IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Big Brother 666

    Кой , какво да пита ? Кавръчето ? Е той ти го е забъркал . С единия ник го разубеди 2018 да не купи изгодно ЕПК .
    С другия ник , го подиграваше и наричаше ''лудия1982''

    Ама много си хлъзгав .
    И , колко да чакаме , да покажеш поне един пост преди Н.Година в който препоръчваш твойта стратегия '' бай дъ дибс '' , за която баце те плюл...........а който те бил чел сега да ти благодари....................
    Да не се бъркаш със стратегията на другия ти ник ............... 4 години ралииииииииииииииииииии



    Кажи честно , взимаш ли пари от тавекс или крум
    Или и от двамата - за двата ника
    пиша с един ник
    взимам пари само от valcambi, pamp i argor по 1 унция на бичи пост
    прекалено скъп съм за Крум и Тавекса


    ебаси кефа ако изкарам 10к покрай тебе куул бро да пада, а после бай дъ...
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Минавам за да кажа,че недостройките на Варна се котират И като имот на жълтите павета и че стопа на всяка случайна търговия трябва да е на Нула!

      А - забравих - златото е и химичен елемент!
      Last edited by SPART; 15.04.2020, 15:53.
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        аа браво
        и аз така
        супер сме

        ок разбрах чакам 1740 и добавям стопа на 1800 ок

        питай кавръчето на колко беше златото като му казвах, че не е лоша идея да сложи част от кеша докато дойде време за покупки... и не е само той.
        А не така Кеша е на сигурно место при Левонката. А още по сигурно е че кеша е заминал при невкви хорица дет ся 6 месеца. нема и стинка да върнат у банката.

        ,,За по нататък не знам,,
        Last edited by Todor Sabev; 15.04.2020, 16:24.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Седларов Разгледай мнение



          Каза че на 1742 е продал 200 унции . Сложил си е стопа на плюс , и го бОли тракторчето за теб .
          Само те пита защо ти е да пишеш от два акаунта едновременно :
          като бертрам и еххххх
          Преглеждайки темата назад все повече се уверява в това .
          Казва че арменския ти '' твърд'' тон , определени софт обиди , забележки и английски думи със бг звучене са неповторими и в двата акаунта ...
          Та те пита , за чиф к.... са ти 2 акаунта , като и от един няма какво толкова да напишеш.

          А, и каза да си спазваш стратегията където си я писал от 1200 , ама не можеш един пост да покажеш преди 1600
          Те ти сега . дииибс , .....
          Купувай .........
          аа браво
          и аз така
          супер сме

          ок разбрах чакам 1740 и добавям стопа на 1800 ок

          питай кавръчето на колко беше златото като му казвах, че не е лоша идея да сложи част от кеша докато дойде време за покупки... и не е само той.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар




          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            мани го пИтрола

            питай корективния да добавя ли още 100 унции ... на 0 съм сега , ако забие надолу да намажа за 2 шоколадчета от Крум
            Каза че на 1742 е продал 200 унции . Сложил си е стопа на плюс , и го бОли тракторчето за теб .
            Само те пита защо ти е да пишеш от два акаунта едновременно :
            като бертрам и еххххх
            Преглеждайки темата назад все повече се уверява в това .
            Казва че арменския ти '' твърд'' тон , определени софт обиди , забележки и английски думи със бг звучене са неповторими и в двата акаунта ...
            Та те пита , за чиф к.... са ти 2 акаунта , като и от един няма какво толкова да напишеш.

            А, и каза да си спазваш стратегията където си я писал от 1200 , ама не можеш един пост да покажеш преди 1600
            Те ти сега . дииибс , .....
            Купувай .........

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              мани го пИтрола

              питай корективния да добавя ли още 100 унции ... на 0 съм сега , ако забие надолу да намажа за 2 шоколадчета от Крум
              За мен основен принцип в търговията е знанието на един човек да е повече от залога по позицията му. Всеки сам си преценява колко са му знанията и колко са му парите, но не е добре човек да върви с парите напред, а да изостава с визията за пазара, за техническия анализ и т. н. Да не говорим по принцип пък за следване на чужди съвети.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Седларов Разгледай мнение


                мани го пИтрола

                питай корективния да добавя ли още 100 унции ... на 0 съм сега , ако забие надолу да намажа за 2 шоколадчета от Крум
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Big Brother 666

                  Ти . - или не можеш да смяташ ,
                  .- или не си отварял графика през живота си
                  .- или си мислиш че гарсониера в Айтос е широк център във Варна .
                  Я да видим сега кой не може да смята!
                  Толкова писане изписа и все с грешни сметки - 2014 г. доларът се движеше между 1,35 и 1,21 ама не спрямо лева, а спрямо ЕВРОТО!
                  Та излиза, че човекът може действително да е намерил нещо изгодно тогава, в кризата за около 30 000 евро. Зависи и в какво състояние е бил имота и т. н.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                    Защо шортите тренда??? За любознателните може да изровите един шедьовар от 98 ма Цифрова Крепост той е все по актуален в днешния безумен свят.


                    Първоначално изпратено току що от Correctively objective

                    Кой питаш ? Щото този който ти отговаря по нагоре нищо не шорти .
                    Там чакат 3000
                    Нема дочакване това ..................

                    Иначе си добре , нали ? С нефта - пак къс колец ..............Ново дъно............
                    Пита ме дали купувам - какво ти отговорих............... !

                    'Начи..............ше тръгне ама когато аз му кажа.............

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      стоп преместен на 1730 ( загуба до 700$)
                      bertram, хвърляш се във дълбоките води, излизайки от оазиса ми се струва.
                      Супер волатилна ситуация, някой ще закрива да си монетизира дребните проценти които е изкарал за няколко дена, друг закрива позиции да плаща марджин, много стрес и риск, точно сега ....успех, anyway

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


                        на който съм искал съм го казал (някои пишат тук..) това си е лично мое убеждение и нямам претенции да е безпогрешно.
                        иначе бай дъ дипс съм от доста време

                        поздрави и успех

                        ПП ще преместя стоа на 1765 (нещо недопустимо, но докаот чакам коективния... доларчетата отлетяха)
                        стоп преместен на 1730 ( загуба до 700$)
                        в момента е ~1000$+ , но предвид, че петъка е близо (третия петък от месеца) + в петрола става ухя (яху на обратно) + в акциите може да има рязко надолу (по ред причини) ... може и да я оставя да се развие позицията. мисля да 'играя' за едно златно швейцарско шоколадче то тези, които Крум ги продава ( стограмките).

                        ама ако Корективния даде други насоки може и да го послушам - трейдвам по неговите насоки за ловен на връх... бре ще взема да го хвана и ехеее
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                          Защо шортите тренда??? За любознателните може да изровите един шедьовар от 98 ма Цифрова Крепост той е все по актуален в днешния безумен свят.
                          да ме питаш
                          с тази карантина ни хващат бесовете
                          сега по трейд на корективния и неговия падуан 666 и пак съм им крив




                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Защо шортите тренда??? За любознателните може да изровите един шедьовар от 98 ма Цифрова Крепост той е все по актуален в днешния безумен свят.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Big Brother 666

                              Точно де . Тук повечето говорим за златото като АКТИВ .
                              Не като метал . Отдавна сме го учили като метал . В VI клас , май
                              А като хартия , не съм го виждал още

                              За да съм точен и ти би трябвало да се съгласиш , тук говорим за цената на златото и Нейното движение
                              А кой какво си има , си е негова лична работа
                              Млади ми приятелю!Цената на метала злато е много различна от цената която гледаш по графиките!Те това искам да кажа!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Big Brother 666

                                Тука повечето сте за публично биене с пръчки
                                Защо лъжеш човека . Защо всяваш празни надежди в душите на хората ?
                                Това , което си написал , не че няма да стане , то е просто за лекарска намеса .
                                Извинявай , харесвам любознателноста ти , уважавам четенето ти на литература и блогове , но тук вече малко прекали
                                Кого лъже, мен ли? Аз купувам злато от 20 години. Аз съм най голямата златна буба.
                                Със злато си купих 2014 етаж от къща широк център Варна за 30 унциики.
                                Last edited by blackaquarius; 14.04.2020, 19:23.
                                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                                Коментар

                                Working...
                                X