IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

    Ей , цайс .......... не използвай ми поста , за да си изказваш досажданията ( пиши си ги , без да ме цитираш !!)

    И на теб ти каза Матеев , като човек - не се интересувам !!! Точка .

    Егати досадника.................
    Прочее, не може ви разбра човек: Един път „Ама как няма да ме цитираш?” , друг път - „Не ме цитирай.” Разберете се.
    И после, „досажданията” ми - това е работа за стотици хора и печалба от над 100 млн.лева. Така че, що не си...траеш?

    Коментар


    • И да се дразниш, нали имаме свобода на словото...уж. ТИ сподели за форумец, подкрепих ти мнението. Не мрънкай.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        А, в същото време, е дотам ревнив, че не му пука, че прекарва собствените си бизнеспартньори (в СТС) , лишавайки ги (е, и на тяхната собствена глупост, благодарение) от много приличен пазар само и само, защото информацията, която може да им открие пазара, е с източник моята скромна персона - някой, когото, той изгони до живот от форума на СТС Солар. Единственото хубаво в случая е, че е сл0жен, т.е., не е прост. Нищо старо не забравил, малко ново научил...значи още, стабилен.Което също е плюс (станаха два). Математик (+), т.е., умее да чете езика на написване на света. Да, ама капитал ите изводи, които си вади, са с частична приложимост. (-).
        И т.н. Какъв е Йордан (Privilege), мен изобщо не ме вълнува. Дори да го разбие М., няма да се поправи. Само по-нагъл ще стане. Следователно, благите М.намерения, изковават поредното малко чудовище, пълчища от лоито, грабят България.
        Победата на М.никому няма да донесе нито здраве, нито пари. НИЩО.
        Напразни са атаките Матееви, за едното тшеславие.
        ​​​​​​
        Ей , цайс .......... не използвай ми поста , за да си изказваш досажданията ( пиши си ги , без да ме цитираш !!)

        И на теб ти каза Матеев , като човек - не се интересувам !!! Точка .

        Егати досадника.................

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

          Матеев ................ Привилежко е ушат аматьор с объркана себепредстава - това е ясно и видно , както и 80 % от пишещите стотинкаджии в Инстафорум
          Ама и ти си .... манипулатор и доста циничен ...........
          Веднъж написах : Не приемам плаченето ти , защото го маскираш като '' грижа за БГ . трейдъра '' ......... ама след като те ощетиха.
          Докато пишеше и не знаеше че ще те делнат с бонуса , всичко беше ОК !?!
          Не бяха мошенници ............ Или поне не го казваше '' за защита на глупавия БГ трейдър ''............
          Сега........ще даряваш парите АКО ти ги дадат........... на деца -сираци .............
          Тцтцтцтц .......... И тях ли намесваш в тъпата си тема в тъпия си личен спор с тъпия Привилеж ..........

          Ами милионер си бе ..... Сигурно в двуцифрено число .............. Извади 5/10/15 хиляди и ДАРИ , щом искаш ...........

          Не е нужно да се правиш на филантроп , със циничното ......АКО ТОЙ --- АЗ ЩЕ ............
          А, в същото време, е дотам ревнив, че не му пука, че прекарва собствените си бизнеспартньори (в СТС) , лишавайки ги (е, и на тяхната собствена глупост, благодарение) от много приличен пазар само и само, защото информацията, която може да им открие пазара, е с източник моята скромна персона - някой, когото, той изгони до живот от форума на СТС Солар. Единственото хубаво в случая е, че е сл0жен, т.е., не е прост. Нищо старо не забравил, малко ново научил...значи още, стабилен.Което също е плюс (станаха два). Математик (+), т.е., умее да чете езика на написване на света. Да, ама капитал ите изводи, които си вади, са с частична приложимост. (-).
          И т.н. Какъв е Йордан (Privilege), мен изобщо не ме вълнува. Дори да го разбие М., няма да се поправи. Само по-нагъл ще стане. Следователно, благите М.намерения, изковават поредното малко чудовище, пълчища от лоито, грабят България.
          Победата на М.никому няма да донесе нито здраве, нито пари. НИЩО.
          Напразни са атаките Матееви, за едното тшеславие.
          ​​​​​​

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            Искам да направя едно тържествено обещание пред всички, които четат тази тема. Ако някога Йордан Митев или мошеническия му брокер ми върнат ОТКРАДНАТИТЕ ПАРИ, аз тържествено обещавам, че ЩЕ ГИ ДАРЯ НА НЯКОЙ ПРИЮТ ЗА БЕДНИ ДЕЦА, а на форума ще публикувам доказателства, че наистина съм го направил.

            С това обещание искам да покажа, че цялата тази война с бандитите не я водя за пари, а за далече по-възвишени морални цели, норми и идеали, каквито бандитите ги нямат и никога не са ги имали. Също така от сега нататък вече на всички става ясно, че Йордан Митев и крадливия му брокер не са ОТКРАДНАЛИ пари от мене, а от ПРИЮТИТЕ ЗА БЕДНИ ДЕЦА. Така техните действия стават още по ДОЛНИ и ГНУСНИ.
            Матеев ................ Привилежко е ушат аматьор с объркана себепредстава - това е ясно и видно , както и 80 % от пишещите стотинкаджии в Инстафорум
            Ама и ти си .... манипулатор и доста циничен ...........
            Веднъж написах : Не приемам плаченето ти , защото го маскираш като '' грижа за БГ . трейдъра '' ......... ама след като те ощетиха.
            Докато пишеше и не знаеше че ще те делнат с бонуса , всичко беше ОК !?!
            Не бяха мошенници ............ Или поне не го казваше '' за защита на глупавия БГ трейдър ''............
            Сега........ще даряваш парите АКО ти ги дадат........... на деца -сираци .............
            Тцтцтцтц .......... И тях ли намесваш в тъпата си тема в тъпия си личен спор с тъпия Привилеж ..........

            Ами милионер си бе ..... Сигурно в двуцифрено число .............. Извади 5/10/15 хиляди и ДАРИ , щом искаш ...........

            Не е нужно да се правиш на филантроп , със циничното ......АКО ТОЙ --- АЗ ЩЕ ............
            Last edited by Correctively objective; 12.12.2019, 20:43.

            Коментар


            • Ако InstaForex наистина бяха толкова черни, нямаше ли да има повече оплакали се? Всички форекс брокери са на ръба на етичната и законовата норма, но това повече прилича на разчистване на лични сметки.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Аз съм нарушил едно единствено неписано правило - започнах да печеля пари и се опитах да ги изтегля. Всичко останало са твои бръщолевици и измислици, написани с цел манипулация на общественото мнение.
                Хаха, има хора, които са теглили много повече от сумите, за които ни приказваш! Така че и да спечелиш, ако всичко е наред и си спазил закона, предоставяйки всички необходими документи за идентификация, значи е нямало проблем да си ги изтеглиш, така както правят и останалите.

                Ти сам реши, че тези пари не ти трябват и с ясното съзнание за последствията наруши няколко пъти правилата на форума, като си бил наясно с последствията от тези твои действия. Да ни убеждаваш колко си праведен, айде няма нужда. За 1 път, ОК, ясно, грешка. Но цели 4 пъти, последните 2 едно след друго?????

                Пари със сигурност няма да видиш от брокера Инстафорекс, със сигурност вече си им в списъка с "Persona non grata", така че за детските домове ще трябва да дадеш от джобните си.
                С Уважение,
                Bulgaria-Forex™

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ilv323 Разгледай мнение
                  На кой свят живееш, човече?
                  В България вече няма приюти за деца. Може би не е лошо да поизлезеш от форумите и да видиш какво представлява реалния живот, че съвсем си се откъснал от него?
                  Съвсем се е окъснал от реалния живот Йордан Митев, а не аз. Не виждаш ли наглоста му до какви висоти е стигнала.

                  Иначе има приюти за бедни и бездомни хора, включително и деца. Винаги може да се намери на кого да се дадат парите в името на някаква благородна кауза. Това обаче не ги интересува бандитите, които с измама крадат от бедните, за да живеят самите те в разкош.

                  https://uspelite.bg/spisak-s-vsichki...astanyavane--1
                  Last edited by Mateev; 12.12.2019, 19:57.

                  Коментар


                  • На кой свят живееш, човече?
                    В България вече няма приюти за деца. Може би не е лошо да поизлезеш от форумите и да видиш какво представлява реалния живот, че съвсем си се откъснал от него?

                    Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                    Искам да направя едно тържествено обещание пред всички, които четат тази тема. Ако някога Йордан Митев или мошеническия му брокер ми върнат ОТКРАДНАТИТЕ ПАРИ, аз тържествено обещавам, че ЩЕ ГИ ДАРЯ НА НЯКОЙ ПРИЮТ ЗА БЕДНИ ДЕЦА, а на форума ще публикувам доказателства, че наистина съм го направил.

                    С това обещание искам да покажа, че цялата тази война с бандитите не я водя за пари, а за далече по-възвишени морални цели, норми и идеали, каквито бандитите ги нямат и никога не са ги имали. Също така от сега нататък вече на всички става ясно, че Йордан Митев и крадливия му брокер не са ОТКРАДНАЛИ пари от мене, а от ПРИЮТИТЕ ЗА БЕДНИ ДЕЦА. Така техните действия стават още по ДОЛНИ и ГНУСНИ.

                    Коментар


                    • Искам да направя едно тържествено обещание пред всички, които четат тази тема. Ако някога Йордан Митев или мошеническия му брокер ми върнат ОТКРАДНАТИТЕ ПАРИ, аз тържествено обещавам, че ЩЕ ГИ ДАРЯ НА НЯКОЙ ПРИЮТ ЗА БЕДНИ ДЕЦА, а на форума ще публикувам доказателства, че наистина съм го направил.

                      С това обещание искам да покажа, че цялата тази война с бандитите не я водя за пари, а за далече по-възвишени морални цели, норми и идеали, каквито бандитите ги нямат и никога не са ги имали. Също така от сега нататък вече на всички става ясно, че Йордан Митев и крадливия му брокер не са ОТКРАДНАЛИ пари от мене, а от ПРИЮТИТЕ ЗА БЕДНИ ДЕЦА. Така техните действия стават още по ДОЛНИ и ГНУСНИ.
                      Last edited by Mateev; 12.12.2019, 18:51.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                        За бонус кампанията регистрацията става с прикачване на реалната търговска сметка. С това си действие ти си се съгласил с условията ѝ. А "бонус хънтър" е определение, което ти пасва точно. Ти си този, който се оплаква от затворена сметка, след като си нарушил няколко правила, а не други потребители на форума.
                        Аз съм нарушил едно единствено неписано правило - започнах да печеля пари и се опитах да ги изтегля. Всичко останало са твои бръщолевици и измислици, написани с цел манипулация на общественото мнение. Не се напъвай толкова много да лъжеш в този форум - тука никой няма да ти плати за лъжите.

                        Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение
                        Честита ти нова придобивка, тогава. Сигурно вече е качен и опериращ. Да, кракът ми няма да стъпи там, защото съм сигурен, че цензурата и правилата на джунглата ще се ширят на длъж и на шир. Но от време на време ще проследявам как вървят дискусиите...
                        Аз да не се казвам Йордан Митев, че да правя дива цензура? Ха-ха .....Това си е лично твой специалитет.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Ви сте били "бонус хънтъри", ако се регистрирате на пикливия форум на Privelege. Грешката е във вас, че участвате в бонус камлании, въпреки че с регистрацията си вас ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ви набутват в тези кампании. Брокера е идеален, а всички вие сте мошеници, ако си отворилите сметка при него.
                          За бонус кампанията регистрацията става с прикачване на реалната търговска сметка. С това си действие ти си се съгласил с условията ѝ. А "бонус хънтър" е определение, което ти пасва точно. Ти си този, който се оплаква от затворена сметка, след като си нарушил няколко правила, а не други потребители на форума.

                          Световната практика е при установено нарушение да се затваря сметката, ако има печалби да се анулират и да изритат такива като теб като мръсни котета. Честните хора, които използват такива кампании разумно, все още се възползват от нея и не хленчат за неполучени пари от бонуси, защото спазват всички посочени условия, които са приведени във вид "нормална интрадневна търговия" и не са нещо особено.

                          Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Тази вечер (или нощ) вече ще има още един трейдерски форум
                          Честита ти нова придобивка, тогава. Сигурно вече е качен и опериращ. Да, кракът ми няма да стъпи там, защото съм сигурен, че цензурата и правилата на джунглата ще се ширят на длъж и на шир. Но от време на време ще проследявам как вървят дискусиите...
                          С Уважение,
                          Bulgaria-Forex™

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            За мене е едно и също, само където е различен таймфрейма.
                            Хоризонтът?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              „Инвестиционен” или „спекулантски”?
                              - Само да попитам.
                              За мене е едно и също, само където е различен таймфрейма.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Не, СТС Финанс няма да възкръсне като брокер, защото заедно с брокера продадохме и търговкото име СТС Финанс. Остана ни обаче фирмата СТС Инвест, като тя беше създадена преди много много години с идеята да се занимава с инвестиционна дейност. Тази идея в момента вече е на прага да бъде реализирана, така че възкръсване може би ще има, но под формата на инвестиционен фонд. Живот и здраве - може и да се получи.
                                „Инвестиционен” или „спекулантски”?
                                - Само да попитам.

                                Коментар

                                Working...
                                X