IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Аз не вземам и не давам пари, както и не обещавам никакви печалби. Следователно не ощетявам никого съгласно текстовете в Наказателния кодекс за определяне на деянието ИЗМАМА.

    Не е същото обаче положението с Инстафорекс форума, където всяка втора дума е за пари - вземане, даване, печелене. Тоест изпълнява се определението в наказателния кодекс - въвеждане в заблуда, от което да произтичат финансови щети.

    Между другото в темата за тръбичката и тебе те наричат измамник именно защото искаш пари. Няма ли размяна на пари, няма и измама. Има само бля-бля и нищо повече.
    Бля-бля сипват бля-бляйците. Е, ти (не) си от тях...Макар и ти да ни нарече неввднъж „измамници”. Разбира се, без данни, без доказателства и т.н. Щото, ти сипах за собствената ти наглост. А онова, дето не си вземал пари...дали е истина? Какви доказателства можеш да представиш?
    Last edited by Pyramid; 23.06.2020, 11:56.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Момент: Съдейки по досегашните ти изяви в темата, досега, да са го разнищили.
      Та,
      ДОСЕГА, ТИ НЕ КАЗВАШЕ ЛИ ЕДНО, ПРАВЕЙКИ ДРУГО?
      И не е ли и това ИЗМАМА? Скачаш срещу...нямам идея вече, срещу кого/какво а ето, лъгал си всички нас.
      Евала. Машала. Те-измамници.
      ...
      АМИ ТИ !?
      Аз не вземам и не давам пари, както и не обещавам никакви печалби. Следователно не ощетявам никого съгласно текстовете в Наказателния кодекс за определяне на деянието ИЗМАМА.

      Не е същото обаче положението с Инстафорекс форума, където всяка втора дума е за пари - вземане, даване, печелене. Тоест изпълнява се определението в наказателния кодекс - въвеждане в заблуда, от което да произтичат финансови щети.

      Между другото в темата за тръбичката и тебе те наричат измамник именно защото искаш пари. Няма ли размяна на пари, няма и измама. Има само бля-бля и нищо повече.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Никакъв капитал не предоставяте. Давате само едни голи числа във вашия компютър, а лъжете хората, че това било долари. Само като влезе човек във форума ви, и види на заглавната страница, че давате до 50$ за написан постинг, и трябва веднага да му стане ясно, че има някаква измамна схема.

        Във вашия форум има над милион и половина постинга. Знаеш ли какво означава това?
        Означава, че посредством лъжите си сте отнели милион и половина пъти по 5 минути от времето на вашите посетители, в напъване да пишат безсмислици само и само да получат някакви пари за писане. Това не е ли измама с нанесени имуществени щети, баш както го пише в наказателния кодекс?

        Можеш да бъдеш сигурен, че ако някой прокурор се заеме професионално да разследва дейноста ви, ще открие една камара закононарушения, да не кажа престъпления. Просто си късметлия, че все още никой не се е захванал сериозно. Така че не насилвай късмета си.

        Може 1000 пъти да сте били честни към някого, но за да ви окошарят е достатъчно един единствен път да се докаже измама. Така че още веднъж - не насилвай късмета си, защото друг ще направи гафа (шефа ти), а ти ще опереш пешкира..
        Момент: Съдейки по досегашните ти изяви в темата, досега, да са го разнищили.
        Та,
        ДОСЕГА, ТИ НЕ КАЗВАШЕ ЛИ ЕДНО, ПРАВЕЙКИ ДРУГО?
        И не е ли и това ИЗМАМА? Скачаш срещу...нямам идея вече, срещу кого/какво а ето, лъгал си всички нас.
        Евала. Машала. Те-измамници.
        ...
        АМИ ТИ !?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение
          .....А разумните хора имат глави на раменете си и сами могат да направят заключението дали ги мамим като им предостяваме безвъзмездно капитал за търговия, или се опитваме да подпомогнем развитието им.
          Никакъв капитал не предоставяте. Давате само едни голи числа във вашия компютър, а лъжете хората, че това било долари. Само като влезе човек във форума ви, и види на заглавната страница, че давате до 50$ за написан постинг, и трябва веднага да му стане ясно, че има някаква измамна схема.

          Във вашия форум има над милион и половина постинга. Знаеш ли какво означава това?
          Означава, че посредством лъжите си сте отнели милион и половина пъти по 5 минути от времето на вашите посетители, в напъване да пишат безсмислици само и само да получат някакви пари за писане. Това не е ли измама с нанесени имуществени щети, баш както го пише в наказателния кодекс?

          Можеш да бъдеш сигурен, че ако някой прокурор се заеме професионално да разследва дейноста ви, ще открие една камара закононарушения, да не кажа престъпления. Просто си късметлия, че все още никой не се е захванал сериозно. Така че не насилвай късмета си.

          Може 1000 пъти да сте били честни към някого, но за да ви окошарят е достатъчно един единствен път да се докаже измама. Така че още веднъж - не насилвай късмета си, защото друг ще направи гафа (шефа ти), а ти ще опереш пешкира..
          Last edited by Mateev; 22.06.2020, 21:32.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

            Нали не очакваш Investor.bg да ви станат съучастници и да прикриват измамната ви дейност? Нещо много нагъл си станал.

            Развивате дейност на територията на България, а не спазвате българското законодателство. Докога мислиш, че ще минавате метъра? Докога мислите, че ще ограбвате клиентите си, и това ще остава безнаказано?
            Очаквам да спазват собствените си условия! И след като най-нагло лъжеш на тяхна територия без да предоставяш никакви доказателства, каквито се изискват, след като уличаваш някого в грабеж, измама и т.н., след като и сам си признал още в началото на темата, че не си изгубил и стотинка при Инстафорекс, защото сметката ти е била бонусна, можем да си направим извода, който съм посочил в предходния ми пост, както за поръчителите на този черен PR, така и за изпълнителя.

            А разумните хора имат глави на раменете си и сами могат да направят заключението дали ги мамим като им предостяваме безвъзмездно капитал за търговия, или се опитваме да подпомогнем развитието им.
            С Уважение,
            Bulgaria-Forex™

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение
              ....А, Инвестор.БГ, при очебийното нарушение на "Условията за ползване", на които тази тема е в пълно противоречие, познайте кой е главният заподозрян!
              Нали не очакваш Investor.bg да ви станат съучастници и да прикриват измамната ви дейност? Нещо много нагъл си станал.

              Развивате дейност на територията на България, а не спазвате българското законодателство. Докога мислиш, че ще минавате метъра? Докога мислите, че ще ограбвате клиентите си, и това ще остава безнаказано?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                На всички вече стана ясно, че всеки, когото ИЗМАМИТЕ и ОГРАБИТЕ, става ТРОЛЧЕ, и започва да ви оплюва по форумите. Защо ли го прави това, а по-рано не го е правил? Много странно се държат клиентите на Инстафорекс по света, нали.
                Много странно се държат хора, които не са клиенти на Инстафорекс, а обвиняват брокера в измама и че им дължал пари! Освен това популяризират откровени лъжи на друг с влязло в сила наказание за нарушение на правила, като копират неговата "история" по няколко пъти, представящ тази история за поредната...колкото да се опитат да увеличат броя на "измамените", които пък видиш ли споделят, че са теглили много големи суми от бонус сметките си.

                Изводът: тук става въпрос за платен трол. Направих си труда да му посетя и форума, където могат да се намерят същите измислици, за които му е било платено, с тази разлика, че там ще бъдат запазени, защото няма кой да му ги изтрие.

                А, Инвестор.БГ, при очебийното нарушение на "Условията за ползване", на които тази тема е в пълно противоречие, познайте кой е главният заподозрян!
                С Уважение,
                Bulgaria-Forex™

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                  ЪЪЪЪ?????? Матеев, сериозно ли си написал това? Тц, тц, тц.
                  Такъв явен наивитет /дали е това/, ме навежда на някакви съмнения.

                  П.П. Ако я намериш, Ще те помоля да намериш и още няколко приказни герои. На първо място е дядо Коледа.
                  А лъжите на Привилидж и незнанието/новобранството// на Орион, са съвсем друг въпрос.
                  Нямай съмнения. С възрастта, едни поумняват, а други...ето, виждаш...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                    На всички вече стана ясно, че всеки, когото ИЗМАМИТЕ и ОГРАБИТЕ, става ТРОЛЧЕ, и започва да ви оплюва по форумите. Защо ли го прави това, а по-рано не го е правил? Много странно се държат клиентите на Инстафорекс по света, нали.
                    Бих почерпил всекиго, който те излъже. Ей така, за принципа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение



                      Ще издиря Ренито и ще и съдействам с пари и с други доказателства, за да може да заведе съдебно дело срещу вашата банда.
                      ЪЪЪЪ?????? Матеев, сериозно ли си написал това? Тц, тц, тц.
                      Такъв явен наивитет /дали е това/, ме навежда на някакви съмнения.

                      П.П. Ако я намериш, Ще те помоля да намериш и още няколко приказни герои. На първо място е дядо Коледа.
                      А лъжите на Привилидж и незнанието/новобранството// на Орион, са съвсем друг въпрос.

                      Коментар


                      • На всички вече стана ясно, че всеки, когото ИЗМАМИТЕ и ОГРАБИТЕ, става ТРОЛЧЕ, и започва да ви оплюва по форумите. Защо ли го прави това, а по-рано не го е правил? Много странно се държат клиентите на Инстафорекс по света, нали.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          След като се правиш на честен (ти и Орион), защо се криете зад анонимни акаунти? Защо си криете самоличноста? Защо ви е страх да си кажете името, мейла, телефона и адреса на офиса?

                          Каква е тази анонимност? Да не би случайно да ви е страх, че някой ще дойде и ще ви ошамари?

                          Разбираш ли, че само това е достатъчно (анонимноста), ако някой иска да разбие бандитския ви форум на пух и прах? Щастливци сте, че никой досега не се е оплакал където трябва. Достатъчно е само ДАНС да дойде и да ви разпитва, и след това медиите да го отразят в цялата страна. После върви доказвай, че нямаш сестра.

                          ПП: Изглежда наистина искаш да ме предизвикаш да загубя няколко дена и да потготвя документите за един сигнал.
                          Ти затова ли изтъпани личните ми данни, защото се крием От никого не сме се крили. С някои колеги, включително и с потребители на Forum.bg, сме се засичали в клуб на Варчев, обменяли сме информация и т.н. През декември организирахме конференция в София.
                          Ако някой е искал да ни "ошамари", имал е тази възможност, което означава само, че тролчетата като теб са единици. Останалите сърдечно благодарят и споделят, че не са очаквали някой да им предостави капитал, а печалбата да е за тях.

                          ДАНС и ГДБОП да заповядат, чакам ги вече година, и медиите да доведат, една безплатна реклама на дейност с идеална цел добре ни е дошла.
                          С Уважение,
                          Bulgaria-Forex™

                          Коментар


                          • След като се правиш на честен (ти и Орион), защо се криете зад анонимни акаунти? Защо си криете самоличноста? Защо ви е страх да си кажете името, мейла, телефона и адреса на офиса?

                            Каква е тази анонимност? Да не би случайно да ви е страх, че някой ще дойде и ще ви ошамари?

                            Разбираш ли, че само това е достатъчно (анонимноста), ако някой иска да разбие бандитския ви форум на пух и прах? Щастливци сте, че никой досега не се е оплакал където трябва. Достатъчно е само ДАНС да дойде и да ви разпитва, и след това медиите да го отразят в цялата страна. После върви доказвай, че нямаш сестра.

                            ПП: Изглежда наистина искаш да ме предизвикаш да загубя няколко дена и да потготвя документите за един сигнал.
                            Last edited by Mateev; 21.06.2020, 19:46.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              Всякакви твои измислени оправдания не променят факта, че ИНСТАФОРЕКС МЕ ИЗМАМИ - мене и още няколко човека в България. Ти можеш да си плещиш всякакви оправдания, но парите не ги връщаш - нали.
                              А, не, аз не плещя никакви оправдания! Няма за какво да се оправдавам. Вие ( двата-трима) сте тези, които реват по форумите, че са "били излъгани". Аз само правя достъпни фактите такива, каквито са! И те красноречиво говорят кой крив, кой прав и защо една малка клика обикаля форумите с различни никнеймове и лъже, че била "измамена", без да представи никакви доказателства за това!
                              Ако сте били измамени, къде са ви банковите извлечения?

                              Дайте да видим депозираните суми, в коя регулация е направен депозита, защо се е стигнало да загуба, до печалба, или до измама от страна на брокера? Спазени ли са правилата за търговия и т.н.

                              Реално, целта на тази клика е рекет, а не да "предпази" когото и да било! Доказателство за това има и по-назад в темата под формата на лично съобщение. Сипят се лъжи и нито една от тях не беше доказана.

                              А ти, Матеев, явно ме бъркаш с някого. Аз пари не ти дължа, съответно и не ти ги връщам! Най-вероятно и Инстафорекс не ти дължат пари, след като най-нагло лъжеш, че си бил техен клиент. Пълно е с противоречия във вашите така нескопосано скалъпени обвинения, да не кажа основно в твоите, че в тази тема ти си основното тролче, което по всякакъв начин се опитва да изопачи фактите, та дано изплува от блатото, в което само се е вкарало.

                              Казах ти го и преди индиректно...когато водиш война с черен PR и лъжи, в един момент всичко се обръща срещу теб и колкото добре да е скалъпена лъжата, фактите винаги излизат наяве!

                              Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              Всичко това го правя не заради мене си, а за да предупредя други хора да не си имат вземане-даване с инстафорекс и с мошеническия им форум. И ако поне няколко души съм предпазил, значи си е струвало.
                              Много се съмнявам да е така. А вероятно и не си е струвало, след като броят на участниците расте постоянно и с право! Никой няма да дойде при твоето провинциално брокерче ( говоря по принцип, знаем, че то вече не същестува ) и да хвърли една камара пари. Първо ще натрупа бонус при Инстафорекс, ще търгува, евентуално ще спечели някой долар/лев и едва тогава ще търси по-добри условия. А "хитруващите" да си сърбат попарата в кликата Матеева и да реват по форумите, че са били "измамени", след като някои от тях дори са сложили по $2.000 минимум в джобчетата си с риск от 0%.
                              С Уважение,
                              Bulgaria-Forex™

                              Коментар


                              • Това че инстата има голям оборот не означава, че не лъже и не мами. Той проблемът идва когато хората се опитат да си изтеглят печалбите - не по рано. Това и обяснява големите обороти, но не обяснява хилядите жалби за ОТКРАДНАТИ ПАРИ от хора по целия свят, в това число и в България.

                                Всякакви твои измислени оправдания не променят факта, че ИНСТАФОРЕКС МЕ ИЗМАМИ - мене и още няколко човека в България. Ти можеш да си плещиш всякакви оправдания, но парите не ги връщаш - нали.

                                След като си със самочувствието на честен и почтен, тогава защо изтри от форума си всички мои оплаквания? Защо ме BAN-на, след като се опитах да си кажа моята гледна точка и да разкажа моята си история?

                                Сега си сърбай супата, която си си надробил. Вече не можеш да ми затвориш устата в този форум и в още няколко други. До края на живота си аз ще разказвам КАК СТЕ МЕ ИЗМАМИЛИ, а ти си измисляй оправдания колкото си искаш.

                                Забележи - имам акаунти в много брокери, но досега никой от тях не ме е измамил, освен Инстафорекс. Също и BAN нямам в нито един форум, освен във вашия. Прави си изводите.

                                Всичко това го правя не заради мене си, а за да предупредя други хора да не си имат вземане-даване с инстафорекс и с мошеническия им форум. И ако поне няколко души съм предпазил, значи си е струвало.

                                Коментар

                                Working...
                                X