IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Я пати ти, откога разглеждаш златото като ,,safe haven,, та така го корелираш със облигациите. Не беше ли некъв смотан токен.
    За мене лично е смотан токен, да

    Но за хората не е. Все пак съм реалист

    Коментар


    • Първоначално изпратено от deo Разгледай мнение

      Да, точно. извинявам се

      Няма за какво да се извиняваш ..........

      Интересно е друго .......... Ако се прекара подкрепата през 1.08 и 1 . 10 ......... ясно се вижда пробива / обратния тест / и ... надолу .
      Над трендака , обаче се образува H&S ..... много яка . Таргета , на която ( за тих ужас на некой ) стига чак до 1360 . ......
      Там е пробитата съпротива на седмична графика по върховете 07.2016 / 01.2018 / 04.2018 .............

      Тя не е тествана изобщо след пробива , а такива мощни , дълговременни съпротиви , много много рядко се минават без тест ...
      Та .... много е възможно моя приятел ехххх -а пак да види любимото си ниво 1360 ......

      Това е по техническата част . И е само вариант ( но обоснован ) ..... не задължителност
      Вълново нещата изглеждат по сложно ...... и не се описват с изречения . Трябва си разглеждане на графики
      Но за сега ЕДНО е ясно !!!!!
      НОВ ВРЪХ НЯМА ДА ИМА , ПРЕДИ НОВО ДЪНО ИЛИ ПОНЕ , поне 1160

      Коментар


      • Хартиеното пада, физическото не мърда.... близо сме до разделението

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

          Сигурно искаш да кажеш линията през дъната 1 юли и 1 август ............ щото 1 X .... не вписва в тази подкрепа
          Да, точно. извинявам се

          Коментар


          • Първоначално изпратено от deo Разгледай мнение
            Около 1450,00-55 минава линията през дъна от 1 юли и е дъно от 1 октомври. евентуална реакция обаче ще е временна
            Сигурно искаш да кажеш линията през дъната 1 юли и 1 август ............ щото 1 X .... не вписва в тази подкрепа

            Коментар


            • Около 1450,00-55 минава линията през дъна от 1 юли и е дъно от 1 октомври. евентуална реакция обаче ще е временна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                Лихвите по 10г американски ДЦК ако се дигнат над 2% и златото ще тества 1400
                Я пати ти, откога разглеждаш златото като ,,safe haven,, та така го корелираш със облигациите. Не беше ли некъв смотан токен.
                Last edited by Todor Sabev; 11.11.2019, 11:49.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
                  Прогнози за движението на Златото , през идната седмица ще има ли ????

                  пп Най са ми интересни тези на Бертрам , защото са леко неразбираеми от мен ( загадачното . винаги ми е интересно )
                  Лихвите по 10г американски ДЦК ако се дигнат над 2% и златото ще тества 1400

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
                    Прогнози за движението на Златото , през идната седмица ще има ли ????

                    пп Най са ми интересни тези на Бертрам , защото са леко неразбираеми от мен ( загадачното . винаги ми е интересно )
                    Чак интересно, просто пас-загадка

                    Коментар


                    • Прогнози за движението на Златото , през идната седмица ще има ли ????

                      пп Най са ми интересни тези на Бертрам , защото са леко неразбираеми от мен ( загадачното . винаги ми е интересно )
                      Last edited by Correctively objective; 10.11.2019, 12:01.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Екса пак ударил едно здраво романче...ъпърско разбира се.
                        А дано е прав че все пак 15% жълтобелезникаво тенеке и при мене се намирга.
                        Както винаги дава много ценна и смислена оценка на пазарите

                        Коментар


                        • Свалих стопа на 10 -те oz на 1475 ................

                          пп Колега Бърто , от дълги за 1580 , мина на къси ..... за под 1450 ..... щели да го натискат ?!?
                          И пак има шанс ............ да не познае

                          Last edited by Correctively objective; 08.11.2019, 14:33.

                          Коментар


                          • Aз затворих още 5 оz от продадените 20 на 1512 $ .............

                            Оставам с 10 оz със стоп 1488.50.

                            И чакам пробив на 1458 , който може да доведе до по- нататъшно снижение . Пробив на 1450 - както е писал , този под мен - не определя нищо , просто е една кръгла цифра ..

                            И ако може някой да поясни , каква е връзката между
                            коледните веселби , акциите и понатискането на златото ,
                            , както мъдро е анализирал Берто - ще съм доволен

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              според мен ще тества 1450 и ако го пробие ще падне още.
                              сега е сезонът на коледната 'веселба' при акциите и е вероятно да го понатиснат жълтото.
                              ok

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
                                стана ли време за купуване?
                                според мен ще тества 1450 и ако го пробие ще падне още.
                                сега е сезонът на коледната 'веселба' при акциите и е вероятно да го понатиснат жълтото.

                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X