IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

    Доверието към един брокер не се изгражда на базата на бонус кампании, shkata. Нито пък от коментари в Интернет. Това е дълъг процес, характерен за трейдърите с по-крупните суми ( над $100К ). Те са решили да инвестират с Инстафорекс НЕ защото офшорното дружество предлага бонуси.

    Когато някой ти дава пари, трябва да играеш по неговите правила. Ситуацията е коренно различна, когато ти определяш правилата с инвестирана при брокер Х сума!
    Не трябва да се правят заключения от търговията с бонус сметки, говоря по - общо.
    Тук е и съществената разлика между опитните трейдъри и тепърва навлизащите в материята.

    Замисли се защо забранихме бонусите върху депозитите и другите "incentives" в ЕС, които се предлагаха на трейдърите като цяло и се отделиха 2 групи трейдъри: индивидуални и про.
    Мислиш ли, че си убедителен? Аз не мисля, щото.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение
      Но от друга страна е много лошо за самия брокер тъй като разклаща доверието към него.А доверието в тоя бизнес е като при банките- ако тръгне слух че някоя ще фалира и всички се юрнат да теглят нищо чудно тя да фалира заради самия слух. Разклаща го начина по който се прекратяват бонуси, разклаща го начина по който се държи модератора . Всеки си задава въпроса , щом се държат така за едни дребни бонуси какво ще стане за истински пари?

      И тук изниква въпроса дали форума не нанася повече вреди отколкото ползи на брокера? Ако е така този форум ще се обезсмисли много бързо...
      Доверието към един брокер не се изгражда на базата на бонус кампании, shkata. Нито пък от коментари в Интернет. Това е дълъг процес, характерен за трейдърите с по-крупните суми ( над $100К ). Те са решили да инвестират с Инстафорекс НЕ защото офшорното дружество предлага бонуси.

      Когато някой ти дава пари, трябва да играеш по неговите правила. Ситуацията е коренно различна, когато ти определяш правилата с инвестирана при брокер Х сума!
      Не трябва да се правят заключения от търговията с бонус сметки, говоря по - общо.
      Тук е и съществената разлика между опитните трейдъри и тепърва навлизащите в материята.

      Замисли се защо забранихме бонусите върху депозитите и другите "incentives" в ЕС, които се предлагаха на трейдърите като цяло и се отделиха 2 групи трейдъри: индивидуални и про.
      С Уважение,
      Bulgaria-Forex™

      Коментар


      • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

        Това е малко спорен момент. Със сигурност на някой би му станало интересно да изкарва някакви стинки пишейки постове които да се харесват на модератор който се държи по начин напълно неприемлив за служител в финансова компания.А след като ще набере нови хора, със сигурност това е добра реклама за форума.
        Но от друга страна е много лошо за самия брокер тъй като разклаща доверието към него.А доверието в тоя бизнес е като при банките- ако тръгне слух че някоя ще фалира и всички се юрнат да теглят нищо чудно тя да фалира заради самия слух. Разклаща го начина по който се прекратяват бонуси, разклаща го начина по който се държи модератора . Всеки си задава въпроса , щом се държат така за едни дребни бонуси какво ще стане за истински пари?

        И тук изниква въпроса дали форума не нанася повече вреди отколкото ползи на брокера? Ако е така този форум ще се обезсмисли много бързо...
        То нещо като за политиците. Разправят, „износвали” се, било нормално „с времето”. А-да, нормално е - когато играеш срещу онтересите на тези, които са ти се доверили. Предаваш ли, какво друго да чакаш, освен спадане на доверието? Трудно се гради, руши се много лесно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
          От всичката дандания в тази тема май излезе реклама на Инстафорекс?
          Това е малко спорен момент. Със сигурност на някой би му станало интересно да изкарва някакви стинки пишейки постове които да се харесват на модератор който се държи по начин напълно неприемлив за служител в финансова компания.А след като ще набере нови хора, със сигурност това е добра реклама за форума.
          Но от друга страна е много лошо за самия брокер тъй като разклаща доверието към него.А доверието в тоя бизнес е като при банките- ако тръгне слух че някоя ще фалира и всички се юрнат да теглят нищо чудно тя да фалира заради самия слух. Разклаща го начина по който се прекратяват бонуси, разклаща го начина по който се държи модератора . Всеки си задава въпроса , щом се държат така за едни дребни бонуси какво ще стане за истински пари?

          И тук изниква въпроса дали форума не нанася повече вреди отколкото ползи на брокера? Ако е така този форум ще се обезсмисли много бързо...
          Last edited by shkata; 29.11.2019, 10:59.

          Коментар


          • Не се наемам да го твърдя. Друго се трупа, обаче: Предпоставки за много по-сериозни от съмнителните форекс-„печалби”, пропуснати ползи от хората матееви. Някакъв патологичен страх, да не бъдат въвлечени в „ерес” ли, що ли. Не знам.
            Last edited by Andi11; 29.11.2019, 11:36.

            Коментар


            • От всичката дандания в тази тема май излезе реклама на Инстафорекс?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение
                .....Който иска да се научи да търгува БЕЗРИСКОВО, да заповяда! Сам ще прецени условията.
                След цялата тази тема ако някой я прочете, и след това наистина дойде при вас да му оберете парите, значи си заслужава участта. Темата не е за лапнишарани, каквито на вас много ви се иска да си наловите - темата е за разумни хора, които дори и само при намек ще избягат от вас през девет планини в десета.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                  Е хора, видяхте какво се случва, ако случайно кракът ви стъпи във форума на Инстафорекс или недай си боже в техния офшорен брокер-измамник. Ще ви измамят, ще ви откраднат парите и после по форумите ще ви оплюват и ще ви се подиграват. Ако сте търсачи на силни усещания, пробвайте се.
                  Нито някой сме измамили, или ще измамим в бъдеще, нито пък ще тръгнем да крадем пари. Достатъчно почтени хора сме, за разлика от теб!
                  Не забравяй, че ти предизвика тази война с публичните си лъжи, от които и една не успя да докажеш.
                  Препращаш ни към уебсайтове, пословични с корупцията около тях и с рекета спрямо брокерите, които трябва да заплатят известна сума пари, за да им се пооправи малко рейтинга.

                  Във форума Forum.bg се раздават бонуси за търговия ( бездепозитни ) в продължение на 10 години, НЕ СЕ ИЗИСКВА от клиентите да правят депозити или по някакъв друг начин да вадят пари от джоба си. В случай, че всички правила на кампанията са спазени, трейдърът може да изтегли печалбата си, както, между другото, и самият Матеев цитира неколкократно!

                  Тези, които нарушат правилата и/или се опитат да мамят, свършват като Матеев и компания - с блокирани сметки и изключване от бонус кампанията от всички други 13 форума в международен мащаб, спонсорирани от Инстафорекс. Те са тези, които пълнят форумите с отрицателни коментари. Да се има впредвид, че те и 1 цент не са рискували и загубили, но някои от тях ( изключвайки Матеев ), много добре са се облагодетелствали финансово от тази кампания.

                  Който иска да се научи да търгува БЕЗРИСКОВО, да заповяда! Сам ще прецени условията.
                  С Уважение,
                  Bulgaria-Forex™

                  Коментар


                  • Е хора, видяхте какво се случва, ако случайно кракът ви стъпи във форума на Инстафорекс или недай си боже в техния офшорен брокер-измамник. Ще ви измамят, ще ви откраднат парите и после по форумите ще ви оплюват и ще ви се подиграват. Ако сте търсачи на силни усещания, пробвайте се.

                    С тази отрепка аз нямам какво повече да си кореспондирам. Каквото и да му кажеш, той се извърта като фурнаджийска лопата, и след това лъже на поразия, без да му мигне окото. Темата я има, четете я и преценявайте сами. И си опичайте акъла, защото явно бандитите в наше време са много нагли.

                    В България има много брокери, един от друг по-честни и по-почтени. То и няма как да е другояче, след като те са регулирани от КФН. Ако обаче искате да си хвърлите парите на боклука, много ви моля не ги давайте на Инстафорекс. Има много по-добри и по-почтени каузи, за които човек си струва да даде парите. Недейте обаче да си давате парите на бандитите, защото с това само ги правите по-нагли и по-безочливи.

                    Аз моята мисия си я изпълних - разказах ви какво се е случило с мене и с още няколко човека, които ми писаха лични съобщения. Разказах ви и какво се е случило с хиляди хора по света, измамени от Инстафорекс. Дадох ви и линкове, за да се убедите сами. От тука нататък всеки си има глава на раменете и всеки може сам да си реши дали да си хвърли парите на боклука (Инстафорекс), или да направи нещо по-полезно с тях.

                    В заключение искам да ви кажа, че към Инстафорекс и към нейните български отрепки изпитвам най-дълбокото възможно ПРЕЗРЕНИЕ, и за в бъдеще няма да пропусна възможността да го изразя навсякъде, където пиша постинги. Вече съм го споменал в няколко различни форума, включая и такива, които не са финансови, и ще продължавам да го правя това до края на живота си. Идеята е дори и изкуствения интелект на Гугъл да научи, че Инстафорекс и БАНДИТ са две взаимозаменяеми думи синоними,
                    Last edited by Mateev; 28.11.2019, 18:53.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      Аз моите твърдения ги доказвам в цялата тема, която вече надхвърли 50 страници. А ако тебе случайно те гони склерозата, не забравяй редовно да си пиеш хапчетата.

                      Колкото до съда - сам знаеш, че там са важни свидетелските показания, а не доказателства, които ти целенасочено се опитваш да почистиш. Най-голямото доказателство е факта, че ти триеш доказателства на поразия, и за това ще свидетелстват поне 100 човека.
                      Да, да. Цялата ти тема от 50 страници е нищо друго, освен една гнусна и долна лъжа. Доказателства не виждаме, само празни приказки. И тук те трият, това означава ли, че и тукашните модератори те крадат? ,Как беше..."Времето е пари".

                      Аз също мога да докарам 20 свидетеля, които да кажат "Матеев пере пари" или "Матеев окрадна 3,5 млн от еврофондовете". Една лъжа, повторена 20 пъти, истина ли става?!
                      Аз също мога да отворя 10 теми срещу 10 различни брокера, без да съм техен клиент, но да твърдя, че са ме измамили, посочвайки някаква сума. За по-голям ефект, $100,000.

                      Относно "доказателствата" ти, които твърдиш, че са били изтрити в другия форум, мога и да те цитирам...
                      "Копирайте този пост, защото той ще бъде изтрит, а аз ще получа доживотен бан"

                      Със сигурност си бил наясно с последствията от последния си пост. Първо провокираш действията от наша страна, след това се оплакваш в още няколко форума, че си бил "ограбен" Смях до дупка.

                      Все едно утре да обереш банка и да твърдиш, че банката била те измамила, като си взела парите обратно.
                      От това по-голяма наглост няма.


                      С Уважение,
                      Bulgaria-Forex™

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                        А можеш ли да докажеш, че точно АЗ съм откраднал въпросната сума и как и по кое време е станало това? Отново пост от твоя страна, в който ме обвиняваш в престъпление, което не можеш да докажеш ( защото лъжеш! ). Още една манипулация от твоя страна, която хвърляш в пространството без доказателства.
                        Аз мога да твърдя, че вчера ти ми открадна 10 000 и да си отворя тема в този форум срещу теб, отново без да подкрепя твърденията си.
                        Аз моите твърдения ги доказвам в цялата тема, която вече надхвърли 50 страници. А ако тебе случайно те гони склерозата, не забравяй редовно да си пиеш хапчетата.

                        Колкото до съда - сам знаеш, че там са важни свидетелските показания, а не доказателства, които ти целенасочено се опитваш да почистиш. Най-голямото доказателство е факта, че ти триеш доказателства на поразия, и за това ще свидетелстват поне 100 човека.

                        И още нещо - не ми е ясно за какви доказателства говориш. Достатъчно е някой човек да се оплаче от някой брокер, и хората моментално започват да го напускат. А против Инстата има хиляди оплаквания в целия свят. Това е голата истина. Дето се казва няма човек на земята, който да не знае, че ИНСТАФОРЕКС СА МОШЕНИЦИ. От тука нататък си приказвай каквото си искаш, но никой няма да ти повярва. Нали знаеш, че имидж се гради дълго и трудно, но се срива много лесно. А имиджа на Инстафорекс отдавна е 100 метра под земята дори и без моето участие.

                        Няма как да го повдигнеш този имидж, колкото и да се напъваш. Няма да ти помогнат лъжите и измамите, които ежедневно пробутваш, защото всички знаят, че сте лъжци и измамници. Дори и ведднъж хей така за разнообразие да кажеш истината, пак никой няма да ти повярва. Нали знаеш приказката за лъжливото овчарче.

                        Знаеш ли какво се случва, когато трейдери си приказват помежду си. Ако някой от тях случайно каже думичката инстафорекс, веднага го контрират "абе остави ги тези мошеници". Това по действителен случай. При това говорим за хора от твоя форум.
                        Last edited by Mateev; 28.11.2019, 13:47.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          И за мене е странно защо тукашната модерация позволява на един измамник да продължава да лъже, мами и да обижда собствените си клиенти, които е измамил и ограбил. Ако ти е къса паметта, да те подсетя, че аз съм човека, от когото ти ОТКРАДНА НАД 3000 ДОЛАРА. И сега станах рекетьор, защото си ги поисках в лично съобщение.

                          Невероятно, но факт. Измамата и кражбата според тебе е нормално явление, но ако човек си поиска парите от крадеца, става рекетьор. Гледайте хора какво ви очаква, ако кракът ви случайно стъпи в Инстафорекс.
                          А можеш ли да докажеш, че точно АЗ съм откраднал въпросната сума и как и по кое време е станало това? Отново пост от твоя страна, в който ме обвиняваш в престъпление, което не можеш да докажеш ( защото лъжеш! ). Още една манипулация от твоя страна, която хвърляш в пространството без доказателства.
                          Аз мога да твърдя, че вчера ти ми открадна 10 000 и да си отворя тема в този форум срещу теб, отново без да подкрепя твърденията си.
                          С Уважение,
                          Bulgaria-Forex™

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение
                            ....Странно защо тукашната модерация позволява това да се случва.....
                            И за мене е странно защо тукашната модерация позволява на един измамник да продължава да лъже, мами и да обижда собствените си клиенти, които е измамил и ограбил. Ако ти е къса паметта, да те подсетя, че аз съм човека, от когото ти ОТКРАДНА НАД 3000 ДОЛАРА. И сега станах рекетьор, защото си ги поисках в лично съобщение.

                            Невероятно, но факт. Измамата и кражбата според тебе е нормално явление, но ако човек си поиска парите от крадеца, става рекетьор. Гледайте хора какво ви очаква, ако кракът ви случайно стъпи в Инстафорекс.

                            Last edited by Mateev; 27.11.2019, 22:23.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              Не знам какво да кажа предвид безкрайната ти наглост. При всеки един нормален брокер ако направеше само една стотна от мизериите и измамите, които вие ежедневно правите, човек щеше да го напусне и да избяга през девет планини в десета. Вие не само мамите, вие сте потънали до шията в лъжи и измами по всички възможни направления, които човек може да си помисли, и по още толкова, за които човек никога не се е досещал. И на фона на всичко това се чувствате велики .......

                              Ооооо боже, прибери си вересиите .......
                              По-добре замълчи, Учителю, че по качество "наглост" те бият само групата на "Наглите". За 10 години период на провеждане на бонус кампанията ти си първия в световен мащаб, който си позволява да ни рекетира чрез имейли и лични съобщения в този форум с искане за плащане на пари, за да си прекратиш "войната", в която явно основното ти оръжие е умишленото въвеждане на тукашните потребители в заблуждение.
                              Странно защо тукашната модерация позволява това да се случва.
                              С Уважение,
                              Bulgaria-Forex™

                              Коментар


                              • Нищо му нямаше на съдържанието, модератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X