instaforex.org. Този бандитски сайт уж сочи към оригинала instaforex.eu, но това е така само с неговата заглавна страница. Целия останал сайт обаче е скрит и достъп до него има само ако Privelege тайно даде на лично съобщение линк към личния кабинет на всеки един човек.

              Защо е цялата тази тайнственост? Защо хората се пренасочват към бандитски брокер и се карат да отварят лични кабинети в бандитски сайтове? Нали уж българския форум се идентифицира с бренда "ИнстаФорекс"? Какво му е инстафорекското на този форум, освен че Privelege получава заплата от друга бандитска фирма, собственост на най-големия руски бандит, измислил цялата тази ИЗМАМНА СХЕМА.

              Престъплениято ИЗМАМА на Privelege се състои в това, че създава ИЗМАМНО ЗАБЛУЖДЕНИЕ на всички посетители на форума, че си имат вземане-даване с Инстафорекс. Това обаче е ДОЛНА ЛЪЖА, която аз я разбрах много късно, а другите му посетители на форума все още не са я разбрали. Трябваше да се създаде тази тема и Privelege да дойде в нея да се оправдава, за да изплюе камъчето и да си признае, че неговия форум няма нищо общо с оригиналния Instaforex.eu. Не че той е цвете за мирисане, но престъплението на Privelege с пренасочването към бандитски брокери е много ДОЛНО и ГНУСНО. А още по-долно и гнусно е това, че в неговия форум продължава ИЗМАМНОТО ЗАБЛУЖДЕНИЕ, което автоматично означава, че Privelege продължава да трие всеки един постинг, в който му зададат неудобен въпрос за неговите престъпления.
              Last edited by Mateev; 07.11.2019, 23:15.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Ето го ответника значи. Благодаря, че разреши и тази дребна дилема, че тук някой надолу се бе притеснил по този повод. И това регулирано в ЕС ЮЛ в коя държава се намира?
                #Кой е ответника, регистрираното в ЕС ЮЛ ли? С което "бонусарките" по никакъв начин не са свързани?
                С Уважение,
                Bulgaria-Forex™

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Ето го ответника значи. Благодаря, че разреши и тази дребна дилема, че тук някой надолу се бе притеснил по този повод. И това регулирано в ЕС ЮЛ в коя държава се намира?
                  https://www.cysec.gov.cy/en-GB/entit...cypriot/71294/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                    След като е "скам създание", ти лично защо си отвори сметка при него? Много ми е интересно да разбера! И защо не се оплака в онзи форум, че брокерът е "скам", а най-тържествено ежедневно питаше КОГА ще ти платят наградата?

                    След като е "скам създание", ти лично колко загуби при този брокер? Дай ни извлечение на транзакцията ( депозит ) към този брокер?

                    След като е "скам създание", ти лично колко парични изпапка от този брокер?

                    ==== > Да, знам, боли, много боли когато кранчето в един момент СПРЕ! Едва тогава почват трейдърчетата да си мислят, че брокерът е скам, измамник и т.н.

                    А защо брокерът набирал клиенти от България...всеки го прави и то не само в България, а в цял свят! И това не е незаконно! Демокрация! Въпрос на личен избор!

                    По-назад в темата писах, че брокерът Е РЕГУЛИРАН! Ти идваш и пак твърдиш, че не е! Объркан съм! На очите си ли да вярвам, на теб ли, на твоите доверени източници ли...

                    Домейните в момента пренасочват към регулираното в ЕС ЮЛ, защото се намираш в България, която е част от ЕС, а то все пак трябва да се популяризира, защото е значително ново. Условията за търговия са съобразени с европейската конкурентна среда, регулации и изисквания на клиенти. И да, там бонуси няма! Т.е. ще трябва да си рискуваш живи пари, от личния си джоб, а не от джоба на брокера както досега си действал.
                    Ето го ответника значи. Благодаря, че разреши и тази дребна дилема, че тук някой надолу се бе притеснил по този повод. И това регулирано в ЕС ЮЛ в коя държава се намира?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение
                      Много хипотези, една истина. А тя е, че няма как точки като 10.3 да са нищожни, защото защитават финансовия интерес на компанията, която предлага промоцията. Тук не се отнася само до фокерс брокери, а и до казината, тъй като там също се предлагат оферти като "бонус без депозит". Пропуск при защитата на интересите на компанията означава, че тя остава уязвима откъм финансови измами и няма да има законов лост, чрез който да ги преустанови!
                      Ама разбира се, че си прав. И когато си седнал пак си прав. Преди две седмици така обяснявах на една дама администратор, че въпреки, че в “правилата на сградата” лицето искащо дадена администравна услуга не може да влезе в сграда придружено от своя адвокат, е налице и Конституция. Тя накрая взе, че ме разбра. И за теб тая надежди.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от truezone Разгледай мнение

                        Хайде пак поредната порция напудрени тъпотии. Какви финансови измами като и ножа и хляба са в ръцете на брокера? Ако това скам създание изобщо може да се нарече брокер. Как си представяш, че някой дребен трейдър може да измами тази мафиотска структура? Няколко пъти попитах на какво основание Инстафорекс набира клиенти от България. Дори офшорката им вече няма регулация. Опитайте се да влезете в нейните сайтове инстафорекс.ком и инстафорекс.орг. Не става, нали и автоматично ви препраща към другата фирма с домейн в Европа. Тя дали е законна не съм запознат, но поне спазва правилата на ЕСМА и не раздава бонуси!?
                        След като е "скам създание", ти лично защо си отвори сметка при него? Много ми е интересно да разбера! И защо не се оплака в онзи форум, че брокерът е "скам", а най-тържествено ежедневно питаше КОГА ще ти платят наградата?

                        След като е "скам създание", ти лично колко загуби при този брокер? Дай ни извлечение на транзакцията ( депозит ) към този брокер?

                        След като е "скам създание", ти лично колко парични изпапка от този брокер?

                        ==== > Да, знам, боли, много боли когато кранчето в един момент СПРЕ! Едва тогава почват трейдърчетата да си мислят, че брокерът е скам, измамник и т.н.

                        А защо брокерът набирал клиенти от България...всеки го прави и то не само в България, а в цял свят! И това не е незаконно! Демокрация! Въпрос на личен избор!

                        По-назад в темата писах, че брокерът Е РЕГУЛИРАН! Ти идваш и пак твърдиш, че не е! Объркан съм! На очите си ли да вярвам, на теб ли, на твоите доверени източници ли...

                        Домейните в момента пренасочват към регулираното в ЕС ЮЛ, защото се намираш в България, която е част от ЕС, а то все пак трябва да се популяризира, защото е значително ново. Условията за търговия са съобразени с европейската конкурентна среда, регулации и изисквания на клиенти. И да, там бонуси няма! Т.е. ще трябва да си рискуваш живи пари, от личния си джоб, а не от джоба на брокера както досега си действал.
                        С Уважение,
                        Bulgaria-Forex™

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          ...
                          Но може би една подобна схема ще работи по-добре за теб.

                          Ако се облече в блокчейн, направо ще концентрира милионите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            То и аз обяснявах, че свято Дело правите, карате оглупелите (от лакомия) са прозрат и поумнеят чрез загуба, ама нА, не слуша. Да ида ушите да му издърпам, или що?
                            То и ти свято Дело правиш.
                            Разликата между тези измамници и теб е че оглупелите нямат толкова пари да ти подарят.
                            Но може би една подобна схема ще работи по-добре за теб.

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                              Пропуск при защитата на интересите на компанията означава, че тя остава уязвима откъм финансови измами и няма да има законов лост, чрез който да ги преустанови!
                              Хайде пак поредната порция напудрени тъпотии. Какви финансови измами като и ножа и хляба са в ръцете на брокера? Ако това скам създание изобщо може да се нарече брокер. Как си представяш, че някой дребен трейдър може да измами тази мафиотска структура? Няколко пъти попитах на какво основание Инстафорекс набира клиенти от България. Дори офшорката им вече няма регулация. Опитайте се да влезете в нейните сайтове инстафорекс.ком и инстафорекс.орг. Не става, нали и автоматично ви препраща към другата фирма с домейн в Европа. Тя дали е законна не съм запознат, но поне спазва правилата на ЕСМА и не раздава бонуси!?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Около 2% от всички хора имат склонност за криминални проявления. Дължи се на сбъркано мислене и на неправилно възпитание. Състоянието е болестно и не може да се излекува. Може само временно да се подтисне, но рано или късно се проявява отново и отново. За съжаление това е голата истина, която много добре е описана в учебниците по криминалистика и психология.

                                Та тези 2% от хората съставляват така наречения КРИМИНАЛЕН КОНТИНГЕНТ. Хората от този контингент обикновено имат досие в полицията от най-ранна възраст. Единици са тези, които се проявяват с престъпната си дейност чак в напреднала възраст. Сбърканото мислене на криминалния контингент непрекъснато се проявява дори и в ежедневната им комуникация с нормалните хора. Това го видяхте и в постингите не Privelege в този форум. В тях от един километър си личи липсата на елементарни норми на възпитание, като например неразличаването на понятията добро и зло, истина и лъжа, както и объркване на последователноста на събитията - тоест неразличаване на минало от бъдеще. Това си личи от изявленията на Privelege, с които той използва събития от бъдещето за да обвини човек за нещо от миналото.

                                Хората от криминалния контингент се надушват един друг, и след това се сдружават и се защитават взаимно. Бандитите от Инстафорекс щяха да се провалят в България, ако не бяха си намерили криминално проявен българин, който да ги защитава въпреки ясното съзнание, че извършва престъпление. Ако инстата беше назначил нормален човек, а не Privelege, досега той щеше да ги е напуснал и щеше да е разтръбил на всеослушание кирливите им ризи. Privelege не го прави това, което автоматично означава, че е ярък представител на тези 2% криминален контингент.

                                В щатите около 1.5% от криминалния контингент вече е в затвора. На свобода са само 0.5%. В България е точно обратното - по-малко от 0.5% от престъпниците са в затвора, а 1.5% са на свобода. Затова и престъпноста в страната е много голяма, особено що се касае за кражбите и измамите. Едно време в София ми откраднаха една лека кола и полицията отказа да дойде на местопрестъплението. Районния дежурен полицай просто ми каза "ти си 30-ти поред за този ден и не можем да ходим да гледаме за всяка една кражба на лека кола". Представяте ли си - 30 коли на ден се крадят само в един единствен район на столицата. Ами във всички райони или в цялата страна колко ли са?

                                Та и с Privelege сега е същото. Той е окрилен от факта, че само една нищожна част от измамниците са в затвора, а всички останали са на свобода. И благодарение на това е повярвал, че е недосегаем. Не стига че не си крие престъпленията и се хвали навсякъде с тях, но и най-нагло се гаври и се подиграва с измамените от него хора. Това е доказателство за сбърканото му мислене, което няма да се поправи дори и след като си излежи наказанието в затвора. Ще излезе на свобода и отново ще започне да мами хората просто защото болеста му е нелечима.

                                Няма смисъл в този форум да му опонираме на измислиците в неговите постинги просто защото неговия мозък не може да осъзнае какво му пишем. Понятия от типа честност и почтеност са му чужди и непознати. Понятието срам също - той не изпитва никакъв срам, че най-нагло и нахално лъже. Сто човека вече му го казват в очите, а той си свирка и сам си вярва на собствените си измислици и лъжи. Това е патологичен случай, достоен за съжаление, и аз наистина бих го съжалявал, ако не бях сред групата на измамените.
                                Затова и предложих, да му се поофрмят ушите. Няма лошо да получи нова визия.
                                Хем ще може да обръща повече внимание на това, което му се казва.
                                От друга страна и за него ще е по-добре, вместо да утаява злосторните си планове в зандана.

                                Коментар

                                Working...
                                X