IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте пиленца, ппп
    Добре си живуркате, но скоро треската за златото може да ви пусне, ппппп
    И е добре да се огледате къде е близката аптека. За изграден рефлекс говорим да имате, - Когато започне пързлката.
    Скоро, скоро - два три месеца не е много скоро. Но да си знаете откъде да вземете бускулизинчето при нужда. пппп. Против колики и спазми. хяхяхях
    Last edited by mecka_stryvnica; 16.05.2020, 13:32.

    Коментар


    • Интересуват ме само златни монети 22 - 23,5 карата. Без значение от грамажа, номинала, периода и държавата. Преди две седмици купих една от 1915 г. ФРАНЦ ЙОСИФ 14 гр, проба 986 за 1200 лв. Добре ли е? Как мислите?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
        Къде отиде Корективния да каже кога и докъде ще пада?....
        Даже му казахме да купува PAAS на ниската цена, но той не желаеше.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vhk Разгледай мнение
          Никой ли не вижда че златото се готви за скок ,първо към 1820 и после към 2050,според флага на дневна графика ,може би ?
          Да време е да бие върха от 2011 та.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
            Според вас сега не е изгодно да се купува злато, нали?
            Зависи от целите

            Коментар


            • Според вас сега не е изгодно да се купува злато, нали?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vhk Разгледай мнение
                Златото и среброто дърпат нагоре ,незабелязани от нашите колеги. Аз мисля че това това е все пак началото , може би !
                чак пък незабелязано...среброто кърти днес, да не говорим за панам и силвъркорп
                GSR паднало от 125 вече на 103

                Коментар


                • Златото и среброто дърпат нагоре ,незабелязани от нашите колеги. Аз мисля че това това е все пак началото , може би !

                  Коментар


                  • Къде отиде Корективния да каже кога и докъде ще пада?....

                    Коментар


                    • Никой ли не вижда че златото се готви за скок ,първо към 1820 и после към 2050,според флага на дневна графика ,може би ?

                      Коментар


                      • ОПААААААА ЗЛАТАРИИИИИ. БОМБАТА ДРЪПНА ЗЛОТО В КРАЯ ТОЧНО . А КАК БИЧЕШЕ САМО ТОВА ЗЛО , СТРАХ МЕ ХВАНА. БОМБИ ЩЕ МИ ЦАКА А . ХЯХЯХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Германия не може без Източна и Южна Европа. Това са техните колонии.
                          Така е, ще загубят много, но, ако бремето на дълга стане непосилно, не се знае. Все пак по-скоро мисля, че няма да се стигне до там.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                            Петрола - Тръмп не е забравил Салман как му заби нова в гърба тази година, и вчера каза, че ще махне ПВО-та защита над СА.
                            Има шанс с тази заплаха да накара Салман да бутне цената нагоре колкото може.

                            Иначе гледам стряшкащите данни на САЩ и не ми се чини, че е удачно за в бъдеще да се ползва думата нормализиране:
                            Държ дълг - $25.045 трилиона
                            Дълг към БВП - 117.23%


                            Общ дълг - $77.242 трилиона
                            Дълг към БВП 132.55 %
                            Лихви по общия дълг - $3.754 трилиона

                            Работна сила - 160 милиона
                            Безработни - 38 милиона (23.75%)

                            М2 Money supply
                            17.411 трилиона
                            Не ги мисли толкова, в тях е ножа и кокала.
                            При джапанките е 240% дълга към бвп, тия още бая хляб имат да ги стигнат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                              Спреда при среброто в Тавекс разко спадна

                              Чудя се дали няма да се случи подобно нещо при Роловър на фючърсите при петрола в най. -скоро време и тук да се нормализира пазара.
                              Петрола - Тръмп не е забравил Салман как му заби нова в гърба тази година, и вчера каза, че ще махне ПВО-та защита над СА.
                              Има шанс с тази заплаха да накара Салман да бутне цената нагоре колкото може.

                              Иначе гледам стряшкащите данни на САЩ и не ми се чини, че е удачно за в бъдеще да се ползва думата нормализиране:
                              Държ дълг - $25.045 трилиона
                              Дълг към БВП - 117.23%

                              Общ дълг - $77.242 трилиона
                              Дълг към БВП 132.55 %
                              Лихви по общия дълг - $3.754 трилиона

                              Работна сила - 160 милиона
                              Безработни - 38 милиона (23.75%)

                              М2 Money supply
                              17.411 трилиона

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение
                                Германците ще се чувстват много по-удобно, ако си вършат работата само с близките им държави - Холандия, Австрия, Скандинавието + евентуално Унгария, балтийските страни и западните славяни. Франция ще се мъчи с африканските си колонии, както Великобритания с нейните, а останалите да му мислят. Ние ще се окажем по средана на нищото, кофти перспектива

                                Всичко е хипотези, де, но съвсем работни.
                                Германия не може без Източна и Южна Европа. Това са техните колонии.

                                Коментар

                                Working...
                                X