IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

    Не знам само за биотехнологиите дали сега не време да се допълни. Милярди ще се излеят точно сега там.
    Аз нямам нищо набелязано! Бих мислил след време! По принцип при нормализация, там където е читаво, възможността за ръстове и печалби ще бъдат налични! При биотехнологиите е много рисково! Там е малко като при технологичните компании. Реално малка част от активите, човек трябва да разпредели на 5-6 места, та поне някъде да уцели!

    Най-добрият сектор в идно време ще е земеделие, храни и лекарства! Но като казвам земеделие, имам предвид на глобално ниво! Някой да не си мисли, че говоря за БГ, където от ЕС, ще започнат да се изливат пари. Все пак да не забравяме, че аз съм прогнозирал, разпад на Еврото и обезличване функцията на ЕС, до някакъв пълен разпад, някъде там!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

      Винаги когато съм писал, щелта ми е била да дам съдържание на хората! Мисля си, че сме българи и, че трябва да си помагаме! Ние напред! България напред!

      Такива като intint, да се замислят, защо аз никога, нито се дразня нито ,отговарям на клоуните!
      Ако случайно отговоря, е препратка към друг!

      За разлика от много други, аз нямам интелектуални комплекси, които да избивам!
      А нямам такива, защото аз винаги се аргументирам и развивам тезите си!
      Вярно е, че някои наричат, развитата обосновка, чаршаф!
      Не знам само за биотехнологиите дали сега не време да се допълни. Милярди ще се излеят точно сега там.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

        Изключетелно добре написано. Сега печатницата ще работи на макс, но партие за разлика от предишния път няма да се изливат на борсата, Бен да беше на поста си ехххх.
        Винаги когато съм писал, щелта ми е била да дам съдържание на хората! Мисля си, че сме българи и, че трябва да си помагаме! Ние напред! България напред!

        Такива като intint, да се замислят, защо аз никога, нито се дразня нито ,отговарям на клоуните!
        Ако случайно отговоря, е препратка към друг!

        За разлика от много други, аз нямам интелектуални комплекси, които да избивам!
        А нямам такива, защото аз винаги се аргументирам и развивам тезите си!
        Вярно е, че някои наричат, развитата обосновка, чаршаф!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение



          Бъдещето в акциите не е не ИТ, а е на земеделието и биотехнологиите! Не че няма да има ИТ, но бума вече ще е другаде.
          Ако ли пък някой е голям богаташ и е накупил делви със злато! За него някъде там в бъдещето, опция е земята и разбира се имотите! Може да си купи евтино цял блок, който сега ще го вземе някоя бамка и да го пусне под наем или да го разпродаде след известно време!

          По-ясно как да ти го напиша!
          Изключетелно добре написано. Сега печатницата ще работи на макс, но партие за разлика от предишния път няма да се изливат на борсата, Бен да беше на поста си ехххх.
          Last edited by Muller; 18.03.2020, 22:41.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

            Ами така и не можах да разбера
            Само във физическо злато ли си
            Ще купуваш ли акции ако падат още ..
            или някакви нива на вход изход
            Нивата на вход и изход ги дават тези, които като тебе, са направили парички в бичия пазар, когато всеки прави, какъвто и да си. Сега обаче се оглеждат като лалугери и цялата им финансово-икономическа компетентност се свежда до това, да обявяват някакви цифри..... за входове!
            Аз не съм такъв!

            Въпреки, че си нагъл! Сега ще ти дам един безплатен съвет, от който ако имаш малко акъл в главата, ще се възползваш!

            Пиша ти го много ясно! Идва истинска гигантска криза! Отново с големи букви: КРИЗА!!!

            Нивата за вход са такива, че стискаш кеша, където ако случайно не ти го преватизират през лимити, докато ти го гори ифлацията, някъде там след 1-2-3 години, когато всичко почне да се стърже дъното, КУПУВАШ!

            Относно златото е валиден същия принцип!
            Аз злато имам, за да не се чудя, сега след като почнат да подаряват пари, дали яйцето ще стане 450 или 800 BGN!
            Иначе не ми трябва! Когато дойде момента да преценя, че пика на инфлацията и икономическата дупка са отминали, продавам всичко и купувам каквото преценя!

            Бъдещето в акциите не е не ИТ, а е на земеделието и биотехнологиите! Не че няма да има ИТ, но бума вече ще е другаде.
            Ако ли пък някой е голям богаташ и е накупил делви със злато! За него някъде там в бъдещето, опция е земята и разбира се имотите! Може да си купи евтино цял блок, който сега ще го вземе някоя бамка и да го пусне под наем или да го разпродаде след известно време!

            По-ясно как да ти го напиша!
            Last edited by Mike Florida; 18.03.2020, 22:30.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

              Сега е момента да пишеш в групата и да си продадеш физиката? Ще се намерят купувачи поне 100 кинта над курс купува в ТАВЕКС!
              Продавай физиката и веднага си купи от ETFите!

              Според мен сега е момента да отиграеш ситуацията както си описал, че е най-добре!
              Аз на твое място не бих се чудил! Отваря ти се възможност да се отървеш от нещо, което както каза, те разочарова като притежание!

              За часове ще вкараш същата сума в ETF и ще си щракаш с пръсти!

              Чисти всичко, ако имаш изобщо интерес към златотто после, ETF, веднага!
              +1
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                Какви прогнози?

                Нали онзи ден каза, че пиша чаршафи без съдържание!

                За какво са ти моите "витиевати" писания...

                Има много други, които ще могат да ти дадат, повече конкретика! Нека те да пишат!
                Ами така и не можах да разбера
                Само във физическо злато ли си
                Ще купуваш ли акции ако падат още ..
                или някакви нива на вход изход

                Коментар


                • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                  Да
                  Какви прогнози?

                  Нали онзи ден каза, че пиша чаршафи без съдържание!

                  За какво са ти моите "витиевати" писания...

                  Има много други, които ще могат да ти дадат, повече конкретика! Нека те да пишат!

                  п.п.

                  Аз съм колкото да става лаф, докато кибичим карантинирани!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                    Дай някои прогнози, че толкова много си изписал че не знам на какво залагаш
                    Залага на писането.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                      Мен ли питаш?
                      Да

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                        Дай някои прогнози, че толкова много си изписал че не знам на какво залагаш
                        Мен ли питаш?

                        Коментар


                        • Дай някои прогнози, че толкова много си изписал че не знам на какво залагаш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                            Аз не търся, но знам много хора, които търсят!

                            Нали нещата са му ясни на intint и каза как стоят!

                            Нека да пусне един пост, какво продава, да види веднага колко хора ще го налазят!

                            Каква по-голяма мечта от това, да продаваш 100-200 лева над моментния курс купува в Тавекс!

                            Фактически ако продаде и депозира същия ден за златен ETF. Той ще може да осъществи с добавения процент АРБИТРАЖ и същото, количество, което го е продал, да го превърне в количество Х+ в ETFa!

                            Е*бати и далаверата!
                            Благодаря за съвета, но предпочитам с долари в сметката да стоя вместо злато, ако падне около 1350 може да купя етф

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                              Спреда при среброто е брутален даже и при еднокилограмовите , и като махнем ддс. Унцията я продават на 30 долара без ддс При цена в момента на деривата под 12.

                              https://tavex.bg/srebro/
                              Това питам, защо обявяват курсове при условие че не работят? Оня ден опитах да купя кленов лист сребро на 35 лв, дето сега му искат 67 лв , ама онлайн поръчката не се получи. Имаше съобщение че не продават? Пък не ми се занимава да търся как е по другите страни, примерно Германия, дали изпълняват поръчки и на какви цени.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                                ETC още по добре
                                Аз не търся, но знам много хора, които търсят!

                                Нали нещата са му ясни на intint и каза как стоят!

                                Нека да пусне един пост, какво продава, да види веднага колко хора ще го налазят!

                                Каква по-голяма мечта от това, да продаваш 100-200 лева над моментния курс купува в Тавекс!

                                Фактически ако продаде и депозира същия ден за златен ETF. Той ще може да осъществи с добавения процент АРБИТРАЖ и същото, количество, което го е продал, да го превърне в количество Х+ в ETFa!

                                Е*бати и далаверата!

                                Коментар

                                Working...
                                X