IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Нещата ще бъдат докарани до там че богат ще е този който има какво да яде
    Мда, на татък са тръгнали нещата. За съжаление на всички ни.

    Хората гласуват за популисти и това получават. Популизъм, джаджи за много пари и виртуална реалност.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      Като за начало рейшиото 6 по време на втория мандат на Тръмп.. Но преди това всичко ще се успокои и ще се приспи вниманието.
      А защо мслиш, че Тръмп ще има втори мандат?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение

        Мисля като теб.... Бих добавил че една глобална криза която според мен ще настъпи до 2025 вследствие на това че световния дълг е на рекордни нива жълтото като нищо ще удари 3500 - 4000 usd за унция.
        Естествено горното ще е съпроводено с денонощната работа на печатници те и намаляване покупателната способност на повечето фиатни валути
        Да в краен етап може да достигне 3000+, но за това централните банки трябва да продължат да купуват и да не продават злато. Излязат ли големи количества физическо злато на пазара подобно на 11 та година , булион банките много бързо могат да смъкнат цената. На хартиен пазар може да манипулираш краткосрочно, но за средносрочна и дългосрочна игра ти е нужно физическо, за да може да определяш цената, особено със злато оставено на съхранение срещу нищожна лихва от разни държавички. През 99-2000 та точно по тази схема го заковаха на немислимите дори по онова време около 250 долара. Руското злато тогава изигра основна роля, минимално участие имахме и ние, Банк Оф ингланд се раздели с доста голяма част от резерва си, но въпреки това пазара дългосрочно ги победи донякъде.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

          Натам отиват работите.........
          май май ще е какво да диша и пие. Ей го София и Перник вече не могат да се похвалят за това всеки ден.
          Ама па боклука на цяла Европа ще го съхраним и изгорим в БГ. Ще пазим екологията на еврогейовете. Колко трилиона отпуснаха за това
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Нещата ще бъдат докарани до там че богат ще е този който има какво да яде
            Натам отиват работите.........

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

              Две ракети и няколко туита докаъде докара цените. Дори не мога да си представя малко по-сериозна политическа криза или рецесия докъде могат да докарат нещата. За войни дори не говоря, не ги искам и не ги пожелвам. За всички ни е най-добре цените на металите да стоят на тези нива. Но застраховка никому не е излишна.
              Нещата ще бъдат докарани до там че богат ще е този който има какво да яде

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                Май миналата година беше един батка бе рисувал по чартовете че сипчо/тенеке рейшото до броени годинки ще стане 1 към 1...сигура работата
                Като за начало рейшиото 6 по време на втория мандат на Тръмп.. Но преди това всичко ще се успокои и ще се приспи вниманието.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  за да се подготви за нов скок.
                  Май миналата година беше един батка бе рисувал по чартовете че сипчо/тенеке рейшото до броени годинки ще стане 1 към 1...сигура работата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                    Защо почна да връща ?
                    Две ракети и няколко туита докаъде докара цените. Дори не мога да си представя малко по-сериозна политическа криза или рецесия докъде могат да докарат нещата. За войни дори не говоря, не ги искам и не ги пожелвам. За всички ни е най-добре цените на металите да стоят на тези нива. Но застраховка никому не е излишна.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                      Защо почна да връща ?
                      То по-добре да върне, че както я е подкарал перукан ще запали близкият изток, а ние сме на пътя на ордите към Европа.

                      Вероятно в момента се ослушват дали нещата ще ескалират или ще се нападат вербално.

                      При следващата атака ще стане сериозно и вероятно ще пробие 1600. Сащ не смее да атакува обекти в Иран, защото направи ли го - онези като нищо ще обстрелят Израел и ще стане мазало.



                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                        Защо почна да връща ?
                        за да се подготви за нов скок.

                        Коментар


                        • Защо почна да връща ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение

                            За 10 000 не знам, някъде попаднах на статия колко са всички пари в обръщение сметнат в долари.... Сметнах теоретично колко би струвал грам злато отнесен към валутна еденица(т. Е. На теория всички валутни еденици в обръщение да са обезпечени със злато) тогава цената която ми излезе беше около 10 000 usd ама не помня дали беше за грам или за трой унция.... Ако иска някой да смята..... Ако може да Сен намерят и стари данни да мсетне да се види къде сме сега....и сори за правописа на през тела ми е кофти
                            Дори да е така, не знам това какво значение има

                            Освен това златото едно време е било М0. Ти М0 ли гледаш?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение

                              За 10 000 не знам, някъде попаднах на статия колко са всички пари в обръщение сметнат в долари.... Сметнах теоретично колко би струвал грам злато отнесен към валутна еденица(т. Е. На теория всички валутни еденици в обръщение да са обезпечени със злато) тогава цената която ми излезе беше около 10 000 usd ама не помня дали беше за грам или за трой унция.... Ако иска някой да смята..... Ако може да Сен намерят и стари данни да мсетне да се види къде сме сега....и сори за правописа на през тела ми е кофти
                              Спрямо долара е над 30 000.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Вероятно ще иде над 10 000 долара .
                                За 10 000 не знам, някъде попаднах на статия колко са всички пари в обръщение сметнат в долари.... Сметнах теоретично колко би струвал грам злато отнесен към валутна еденица(т. Е. На теория всички валутни еденици в обръщение да са обезпечени със злато) тогава цената която ми излезе беше около 10 000 usd ама не помня дали беше за грам или за трой унция.... Ако иска някой да смята..... Ако може да Сен намерят и стари данни да мсетне да се види къде сме сега....и сори за правописа на през тела ми е кофти

                                Коментар

                                Working...
                                X