IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

    Е разбира се ако не срещу мен, срещу кой друг...

    Аз все съм най черен, особено като кажа че печеля от трейдинг, какво съвпадение

    Инстата са най-не хитрия брокер, като са ме правитили тук да ги рекламирам и казвам да не се вкарват лични пари
    А то какви са другите опции ?
    да разследвамя блябля дето търгува във форума...
    или фрости който търгува на ексел...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

      ........................
      Малко факти, без коментар от мен. привилеш твърдеше, че губя бонуса си за миналия месец и съм изключен от кампанията. Свързах се с Инстафорекс и те ми казаха, че няма нищо подобно. Акаунтът си ми е наред и имам изчислен бонус за октомври, който би трябвало да съм получил в периода 3-7 на текущия месец. Започнаха разследване по случая.


      Коментар


      • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

        Ццц, виждам, че помиите си вече и тук ги изливаш.
        До 100-ния кръг стигна ли вече, или още си на 99-ия? Явно нов Данте си имаме...
        Но не забравяй, че с кълнене като в турско-индийска сапунка лъжите ти няма да се превърнах в истина, не са тиква и феи не съществуват!

        В локвата, както ти сам се изрази, еднолично си решил да нагазиш. Нито съм ти казвал какво има в нея, нито колко е дълбока, нито съм те бутал да влизаш. Имал си нужната информация, достатъчно е било да я прочетеш. А за този пропуск от твоя страна никой друг освен теб не носи отговорност!

        Добре че вече започваш да го осъзнаваш и да признаваш вината си. Има градация!
        Чудя се, дали пък и ти не си залонспириран агент и да подриваш доброто име на форума си?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Разбира се че аз съм виновен, а не локвата. Бях обаче ИЗМАМЕН, защото Privelege МЕ ЗАБЛУДИ, че локвата е пълна с мед и масло
          Ццц, виждам, че помиите си вече и тук ги изливаш.
          До 100-ния кръг стигна ли вече, или още си на 99-ия? Явно нов Данте си имаме...
          Но не забравяй, че с кълнене като в турско-индийска сапунка лъжите ти няма да се превърнах в истина, не са тиква и феи не съществуват!

          В локвата, както ти сам се изрази, еднолично си решил да нагазиш. Нито съм ти казвал какво има в нея, нито колко е дълбока, нито съм те бутал да влизаш. Имал си нужната информация, достатъчно е било да я прочетеш. А за този пропуск от твоя страна никой друг освен теб не носи отговорност!

          Добре че вече започваш да го осъзнаваш и да признаваш вината си. Има градация!

          С Уважение,
          Bulgaria-Forex™

          Коментар


          • ...За пръв път виждам борба за подобно звание. .
            Ядец.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

              Срещу КВВ разбира се. Той получава средства от бонусна игра на офшорна компания и това поражда много съмнения.
              Е разбира се ако не срещу мен, срещу кой друг...

              Аз все съм най черен, особено като кажа че печеля от трейдинг, какво съвпадение

              Инстата са най-не хитрия брокер, като са ме правитили тук да ги рекламирам и казвам да не се вкарват лични пари
              FinancialMarkets.Zone

              Коментар


              • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

                Срещу КВВ разбира се. Той получава средства от бонусна игра на офшорна компания и това поражда много съмнения.
                ...А още?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Може малко офтопик да се стори някому но, има една морална и не само категория, казва се конфликт на интереси, и по света, много сериозно се следи за нея. Шпионаж, подмолна работа срещу партньори... Срещу кого от тук присъстващите, в темата, според вас, не е зле да се проведе разследване и по какви причини? Кои компании може да бъдат негативно повлияни, кои - „ просто” засегнати и кои са имунизирани?
                  - Благодаря за вниманието.
                  Срещу КВВ разбира се. Той получава средства от бонусна игра на офшорна компания и това поражда много съмнения.

                  Коментар


                  • Може малко офтопик да се стори някому но, има една морална и не само категория, казва се конфликт на интереси, и по света, много сериозно се следи за нея. Шпионаж, подмолна работа срещу партньори... Срещу кого от тук присъстващите, в темата, според вас, не е зле да се проведе разследване и по какви причини? Кои компании може да бъдат негативно повлияни, кои - „ просто” засегнати и кои са имунизирани?
                    - Благодаря за вниманието.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                      Явно впечатленията и информацията на някой хора относно МТ4 са от преди 15г. и затова говорят такива глупости.
                      Едно време платформата МТ4 наистина не беше свързана по никакъв начин с реален пазар извън самия сървър. Брокера сам трябваше да хеджира (ръчно) сделките на клиентите си на външна платформа а това е предпоставка за много проблеми. Именно затова тогава спредовете бяха толкова високи и скалпирането беше трудно, а и брокерите гонеха такива клиенти които търгуват със голям обем с автоматизирани системи и печелят защото брокера не можеше да хеджира тези сделки и трябваше да ги плаща от собствения си джоб.

                      А сега при добрите и реномираните брокери МТ4 се ползва само като фронт енд платформа за клиента. От страна на брокера сървъра е свързан директно със реални доставчици на ликвидност чрез специален софтуер (мост) и позициите се хеджират на 100% автоматично в реално време. Има различни модели. Някой брокери изнасят всичко към трети страни, повечето ползват хибриден модел и изнасят само нетната разлика. Някой правят класификация на клиентите на групи и в зависимост от това с какви обеми търгува даден клиент и дали реализира печалба позициите му се хеджират по различен начин.

                      Така че сега наистина има МТ4/5 брокери при които няма никакъв проблем да търгуваш и със няколко милиона. Със повече не знам дали има смисъл, защото при такава сума вече могат да се договорят по добри условия на други места или директно със банки.
                      Всичко което казваш е така, обаче не мисля че ще те разберат .Даже от сега знам какво ще кажат

                      Коментар


                      • Матеев? А, Матеев?
                        - Абе, вярно ли вашия холдинг толкова богат, че не му пука за някакви стотици лимони левове?
                        Без смислен отговор, отрицанието на допускането, че знаете какво правите, се проваля и една магарешка теорема се доказва.
                        ...
                        И така?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                          За тези които се интересуват, ето това са някой от най популярните фирми разработчици на софтуер чрез който МТ4 се свързва със външни LP.

                          https://primexm.com/
                          https://www.onezero.com/
                          https://www.gold-i.com/

                          Не се обиждай, но,
                          „НякоЙ” Е.
                          „Са” НЯКОИ. Или „някоИ СА”
                          Дотук със „сериозните” ѝ достоверни твърдения и доводи. Това, пълни/непълни членове - изобщо, ама никакви ги няма разни авери.Трагедия.

                          Коментар


                          • За тези които се интересуват, ето това са някой от най популярните фирми разработчици на софтуер чрез който МТ4 се свързва със външни LP.

                            https://primexm.com/
                            https://www.onezero.com/
                            https://www.gold-i.com/
                            Last edited by alphaomega; 13.11.2019, 16:08.

                            Коментар


                            • Явно впечатленията и информацията на някой хора относно МТ4 са от преди 15г. и затова говорят такива глупости.
                              Едно време платформата МТ4 наистина не беше свързана по никакъв начин с реален пазар извън самия сървър. Брокера сам трябваше да хеджира (ръчно) сделките на клиентите си на външна платформа а това е предпоставка за много проблеми. Именно затова тогава спредовете бяха толкова високи и скалпирането беше трудно, а и брокерите гонеха такива клиенти които търгуват със голям обем с автоматизирани системи и печелят защото брокера не можеше да хеджира тези сделки и трябваше да ги плаща от собствения си джоб.

                              А сега при добрите и реномираните брокери МТ4 се ползва само като фронт енд платформа за клиента. От страна на брокера сървъра е свързан директно със реални доставчици на ликвидност чрез специален софтуер (мост) и позициите се хеджират на 100% автоматично в реално време. Има различни модели. Някой брокери изнасят всичко към трети страни, повечето ползват хибриден модел и изнасят само нетната разлика. Някой правят класификация на клиентите на групи и в зависимост от това с какви обеми търгува даден клиент и дали реализира печалба позициите му се хеджират по различен начин.

                              Така че сега наистина има МТ4/5 брокери при които няма никакъв проблем да търгуваш и със няколко милиона. Със повече не знам дали има смисъл, защото при такава сума вече могат да се договорят по добри условия на други места или директно със банки.
                              Last edited by alphaomega; 13.11.2019, 15:07.

                              Коментар


                              • Темата премина в лични разпри. Нямам идея защо винаги така се получава, но поне е ясно кой печели от това. Помня какво ставаше в оня форум на Инстафорекс. Споделиш за някакъв проблем и вместо да получиш съвет или подкрепа се почват разни саркастични подмятания и изводи от рода, че си измисляш за да имаш повод да пишеш повече и да трупаш бонуси. Като стана дума за бонуси се сетих да попитам русенеца няма ли да каже едно "благодаря"? Погледнах си профила в оня форум и видях, че са ми прибавили бонуса за миналия месец. Значи парите са пратени от Инстафорекс към форума, но понеже не съм част от бонус кампанията и не постъпват вече в моята сметка, то познайте кой се е облажил?

                                Коментар

                                Working...
                                X