IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

    все още няма голяма инфлация а и масово не се вярва в златото та може да падне стабилно ако минаването над 1,400 се окаже фалстарт. Всички gold bugs вярват че събаряне на съпротивата около 1,400 ще го катапултира към 2,000 но да не стане обратното.
    ако тръмп се смири и се помирят с китай ще го сурнат на 1200 за 0 време, но там май работата става дебела.
    онзи е като луд с картечница.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      по-добре да слезе под 1300, че иначе пътят е ясен и труден (за икономиките имам предвид)
      все още няма голяма инфлация а и масово не се вярва в златото та може да падне стабилно ако минаването над 1,400 се окаже фалстарт. Всички gold bugs вярват че събаряне на съпротивата около 1,400 ще го катапултира към 2,000 но да не стане обратното.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Никъде няма да отиде, до края на деня ще е под 1400, този филм сме го гледали десетки пъти. Имам и искам да е нагоре, но всичко зависи от кукловодите
        по-добре да слезе под 1300, че иначе пътят е ясен и труден (за икономиките имам предвид)
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Никъде няма да отиде, до края на деня ще е под 1400, този филм сме го гледали десетки пъти. Имам и искам да е нагоре, но всичко зависи от кукловодите
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
            FINALLY... GOLD BREAKS OUT THROUGH KEY 5-YEAR RESISTANCE LEVEL

            И следващото ниво кое е през тази година?
            Айде честито! мина 1,400 да видим до къде ще стигне. Аз не съм на борда но с интерес следя ситуацията.

            Коментар


            • FINALLY... GOLD BREAKS OUT THROUGH KEY 5-YEAR RESISTANCE LEVEL

              И следващото ниво кое е през тази година?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение

                Началото на края
                Само изчакайте до септември-октомври - над 2000... като дори не включвам повишения геополитически риск.
                Просто за последните 5 годинки доста от вътрешните фактори (и дневния ред на някои големи субекти) за натиск надолу се промениха
                Дай повече конкретика за вътрешните фактори и дневния ред, ако ги имаш .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                  Какво се случва днес?
                  Началото на края
                  Само изчакайте до септември-октомври - над 2000... като дори не включвам повишения геополитически риск.
                  Просто за последните 5 годинки доста от вътрешните фактори (и дневния ред на някои големи субекти) за натиск надолу се промениха
                  До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                    Какво се случва днес?
                    Имах на времето един ексфренд на бриджа дето в такива случаи обичаше да се изразява тъй... " Ох котъооо"

                    Коментар


                    • То каквото имаше да се случва се случи снощи. Сега това е просто следствие :-))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                        Какво се случва днес?
                        нещо хубаво

                        Коментар


                        • Какво се случва днес?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение


                            Не се води по новините в повечето случай са обратен индикатор, знаеш


                            Не сега. тренда на индексите е изключително неустойчив и спекулативен утре търговската война ще влезе в нова фаза и отново златото ще се изстреля Таргета от 1450 си остава в сила Въпрос на време. Писах некой работи у темата DAX.
                            Изобщо не позволявам на новините и т.н. "white noise" да ми влияят, просто коментирах какво очаквам. Няколко минути след коментара ми тук имаше наистина разпродажба, която свали цената под 1350. Като цяло очаквам цена на жълтия метал над 1500 до няколко години. При средна цена доста под сегашната, не ме интерсува дори какви са туитовете на Тръмп.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение


                              Очаквам разпродажби днес. Не вярвам да го оставят да пробие 1400. Щом и Wells Fargo се намеси и препоръчва да не се купува, то хартиените разпродажби ще продължат.

                              Не се води по новините в повечето случай са обратен индикатор, знаеш


                              Не сега. тренда на индексите е изключително неустойчив и спекулативен утре търговската война ще влезе в нова фаза и отново златото ще се изстреля Таргета от 1450 си остава в сила Въпрос на време. Писах некой работи у темата DAX.
                              Last edited by Todor Sabev; 18.06.2019, 19:25.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                                1200 евро за унция, танкерите запалиха чергата на златото,
                                петък е, не се знае уикенда какво ще има,
                                изчакват май Японеца дали ще договори нещо тези дни,
                                VIX e обаче само 16
                                Очаквам разпродажби днес. Не вярвам да го оставят да пробие 1400. Щом и Wells Fargo се намеси и препоръчва да не се купува, то хартиените разпродажби ще продължат.

                                Коментар

                                Working...
                                X