IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • кат гледам еврото как пада златото нема го бъде много много

    Last edited by michaelis12; 25.07.2019, 07:08.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Не няма да е отначало.Този път урокът ще е много жесток.Който устиска ще живее в друг свят.А такива кат Мишката ше си дойдат пеша който додрапа дп границата де.
      я хои и го обесни и на тая, щом има бая българи кат нея, как ше си дое пеша и ше копа кат тебе на нивата .... кат я гледам и тя тъкмо тва си мисли ....

      Finextra & Deustche Bank: Addressing the real pain points in correspondent banking



      Tsvetanka Nankova
      Director, Institutional Cash Sales bei Deutsche Bank AG

      Frankfurt am Main und Umgebung, Deutschland

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        при настоящата политика на повсеместни дефицити, протекционизъм, държавни разходи, отглеждане на идиоти, водене на войни, крепене на режими и тн и тн... си мисля, че с лихвите бяхме до тук. Следва още печатарка и накрая сериозна криза, за да се измете боклука..пардон дълговете на крадливите и неефективни правителства - после отначало.

        buy the dips е тактиката дългосрочно тук,
        Не няма да е отначало.Този път урокът ще е много жесток.Който устиска ще живее в друг свят.А такива кат Мишката ше си дойдат пеша който додрапа дп границата де.

        Коментар


        • И аз мисля че ФЕД няма да бърза да намали лихвите. Вероятно Септември, но пак зависи от доста неща.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
            Дълго злато стоп 1400.
            Преместен стоп 1414

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

              тва има време поне ош ено 2 петилетки до тогава според циклите на борсата. Мммм тц аз не бих прайл само това, никви dips
              не говорим за спекула, а използване на ценните метали като резерв, котва ако щеш го наречи.

              за спекула си има акции и деривати.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                при настоящата политика на повсеместни дефицити, протекционизъм, държавни разходи, отглеждане на идиоти, водене на войни, крепене на режими и тн и тн... си мисля, че с лихвите бяхме до тук. Следва още печатарка и накрая сериозна криза, за да се измете боклука..пардон дълговете на крадливите и неефективни правителства - после отначало.

                buy the dips е тактиката дългосрочно тук,
                тва има време поне ош ено 2 петилетки до тогава според циклите на борсата. Мммм тц аз не бих прайл само това, никви dips

                Коментар


                • при настоящата политика на повсеместни дефицити, протекционизъм, държавни разходи, отглеждане на идиоти, водене на войни, крепене на режими и тн и тн... си мисля, че с лихвите бяхме до тук. Следва още печатарка и накрая сериозна криза, за да се измете боклука..пардон дълговете на крадливите и неефективни правителства - после отначало.

                  buy the dips е тактиката дългосрочно тук,
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                    Мисля че ще устискаш, 1500 другата седмица.
                    ще го видим най-вероятно още в петъка вечерта и съм фюу че опциите са голи и да не стане филм. Ше го изчакам после да видим накъде ше поеме и ако тръгне нагоре ше му прасна една септемврийска къса на 1600 ако е надолу обратното нещо на 1250/1300

                    Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    Не се знай знай ли се, според зависи. Ти да видиш ако резнат само четвъртинка ( най вероятно), та стой и гледай какво разочарование ще е че не е половинка...и стоките и бондовете и жълтото ще го отнесат.
                    аз мисля, че нищо няма да резнат чак на есен кат се изсули борсата тогава ...
                    Last edited by michaelis12; 24.07.2019, 13:31.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Мисля че ще устискаш, 1500 другата седмица.
                      Не се знай знай ли се, според зависи. Ти да видиш ако резнат само четвъртинка ( най вероятно), та стой и гледай какво разочарование ще е че не е половинка...и стоките и бондовете и жълтото ще го отнесат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                        хмм, тоя шашкънин за лихвите кога ше говори ? Че аз съм му дал параметри на златото да стои в тоя периметър до 27 август от 1370 до 1500. Ако мирува още седмица е ок и излизам ама почне ли да ми подскача много не е ок
                        Мисля че ще устискаш, 1500 другата седмица.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Да CFD. Софтур не ползвам. По принцип пети вълни не играем Ама тук виждам надежден триъгълник и стопа е на Е. По посока на горе имаме тройка , вероятен диагонал и ако е разширяващ се ще отиде доста на горе . Разбира се ако сценария е верен.
                          хмм, тоя шашкънин за лихвите кога ше говори ? Че аз съм му дал параметри на златото да стои в тоя периметър до 27 август от 1370 до 1500. Ако мирува още седмица е ок и излизам ама почне ли да ми подскача много не е ок

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                            CFD ? Ти некакъв софтуер ползваш ли за твойте вълнички ? Ако не ползваш нищо може да пробваш тези, виж Ultimate Edition пробвай Triala дали става за нещо може и кракове да се намерят някъде, аз съм с Linux да ги еба тия писали само за Windows и Mac кенефите

                            https://www.motivewave.com/
                            Да CFD. Софтур не ползвам. По принцип пети вълни не играем Ама тук виждам надежден триъгълник и стопа е на Е. По посока на горе имаме тройка , вероятен диагонал и ако е разширяващ се ще отиде доста на горе . Разбира се ако сценария е верен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                              Дълго злато стоп 1400.
                              CFD ? Ти некакъв софтуер ползваш ли за твойте вълнички ? Ако не ползваш нищо може да пробваш тези, виж Ultimate Edition пробвай Triala дали става за нещо може и кракове да се намерят някъде, аз съм с Linux да ги еба тия писали само за Windows и Mac кенефите

                              https://www.motivewave.com/
                              Last edited by michaelis12; 24.07.2019, 11:36.

                              Коментар


                              • Дълго злато стоп 1400.

                                Last edited by Todor Sabev; 24.07.2019, 15:46.

                                Коментар

                                Working...
                                X