IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Точно Лондон като затвори, (вижда се) почнаха да изсипват тонове хартиени контракти.
    Така е, тази седмица кръв ще се лее, докато китайците изтрезнеят и се върнат на работа на 9 Окт.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
      БНБ трябва да се засрами.
      не знам дали трябва да се застрами, но мисля, че БНБ трябва да се замисли за онова злато което замина за Лондон преди 15-16-17 години кога ще се завърне...
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
        Едноличен и частен ФЕД ама трезора е баш където не требе..

        https://nova.bg/news/view/2019/09/27...B4%D0%B5%D0%BE


        Имам леки съмнения за фейк



        https://www.investor.bg/surovini/365...ezervi-167451/


        Ситуацията изглежда доста абсурдна ако е верна.
        Азиатците открай време вярват само на твърдите пари-злато и сребро.Този случай е показателен какви количества от метала има в Китай.Показателен е и колко китайската управляваща върхушка вярва на фиат валутите...........

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
          Едноличен и частен ФЕД ама трезора е баш където не требе..

          https://nova.bg/news/view/2019/09/27...B4%D0%B5%D0%BE


          Имам леки съмнения за фейк



          https://www.investor.bg/surovini/365...ezervi-167451/


          Ситуацията изглежда доста абсурдна ако е верна.
          13 тона.. тоя ме разби. С нашите си резерви в злото, дори БНБ трябва да се засрами. И кво излиза, всеки китаец е с поне няколко кила в злато.

          Коментар


          • Едноличен и частен ФЕД ама трезора е баш където не требе..

            https://nova.bg/news/view/2019/09/27...B4%D0%B5%D0%BE


            Имам леки съмнения за фейк



            https://www.investor.bg/surovini/365...ezervi-167451/


            Ситуацията изглежда доста абсурдна ако е верна.

            Last edited by Todor Sabev; 28.09.2019, 15:16.

            Коментар



            • vhk
              Member
              Вчера, 20:21
              злато тръгна по тренда към цел 1750 според мен

              Коментар


              • злато тръгна по тренда към цел 1750 според мен

                Коментар


                • The Fed Will Restart QE In November:


                  Expect balance sheet growth of roughly $180bn/year and net UST purchases by the Fed of roughly $375bn/year over the next couple of years.

                  айде набалончване още, това май беше добре за златото, имотите, акциите в САЩ
                  Last edited by hazard; 20.09.2019, 01:55.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                    Винаги има смисъл ако имаш излишни пари!
                    Вчера си намерих бележка от 2003 г. с която съм купувал Наполеон от ПИБ за 170 лв. - всеки сам да си смята колко % годишно и т.н.
                    Да, няма какво да се смята, аз по-скоро питах за формата/вида на монетата.
                    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                      Имали смисъл да се купуват такива монети?
                      Винаги има смисъл ако имаш излишни пари!
                      Вчера си намерих бележка от 2003 г. с която съм купувал Наполеон от ПИБ за 170 лв. - всеки сам да си смята колко % годишно и т.н.
                      remember remember the fifth of november

                      Коментар


                      • как беше "първа спирка 1800, втора спирка 2000 и трета спирка Горубляне на 1300/1350" ....



                        А тука Кастрото го беше яд, че не се набълбукал от тва с повече и убу че не се е набухал че кат гледам какъв reversal candle има и как слезе от 19 на 17 у бързината ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                          Имали смисъл да се купуват такива монети?
                          чек да го редактирам тва че некой ше го разбере грешно .... т.е. поне да не е покупката на върхара да го ева а да поспадне малко ... те тва исках да кажа ...
                          Last edited by michaelis12; 16.09.2019, 12:31.

                          Коментар


                          • Имали смисъл да се купуват такива монети?
                            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              не че иска, но се панира....а панира ли се...работата е ясна
                              След като си увеличил паричната маса в обръщение до колосални нива елитът трябва да приеме неизбежното.Няма
                              искам ,не искам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                не че иска, но се панира....а панира ли се...работата е ясна
                                Иска.Това преливане от празно в кухо трябва да престане.Финансовия капитализъм е рак за световната икономика и златото е добро средство за лечение на това злокачествено заболяване.

                                Коментар

                                Working...
                                X