IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Точно това е най-голямата ИЗМАМА, която вие се опитвате да пробутвате на всички начинаещи трейдери. Ако Инстафорекс беше нетен донор, досега щеше да е фалирал. Така че тези врели-некипели ги разправяй на баба си, а не на разумните хора в този форум.
    Не, НЕуважаеми, това е твоето тролско мозъче, което, щом е изключено от "хранилката", започва да мисли всякакви компромати, които няма как да докаже, защото маркетинг политиките на брокера са много далеч от "измама" и не целят да се депозира, точно обратното, начинаещите трейдъри се подпомагат, за да не изгубят лични средства.
    Това е и отговор на предходния пост "Къде ги намирате тези брокери?".

    На Инстафорекс не им трябват "нови лапнишаранчета", те си имат достатъчно голям брой клиенти/трейдъри в цял свят. Това не е твоето провинциално брокерче, което обещава награда $X и кредитира по сметката на печелившия $X-10%.

    Само за сравнение, според официалната статистика боготвореният от вас Интерактив е с официален рейтинг от C- и дневен търговски обем за 2019 от $3.9 милиарда, докато Инстафорекс е с рейтинг B и с дневен търговски обем от $5.8 милиарда. С този рейтинг от B са и SaxoBank, отново да сравним!

    Инстафорекс:



    Интерактив:



    Саксобанк:



    Официалната статистика като че ли е в тотален разрез с тролските постове на тези, нарушили по някакъв начин правилата за търговия или бонус кампанията и вече не получават бонуси, от които теглят реални парички.

    Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    - Тези платени драскачи лъжат, че търгуват с тези бонуси, и че непрекъснато теглят някакви пари
    Чудя се, и оплакващата се от "дивата цензура" и прибрала доста пари по нейни думи от тази бонус кампания също ли влиза в графата "платени драскачи" ? Хем горката била измамена, хем е "платена драскачка, която непрекъснати лъже, че тегли някакви пари". Бързо нагазваш в блатото Кое от двете е вярното твърдение?

    Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    - Има една точка в правилата на всички бонусни кампании, която казва, че Инстафорекс има правото да взема каквито си иска решения, без да се съобразява с каквото и да било друго
    - Тази точка влиза в сила когато някой клиент се изхитри да спечели голяма сума пари. Тогава просто го BAN-ват, ОТКРАДВАТ ПАРИТЕ, и изтриват акаунта. Това е моят случай.
    И все още я има тази точка...цели 10 години я има...друг е въпроса ти дали я прочете. Сам си беше признал, че не си!
    Когато използваш чужд капитал е съвсем нормално собственикът на този капитал да се разпорежда с него. В случай, че вземеш кредит от банка, тя също има подобни клаузи.

    Ти като взе от данъците на германците и французите целево ли използва финансирането по европейските програми?!

    Твоят случай с Инстафорекс напълно се различава от "ОТКРАДВАТ ПАРИТЕ, и изтриват акаунта". За да бъдеш част от международната финансова система, трябва да потвърдиш твоята самоличност. В противен случай говорим за пране на пари! След като не си предоставил документи, нямаш право да се оплакваш. Това е твое задължение! Нямаш само права!
    С Уважение,
    Bulgaria-Forex™

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение
      ......Това означава, че в момента Инстафорекс е донор, а не някакъв "измамник", който цели да прибере парите на милите нови трейдърчета, които където и да депозират, отново ще са на червено. .....
      Точно това е най-голямата ИЗМАМА, която вие се опитвате да пробутвате на всички начинаещи трейдери. Ако Инстафорекс беше нетен донор, досега щеше да е фалирал. Така че тези врели-некипели ги разправяй на баба си, а не на разумните хора в този форум.

      Истината е, че Инстафорекс се нуждае от нови лапнишарани, които да внесат големи суми реални пари, и после да ги загубят. И от печалбата от тези загуби да се финансират всякакви рекламни дейности, в това число и разни промоции или бонусни акаунти. До тук добре - стандартна бизнес идея, която обаче би проработила само ако приходната част надвишава разходната.

      Ако обаче това не е така, както явно се случва в Инстафорекс, то тогава са необходими следните мерки:
      1. Увеличаване на приходната част
      2. Намаляване на разходната част

      Има си честни методи това да се направи, но Инстафорекс, понеже са БАНДИТИ, са избрали нечестни и бандитски методи:

      1. Увеличаване на приходната част
      - Създаване на форуми по целия свят
      - Тези форуми се правят лидиращи във всяка една държава посредством привидното раздаване на бонуси за писане на постинги
      - Допълнително в тези форуми има назначени платени драскачи, които всячески да възхваляват инстафорекс
      - Тези платени драскачи лъжат, че търгуват с тези бонуси, и че непрекъснато теглят някакви пари
      - Ако някой от реалните клиенти напише нещо друго, то той бива моментално изтриван, а ако продължи - незабавно получава BAN
      - Крайната цел е да се зарибят новите клиенти да внесат реални пари в Инстата, защото разбираш ли при нея се печели много лесно
      - За да се създаде тази ИЗМАМНА ИЛЮЗИЯ, във форумите на Инстата по света и у нас се прилага ЗВЕРСКА ЦЕНЗУРА

      2. Намаляване на разходната част
      - Основното перо на всички разходи са разходите за заплати на огромния персонал, който лъже и мами по форумите, че уж търгува и печели
      - Другото сериозно перо са денонощно дежурещите модератори, които на секундата трият всеки един неудобен постинг
      - Част от клиентите печелят по бонусните акаунти, и с цел зарибявка от време на време им се изплащат някакви дребни суми
      - Тегленето на тези печалби е силно затруднено и има 1000 начина как да се забави или как въобще да не им се дадат тези пари
      - Има една точка в правилата на всички бонусни кампании, която казва, че Инстафорекс има правото да взема каквито си иска решения, без да се съобразява с каквото и да било друго
      - Тази точка влиза в сила когато някой клиент се изхитри да спечели голяма сума пари. Тогава просто го BAN-ват, ОТКРАДВАТ ПАРИТЕ, и изтриват акаунта. Това е моят случай.
      - Клиента няма никакъв шанс да се оплаче на когото и да било, защото всички следи от неговото съществуване са внимателно заличени.
      - Кражбите на пари продължават и в РЕАЛНИТЕ АКАУНТИ на хората, които са сглупили да дадат истински пари.
      - Методите за тези кражби са стотици, като сред тях има дори и възможно най-нагли от типа изтриване със задна дата на печеливши сделки и/или изкуствено добавяне на губещи сделки
      - В целия свят има хиляди хора, които са се оплакали, че ИНСТАФОРЕКС Е ОТКРАДНАЛА ОТ ТЯХ ИСТИНСКИ ПАРИ
      - За съжаление бандитите много добре заличават следите от всяка една кражба, което прави почти невъзможно нейното доказване
      Last edited by Mateev; 21.06.2020, 11:24.

      Коментар


      • Вижте черния списък и съветите на Комисията за финансов надзор срещу измами

        https://www.newsglas.com/vijte-chern...dzor-sreshtu-/

        Там в черния списък се мъдрят:
        1. Инстафорекс Русия
        2. Фирма "Инста София" ООД

        Повече от това няма какво да кажа. Да, тази фирма в България вече е сменена, и сега има няколко други със съмнителни парични потоци, но това е част от бандитската дейност - непрекъснато да се създават нови форми и да се закриват старите, в опити да се замаскират следите от ПРАНЕТО НА ПАРИ.

        Коментар


        • Къде ги намирате тия измамници, та дори да им се преведат пари ? Откриването на сметка и захранването и, следва да е резултат на голямо доверие. Брокерът трябва да има голям авторитет, като една банка. Дори е редно самите банки /български или чужди/ да предлагат подобни услуги като посредници на финансовите пазари. Или техни дъщерни дружества. А не това да правят някакви измислени web сайтове, наричащи се брокери, които имат за цел да ти приберат парите, а не да ти бъдат посредник. Едни ги прибират в хода на няколко сделки, а други просто ги прибират като не ти ги връщат, открадват ги.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

            В момента случайно да си забелязал, че оплакалите вече са няколко човека, а не само аз?
            Случайно да си забелязал, че хората вече пишат и за ИЗМАМА С РЕАЛНИ АКАУНТИ?
            Оплаквания не забелязвам! Единствено тролове, позволявайки си да заплашват със съдебни дела и лъжи, разпространени в няколко форума, защото видите ли кранчето вече врътнато и не ще да пуска. Спри на едно циганче помощите и му гледай сеира. Та и тази работа същата....

            Отново "реалните акаунти". Този проблем сме го разисквали в другия форум, постовете все още стоят, да не кажеш, че всичко замитаме. Проблемът е изцяло в клиента, който се е възползвал от бонус върху депозит и е загубил(а) собствените си пари. Разбирам, че не е приятно, аз също съм губил, но никога не съм уведомявал световната общност за загубата. Освен това нито Инстафорекс, нито някой потребител в българския форум, спонсориран от Инстафорекс, още повече администратор/модератор, не е призовавал да се прави реален депозит по сметка. А в момента това не е и възможно! Депозити се приемат единствено в регулираното в ЕС юридическо лице, но там бонуси няма!

            Това е и първия признак, по който се познават тролчетата! Бонус кампанията съществува вече 10 години и се раздават все по-големи суми в нея. НО депозитите към същото това юридическо лице няма как да се реализират ( тъй като не е регулирано в ЕС ). Това означава, че в момента Инстафорекс е донор, а не някакъв "измамник", който цели да прибере парите на милите нови трейдърчета, които където и да депозират, отново ще са на червено. Статистика, не си измислям!

            Очевидно е, че "измамата" не идва от наша страна.
            С Уважение,
            Bulgaria-Forex™

            Коментар


            • ...А, когато по мой адрес да лъжеш (лично) си ангел, тъй ли, Матеев?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                Интересно колежката Рени в колко форума трябва да се "похвали", че е била "измамена"? Та тя беше най-активната в темите за теглене от бонусните сметки и "основател" на метода за теглене чрез българските ексчейнджъри на криптовалути и получаване на пари директно на каса на Изипей....поради наложен запор от страна на ЧСИ.

                Дано и мен така ме "измамят" от някоя лотария. Ало, ТОТО-то, молбата е към вас...

                Във всички форуми едни и същи хора, единици, пълзят като червейта и се оплакват, че са били "измамени", но реално са на "хранилка" от бонуси и видиш ли щом нарушат някое правило и бъдат накзани пропищяват онлайн пространството, че са били "измамени" от Инстафорекс.

                Аз вече почти година чакам отговор на въпроса: Как Инстафорекс ви измами, когато търгувате с бонус сметка от по няколко хиляди долара и не сте рискували стотинка от вашия джоб?! Но смучехте от бонус сметките си реални печалби....
                Върви го кажи това в твоя форум, ама не смееш, защото веднага ще лъсне голия гъз на вашата ИЗМАМА. В твоя форум замитате внимателно след всяка една подобна жалба, и така се правите на света вода ненапита пред останалите все още неограбени клиенти.

                В момента случайно да си забелязал, че оплакалите вече са няколко човека, а не само аз?
                Случайно да си забелязал, че хората вече пишат и за ИЗМАМА С РЕАЛНИ АКАУНТИ?

                Иначе ти благодаря, че не ме обвиняваш, че аз сам си измислям постинги от други хора. На практика ти си призна, че има и други измамени, и дори знаеш кои са, а от форума ти е видно, че много внимателно сте зачистили техните жалвания. Тоест ИЗМАМАТА ПРОДЪЛЖАВА С ПЪЛНИ ТЕМПОВЕ.

                Има и нов момент, който аз не можах да го докажа, но сега вече има доказателства, а именно че ИЗМАМАТА СЕ РАЗПРОСТИРА И ВЪРХУ РЕАЛНИТЕ АКАУНТИ НА ХОРАТА. Повече няма за какво да говоря, защото си вече с единия крак в затвора.

                Ще издиря Ренито и ще и съдействам с пари и с други доказателства, за да може да заведе съдебно дело срещу вашата банда.
                Last edited by Mateev; 20.06.2020, 19:50.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                  Още един Българин, измамен от Инстафорекс:
                  https://forexforum.bg/posting.php?mo...&f=14&p=203161



                  ПП: Не искам да коментирам нещо, което всички вече го знаят. Само констатирам фактите, и ги събирам на едно място, за да могат да стоят като обица на ухото за всички бъдещи потенциални потърпевши.
                  Интересно колежката Рени в колко форума трябва да се "похвали", че е била "измамена"? Та тя беше най-активната в темите за теглене от бонусните сметки и "основател" на метода за теглене чрез българските ексчейнджъри на криптовалути и получаване на пари директно на каса на Изипей....поради наложен запор от страна на ЧСИ.

                  Дано и мен така ме "измамят" от някоя лотария. Ало, ТОТО-то, молбата е към вас...

                  Във всички форуми едни и същи хора, единици, пълзят като червейта и се оплакват, че са били "измамени", но реално са на "хранилка" от бонуси и видиш ли щом нарушат някое правило и бъдат накзани пропищяват онлайн пространството, че са били "измамени" от Инстафорекс.

                  Аз вече почти година чакам отговор на въпроса: Как Инстафорекс ви измами, когато търгувате с бонус сметка от по няколко хиляди долара и не сте рискували стотинка от вашия джоб?! Но смучехте от бонус сметките си реални печалби....
                  С Уважение,
                  Bulgaria-Forex™

                  Коментар


                  • Още един Българин, измамен от Инстафорекс:
                    https://forexforum.bg/posting.php?mo...&f=14&p=203161

                    Първоначално изпратено от Bybib953 post_id=203161 time=1592246755 user_id=4621
                    Абсолютно съм съгласна с теб, мен също ме изиграха с около 9000 долара. Мисля че това е един от най-скапаните брокери, затова имат и такива реклами с бонусите които предлагат. И не само че ме изиграха, но започнаха да ме лъжат че трябва да вкарам оше толкова за да мога да тегля от евентуална печалба след това. След като се заядох с стях бях елиминирана и от бонус кампанията. Цялата тази схема е измислена за да лъжат и крадат от хората а чрез форума примамва начинаещите да си отварят реални сметки при тях.Докаро трейдърите са губещи всичко върви по мед и масло, но в момента в който започнете да печелите започват номерата. И така в един момент се оказва не само че си им поддържал форума за кеф но и си блъскал яко лични средства в една изключително добре измислена измама. Ето това е Инстата и понеже знам че и много други хора пострадаха от тях ще се радвам и те да споделят своите мнения. Дано хората се осъзнаят и да спрат да се занимават с мушеници.
                    ПП: Не искам да коментирам нещо, което всички вече го знаят. Само констатирам фактите, и ги събирам на едно място, за да могат да стоят като обица на ухото за всички бъдещи потенциални потърпевши.
                    Last edited by Mateev; 20.06.2020, 17:07.

                    Коментар


                    • Виж, когато се заговори за достойнства, все по-често, ги претеглям по остатъчна стойност.
                      И става мазало.

                      Коментар


                      • Приятелят на моя приятел е и мой приятел. Неприятелят на моя неприятел...
                        ...Накратко, не е зле да си хитрец но, аз вече аплодирам оногова, който надхитри хитреца. Принципно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Аз отдавна не влизам във форума на тези мошеници. Под достойнството ми е. Иначе "молив" или не - какво значение има това, след като инстата отново го е измамила.

                          Сам знаеш за IP-тата, че кокато човек е зад Proxy/NAT IP-то нищо не значи. Например в нашата фирма зад едно IP се крият над 1000 човека. Значи ли това, че всички са мошеници?

                          Имам чувството, че защитаваш тези бандити. Прочети още веднъж какво е написал човека, абстрахирайки се от твоите подозрения кой е той. Ами че той моят случай се повтаря почти на 100%.

                          Иначе аз (или който и да е друг) ако искахме да се крием, можехме да влизаме в инстата през публично прокси. Да, ама ние не сме такива мошеници, каквито са инстафорекс.

                          ПП: Откъде е твоята информация за IP тата? Да не би ти да си също част от тази банда?
                          Първо стила на молива, не може да се сбърка. За да само подозрения.
                          Второ. Аз си чета колегите. Комуникирал съм с тях, години наред.
                          Трето. За АйПитата знам, защото ренито пищя из форума/точно като молива/ преди време, че и блокирали акаунта. След това смутолеви, че един колега и бил на гости. Или тя била при него. Не помня. Но била влизала, от неговия комп. Или той от нейния. Логично, този колега е също клиент, на Инстата.
                          Аз лично от самата Инста не съм видял, толкова лоши неща, че съвсем да ги плюя. Имам конфликт с администратора Точно заради молива.
                          Иначе познавам блокирани хора. На Абса не му изплатиха парите, и т.н.
                          А ренито, което писа, Че са и канселирали печалби. Това са го правили и преди. И аз не го оправдавам. Но ние не знаем, с какви обеми е било, нали така? В условията изрично е записано, за обемите. И че могат да сторнират печалби.
                          А и това пищене по другите форуми. С постове по една страница. Точно молива.
                          И не, не ги защитвам, когато не са прави. Имат страшно много трески, за дялане. Аз съм, с "вечен бан". Но покрай ренито, всичко мирише на злоупотреба и измама.
                          Лека вечер.
                          Last edited by SKP; 16.06.2020, 19:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                            Аз отдавна не влизам във форума на тези мошеници. Под достойнството ми е. Иначе "молив" или не - какво значение има това, след като инстата отново го е измамила.

                            Сам знаеш за IP-тата, че кокато човек е зад Proxy/NAT IP-то нищо не значи. Например в нашата фирма зад едно IP се крият над 1000 човека. Значи ли това, че всички са мошеници?

                            Имам чувството, че защитаваш тези бандити. Прочети още веднъж какво е написал човека, абстрахирайки се от твоите подозрения кой е той. Ами че той моят случай се повтаря почти на 100%.

                            Иначе аз (или който и да е друг) ако искахме да се крием, можехме да влизаме в инстата през публично прокси. Да, ама ние не сме такива мошеници, каквито са инстафорекс.

                            ПП: Откъде е твоята информация за IP тата? Да не би ти да си също част от тази банда?
                            А защо вашите хора се КРИЯТ зад това IP? И защо нападаш едни бандити? Можали - крАли.

                            Коментар


                            • Аз отдавна не влизам във форума на тези мошеници. Под достойнството ми е. Иначе "молив" или не - какво значение има това, след като инстата отново го е измамила.

                              Сам знаеш за IP-тата, че кокато човек е зад Proxy/NAT IP-то нищо не значи. Например в нашата фирма зад едно IP се крият над 1000 човека. Значи ли това, че всички са мошеници?

                              Имам чувството, че защитаваш тези бандити. Прочети още веднъж какво е написал човека, абстрахирайки се от твоите подозрения кой е той. Ами че той моят случай се повтаря почти на 100%.

                              Иначе аз (или който и да е друг) ако искахме да се крием, можехме да влизаме в инстата през публично прокси. Да, ама ние не сме такива мошеници, каквито са инстафорекс.

                              ПП: Откъде е твоята информация за IP тата? Да не би ти да си също част от тази банда?
                              Last edited by Mateev; 16.06.2020, 17:01.

                              Коментар


                              • Матеев, моите уважения,умен човек си, но се връзваш на номерата на Молива.
                                Alba и renito5, са новите му никове. Взел е чужди лични данни на двама души, и върти арбитраж като бесен. През бонуса. Особено сега, както е седмичен.
                                Наскоро от Инстата, и бяха блокирали сметката. .Заради съвпадения на АйПи адреси.Това означава, че сметки на две лица, клиенти на Инстата, са влизали от едно и също Ай-Пи. По-наясно си от мен с такива казуси, със сигурност. Но ако някой се разрови, почти сигурно е, че АйПи-то, принадлежи на сметката на друг потребител от форума. Объркал. мобилния, с домашния нет.Сети се сам, на кой/я/.
                                А последния случай е каселирани профити. Явно, заради обема.
                                Единия ник дълги, другия къси. Фул на макс. И теглене. Фалиралия пак се включва, на следващата седмица.
                                Поздрави.

                                П.П. Теглене, през лайткойн и биткойн. Евтино и анонимно.
                                Last edited by SKP; 16.06.2020, 16:15.

                                Коментар

                                Working...
                                X