IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i4o mitko Разгледай мнение

    Може ли да споделиш пак другия план. Да сме подготвени къде можем да отидем. Не мисля, че ще спре тук...
    тук очаквам да поспре.....Че даже и да качи 10/15 $......... Преди да продължи....

    В интерес на истината и 1215 ще е достатъчно за достигане за обръщане нагоре.
    За който има понятие от вълнови теория , това е минимума ако сме в корекционна фигура триъгълник
    Ако обаче сме във flat. ...То 1150 / 1180 е задължително.
    Не съм пред компютъра в къщи Иначе бих качил и двата варианта в графичен вид .
    Иначе за варианта който питаш ........
    От дъното до сега се намираме в триъгълник АВСДЕ .....
    В момента , това спускане е "Д" ..... може да достигне 62 процента от предишното покачване или 78 %
    Следва "Е" - нагоре .....
    И накрая ..... последно спускане надолу за пробив на дъното 1045
    вече с колко никой не знае може с 50 долара .....а може и с 350 долара
    Оттам насетне пътят вече е само един Нов Връх..

    пп. Това разбира се е само един вероятностен модел макар и от най осъществимите
    Те не са много..
    ..4-5 са всички възможни развитие за движението на цената от тук....насетне..
    Last edited by БАЦЕ; 18.07.2018, 15:28.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

      Няма какво да ме признавате. Не твърдя, че мога да предвиждам краткосрочното движение. Бъзикам се с моят приятел Ексчо

      Но условия за голямо рали не виждам
      Ами май няма такива условия засега. Както писаха на едно място "The Walking Dead".

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

        Добре, признахме те , дай сега за следващите четири седмици и не забравяй, че най-тъмно е преди съмване
        Няма какво да ме признавате. Не твърдя, че мога да предвиждам краткосрочното движение. Бъзикам се с моят приятел Ексчо

        Но условия за голямо рали не виждам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

          Е....От 1 година пиша , че за да започне движение за към 2000 долара унцията трябва да се посети нивото минимум 1180/ 1150.....
          и това е варианта минимум който използвах в обясненията си срещу варианта на ехххх- чо за Рали през изминалата една година. ....
          Другия вариант е плашещ за златните буболечки в средносрочен план, де.........
          Може ли да споделиш пак другия план. Да сме подготвени къде можем да отидем. Не мисля, че ще спре тук...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от PetraV Разгледай мнение
            Май отива под 1200 $. Не е лошо.
            Е....От 1 година пиша , че за да започне движение за към 2000 долара унцията трябва да се посети нивото минимум 1180/ 1150.....
            и това е варианта минимум който използвах в обясненията си срещу варианта на ехххх- чо за Рали през изминалата една година. ....
            Другия вариант е плашещ за златните буболечки в средносрочен план, де.........

            Коментар


            • Май отива под 1200 $. Не е лошо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                И аз съм бая учуден:

                https://www.google.bg/search?q=usd+1...1sCLXHGeNS1ZM:

                Доста съм учуден и от колонката в крайно вдясно:

                http://www.usdebtclock.org/
                Добре аз не казвам долара не е затънал не се е обезценил и т.н. ама защо унция в трезора на САЩ се счита че струва само 44 $. Едно време може да е струвал 44 долара когато 44 долара са били много пари ама немат ли нещо "refresh" тия тарифи предвид "новото време"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от HEIMDAL Разгледай мнение
                  Имам едно чудене.....
                  И аз съм бая учуден:

                  https://www.google.bg/search?q=usd+1...1sCLXHGeNS1ZM:

                  Доста съм учуден и от колонката в крайно вдясно:

                  http://www.usdebtclock.org/

                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                    Мисля, отговорът на въпроса ми от 20 юни става все по-очевиден
                    Добре, признахме те , дай сега за следващите четири седмици и не забравяй, че най-тъмно е преди съмване

                    Коментар


                    • Имам едно чудене: https://tavex.bg/blog/vsichki-dolarovi-banknoti-na-usa/ ето в тази статия на тавекс се казва че резерва на щатите едва ли не се оценява на 44 долара трой унцията и един вид не е достатъчен да обезпечи валутата им, която е на хартия защо обаче се оценява резерва на тарифа 44 долара а не на 1240 щот ако го оценят на 1240 ще излезе че имат злато за 20% от валутата им което не че е нещо кой знае какво ама е по добре от 3 % да кажем

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Ексчо, кое е по-вероятно да стане в следващите четири-пет седмици:

                        а) да паднем на 1222.22
                        б) да се качим на 1555.55?
                        Мисля, отговорът на въпроса ми от 20 юни става все по-очевиден

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          силна атака! 1,200 не ми се вярва да удържи но да видим
                          при среброто ще е грозно (мъчи ги себестойността добиващите мини и ще има серия запечатани мини)
                          Last edited by bertram; 17.07.2018, 16:42.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            1238 го пробиха (както се и очакваше).
                            да видим дали ще има ударени стопове надолу. не дали а колко сериозно ще хлътне надолу.
                            силна атака! 1,200 не ми се вярва да удържи но да видим

                            Коментар


                            • 1238 го пробиха (както се и очакваше).
                              да видим дали ще има ударени стопове надолу. не дали а колко сериозно ще хлътне надолу.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от HEIMDAL Разгледай мнение
                                Защо 50 песо е по-евтино като цена за грам от кругеранд или наполеон да кажем, че има спред по голям има ама ...? В момента добър ли е момента за покупка на физическо или момента е по коледа?
                                Песото е по-тежко и то бая, естествено, че цената на грам ще е по-ниска. Ако търсиш това купи си 100грамка. Ако искаш хем делимост, хем ниска цена на грам си вземи от еднограмовите кюлчета дето ги рекламират като абонамент, 10% над борса за еднограмово кюлче си е далавера както и да го въртиш и сучиш.
                                Дупката е от твоята страна на лодката! - Simon Baker

                                Коментар

                                Working...
                                X