IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
    Aз пък продадох злато на 1515 ................ Суапа ми е положителен .... к'во му плащам

    Без да ме интересуват Брекзити , Мрекзити и всякакви подобни неща.......

    Ще напиша при затваряне на сделката
    таргет?
    стоп?

    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
      Дълго злато стоп 1480.
      Пазара тръгна при сравнително спокойна обстановка на пазара на акции както и на смъкнато напрежение на глобално ниво. Отделно и среброто катери.
      Очаквам волатилност ноември месец като нещата може да се проточат и декември което би трябвало да е добре за златото
      Добавих физическо, ей тъй да си имам. Ни яде, ни пие. По-добре се справя от акциите засега. Чакам по-нататъшно смъкване на лихвите.

      Коментар


      • Aз пък продадох злато на 1515 ................ Суапа ми е положителен .... к'во му плащам

        Без да ме интересуват Брекзити , Мрекзити и всякакви подобни неща.......

        Ще напиша при затваряне на сделката

        Коментар


        • Дълго злато стоп 1480.
          Пазара тръгна при сравнително спокойна обстановка на пазара на акции както и на смъкнато напрежение на глобално ниво. Отделно и среброто катери.
          Очаквам волатилност ноември месец като нещата може да се проточат и декември което би трябвало да е добре за златото
          Last edited by Todor Sabev; 25.10.2019, 17:51.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

            Сега сме точно по средата на рейнджа - 1505 $ за oz ..........
            Кое , според теб , ще премине цената - локалния връх 1557 $
            или - локалното дъно 1457$ ...................
            Според мен, Брекзит не си е изиграл ролята напълно относно борсите и цената на златото, особено в GBP и EUR. Аз очаквам покачване поне до около 1520-50 USD при софт варианта и повече процентно в гореспоменатите валути. Може и да не е непосредствено в деня, а при първите неочаквани фалити и други евентуални непредвидени последици.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Krum Atanasov Разгледай мнение
              https://www.facebook.com/81917026510...011419?sfns=mo

              Тук ще можете да видите какво мислят останалите финансови форуми в БГ относно това как ще се отрази Brexit на цената на златото. Може и да допринесете със своя глас. На миналия пол имахме 136 гласа.
              Сега сме точно по средата на рейнджа - 1505 $ за oz ..........
              Кое , според теб , ще премине цената - локалния връх 1557 $
              или - локалното дъно 1457$ ...................

              Коментар


              • https://www.facebook.com/81917026510...011419?sfns=mo

                Тук ще можете да видите какво мислят останалите финансови форуми в БГ относно това как ще се отрази Brexit на цената на златото. Може и да допринесете със своя глас. На миналия пол имахме 136 гласа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                  Според мен - грешиш .........

                  Съгласен съм с hamorphis ,
                  buy the dips

                  к'вото-такова
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Разбира се в този бизнес няма нищо сигурно,говорим за по–голяма вероятност, но фигурата която се рисува от два месеца е или флаг с цел 1800 или триагалник с цел 1600

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vhk Разгледай мнение
                      Струва ми се че тръгнахме по тренда ,направих добавка и преместих стопа на 1472, може и да греша
                      Според мен - грешиш .........

                      Съгласен съм с hamorphis ,
                      Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                      Златото ще тества 1450 съвсем скоро.

                      Коментар


                      • Струва ми се че тръгнахме по тренда ,направих добавка и преместих стопа на 1472, може и да греша

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                          Златото ще тества 1450 съвсем скоро.
                          Ще тества каквото кажат тези симпатяги:
                          http://www.lbma.org.uk/current-membership

                          Както те сами казват (http://www.lbma.org.uk/about-us): We set standards from the purity, form and provenance of the bars to the way in which they are traded.

                          Last edited by Kildirim_Bei; 24.10.2019, 10:18.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение
                            А за златото нещо да кажете ?
                            Златото ще тества 1450 съвсем скоро.

                            Коментар


                            • А за златото нещо да кажете ?
                              Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                              Коментар


                              • Шъ въ замоля съвсем учтиво да се запрете със спама в темата за ЗЛАТОТО, пък ако не сте така любезни, шъ замоля модератора да зачисти терена. Читателите на тая тема проявиха дори прекалена толерантност към форекс гаданията ви. Не злоупотребявайте повече!

                                Коментар

                                Working...
                                X