IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение

    Шуреят пита защо корективният пише, че златото щяло да пада, а пък си купува кенгуру. Едно пише, друго прави.
    Аз кво да му отговоря?
    Кажи му , да иде да му пръснат ''ергенско биле '' в очите ................... Не довижда шурека ти

    Покажи поста в който съм написал че купувам физ. злато на тези сегашни цени

    Тия цени са за балъци и изтръпнали пишман - инвестори с по 5000 - 10 000 лева у джеба

    Ако не покажеш такъв пост , явно си лъжец . и целиш нещо с поста си .................................................... ....................
    Last edited by Correctively objective; 03.04.2020, 08:25.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
      https://www.youtube.com/watch?v=04Fa...kDMLUKCPmrymcO
      почват да се появяват парчета от пъзела,
      Вируса е една умело измислена причина за огромно QE, контролиране на обеднелите маси, промяна на естествения ред на нещата (новия световен ред).
      Повечето премиери/президенти казват че ЧАСТ от мерките ще останат и след края на пандемията, например следенето на локацията на телефоните, забрана на груповите събирания, задължителна ваксинация иначе няма достъп до обществени места, кеша имал вируси по него и др.
      Колко удобно хеликоптерите дойдоха сега, когато 2019 се очакваше сигурно да се влезе в рецесия глобално и да се подкопае глинената фиатна икономика.
      Колко удобно с едната ръка да посочиш телевизор бълващ смъртоносна вирусна психоза, а с другата ръка с гегата да подбутваш уплашените прегладнели овце където искаш.
      Първо H& S тренд продължаваща фигура.
      А сега това.

      Само ми обясни къде
      са Руснаците у схемата като те вече не притежават почити американски дълг а се концентрират върху златото. В тяхен интерес е да се срине глобалната фиатна домнация на ФЕД. и да изгрее тяхната звезда отново. Излиза че те са седяли на една маса с конспираторите и си правят икономическо харакири с петрол 20 долара. И от къв зор ще участват и ще крепят статуквото на Глобалната доминация на САЩ.

      А сетих се за да може и Путин да остане пожизнен дитатор.
      Само че и без вируса Путин си е пожизнен дитатор и коли и беси както по света така и у нас.

      Да действително контрола и диктаторските методи покрай пандемията ще се усладят на много правителства . Но тази тенденция си я имаше и преди вируса и то на глобално ново. Вирусната пандемия и склоноста към диктатури няма да спасят фиатната система.
      По скоро ще ускорят нейния крах и са индикация за края на една епоха.
      Last edited by Todor Sabev; 03.04.2020, 13:36.

      Коментар


      • https://www.youtube.com/watch?v=04Fa...kDMLUKCPmrymcO
        почват да се появяват парчета от пъзела,
        Вируса е една умело измислена причина за огромно QE, контролиране на обеднелите маси, промяна на естествения ред на нещата (новия световен ред).
        Повечето премиери/президенти казват че ЧАСТ от мерките ще останат и след края на пандемията, например следенето на локацията на телефоните, забрана на груповите събирания, задължителна ваксинация иначе няма достъп до обществени места, кеша имал вируси по него и др.
        Колко удобно хеликоптерите дойдоха сега, когато 2019 се очакваше сигурно да се влезе в рецесия глобално и да се подкопае глинената фиатна икономика.
        Колко удобно с едната ръка да посочиш телевизор бълващ смъртоносна вирусна психоза, а с другата ръка с гегата да подбутваш уплашените прегладнели овце където искаш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от benassi Разгледай мнение
          Пощальна ми донесе едно кенгуру днес за един приятел, поръчах го в четвъртък, цената беше около 3180
          Шуреят пита защо корективният пише, че златото щяло да пада, а пък си купува кенгуру. Едно пише, друго прави.
          Аз кво да му отговоря?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

            не е моя, къде е грешката на раменете и главата ??
            H & S и обърната H & S са трендо обръщащи фигури
            Първата се появява във възходящ Тренд и го обръща в низходящ
            Обърнатата H&S се явява в низходящ Тренд и го обръща във възходящ
            Разглежданата обърната H&S .... обаче нищо не обръща
            Разглежда я На върха на възходящ Тренд и след това отново продължава възходящ
            Нито е правилно да се разглежда там , нито пък обръща тренда , каквото е основното й свойство

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              утре NONFARM PAYROLLS-a се очертва да бъде лошо-гошо

              консенсус -100К, но няма да се изненадам ако е по-зле, а априлският ще бъде лошо-гошо на квадрат
              ще се заговори за колкото са нужни 'безплатни' пари (от космоса) , за стимули, за подкрепа, за 'хората да има'

              бях сигурен, че тоя идиот Тръмп е предопределен в неговият мандат голямо л-но да удари вентилатора с 200 ...


              безплатни пари, печатане, дълг в космоса, бвп надолу яко.... липса на физическо (уж временна) предпоставки златото да чукне 2000$ тройунцията - засега на пазара на физическо, а след някой друг месц и на комекса (ако не са ги сложили под карантина заради вирОЗа)

              Засега Тръмпа се справя перфектно.

              Коментар


              • утре NONFARM PAYROLLS-a се очертва да бъде лошо-гошо

                консенсус -100К, но няма да се изненадам ако е по-зле, а априлският ще бъде лошо-гошо на квадрат
                ще се заговори за колкото са нужни 'безплатни' пари (от космоса) , за стимули, за подкрепа, за 'хората да има'

                бях сигурен, че тоя идиот Тръмп е предопределен в неговият мандат голямо л-но да удари вентилатора с 200 ...


                безплатни пари, печатане, дълг в космоса, бвп надолу яко.... липса на физическо (уж временна) предпоставки златото да чукне 2000$ тройунцията - засега на пазара на физическо, а след някой друг месц и на комекса (ако не са ги сложили под карантина заради вирОЗа)


                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение


                  Ако е твоя - маркираната фигура R H&S е неправилна за местото на което я разглеждаш
                  не е моя, къде е грешката на раменете и главата ??

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                    Е..... аз не съм ....................При мен още не ходила цената до 19.55...............
                    Грешката е моя 18,70 Хахххххххххххххххххххххххх Включително таксата по сделката. И по ниско е ходило около евро
                    Last edited by Muller; 02.04.2020, 20:39.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                      За 200 долара барела нали написах. Така беше сгрешил съм. Ама пък сега си заредих на 19,55 достатъчно. Ти взе ли? Нямам за цел да се заяждам с никого. Просто си пиша. Все пак част от реалните ми дейности са спряни и сега имам достатъчно време за това.
                      Е..... аз не съм ....................При мен още не ходила цената до 19.55...............

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                        Много ме яд за медта- Как се точих на ниска цена. Ама шанс. Жалко. За жълтото обличай скафанъдра ще ходим в космоса.............. Хаххххххххххххххххххххх Може да си вземеш PAAS още е сносна тая гад.
                        За 200 долара барела нали написах. Така беше сгрешил съм. Ама пък сега си заредих на 19,55 достатъчно. Ти взе ли? Нямам за цел да се заяждам с никого. Просто си пиша. Все пак част от реалните ми дейности са спряни и сега имам достатъчно време за това.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                          Хм ............. Точно така ми отговори когато на 65 $ нефт , написа че отиваме към 200 $ за барел

                          А аз ти казах : Не !!! Махни една нула - Ново дъно !!!!

                          Да сме здрави .............. Ще видим и тук !!!!

                          Много ме яд за медта- Как се точих на ниска цена. Ама шанс. Жалко. За жълтото обличай скафанъдра ще ходим в космоса.............. Хаххххххххххххххххххххх Може да си вземеш PAAS още е сносна тая гад.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                            намалени продажби, леко позасилени покупки леко могат да го вдигнат до 1975 ….
                            нищо че Русия е спряла да купува ….купува от кой ??? … просто квото изработи си го пази за себе си ….
                            и не е нужно да дава много информация … че те Китай и САЩ лъжат като сиганки за тяхното имане …
                            [ATTACH=CONFIG]n3572355[/ATTACH]
                            Твоя ли е графиката ?
                            Сериозно питам .........

                            пп . Ако е нечия - спирай да го гледаш тоя !!!
                            Ако е твоя - маркираната фигура R H&S е неправилна за местото на което я разглеждаш ...

                            Цената , дори и да отиде нагоре - няма да е заради това , което си дал ( без всякакви анализи и методи , шанса е 50 / 50 )
                            Last edited by Correctively objective; 02.04.2020, 20:11.

                            Коментар


                            • намалени продажби, леко позасилени покупки леко могат да го вдигнат до 1975 ….
                              нищо че Русия е спряла да купува ….купува от кой ??? … просто квото изработи си го пази за себе си ….
                              и не е нужно да дава много информация … че те Китай и САЩ лъжат като сиганки за тяхното имане …
                              Click image for larger version

Name:	zwezdi.JPG
Views:	1
Size:	63.0 КБ
ID:	3572355

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                                Не става- Долара е ЦАРРР и ще бъде доста дълго така. Средносрочно. И би трябвало да го знаеш много добре!!! Елементарно е!!!
                                Хм ............. Точно така ми отговори когато на 65 $ нефт , написа че отиваме към 200 $ за барел

                                А аз ти казах : Не !!! Махни една нула - Ново дъно !!!!

                                Да сме здрави .............. Ще видим и тук !!!!


                                Коментар

                                Working...
                                X