IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да си припомним основните правила .Тренда е твой приятел той продължава докато свърши , и е неразумно да се контри .Относно посоката мисля че всеки я вижда. Успехи ви желая !

    Коментар


    • Дълго злато стоп 1650.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

        Многониковия, екс-а написа за възможен спад от 1700+ нива, който би бил подходящ за хедж на дълго, просто защото макар и да е по-голяма вероятността за корекция /достигаща дори до 10-12%!/, възможно е и да видим дикертен breakout. И в двата сценария, дългосрочно и средносрочно, нови върхове се очакват!

        Кажи ти, ти, с какъв поглед ги гледаш нещата, че се имаш за успошен пророкувайки спад от 3 години насам, а ние сме 40% нагоре!

        А освен всичко, теб не те ли хванаха и в плагиатство? Не стига, че тотална греда последните години, но поне да беше твоя..

        Въпроси за самопроверка:
        1. Ти и всичките ти никове не предричахте ли уверено нови дъна под 1050, когато бяхме между 1200 и 1250, казвайки че пробив на 1360 никога няма да има преди ново дъно?
        2. Ти и всичките ти никове не предричахте ли след пробива на 1360, че МАКСИМАЛНО ама МАКСИМАЛНО до 1450 ще отидем и после за ново дъно?

        От другата страна стои очакването ми "след пробива на съпротивата от 1360, ще се разрази рали, което ще ни доведе близо до върховете от 2011 само за 12-18 месеца". За справка, брейкаута, видно от чарта, се случва Юни месец 2019 или преди 10 месеца.

        Кажи, многониковий, ти и всичките ти никове, какво е това възприятие за обикалящия ви свят, което ви кара да се чувствате успешни трейдъри? Само по себе си това изключва възможността, на който и да е от никовете да е такъв...имаше един филм Identity - героят беше сериен убиец с много самоличности, като вместо да го екзекутират за убийствата искаха да опитат разберат коя от самоличностите му е отговорна, и да отстранят нея, защото всички други бяха нормални. За съжаление твоите всичките са коя от коя по-откачени.
        изпратено от Correctively objective :


        Многониковия ( ехххххчо , бертрамчо ... или колко и да сте никовете в услуга на златарски фирми ) ...............
        Ти , лично , крещиш от края на 2016 за '' невиждано РАЛИ '' , и НОВИ ВЪРХОВЕ ............. което ОЩЕ НЕ Е СТАНАЛО , днес 2020 април ..............
        И на децата е ясно а и винаги съм твърдял че НОВИ ВЪРХОВЕ ЩЕ ИМА !!!! Но не СЕГА !!!!
        ПЪРВО ЩЕ СЛЕЗЕМ докъм дъната и ТОГАВА !!!
        Това е моята теза от 2 години ....... Не знам кое точно не схвана ............ ??? И защо манипулативно и звърташ нещата ???
        Ето ти отговорчетата на въпросчетата драги ми еххххххЧО

        1. Прескачайки левашката ти обида на '' многоников '' ( издава слабост в самия дебат , защото знайно е поради що се сменят никове във форум ) ..... да , казвах че ще има ново дъно преди да пробие 1360 .
        Ако някой му е интересно , тогава разглеждах триъгълник за корекция В ., след завършване на която трябваше да има още един крак надолу , според модела .....


        Но за целта , нивото 1360 не трябваше да бъде преминавано !!!! Такива са правилата в Теорията .....
        ТОВА Е ДО ЮНИ 2019 !!!!
        АЗ си отигравам триъгълника и с къси и дълги , многониковия ехххххххчо ( пишещ ЕДНОВРЕМЕННО от няколко акаунта ) се дере единствено РАЛИ и отваря шампанско ( мисля че с другия ник , пиеше друго )
        Като никога не съм казвал , че пробив не може да има изобщо ........... Аз не командвам цената , бе шампански ......

        2. След пробива на 1360 , като всеки нормален човек , разбиращ , и занимаващ се с трейдинг , модела бе сменен ......
        Приех , че корекцията [В] ще бъде зигзаг ABC , като В от нея е триъгълник abcde ...............
        След завършването и , някъде от нивата на графиката 50 ; 62 ; или 78 % очаквам Тренд надолу
        никога не съм писал '' стига да 1480 и край , повече не може '' . И тук лъжеш , многоникови ехххххЧО
        Бях дал проценти вероятност за всяко ниво ............като ВЯРНОТО е че за 78,6% бях дал най малко - 10 / 15 % ......
        Истината е че никой не може да познае кое ниво ще достигне корекцията . .,,,,

        И сега след като ти отговорих подробно на лъжливите въпросчета ...... Ще ми отговориш ли ти на ЕДИН ???

        1 . Дай , покажи , качи ........... да видим на база каква графика или въобще на база какво се дереш 3 години РАЛИ ???

        Рали за НОВИ ВЪРХОВЕ ( не около или под !!!!) . Ти винаги си писал за ПРОБИВ на 1920 .................

        Дай , покажи .......... Аз разбирам ...........

        Коментар


        • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
          Многониковия, екс-а написа за възможен спад от 1700+ нива, който би бил подходящ за хедж на дълго, просто защото макар и да е по-голяма вероятността за корекция /достигаща дори до 10-12%!/, възможно е и да видим дикертен breakout. И в двата сценария, дългосрочно и средносрочно, нови върхове се очакват!
          ....
          ако върне качествено (под 1600) в някакъв волатилен момент - ще се метна на 100-200 кол опции (зависи от цената) със страйк късна есен (когато очаквам да наливат със самосвала ликвидност) на нива 1700.

          поздрави и успех
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Big Brother 666

            Това е ясно . Писа го отдавна Correctively objective, като възможност и развитие при златото . Притеснява ме малко обаче , леко - по лекото отдръпване на повечето трактористи - космонавти към 3000 - 5000 $ унция и дежурния глашатай на ралито ,
            В последно време взеха да се срещат техни мнения за ходене едва ли не под 1500 .
            А това е стресиращо да го чуеш от устата на хора с гореописаните таргети и 3 годишни повтарящи се постове за някакво '' рали '' къмто Космоса
            Многониковия, екс-а написа за възможен спад от 1700+ нива, който би бил подходящ за хедж на дълго, просто защото макар и да е по-голяма вероятността за корекция /достигаща дори до 10-12%!/, възможно е и да видим дикертен breakout. И в двата сценария, дългосрочно и средносрочно, нови върхове се очакват!

            Кажи ти, ти, с какъв поглед ги гледаш нещата, че се имаш за успошен пророкувайки спад от 3 години насам, а ние сме 40% нагоре!

            А освен всичко, теб не те ли хванаха и в плагиатство? Не стига, че тотална греда последните години, но поне да беше твоя..

            Въпроси за самопроверка:
            1. Ти и всичките ти никове не предричахте ли уверено нови дъна под 1050, когато бяхме между 1200 и 1250, казвайки че пробив на 1360 никога няма да има преди ново дъно?
            2. Ти и всичките ти никове не предричахте ли след пробива на 1360, че МАКСИМАЛНО ама МАКСИМАЛНО до 1450 ще отидем и после за ново дъно?

            От другата страна стои очакването ми "след пробива на съпротивата от 1360, ще се разрази рали, което ще ни доведе близо до върховете от 2011 само за 12-18 месеца". За справка, брейкаута, видно от чарта, се случва Юни месец 2019 или преди 10 месеца.

            Кажи, многониковий, ти и всичките ти никове, какво е това възприятие за обикалящия ви свят, което ви кара да се чувствате успешни трейдъри? Само по себе си това изключва възможността, на който и да е от никовете да е такъв...имаше един филм Identity - героят беше сериен убиец с много самоличности, като вместо да го екзекутират за убийствата искаха да опитат разберат коя от самоличностите му е отговорна, и да отстранят нея, защото всички други бяха нормални. За съжаление твоите всичките са коя от коя по-откачени.
            Last edited by exxs; 14.04.2020, 10:28.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Седларов Разгледай мнение
              ....
              предай му на твоят прЕател, че съм пуснал едни къси 50 унции от 1716 със стоп 1750 и ще търся нещо около 1640-50 да изляза.
              да стиска палци


              ПП на 1735 ще добавя още 50 със същия стоп 1750
              Last edited by bertram; 14.04.2020, 09:53.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение


                Заредил съм отложени Sell Stop - ове , а стигнем ли 1730 / 40 ........ и таз папурската шлюха , не мож ма спря - скачам с двата крака в къси ............

                На приятелчетата кажи , лично ако не разбират , дан'съ лъжат по форуми - моруми .......... 3000 $ ..... 5000 $ ...... Такова нЕма да има ....

                ..... мамини синчета с влажен поглед към 3000 $ , ипотекари и собственици на всякакви плетенарки и панелни палати ,

                закупили на върха на 1700 ............Разни '' вечни '' проповедници от как форум съществува на '' Ралито'' ...................

                Това , всичко ще бъде отвеяно при задаващия се мощен ТРЕНД НАДОЛУ ...............
                Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
                В случай , че пробие върха - преминаване към разглеждане на Ending Diagonal , като последно покачване , до към 1740 .
                След това - мощно пропадане на цената ......................

                Коментар


                • XAU/USD 1,714.84 +0.79 +0.05%
                  Last edited by superexpert; 14.04.2020, 08:49.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                    Светът печата и сипва нови 10 трл долара на пазарите ти чакалиш аванта.
                    това е страшилището на ханукярите, то им фърля бомби и ги фалира по много пъти на ден.
                    мери си приказките.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      толкоз му беше на злото. късо за 1358
                      Светът печата и сипва нови 10 трл долара на пазарите ти чакалиш аванта.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        толкоз му беше на злото. късо за 1358
                        Убиваш ми детската мечта! Злато на 10 000 унцията!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          толкоз му беше на злото. късо за 1358
                          ще пробвам един къси със стоп над 1750, пък да видим дали ще си прав
                          не мисля, че толкова ще пропадне, но всичко е възможно
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • толкоз му беше на злото. късо за 1358

                            Коментар


                            • гледам тавекса купуват унциевите монети на 3196
                              какво казва обратния оракул?

                              Коментар


                              • Петък нюмонта изби рибата (не че и сега си поплюва) - днес барика...

                                Коментар

                                Working...
                                X