IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
    Матеев, за метатрейдърските бъкети съм убеден и говоря от опит. Ако е за някакви минимални суми - да, ще се намери нещо подходящо, колкото да се поцъка за кеф. Но ако човек иска да прави сериозен бизнес, няма работа там. Предвид целите ти са крайно неподходящи.
    Много ми е интересно какъв точно е твоят опит, би ли споделил???

    Защото, моят опит е че при брокери като IC, IG, Lmax и FXCM и MT4 няма никакви проблеми и със 6 до 7 цифрени суми.
    FinancialMarkets.Zone

    Коментар


    • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

      Фрости, този ти пост обобщава достатъчно красноречиво манталитета, за който говори Кирил. Тарикатлъци на дребно.
      Друго си е на едро да са, налэ. Един вид, като ще ме лъжат, поне с Размах да е. И тогава, Матеев би трябвало да е доволен.
      ...Тъй де, „уважили„ са го, по Пълната Програма.
      Last edited by Pyramid; 13.11.2019, 12:10.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
        Еми хубаво, щом все пак си успял да вземеш нещо от тези шмекери и измамници. Продължавай да ги муфтиш, докато може.
        Фрости, този ти пост обобщава достатъчно красноречиво манталитета, за който говори Кирил. Тарикатлъци на дребно.

        Коментар


        • Матеев, за метатрейдърските бъкети съм убеден и говоря от опит. Ако е за някакви минимални суми - да, ще се намери нещо подходящо, колкото да се поцъка за кеф. Но ако човек иска да прави сериозен бизнес, няма работа там. Предвид целите ти са крайно неподходящи.

          Коментар


          • Еми хубаво, щом все пак си успял да вземеш нещо от тези шмекери и измамници. Продължавай да ги муфтиш, докато може.
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

              Картинката отдавна е ясна - набутал си се в някакъв смешен и смотан измамнически бъкетарник, който не дава пари на никого и те яд, че нормалните хора не сме се набутали като теб. Ами как да се набутаме при положение, че целия интернет е пълен с предупреждения от измамени и изгорели от тия шмекери, мошеници и измамници - инстафорекс.
              А моите позиции са отворени на реален пазар, за разлика от твоите комарджйски виртуални залагания върху валутни курсове в бъкета, политиката на който е как по-бързо да занули, източи и прибере парите от сметките на наивните си клиенти.
              С кое точно съм се набутал като съм вкарал 0.00$ мои пари и съм изтеглил 4 цирена сума, би ли обяснил?
              FinancialMarkets.Zone

              Коментар


              • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                Картинката е ясна, както вече казах манталитета на проваленото уона би ми е ясен. Надеждата умира последна... като не става при брокерите, може да стане на ексел , може да стане и при Интерактив Брокерс, с някоя акцийка. Няма се отказвате, смело напред.


                Там е работата, че с грешния манталитет шанса при брокерите, чейнджа и ексел е все един и същи.

                Колкото до мен и трейдърите като мен, аз и при бъкетите с 3 пипса спред и рекотиране мога да правя пари. Космоса не ми е крив. Докато ми ги плащат ще ги взимам.
                Картинката отдавна е ясна - набутал си се в някакъв смешен и смотан измамнически бъкетарник, който не дава пари на никого и те яд, че нормалните хора не сме се набутали като теб. Ами как да се набутаме при положение, че целия интернет е пълен с предупреждения от измамени и изгорели от тия шмекери, мошеници и измамници - инстафорекс.
                А моите позиции са отворени на реален пазар, за разлика от твоите комарджйски виртуални залагания върху валутни курсове в бъкета, политиката на който е как по-бързо да занули, източи и прибере парите от сметките на наивните си клиенти.
                Last edited by Frosty; 13.11.2019, 10:35.
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                  За да не излезе накрая, че правя реклама, ще го кажа така:

                  Поради ред причини, които всеки може да провери за себе си, Интерактив НЕ са бъкет. От друга страна всички "посредници", използващи Метатрейдър и предлагащи ви "бърз и лесен достъп до световния валутен пазар" срещу 50 кинта, абсурден ливъридж и копие от нечия лична карта, изпратена по имейл, СА бъкети.

                  ​​
                  Много силно твърдение, че всички Метатрадер брокери са бъкети. Това не е вярно. Има много на брой честни и почтени брокери, които са лицензирани, и който дори и не си помислят как да измамят някой клиент. Това дали покриват клиентската позиция или не си е техен личен проблем. Важното е да са честни и почтени когато човек поиска да си изтегли печалбата и собствените си средства. В България има няколко лицензирани брокера, а в Европа те са десетки.

                  Недей да приравняваш всички брокери към бандитите от Инстафорекс. Сам виждаш, че форума не набира клиенти за лицензирания в Европа Инстафорекс, а за някакъв бандитски задграничен бъкет, който не се регулира от никого. Даването на живи пари на този бандитски бъкет е равносилно на направата на подарък на бандит, който после ще използва тези пари срещу тебе - да ти се подиграва, че те е измамил, и да се гаври с тебе в публичното пространство, защото се чувства недосегаем от закона.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                    Точно тей, кубично, пардон кумично изглеждат, бай куме...

                    Да бе, ти па много си прокопсал! Набутал си се в някакви тъпи, ментаджийски, лъжливи и измамни форекс бъкетарници, и после ревеш по форумите, как бъкетарникът отказвал да ти плати уж спечелените ти 120 долара, или колкото са там...



                    Моят портфейл в момента изглежда така. Слава Богу, при текущите котировки е вече няколко хиляди на плюс. Позицията е отворена на реален пазар, а не в някакъв тъп, ментарджийски форекс-бъкетарник. Слава Богу също, че до тук е на +4,77%, +10,36 фигури. Може да се каже, че при текущите нива почти съм изпълнил таргета си за годината. Съвсем малко не ми достига, но и на това съм доволен. А ти продължавай да сипеш обиди по мой адрес, щом си мислиш, че така ще си вдигнеш самочувствието...
                    Какво е това пай чартче бе Фрости...нещо по съдържателно от екселче не можа ли да покажеш.

                    Аз като качвам принт сринове, са потошопнати, а вие... какви са тези въображаеми цифри, които пишеш не им разбирам смисъла.


                    Картинката е ясна, както вече казах манталитета на проваленото уона би ми е ясен. Надеждата умира последна... като не става при брокерите, може да стане на ексел , може да стане и при Интерактив Брокерс, с някоя акцийка. Няма се отказвате, смело напред.


                    Там е работата, че с грешния манталитет шанса при брокерите, чейнджа и ексел е все един и същи.

                    Колкото до мен и трейдърите като мен, аз и при бъкетите с 3 пипса спред и рекотиране мога да правя пари. Космоса не ми е крив. Докато ми ги плащат ще ги взимам.

                    https://ibb.co/W6C076H
                    Click image for larger version

Name:	image_12726.jpg
Views:	2
Size:	31.8 КБ
ID:	3516467
                    Attached Files
                    FinancialMarkets.Zone

                    Коментар


                    • В следствие на писане по спомени мнението ми малко по-долу е пълно с глупости. Преди време ИБ искаха минимум $10 К. Сега явно може и с "нулева" сума да се отвори акаунт. Е, всичко се променя... Форекс не търгувам, но за акции са добър избор за индивидуални клиенти.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Разбира се че аз съм виновен, а не локвата. Бях обаче ИЗМАМЕН, защото Privelege МЕ ЗАБЛУДИ, че локвата е пълна с мед и масло. В действителност обаче се оказа, че е МИРИЗЛИВА ЛАЙНЯНА ЯМА. Сега, след като излязох от лайната, не ме е срам да си го призная с цел да предпазя други хора да не се връзват на ЛЪЖИТЕ И ИЗМАМИТЕ НА Privelege. Няма мед и масло - има само лайна от възможно най-миризливите.
                        Рядко съм срещал търговци, които да са открити и почтени като теб. Вероятно, повечето от тях смятат, че да излъжат клиента, е в реда на нещата („целта оправдава средствата”).

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Сложно е да газиш в локва до шия и сух да излезеш, Матеев. Решил-нагазил. Локвата ли е виновна?
                          Разбира се че аз съм виновен, а не локвата. Бях обаче ИЗМАМЕН, защото Privelege МЕ ЗАБЛУДИ, че локвата е пълна с мед и масло. В действителност обаче се оказа, че е МИРИЗЛИВА ЛАЙНЯНА ЯМА. Сега, след като излязох от лайната, не ме е срам да си го призная с цел да предпазя други хора да не се връзват на ЛЪЖИТЕ И ИЗМАМИТЕ НА Privelege. Няма мед и масло - има само лайна от възможно най-миризливите.

                          Коментар


                          • Сложно е да газиш в локва до шия и сух да излезеш, Матеев. Решил-нагазил. Локвата ли е виновна?

                            Коментар


                            • За да не излезе накрая, че правя реклама, ще го кажа така:

                              Поради ред причини, които всеки може да провери за себе си, Интерактив НЕ са бъкет. От друга страна всички "посредници", използващи Метатрейдър и предлагащи ви "бърз и лесен достъп до световния валутен пазар" срещу 50 кинта, абсурден ливъридж и копие от нечия лична карта, изпратена по имейл, СА бъкети.

                              ​​

                              Коментар


                              • По въпроса с бъкетарниците - съгласен съм с бля-бля, че има доста такива, които ОГРАБВАТ КЛИЕНТИТЕ СИ В СТИЛ ИНСТАФОРЕКС. Има обаче и свестни брокери, при които няма никакъв проблем да внасяш огромни суми, да печелиш, и после да теглиш огромни суми. Например едно време в СТС Финанс покривахме клиентските позиции в Interactive Brokers. Внасяли сме и сме теглили безпроблемно суми от по няколко стотин хиляди долара. Имали сме дори преводи и в двете посоки от по половин милон долара. И всичко е ставало бързо и лесно без никакво бавене, освен двата дена за международен превод.

                                Така че каузата не е на 100% загубена. Да, има много мошенически бъкети, но има и свестни брокери, на които човек може да има доверие, че няма да го излъжат или измамят. Инстафорекс е ярък пример за ДОЛНОПРОБНИ МОШЕНИЦИ, а Interactive Brokers - за честен и почтен брокер.
                                Last edited by Mateev; 13.11.2019, 00:09.

                                Коментар

                                Working...
                                X