IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добре де, хора. А вашата нескончаема разправия не е ли в нарушение на тукашните правила?
    Двамата си имате форуми, нали така? Защо не се карате там колкото ви е кеф?
    Станахте за смях и давате лош пример.

    Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

    в нарушение и на тукашните правила и условия

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Нали не мислиш че можеш да докажеш нещо от цялата купчина изхвърляния? Да не сте трили гьотйере („на мястото на гъза”, тур.).
      Оо, Пирамид, нищо не е изтрито, всичко спрямо Матеев може да се докаже и това той го знае мнооооого добре. За пред вас само се прави "на ударен", защото е от страната на жертвата. Теорията на психологията е, че на нея хората са по-склонни да вярват и да не изискват никакви доказателства.
      Дори нещо да е изтрито, винаги може да се върне назад посредством бекъпи.

      Причината да не кача постовете му тук е, че са в нарушение и на тукашните правила и условия и със сигурност ще бъдат изтрити. Така че няма смисъл... А и той винаги може да претендира, че не ги е писал, акаунтът му е бил хакнат, някой друг от холдинга му ги е писал и т.н., въпреки че на скрийншота ще бъде неговия никнейм с неговата снимка...
      Той вече веднъж излъга по тази линия, не виждам причина да не продължава да го прави.

      Ще му цитирам част от "помиряващото" съобщение тук:

      Имай предвид, че когато се води война, са позволени всякакви методи и средства, включително и нечестните такива, да не кажа и подлите такива.
      ...всикчите му постове в темата до този момент се класифицират в тези негови "нечестни" и "подли" методи и средства. Хората сами да си направят изводите до колко може да се вярва на Матеев след тези съобщения и закани.
      С Уважение,
      Bulgaria-Forex™

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

        Докъде стигнахме.... хахах...някой ми плащал АЗ да лъжа...не може ли този "някой" да "лъже" без да плаща на други? Странна логика имаш, язък че "бизнесмен" се изкарваш.

        С какво лъжа? С предоставяне на фактикте такива, каквито СА?

        Време е наистина да слезеш на Земята и да погледнеш реалността. А реалността е, че ти си използвал БОНУСИ за търговия, нарушил си правилата и си изритан. Колкото и да ревеш по форумите, това няма да се промени! В очите на брокера ти си едно НИЩО, което се оплаква от бонус кампания.

        След като не си клиент на брокера, ти представляваш точно 0% риск за компанията, така че не се вземай толкова насериозно и не говори глупости, които не можеш и няма как да докажеш, защото не са истина.

        Брокерът е решил проблема си с теб като е затворил бонус сметката ти след установени нарушения. Оттук-нататък той проблем с теб няма...явно ТИ имаш проблем с брокера. А от първите ти постове в темата следва, че явно имаш и проблем с МЕН, след като лъжеш за "бизнеса ми", който е в интерес на истината е "Дей трейдинг".
        Нали не мислиш че можеш да докажеш нещо от цялата купчина изхвърляния? Да не сте трили гьотйере („на мястото на гъза”, тур.).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Йордан Митев, Privelege и Ruseneca са едно и също лице, На него му плащат ДА ЛЪЖЕ. На него му плащат ДА КРАДЕ. На него му плащат ДА ЗАБЛУЖДАВА всички трейдери. На него му плащат да прави ДИВА ЦЕНЗУРА във форума си с цел ИЗМАМНАТА СХЕМА да функционира така, както е замислена от руските му шефове.
          Докъде стигнахме.... хахах...някой ми плащал АЗ да лъжа...не може ли този "някой" да "лъже" без да плаща на други? Странна логика имаш, язък че "бизнесмен" се изкарваш.

          С какво лъжа? С предоставяне на фактикте такива, каквито СА?

          Време е наистина да слезеш на Земята и да погледнеш реалността. А реалността е, че ти си използвал БОНУСИ за търговия, нарушил си правилата и си изритан. Колкото и да ревеш по форумите, това няма да се промени! В очите на брокера ти си едно НИЩО, което се оплаква от бонус кампания.

          След като не си клиент на брокера, ти представляваш точно 0% риск за компанията, така че не се вземай толкова насериозно и не говори глупости, които не можеш и няма как да докажеш, защото не са истина.

          Брокерът е решил проблема си с теб като е затворил бонус сметката ти след установени нарушения. Оттук-нататък той проблем с теб няма...явно ТИ имаш проблем с брокера. А от първите ти постове в темата следва, че явно имаш и проблем с МЕН, след като лъжеш за "бизнеса ми", който е в интерес на истината е "Дей трейдинг".
          С Уважение,
          Bulgaria-Forex™

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
            Какво е излъгал, че като гледам, не е той лъжеца. Измамникът е този, който нарича Privilege и русенеца. Дано това не сте вие. Ще е жалко, ако е така и продължавате да се правите на шут.
            Йордан Митев, Privelege и Ruseneca са едно и също лице, На него му плащат ДА ЛЪЖЕ. На него му плащат ДА КРАДЕ. На него му плащат ДА ЗАБЛУЖДАВА всички трейдери. На него му плащат да прави ДИВА ЦЕНЗУРА във форума си с цел ИЗМАМНАТА СХЕМА да функционира така, както е замислена от руските му шефове.

            В момента лъже и мами дори и в тази тема, защото ЗАПЛАТАТА МУ ВИСИ НА КОСЪМ. Ако той не се справи с проблема "Матеев", най-вероятно ще бъде изхвърлен на улицата като мръсно коте. Такава е съдбата на всички бандити-бушони, единствената цел на която е ДА ИЗГОРЯТ, за да бъде защитен боса на мафиотската групировка. Йордан Митев трябва да е благодарен, че руснаците все още не са пратили някой да го гръмне, защото в Русия така се разрешават "дребните" проблеми.

            Аз съм се сблъсквал с действията на руската мафия два пъти. Единия път мафиоти откраднаха наш TIR с пасти за зъби, убиха шофьора и трупа му го изхвърлиха в канавката. Знам подробности за случая, защото идваха от НСБОП в офиса ми да снемат показания по случая, та от лаф на лаф ми разказаха всички подробности.

            Вторият случай беше с наш контрагент в Москва, който годишно купуваше от нас стотици тирове с пасти за зъби. Казваше се Дмитрий Плытник. В разговори беше ни споделял, че понеже се страхува за живота си, бил написал едно писмо с разкрития за престъпната дейност на някакви бандяги. Това писмо го бил дал на приятел, който да го изпрати на прокуратурата, ако Плытник не му се обади по телефона повече от една година.

            И един прекрасен ден ние бяхме отишли в Москва на преговори, и се обадихме на Плытник, че сме се настанили в хотел Аеростар. Той обеща до два часа да дойде (в Москва разстоянията са големи), но така и не дойде. И повече нито го чухме, нито го видяхме. След една година приятеля му е изпратил предварително подготвеното писмо, и така в Русия се предизвика една голяма чистка на бандитски групировки. Да, ама 68 убити бизнесмена и заровени в горите на подмосковието това не ги топли.

            Ето един от линковете по случая (има стотици такива линкове):
            https://www.kommersant.ru/doc/3038097

            Иначе с руските клиенти бизнес се водеше много лесно. Те бяха безкрайно честни, без да има нужда да се сключват каквито и да било договори. Причината за тази честност е наложилата се тяхна народопсихология, че един бизнесмен или е честен, или е заровен като труп в подмосковието. При тях договорите са устни и се сключват на най-обикновени срещи и разговори в някой свръх скъп московки ресторант. Водили са ме на такива и сметката е била съизмерима със стойността на една лека кола. Та в процеса на вечерята се договарят условията и на излизане двете страни си стискат ръцете. И се разменят примерно следните фрази "Ако нещо се обърка, нали знаеш?". Отговорът е "Знам, знам !!!". Така се водеше бизнес в Русия преди време, така се води и до ден днешен.

            Та искам да кажа, че в такава една подобна руска сделка се е забъркал в момента и Privelege, и най-вероятно все още не е осъзнал истинската сериозност на положението и на лайната, в които е нагазил до шия. А може и да се е осъзнал, и в момента да се бори не за заплатата си, а за живота си. Моите съболезнования - каквото човек сам си направи, никой друг не може да му го направи.
            Last edited by Mateev; 13.12.2019, 16:30.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
              Какво е излъгал, че като гледам, не е той лъжеца. Измамникът е този, който нарича Privilege и русенеца. Дано това не сте вие. Ще е жалко, ако е така и продължавате да се правите на шут.
              Че е бил измамен и нищо не е нарушавал. Всъщност, цялата история е предизвикана от неговото виновно неизпълнение на условията на бонус кампанията, в която е решил да вземе участие. Лъже, че са му откраднати пари, но той такива не е и депозирал, че да са му ги откраднали! Няма как брокер да открадне собствените си пари, нали така?

              А не става ясно, след като ме наричаш измамник, как точно съм измамил? И модераторите тук ли те мамят?
              С Уважение,
              Bulgaria-Forex™

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                Матеев, помоли адвокатчетата да ти обяснят разликата между "загуба" и "пропуснати ползи". В момента пак се опитваш да манипулираш читателите.

                Освен това, аз нито съм те обиждал, нито съм ти се подигравал, за разлика от теб!

                Съветвам те в другия си форум да напишеш истината, с реални факти, защото там вече последствията може и да не са само за теб, а и за останалите акционери. Както се казва, без вина виновни...Да не се стигне дотам?



                ...значи все пак и Матеев вдига червения картон. Странно защо на него като му вдигнат и егото му се ранява така бързо, че започва да лъже и да се изкарва жертвата, каквато в този случай ТОЙ НЕ Е!
                Това се ваши си, търгашки работи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение




                  ...значи все пак и Матеев вдига червения картон. Странно защо на него като му вдигнат и егото му се ранява така бързо, че започва да лъже и да се изкарва жертвата, каквато в този случай ТОЙ НЕ Е!
                  Какво е излъгал, че като гледам, не е той лъжеца. Измамникът е този, който нарича Privilege и русенеца. Дано това не сте вие. Ще е жалко, ако е така и продължавате да се правите на шут.
                  http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Много по-страшно от загубената сума е обидата, унижението и подигравките, на което ме подложи Йордан Митев. Такова нещо не се забравя никога, така че с неговите си долни и подли действия той всъщност се сдоби с един враг, силата на който съвсем не е за подценяване. Вече си имам цел на живота и ще я гоня до сетния си дъх, и тя е този мерзавец да си получи заслуженото.
                    Матеев, помоли адвокатчетата да ти обяснят разликата между "загуба" и "пропуснати ползи". В момента пак се опитваш да манипулираш читателите.

                    Освен това, аз нито съм те обиждал, нито съм ти се подигравал, за разлика от теб!

                    Съветвам те в другия си форум да напишеш истината, с реални факти, защото там вече последствията може и да не са само за теб, а и за останалите акционери. Както се казва, без вина виновни...Да не се стигне дотам?

                    Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    А, в същото време, е дотам ревнив, че не му пука, че прекарва собствените си бизнеспартньори (в СТС) , лишавайки ги (е, и на тяхната собствена глупост, благодарение) от много приличен пазар само и само, защото информацията, която може да им открие пазара, е с източник моята скромна персона - някой, когото, той изгони до живот от форума на СТС Солар.
                    ​​​​​​
                    ...значи все пак и Матеев вдига червения картон. Странно защо на него като му вдигнат и егото му се ранява така бързо, че започва да лъже и да се изкарва жертвата, каквато в този случай ТОЙ НЕ Е!
                    С Уважение,
                    Bulgaria-Forex™

                    Коментар


                    • Делово предложение, стига да имаш капацитета: Преведи Ѝ ОТ Български, поне на английски и още там, осн. МЕЖДУНАРОДНИ езици. Светът да разбере.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от seafoam Разгледай мнение
                        Влязох случайно за да прочета вашите коментари по GBP/USD от днешното гласуване в Великобритания и се натъкнах на темата. Не го корете г-н Матеев той експериментира непрекъснато. Всеки ТРЯБВА да опитва Светът се променя. Аз правя същото. Неговия коментар е с цел да Ви предпази от Instaforex и техните номера. Всеки от нас преминава през подобни капани и няма как да разбереш, ако не опиташ. На времето и аз попаднах в подобна инвестиционна игра. Успех му желая и знам, че ако е упорит ще се справи със ситуацията и ще я преодолее. Мога да помогна евентуално, ако пожелае.
                        Благодаря за предложението за помощ, но не се нуждая от такава. Нямам проблеми да се справя със ситуацията, пък и това не е кой-знае каква ситуация - просто някаква загубена дребна сума. През живота си в бизнеса съм губил далече по-големи суми, и то не един път, така че всичко си е в реда на нещата.

                        Много по-страшно от загубената сума е обидата, унижението и подигравките, на което ме подложи Йордан Митев. Такова нещо не се забравя никога, така че с неговите си долни и подли действия той всъщност се сдоби с един враг, силата на който съвсем не е за подценяване. Вече си имам цел на живота и ще я гоня до сетния си дъх, и тя е този мерзавец да си получи заслуженото.

                        Цялата тази история си има и положителни страни. Едната от тях е, че най-после създадох отдавна мечтания от мене ФОРЕКС ФОРУМ, в който спокойно да си комуникираме с колегите за търговски стратегии. Досега нямаше къде да го правим. Във пикливия форум на Йордан писането на информационни теми беше почти невъзможно, защото стотинкаджиите ги пълнеха със спам, който Йордан не го почистваше, защото беше залисан да прави дива цензура в триене на неудобни постинги. Тука в този форум пък е неудобен потребителския интерфейс. И затова от доста време мечтаех да създам форум, но все не го правех заради многото усилия, които трябваше да положа.

                        Мошенгиите на Йордан обаче ме амбицираха, и новият форум на адрес www.FFF.bg вече е факт. Завърших подготовката и настройката му преди малко. И сега разбира се една от първите ми задачи ще е да създам няколко теми за Йордан и за Инстафорекс, в които с най-големи подробности да опиша моята версия на историята, и да му върна тъпкано всички обиди, унижения и подигравки, които той ме принуди да изтърпя. След това имам да пиша стотици постинги за моята търговска концепция и за това как един трейдер може да стане печеливш такъв.

                        Специално за мошенгиите на Йордан и на Инстата никога няма да престана да пиша. Ще събера на едно място в моя форум хилядите жалвания на клиенти на инстата от целия свят и ще ги преведа на български, за да могат всички да видят за каква долна измамна схема става въпрос. Няма да намеря мир и спокойствие до момента, до който всеки един българин не не научи наизуст думичките "Инстафорекс са мошеници". И това да си го повтаря за закуска, за обяд и за вечеря.
                        Last edited by Mateev; 13.12.2019, 11:28.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от seafoam Разгледай мнение
                          Влязох случайно за да прочета вашите коментари по GBP/USD от днешното гласуване в Великобритания и се натъкнах на темата. Не го корете г-н Матеев той експериментира непрекъснато. Всеки ТРЯБВА да опитва Светът се променя. Аз правя същото. Неговия коментар е с цел да Ви предпази от Instaforex и техните номера. Всеки от нас преминава през подобни капани и няма как да разбереш, ако не опиташ. На времето и аз попаднах в подобна инвестиционна игра. Успех му желая и знам, че ако е упорит ще се справи със ситуацията и ще я преодолее. Мога да помогна евентуално, ако пожелае.
                          Що се отнася до упоритостта, със сигурност, Матеев е упорит. Т.е. инатест, щото е магаре. Факт. А те - те са умни... докато включи Инатът.
                          Относно преодоляването - ще го. Т.е., няма да умре от това, че онези не стават.
                          Относно това, дали ще му изплатят нещо, 99%, няма. „Кръв повръщам, пари не връщам.” Просто, и оттам, са го ударили „на принципи”, ако ще и крадливи да са. (1% допускам да греша.)

                          Коментар


                          • Влязох случайно за да прочета вашите коментари по GBP/USD от днешното гласуване в Великобритания и се натъкнах на темата. Не го корете г-н Матеев той експериментира непрекъснато. Всеки ТРЯБВА да опитва Светът се променя. Аз правя същото. Неговия коментар е с цел да Ви предпази от Instaforex и техните номера. Всеки от нас преминава през подобни капани и няма как да разбереш, ако не опиташ. На времето и аз попаднах в подобна инвестиционна игра. Успех му желая и знам, че ако е упорит ще се справи със ситуацията и ще я преодолее. Мога да помогна евентуално, ако пожелае.
                            http://www.forexmanagement.start.bg

                            Коментар


                            • Значи, обобщаваме: Инстафорекс са лоши, Матеев е добър, доброто (ни се ще да) победи.
                              Раз - два - три. Готово.
                              ...& nothing else matters...

                              Коментар


                              • Почти всички предлагащи форекс са близо до мошенгията...
                                Last edited by markov; 13.12.2019, 10:21.
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X