IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли да ми дадете препоръки за Йовко Йовчев, известен форекс трейдър от Германия.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чуеш ли някой да ти предлага такива доходности, не само за форекс, ами за какъвто и да е пазар, бягай надалеч.
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Kildirim_Bei Не знам, нали затова питам тук, ако някой го познава да каже.
      ПЕРНИК над всичко!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Perni4anin Разгледай мнение
        Бил е обучил около стотина български трейдъра. Търгува с големи обеми! Чудя се дали да не му дам да ми управлява сметката и затова питам тук за обратна връзка, но преди това искам да го проверя от всички страни. Благодаря!
        Бачка в Германия.....
        И що само български трейдъри обучава, немските не щат ли да се учат от него?
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Perni4anin Разгледай мнение
          Бил е обучил около стотина български трейдъра. Търгува с големи обеми! Чудя се дали да не му дам да ми управлява сметката и затова питам тук за обратна връзка, но преди това искам да го проверя от всички страни. Благодаря!
          Дай му до 100 000 евра за начало, ей така да видиш кво ще стане. Ако не стане... да не ти дреме.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Perni4anin Разгледай мнение
            Ватман, Щом се е свързал с мен, значи има интерес. А след като иска 50% от печалбата, значи има голям интерес, така че не съм съгласен с вас.
            Ати някакъв крайъгълен камък ли си около който се вътри света че се бил свързал с тебе да ти управлява парите

            Не стига че искаш съвет, даваме ти го, че и не си бил съгласен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Perni4anin Разгледай мнение
              intint 80% месечно на големи сметки над 100 000 евро правел. А на суми от 10 000 до 30 000, може да достигне до 400 процента месечно с премерен риск от 20% от сметката.
              Не 80%, 10% месечно да прави и да ми го докаже за 3-4 годишен период, без дроудауни над 20%, ще го засипя с пари да ми управлява. Но няма такъв филм. В индустрията, реално 3-4% проста доходност на месец е страхотен резултат при качества и без да поставяш на критичен риск капитала. Всичко отгоре си е .......................... или измама или късмет за къс период от време или някакви стотинкаджийски сметки по 1-2к евро, където някой просто си цъка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Perni4anin Разгледай мнение
                intint 80% месечно на големи сметки над 100 000 евро правел. А на суми от 10 000 до 30 000, може да достигне до 400 процента месечно с премерен риск от 20% от сметката.
                И след 5 години ще стане най богатия човек на земята и ти покрай него хахаха
                Че даже и за по кратко,ти вече тр да си станал милионер, планирай как да харчиш милионите
                ​​​​

                Коментар


                • Братко, аз ако правя 80-400 процента месечно, НИКОГА не бих се свързвал, и да се разправям, с теб или когото и да е... Помисли разумно - кой ще направи това?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Perni4anin Разгледай мнение
                    intint 80% месечно на големи сметки над 100 000 евро правел. А на суми от 10 000 до 30 000, може да достигне до 400 процента месечно с премерен риск от 20% от сметката.
                    80% месечна доходност прави 115 000% годишна ?!?
                    400% месечна доходност прави 244 140 500% годишна?!?!?!
                    Този може да оправи световната финансова криза за 2 месеца.... чудя се що не са го потърсили от ФЕД и от ЕЦБ все още.
                    Last edited by Kildirim_Bei; 17.04.2019, 12:21.
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Perni4anin Разгледай мнение
                      Ватман, Щом се е свързал с мен, значи има интерес. А след като иска 50% от печалбата, значи има голям интерес, така че не съм съгласен с вас.
                      Може да ти извърти следния номер:
                      хваща двама, теб и някой друг с акаунти по 10 000 евро
                      единият го играе шорт, другия лонг на някоя двойка
                      от единия прибира 50% от печалбата, за другия остава 100% от загубата

                      Не съм го чувал, този велик трейдър, обучил 100 български трейдъри. Не съм чул някой да печели от форекс, въобще, като изключим дребните проценти

                      Коментар


                      • intint 80% месечно на големи сметки над 100 000 евро правел. А на суми от 10 000 до 30 000, може да достигне до 400 процента месечно с премерен риск от 20% от сметката.
                        ПЕРНИК над всичко!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Perni4anin Разгледай мнение
                          Бил е обучил около стотина български трейдъра. Търгува с големи обеми! Чудя се дали да не му дам да ми управлява сметката и затова питам тук за обратна връзка, но преди това искам да го проверя от всички страни. Благодаря!
                          А загубата ще ти покрие ли или той не губи никога и прави 100+ % възвръщаемост на година

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Perni4anin Разгледай мнение
                            Ватман, Щом се е свързал с мен, значи има интерес. А след като иска 50% от печалбата, значи има голям интерес, така че не съм съгласен с вас.
                            Industry Standard 20% max ...... +2-3% performance fee ..... и аз мое се свържа с теб и Ватмана и т.н. но аз нямам интерес да се занимавам с на хората парите ....
                            Last edited by michaelis12; 17.04.2019, 10:53.

                            Коментар


                            • Ватман, Щом се е свързал с мен, значи има интерес. А след като иска 50% от печалбата, значи има голям интерес, така че не съм съгласен с вас.
                              ПЕРНИК над всичко!

                              Коментар


                              • Не му давай при никакви обстоятелства да управлява сметката ти. Опитай да се научиш сам да го правиш... този Йофко го боли фара за твоите пари...
                                Location: Terminal Island
                                Institution: FBI Correctional Facility
                                Jurisdiction: Unknown

                                Коментар

                                Working...
                                X