IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

    Сега остава "СТС Финанс" да възкръсне като брокер
    Не, СТС Финанс няма да възкръсне като брокер, защото заедно с брокера продадохме и търговкото име СТС Финанс. Остана ни обаче фирмата СТС Инвест, като тя беше създадена преди много много години с идеята да се занимава с инвестиционна дейност. Тази идея в момента вече е на прага да бъде реализирана, така че възкръсване може би ще има, но под формата на инвестиционен фонд. Живот и здраве - може и някога да се случи.

    Засега само създадох форум, за да можем спокойно да си дискутираме трейдерските проблеми и идеи. Не че форума на Инвестора е лош, но в него се пише много трудно и има редици проблеми от потребителска гледна точка. Моя форум за разлика от него е много по User Friendly, с много екстри, шарении, и прочее глезотийки. Картинки и клипове се качват безпроблемно и се визуализират в пълния им размер. Подредбата на постингите е правилна, а не наопаки, както е тука. Има възможност да се създадат потребителски блогове, което тука е забранено. И най-важното - кракът на Privelege посмъртно няма да стъпи в моя форум, за да плещи лъжи и измами и да рекламира мошеническия си брокер.
    Last edited by Mateev; 12.12.2019, 13:35.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Домейна (форума) ще е на адрес www.FFF.bg. Това FFF e съкращение на Free Forex Forum. Тоест - форум, свободен от брокери-изманици и техните протежета. В момента обаче на този адрес няма да видите нищо, защото форума все още не е инсталиран и активиран. Живот и здраве тази нощ може и да успеем.

      За да стане по-бързо, ще копираме пчеларския форум и само ще му нулираме базите с данни. Така от раз ще се сдобием с готов настроен кирилизиран съвременен форум с една камара теми, Plug-in-и, емотиконки, картинки по дизайна, и какво ли не още. Иначе ако трябваше да започваме от нулата, щеше да ни трябва поне една седмица дизайн и настройки и поне 1 месец кирилизация. Едно време сам съм превеждал хиляди фрази и точно това ме възпираше досега да започвам нов форум отново. Privelege обаче отново ме амбицира, и сега вече нямам спиране.

      Ако ви е любопитно как ще изглежда дизайна на новия форум, вървете да видите https://pchelari.com/forum. Точно този форум утре ще го видите на www.fff.bg, но вместо пчелари на него ще пише ФОРЕКС ТРЕЙДЕРИ.
      Сега остава "СТС Финанс" да възкръсне като брокер

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

        И кой е ''другия трейдърски форум'' ?

        Дай линк за да следим ''последни новини''..........
        Домейна (форума) ще е на адрес www.FFF.bg. Това FFF e съкращение на Free Forex Forum. Тоест - форум, свободен от брокери-изманици и техните протежета. В момента обаче на този адрес няма да видите нищо, защото форума все още не е инсталиран и активиран. Живот и здраве тази нощ може и да успеем.

        За да стане по-бързо, ще копираме пчеларския форум и само ще му нулираме базите с данни. Така от раз ще се сдобием с готов настроен кирилизиран съвременен форум с една камара теми, Plug-in-и, емотиконки, картинки по дизайна, и какво ли не още. Иначе ако трябваше да започваме от нулата, щеше да ни трябва поне една седмица дизайн и настройки и поне 1 месец кирилизация. Едно време сам съм превеждал хиляди фрази и точно това ме възпираше досега да започвам нов форум отново. Privelege обаче отново ме амбицира, и сега вече нямам спиране.

        Ако ви е любопитно как ще изглежда дизайна на новия форум, вървете да видите https://pchelari.com/forum. Точно този форум утре ще го видите на www.fff.bg, но вместо пчелари на него ще пише ФОРЕКС ТРЕЙДЕРИ.
        Last edited by Mateev; 11.12.2019, 20:01.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
          Гледайте хора какви ги плещи Privelege:

          Ви сте били "бонус хънтъри", ако се регистрирате на пикливия форум на Privelege. Грешката е във вас, че участвате в бонус камлании, въпреки че с регистрацията си вас ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ви набутват в тези кампании. Брокера е идеален, а всички вие сте мошеници, ако си отворилите сметка при него.

          Имате ЗАДЪЛЖЕНИЕ да се верифицирате в брокера, въпреки че такова задължение никъде не е написано в нито едно условие на ИЗМАМНАТА СХЕМА. Ако обаче наистина се опитате да се верифицирате, той ОТКАЗВА ДА ВИ ВЕРИФИЦИРА, и след това ви обявява за измамник. Трябвало да направя УСИЛИЯ да се свържа с брокера. Многократното писане на мейли и търсене на помощ от администрацията на форума НЕ СЕ СЧИТА ЗА УСИЛИЯ. Само може да доведе до BAN, защото се опитвате да си изясните КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ СЕ СЛУЧВА ?????????????

          И това всичкото било СВЕТОВКА ПРАКТИКА - брокера да се ЛЪЖЕ и МАМИ и после ДА СЕ ПОДИГРАВА С КЛИЕНТИТЕ СИ !!!!!!!!

          Само за 1 милионна част от това, което се случва, човек като чуе, и трябва да бяга през девет планини в десета от такива изпечени мошеници с нулев морал, нулево възпитание, нулево уважение и наглост до небесата.

          ПП: Тази вечер (или нощ) вече ще има още един трейдерски форум, мотивацията за създаването на който е този случай, и в който вече наистина ще напиша всичко за тези мошеници, но този път обаче без да имам и грам задръжки. Те друго не заслужават. От утре всеки един измамен постинг в техния форум ще бъде съпроводен с контра постинг, в който се описва каква е голата истина, такава, каквато се крие от хората в другия форум.
          И кой е ''другия трейдърски форум'' ?

          Дай линк за да следим ''последни новини''..........

          Коментар


          • Гледайте хора какви ги плещи Privelege:

            Ви сте били "бонус хънтъри", ако се регистрирате на пикливия форум на Privelege. Грешката е във вас, че участвате в бонус камлании, въпреки че с регистрацията си вас ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ви набутват в тези кампании. Брокера е идеален, а всички вие сте мошеници, ако си отворилите сметка при него.

            Имате ЗАДЪЛЖЕНИЕ да се верифицирате в брокера, въпреки че такова задължение никъде не е написано в нито едно условие на ИЗМАМНАТА СХЕМА. Ако обаче наистина се опитате да се верифицирате, той ОТКАЗВА ДА ВИ ВЕРИФИЦИРА, и след това ви обявява за измамник. Трябвало да направя УСИЛИЯ да се свържа с брокера. Многократното писане на мейли и търсене на помощ от администрацията на форума НЕ СЕ СЧИТА ЗА УСИЛИЯ. Само може да доведе до BAN, защото се опитвате да си изясните КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ СЕ СЛУЧВА ?????????????

            И това всичкото било СВЕТОВКА ПРАКТИКА - брокера да се ЛЪЖЕ и МАМИ и после ДА СЕ ПОДИГРАВА С КЛИЕНТИТЕ СИ !!!!!!!!

            Само за 1 милионна част от това, което се случва, човек като чуе, и трябва да бяга през девет планини в десета от такива изпечени мошеници с нулев морал, нулево възпитание, нулево уважение и наглост до небесата.

            ПП: Тази вечер (или нощ) вече ще има още един трейдерски форум, мотивацията за създаването на който е този случай, и в който вече наистина ще напиша всичко за тези мошеници, но този път обаче без да имам и грам задръжки. Те друго не заслужават. От утре всеки един измамен постинг в техния форум ще бъде съпроводен с контра постинг, в който се описва каква е голата истина, такава, каквато се крие от хората в другия форум.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
              В кабинета ми се появи съобщение, че документите нещо не отговаряли на изискванията, но не пише какво точно не им отговаря. Писах мейл не един път в най-учтива форма с въпрос какво не ми е в ред с документите, и до ден днешен чакам отговор (вече половин година). Потърсих съдействие от форума, и дежурните подставени лица Kupa и Fafa започнаха да ми обясняват като на олигофрен какво може да съм сбъркал. Пишеха ми някакви глупости, че отказ от верификация мога да получа за някаква липсваща точка или запетайка в документите. Потърсих съдействие от тебе, но ти ме отсвири.
              Още едно доказателство, че не си спазил задължението си да се идентифицираш, т.е. не си никакъв клиент на брокера. Ясно е разписано какви документи могат да се приемат за трите различни нива на идентификация на клиента, в какъв файл да са те, в какви допустими размери и т.н.
              Ние, администраторите, и другите нормални потребители, не можем да ти помогнем с нищо друго, освен с информация къде може да бъркаш, защото вече сме придобили опит, всички сме минали през това. Да търсиш вина в нас...е меко казано нередно! Ти имаш отношение с брокера и следва да се обръщаш към него. На уебсайта му има стотици методи за контакти с него, адреси на офиси в държави, включително и чат на живо, където към всеки въпрос се генерира и номер, че да бъде по-лесно проследим случая.

              Със сигурност не си направил никакви усилия, за да се свържеш с брокера, че да изясните проблема с индетификацията. Със сигурност и това е мотива да тръбиш, че има подставени потребители или такива "на заплата", които денонощно се хвалели, че са теглили. Не забравяй, че това са бонуси без депозит и срещу 0% риск получаваш $Х.
              Коя компания ще постави хора на заплата, по цял ден да се хвалят че са теглили, за да могат трейдъри да се възползват то бонус кампанията? Пишеш абсолютни глупости. Реализират се разходи за "заплати" за "услуга", от която печалбата е 0, а разходите нелимитирани....не стават ли прекалено много перата в разходната част? В крайна сметка, брокерът не гони никой да го рекетира за пари и реален депозит и не очаква такива да се правят.

              Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Не знам защо все гледаш в чуждата паничка, а не в твоята. Темата е за мошенгиите на Инстафорекс, а не за други брокери или казина
              Защото "мошенгии" реално няма, това е световна бизнес практика. Такива "бонус хънтъри" като теб я определят като "измама", "мошенгия" и т.н., а когато са в нарушение, няма да си признаят, защото са с идеята да заграбят пари, а не с идеята да се научат. Та тези същите "бонус хънтъри" не обхождат само форекс брокери, а казина, букмейкъри и покер сайтове.
              Като ги хванат с крак в батака и им спрат кранчето, много ясно, че ще обходят всички уебсайтове и ще обвинят една компания за измамник, или че защитни клаузи е нямало и са ги прецакали. Повярвайте, те са там, в договора, но всеки вижда това, което иска да види, НАЛИ?

              Ето друг пример, подобен на твоя, с друг брокер:


              И така, когато грешката е във вас, а не в брокера по отношение на такива участия в бонус кампании, не ги обвинявайте в измами, търсене вината на друго място!

              С Уважение,
              Bulgaria-Forex™

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение
                Дискутираме тези неща, защото са изключително важни! Срещу всички брокери, предлагащи подобни или същите оферти за "Бонус без депозит" има такива оплаквания - скам, измамници и дъра-бъра каквото се сетите още. Да не говорим за казината и букмейкърите, там се плува в море от оплаквания.

                Ако това беше някаква частна свада, нямаше да се включвам изобщо в темата и досега да съм изкарал 10 000 от джоба на Матеев за клевети спрямо мен като физическо лице.

                В крайна сметка, който не иска да чете, да не го прави. На сила никой не караме да чете. Има много теми във форума, ориентирайте се към тях.
                Не знам защо все гледаш в чуждата паничка, а не в твоята. Темата е за мошенгиите на Инстафорекс, а не за други брокери или казина. Ако искаш да се изжалваш от някой друг, ами отвори си отделна тема. Недей обаче да ни пробутваш в тази тема криминални оправдания от типа "щом другите лъжат и крадат, значи е нормално да го правя и аз и моя брокер".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение
                  .....Брокерът ти бил отказал да те идентифицира...ами дай доказателства за това! Отговор от брокера по отношение на идентификацията ти не си ни предоставил, което означава само едно нещо: ИЗМИСЛЯШ СИ! Документи най-вероятно не си предоставял на брокера, че да успее да те идентифицира. И това се случва в продължение на 2 години?.....
                  Разбира се че имам доказателства. В един и същи ден, дори в един и същи час аз изпратих едни и същи файлове с едни и същи документи на Instaforex Europe и на твоя пиклив брокер. Вие можете да го проверите това, защото предполагам че и двата комплекта документи отиват в един и същи офис. И в InstaForex Europe ми признаха верификацията, а твоя пиклив брокер не я призна. Просто си направи оглушки. В кабинета ми се появи съобщение, че документите нещо не отговаряли на изискванията, но не пише какво точно не им отговаря. Писах мейл не един път в най-учтива форма с въпрос какво не ми е в ред с документите, и до ден днешен чакам отговор (вече половин година). Потърсих съдействие от форума, и дежурните подставени лица Kupa и Fafa започнаха да ми обясняват като на олигофрен какво може да съм сбъркал. Пишеха ми някакви глупости, че отказ от верификация мога да получа за някаква липсваща точка или запетайка в документите. Потърсих съдействие от тебе, но ти ме отсвири.

                  Що за брокер сте вие, след като ОТКАЗВАТЕ СЪПОРТ на своите клиенти. На кого да пиша мейл и на кого да се оплача, че отдела за съпорт ме отсвирва, както ме отсвирват и българскитe АНОНИМНИ представители Privelege и Orion. Що за брокер е този, при който всичко тъне в АНОНИМНОСТ - адрес на брокера, регионални представители - имена и адрес, телефони, мейли и въобще всичко. Би ли ми обяснил ЗАЩО СТЕ СЕ ПОКРИЛИ В МИША ДУПКА, и ви е страх да си кажете имената, мейлите, телефоните и адреса, за да може да ви намери човек и да ви тегли един як пердах за това, че се подигравате с него.

                  Не се опитвай да оправдаваш брокера, защото той е с насрани гащи, а не аз. По въроса с доказателствата - има хиляди такива, включая и сканирано копие на целия ти форум, от което си личи колко старателно си зачиствал уличаващи и неудобни постинги. Имам също така мейли от Instaforex, в които всяка нощ пристигаше извлечение от стейтмънта на акаунта. Така че всички финансови взаимоотношения между мене и брокера са подробно документирани. Имам и хиляди линкове към жалванията на други ваши клиенти от мошенгиите на Инстафорекс в целия свят. Ти ме амбицира да си направя труда да ги издиря. Когато му дойде времето да предоставям тези доказателства, ще жертвам 2-3 комплекта тонер касетки, ще направя разпечатки, и ще занеса като доказателства един багажник с документи. Към тях разбира се ще добавя и твоите самопризнания от тази тема.
                  Last edited by Mateev; 11.12.2019, 15:41.

                  Коментар


                  • Дискутираме тези неща, защото са изключително важни! Срещу всички брокери, предлагащи подобни или същите оферти за "Бонус без депозит" има такива оплаквания - скам, измамници и дъра-бъра каквото се сетите още. Да не говорим за казината и букмейкърите, там се плува в море от оплаквания.

                    Ако това беше някаква частна свада, нямаше да се включвам изобщо в темата и досега да съм изкарал 10 000 от джоба на Матеев за клевети спрямо мен като физическо лице.

                    В крайна сметка, който не иска да чете, да не го прави. На сила никой не караме да чете. Има много теми във форума, ориентирайте се към тях.
                    С Уважение,
                    Bulgaria-Forex™

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ilv323 Разгледай мнение
                      Към Модераторите:

                      Няма ли начин да спрете тази частна свада???
                      НЕ СИ ПО ТЕМАТА !!!
                      Модераторите ей сега ще те изтрият ...............

                      пп. Кво ви пречат 'орицата , бе..............Като нещете да четете - не влизайте..............

                      ппп Или си направи отделна тема , където да развиеш идеята си - колко ненужна е тази тема ........

                      Коментар


                      • Към Модераторите:

                        Няма ли начин да спрете тази частна свада???

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                          Йордане, айде стига се напъва повече, никой не ти вярва на съчиненията по картинка.
                          Не си и длъжен да вярваш, нито на мен, нито на Матеев.

                          Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          И дотолкова се е вживял в тази роля, че вече не се усеща какви безсмислици плещи.
                          Много правилно се включваш, между другото. Наистина се безсмислици.
                          Световната практика на брокерите е да не участват в подобни спорове, тъй като по презумция оплакванията идват от такива като теб, нарушили Общите условия. А останалите, които нямат практика и опит, са склонни да вярват на негативните коментари. За това е виновна психологията.

                          И аз не намирам смисъл в това, да публикувам реалните факти по случая, защото по презумция всички ще си затворят очите за тях и ще хейтват спрямо всичко и всеки, който заема страната на истината. Но както се казва, чиста работа, добри приятели...За мен е важно да предоставя фактите, такива, каквито са, пък който иска да им вярва По-опитните трейдъри с години стаж ще разберат за какво става дума...

                          1. Когато брокер Х изхвърли трейдър У по точка от договора им в смисъла на "по всяко време можем да преустановим услугата за клиента, както и клиента по всяко време може да прекрати договора си с нас без неустойки", оставяйки висящи ордери, които в бъдеще могат и да са печеливши, но трейдърът е длъжен да ги затвори на загуба още в този момент и да се омита от сървърите на брокер Х;

                          или...

                          2. Когато авиокомпания ви откаже достъп до самолета и ви провали всички планове;

                          или...

                          3. Когато букмейкър Х затвори сметките на играч 1 и играч 2 по точка от договора си в смисъла на "при установяване на опит за измама, имаме правото да затворим сметката за залози без да изплащаме печалба";

                          ....МОЖЕ БИ едва тогава ще започне да се формира един нов начин на мислене, при който първото нещо при избор на компания-доставчик на някаква услуга е прочитът на договора!

                          Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Ако хората знаеха истинската "оферта", никой нямаше да му стъпи във форума или при брокера
                          Те знаят истинската "оферта", има я написана черно на бяло! Това, че ти не си отделил време да я прочетеш е твой проблем. Не обвинявай другите за проявения мързел от твоя страна. Времето за четете е под 1 минута.

                          Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Е как въпросният господин да се идентифицира, след като Инстафорекс ОТКАЗВА да приеме идентификацията
                          Това е проблем между теб и брокера. Всяка компания сама определя начина, по който ще те идентифицира. Навярно си запознат какви трудности имаше при опита да се идентифицират трейдърите при регулиран във Великобритания онлайн платежен портфейл (epayments). След 150 документа в крайна сметка верификацията беше успешна.
                          Знам, понякога е трудно, в повечето случаи е абсолютно изнервящо, НО това е ЗАКОНОВО ЗАДЪЛЖЕНИЕ и за двете страни!

                          Брокерът ти бил отказал да те идентифицира...ами дай доказателства за това! Отговор от брокера по отношение на идентификацията ти не си ни предоставил, което означава само едно нещо: ИЗМИСЛЯШ СИ! Документи най-вероятно не си предоставял на брокера, че да успее да те идентифицира. И това се случва в продължение на 2 години?

                          Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Тоест добре дошли са само тези клиенти, които губят.
                          По презумция всички нови трейдъри губят пари. Смисълът на тази кампания е да се предотврати това и да се търгува безрисково, поне в началото! Не оставяй с илюзията, че като ти бъде предложена възможност за бонуси и безрискова търговия, ти можеш да се възползваш от нея цял живот! Това е смисъла и на точка 10.3, по която брокерът може да "коли и беси".
                          Във всеки един стандартен договор за бонус оферта присъства такава точка.
                          С Уважение,
                          Bulgaria-Forex™

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                            Йордане, айде стига се напъва повече, никой не ти вярва на съчиненията по картинка.
                            Той и самият той не си вярва, но НА НЕГО МУ ПЛАЩАТ ПАРИ ДА ЛЪЖЕ И ДА МАМИ. И дотолкова се е вживял в тази роля, че вече не се усеща какви безсмислици плещи.

                            Например тази изцепка:
                            Първоначално изпратено от Йордан Митев (Privelege, ruseneca)
                            След като предлага бонус оферта, от която "клиентите" се възползват, брокерът има това право да "коли и беси".
                            Ако хората знаеха истинската "оферта", никой нямаше да му стъпи във форума или при брокера. Затова и ги наричам ИЗМАМНИЦИ, защото рекламират ИЗМАМНА ОФЕРТА като част от ИЗМАМНАТА СХЕМА. После с помощта на ДИВА ЦЕНЗУРА поддържат ИЗМАМНАТА ОФЕРТА и ИЗМАНАТА СХЕМА. Истината обаче изплува наяве от собствената уста на Йордан - ИНСТАФОРЕКС си мисли, че ИМА ПРАВОТО ДА КОЛИ И БЕСИ, и не пропуска да се възползва от това право.

                            Ето още една изцепка:
                            Първоначално изпратено от Йордан Митев (Privelege, ruseneca)
                            Въпросният господин е имал около 2 години време, в което не е спазил ЗАДЪЛЖЕНИЕТО да се идентифицира
                            Е как въпросният господин да се идентифицира, след като Инстафорекс ОТКАЗВА да приеме идентификацията. Това се нарича ПАРАГРАФ 22, който е ключова част от ИЗМАМНАТА СХЕМА. Трябва да се верифицираш, но Инстафорекс ОТКАЗВА ДА ПРИЕМЕ ДОКУМЕНТИТЕ, защото вижда, че в акаунта има печалба. Ако беше загуба, щеше да ги приеме.

                            В заключение:
                            Благодарение на самопризнанията на Йордан ние вече знаем ИСТИНСКАТА СИТУАЦИЯ СЪС ИНСТАФОРЕКС, и тя е следната:
                            1. Привличат се клиенти посредством ЛЪЖЛИВА ОФЕРТА
                            2. Тази лъжлива оферта се поддържа жива посредством ДИВА ЦЕНЗУРА, ЛЪЖА и УМИШЛЕНА ДЕЗИНФОРМАЦИЯ
                            3. В действителност БРОКЕРА КОЛИ И БЕСИ всеки, който честно спечели пари съгласно ИЗМАМНАТА ОФЕРТА
                            4. Дребни суми все пак се плащат от време на време, но САМО С ЦЕЛ ЗАРИБЯВАНЕ на клиента да си отвори реален акаунт.
                            5. Също така се плащат заплати на ПОДСТАВЕНИ ЛИЦА, които непрекъснато да се "хвалят" как едва ли не ежедневно печелят пари и колко лесно ги теглят стотици пъти подред.

                            Тоест добре дошли са само тези клиенти, които губят. Брокера ще се постарае те да си загубят парите по-бързо посредством серия от лъжи и измами в процеса на търговия. Например зверски слипиджи, обиране на стопове, изкуствено вмъкване на губещи сделки в акаунта, триене на печеливши сделки, Requite до безкрай, блокиране на сървъра по време на новини и още поне 1001 курвенски номера, извадени от торбата с трикове. И ако някой клиент въпреки това спечели нещичко, изваждат другата торба - ТОРБАТА С ИЗМАМИТЕ. Тя е по-голяма и по-пълна с дълъг списък от различни по вид мошенгии. И всичко това се прави не само по бонусните, но и по реалните акаунти.
                            Last edited by Mateev; 11.12.2019, 11:08.

                            Коментар


                            • Йордане, айде стига се напъва повече, никой не ти вярва на съчиненията по картинка.
                              Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                              След като предлага бонус оферта, от която "клиентите" се възползват, брокерът има това право да "коли и беси". Но това регулаторите не го класифицират като "измама", а като "ТЪРГОВСКО РЕШЕНИЕ", в превод "commercial decision".
                              И в този ред на мисли, след като си се възползват от тази оферта, ти си ДЛЪЖЕН да спазваш условията. Нарушаваш ги, после тръбиш в няколко форума, че брокерът бил измамник, че те е отстранил и не е приел документите ти за верификация на сметката.
                              Въпросният господин е имал около 2 години време, в което не е спазил ЗАДЪЛЖЕНИЕТО да се идентифицира.

                              Всички са наясно, че финансова компания няма как да получи от вас или вие да получите от нея пари БЕЗ да сте идентифициран. Посещението на банков клон също става срещу лична карта. "Това го знае всяко хлапе". Но не и Матеев ? Звучи нелогично, особено ако тръби на няколко платформи, че е бившият CEO на брокера STS, въпреки че е създаден с чисто емпирична цел, а неговите клиенти не са нищо друго освен опитни мишки.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                                Май всички не сте си пили хапчетата от сушени жаби: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A...BA%D1%8A%D1%82

                                -Отивам да ловя жаби.

                                Коментар

                                Working...
                                X