IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
    Тва ли му беше рипането ?
    Няма никакво събитие за да е по-голямо.................Само голям гео-политически или икономически шок от рода на Лемън може да задвижи паника и оттам цената чуствително да се увеличи.Индексите в момента са си супер.........В деня на изборите за президент през 2016 ДАУ в един момент падна под 16 000..........Така че паника ще има на евентуално доста по-ниски от сегашните нива и при СЪБИТИЕ..........

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
      Тва ли му беше рипането ?
      2019 ще е годината на златото,ерекция,корекция към нови светли бъднини.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
        Тва ли му беше рипането ?
        Купувай акции, сега му е времето. Кризата свърши, идват нови върхове, нови времена.

        Коментар


        • Тва ли му беше рипането ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
            На 14 .09 2018 ....... рано сутринта ............





            Преди , около 20 дена ........



            Днес - сутринта

            "Нагледно - очаквам движение по синията или червената пунктирана линия ...................."

            да, така си е....ако прекалено дълго очакваш нещо и то най-накрая взима и се случва....когато не го очакваш.....
            Last edited by aleks262; 04.01.2019, 13:13.
            препоръка е

            Коментар



            • На 14 .09 2018 ....... рано сутринта ............
              Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение


              Да вдигнем малко темата , че от троловете в ''Политика'' , човек не може да поспори за нещо наистина струващо си ....
              Това за сега е виждането ми за пътя на Златан , в близките дни !
              Видно е , че ново дъно НЕ очаквам , но ако все пак ме изненада пазара , ще бъде с '' няколко пробити доларчета '' по надолу - не повече !!!!

              Най - общо - очаквам ръст - до към 1285 / 1300, без да уточнявам с подробности , вида на структурата на движението , до там
              Нагледно - очаквам движение по синията или червената пунктирана линия ....................



              Преди , около 20 дена ........

              Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
              Три месеца по късно ................

              Днес - сутринта

              Коментар


              • Както е тръгнало може и доста над 1350 да видим... мисля си, че може края на януари или началото на февруари официално да се окаже, че сме в нова голяма криза

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                  Ще ударим 1300 като гледам... още малко да се срине Дау и сме там.
                  1350 според мен ще видим ...... след това ще го мислим
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Ще ударим 1300 като гледам... още малко да се срине Дау и сме там.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                      Мерси от мен, аз хора си имам, не само там.
                      явно не си чувала, че столицата на диамантите е антверпен ........... иначе може да си ги купиш и от софиЪ, разбира се...
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        значи екскурзия до антверпен ...... имам човек да ни посрещне ........... пиши на лични ....... препоръка е...
                        Мерси от мен, аз хора си имам, не само там. Относно ликвидността на димантите не е много сигурно, особено като гледам цените им последните години. Засега си траем и гледаме мача отстрани.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          после как ще ги 'отвържеш'

                          ще си неприятно изненадан

                          такива като нас са клиент-мечта на дъртия евреин продавач на диманти
                          много песимистично гледаш на нещата

                          това си е капиталовложение и може много кинти да извадиш от него

                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            значи екскурзия до антверпен ...... имам човек да ни посрещне ........... пиши на лични ....... препоръка е...
                            после как ще ги 'отвържеш'

                            ще си неприятно изненадан

                            такива като нас са клиент-мечта на дъртия евреин продавач на диманти
                            Last edited by bertram; 30.12.2018, 23:07.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                              Диаманти....можи!
                              значи екскурзия до антверпен ...... имам човек да ни посрещне ........... пиши на лични ....... препоръка е...
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
                                Диаманти....можи!
                                Ей ти го портофоля. Успех и да черпиш в края на 2019 г. . Весели празници на всички!

                                Коментар

                                Working...
                                X