IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение
    Е... то всеки иска да работи с Матеев. През ноща да ми се обади да бачкаме нещо по форекс , паля колата и отивам.
    Меча услуга му направих (ама как иначе, като маистина добър?) и - (поне така изглежда) - забрави останалата част:
    - АМА ИМА И ДРУГИ. Без тях, цялата му стойност, остава за лично ползване. Човек винаги е част от нещо.
    Ама да се върна на измниците:
    Поставете се за миг като неутрална страна. Досега, търговията (с каквото и да е) е била размяна между субекти. Матеев се упражнява с изкуствен интелект. ОБАЧЕ,
    (без да знам, доколко неговият ИИ е надраснал създателя си), субектността не е ли осн.свойство на Интелекта? И дали, според вас, този ИИ, въпреки, че си има сериен номер и т.н., ИЗЦЯЛО, е субект/част от субекта Р.М. ? Щото, М, може и да е създал алгоритмите и кода на този ИИ но, до изхода от „игрите и забавите” на Р.М, реално, опитът (също, част от „личността” па, била тя, синтетична) вече, не е опит на Р.М.
    Заядлива такава една, гадна, пирамидално-електронна „етика”.
    - Понеже, обсъждахме темата.

    Коментар


    • Е... то всеки иска да работи с Матеев. През ноща да ми се обади да бачкаме нещо по форекс , паля колата и отивам.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

        криза на възрастта, аххахах
        МАни, страшна работа. Българинът, с огромни крачки, си бяга от късмета а после, що туй, що -онуй. Преди малко, звъня на познат, с интереси в...междинна сфера от моята и онази, на Матеев но, пи-близо до него. Имат не плах шанс, а ВЕЛИКОЛЕПНА ВЪЗМОЖНОСТ, с всички дадености, в т.ч. клиенти, пазари и т.н., да бъдат №1. В СВЕТА. И му казвам, нека ти я разкрия, да ви светне пред очите, да се видите с ПАРИ - човекът, вече задълбал в дъното, мънка: '-Ми то... то голямо, ние сили нямаме, имаме си нишичка, чоплим си в нея и т.н., мън-мън-мън... НИЩО не му искам, казвам му, ще те подкрепя, само се огледай, нещата под носа ти...
        ...И пак, мън-мън-мън. Йеби макя му, не разбирам, що са се вкарали в някакви филми. Дори Матеев, всичко му в ръцете...мън-мън-мън... Някакви келеши го окрали. Добре де, Пич (щото иначе, е Пич) що не се радваш за момчетата? Докопали са някой лев даром, може в нещо полезно да го вкарат, млади са... Там, нахокай ги, покажи им вратата, ама хайде без драми, а? Него са прецакали, щото. Що не прецакат мен?
        Last edited by Pyramid; 12.09.2019, 11:35.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          ...и после? Край на амбициите? Не е ли тъжно?
          криза на възрастта, аххахах

          Коментар


          • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
            Да, може да е тъжно.
            Не се ебавайте с властта.
            Матеев, пусни да видим някой нов бот-алгоритам и не се занимавай с прошляци

            Коментар


            • Да, може да е тъжно.

              Коментар


              • ...и после? Край на амбициите? Не е ли тъжно?
                Last edited by Pyramid; 10.09.2019, 16:26.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение
                  Просто съм шокиран с какви глупости се занимава вместо да прави пари.
                  Може би, като човек, достигнал върха в умението, че и превалил го, си прави свободни експерименти?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev
                    За който иска да се запознае с Privelege - ето публичната информация, която той сам е публиукувал в интернет:
                    Матеев... Матеев, колко пъти ти разправяхме у форума, че форексът е измама и форекс-"брокерите" са шмекери, а ти, не, та не... печелело се . Сега видя ли колко се "печели" от шмекерските бъкет-шопове. Аз ако имах власт, щях да забраня в България всякакви договори за разлика, както е във Щатите.

                    Ама и на теб ти се чудя на акъла, уж си печен бизнесмен, врял и кипял във всякакви търговии и бизнеси, и накрая да се дадеш на някаква хърба със щръкнали уши да те преметне. Не очаквах такава тема от теб. Щом не ти дават парите, подавай жалба в полицията.
                    Last edited by X_Y; 31.10.2019, 18:09.
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

                      Незнам защо мислиш така . Преди 15 години когато говореше за форекс и алго трейдинг всички го гледахме като телета. Днес не познавам човек който да се занимава сериозно с това и да не е дълбоко в алго трейдинга.Всичко което съм чул от него , си го прилагам и до днес. Масовката не го разбираше и тогава , няма да го разбира и днес, няма да го разбира и утре.Просто съм шокиран с какви глупости се занимава вместо да прави пари.
                      Защо ли? Не знам, да се оправя. НИКОГА не ми е пукало от форекс, НИКОГА, не съм го „гледал като теле” и винаги, съм уважавал качествата му. Ама ми писна. Да си пилее парите и да мрънка, има тази свобода. Ако го намира достойно.
                      Last edited by Pyramid; 10.09.2019, 15:13.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Джек Лондон ма един легендарен (сътворен от нег самия) герой, Белю Пушилката. Матеев е не по-малко интелигентен и прозорлив. Той е разностранен талант.
                        Обаче, „леко” сбърква епохата (със само 100 години) и скоква в териториите на електронния хазарт с научни методи.
                        Е, непочтените отново са на власт и той, съответно, ще се съди с тях. ОК. Желая му Успех. Ама не виждам, какво друго, освен душевна чекия, ще си направи. Нека победи. Нека. Ама, веднъж сам застанал зад/за/до Корупцията тя, като всеки Предател от класа, ще го дебне на всяка крачка. И ще го цака. Щото има Принципи.
                        Що така бе, Матеев? Що ти трябваше ? ! ?
                        Незнам защо мислиш така . Преди 15 години когато говореше за форекс и алго трейдинг всички го гледахме като телета. Днес не познавам човек който да се занимава сериозно с това и да не е дълбоко в алго трейдинга.Всичко което съм чул от него , си го прилагам и до днес. Масовката не го разбираше и тогава , няма да го разбира и днес, няма да го разбира и утре.Просто съм шокиран с какви глупости се занимава вместо да прави пари.

                        Коментар


                        • ...И, ако някой си помисли лошо за мен - бОли ме шапката - колегата страда и от ревност: Бутам му милиони в ръцете - игнор.
                          ...А се е вкарал във филм за хиляди. Ощипете ме. Не разбирам и туй то.

                          Коментар


                          • Джек Лондон има един легендарен (сътворен от нег самия) герой, Белю Пушилката. Матеев е не по-малко интелигентен и прозорлив. Той е разностранен талант.
                            Обаче, „леко” сбърква епохата (със само 100 години) и скоква в териториите на електронния хазарт с научни методи.
                            Е, непочтените отново са на власт и той, съответно, ще се съди с тях. ОК. Желая му Успех. Ама не виждам, какво друго, освен душевна чекия, ще си направи. Нека победи. Нека. Ама, веднъж сам застанал зад/за/до Корупцията тя, като всеки Предател от класа, ще го дебне на всяка крачка. И ще го цака. Щото има Принципи.
                            Що така бе, Матеев? Що ти трябваше ? ! ?
                            Last edited by Pyramid; 10.09.2019, 14:18.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

                              Това е все едно да искате да направите едно добро на българските шофьори , като дадете урок на някой тарикат.Те са безброй. Тарикати и мошенници винаги е имало и винаги ще има. Престъпление е да занимавате вашия мозък с подобни неща.
                              Ти изобщо се радвай за него, че е жив, щото на мен ми беше домъчняло даже.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                Бях в този форум, защото исках да споделя докъде съм стигнал с развитието на концепциите за печеливши търговски стратегии. Много хубави диалози водехме с няколко човека - K_W, Alphaomega, Minkov и 100. Бонусната сметка не ме интересува, но покрай реалните сметки на нея също бях пуснал няколко робота. И те взеха, че спечелиха живи пари. Тъпо щеше да им ги подаря, но май-така ще стане най-накрая.

                                Проблемът с бандитите от InstaForex e че те всячески пречат на хората да теглят пари, ако случайно някой спечели. При мене като видяха колко много пари имам да тегля, просто отказаха да ми верифицират акаунта. Няма значение колко документи им пращам, колко мейли, колко снимки - въобще инстата ме отсвирва по всички направления. Изжалвах се на форума, но не срещнах грам подкрепа. По-скоро подигравки от 2-3 форумни олигофрена, които всички ги знаят. Не получих и никакво съдействие от Йорданчо.

                                Както и да е - всичко щеше да си мине мирно и тихо, ако преди няколко дена не ме бяха BAN-нали за някаква глупост. Тогава изпитах висша степен на обида и унижение. Сега вече съм взел решение, повече да не си мълча. Лично ще се погрижа да затворя вратите на InstaForex за територията на България, да закрия техния форум под предлог, че прави финансови измами, а Йорданчо (Privelege) ако има как, ще го тикна в затвора за колкото се може по-дълго време. Няма да пожаля пари и време, за да изпълня тази си цел, и така да направя поне едно добро на българските трейдери.
                                Това е все едно да искате да направите едно добро на българските шофьори , като дадете урок на някой тарикат.Те са безброй. Тарикати и мошенници винаги е имало и винаги ще има. Престъпление е да занимавате вашия мозък с подобни неща.

                                Коментар

                                Working...
                                X