IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

    Не е късно, уважаеми, вие го казахте, идват времена за продажби и хората продават, а аз съм насреща да купувам Проблемът е, че доста време инвестирам в издирване на хора, които продават златни монети, тоест доста хора продават, но да мога да ги купя изгодно след леко пазарене. Е, все пак имам предимство, че съм млада привлекателна жена и с малко усмивки и късмет успявам да купя нещо по-изгодно. Конкуренцията ми е голяма, цяла армия от мъже насреща, но като жена Скорпион не се предавам
    Електронното няма как да ти го продам, а и все още изчаквам. Физическото не го пипам, пък дори и за привлекателни скорпиони, които цял живот уважавам до безумие.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cactusa Разгледай мнение

      Това са кокошкарски работи!Аз говоря за сериозни инвестиции!!!Това за което пишеш граничи с мародерство!!!
      възможностите ми са до 100 грама на месец, малко съм разстроена от другата тема, в която писах, но това ми е капацитета за сега .... Поздрави

      Коментар


      • А този Франц Йосиф като е 23.67 карата не ти ли е над диапазона?Най често срещаните у нас Наполеони защо не са ти в полезрението?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

          После препродаваш веднага или дългосрочна инвестиция
          трупам си

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

            знам до каква сума мога да дам за един грам злато, търся само от 22 до 23, 5 карата - монети, турски пендари, медальони. А златото се познава, уважаеми, няма как една позлатена реплика или позлатен фалшификат да е като истинското злато. Отделно си нося и реактивите, винаги всичко проверявам. Баща ми е бил златар още по времето на Социализма в държавно златарско ателие, от него съм наследила нюха и тази страст.
            После препродаваш веднага или дългосрочна инвестиция

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

              Върви чедо, върви ето преди две седмици купих една златна от 1915 г. на ФРАНЦ ЙОСИФ - 14 гр, проба 986 за 1200 лв. От един дядо, дори не се пазарих. Това казвам, че за да взема нещо изгодно трябва много време да търся хората, имам предимството, че съм млада жена, а тези , които продават са мъже .... нали ти е ясно кой ще падне в капана
              Това са кокошкарски работи!Аз говоря за сериозни инвестиции!!!Това за което пишеш граничи с мародерство!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                А как разбираш дали е изгодна дадена монета и дали не е фалшива
                знам до каква сума мога да дам за един грам злато, търся само от 22 до 23, 5 карата - монети, турски пендари, медальони. А златото се познава, уважаеми, няма как една позлатена реплика или позлатен фалшификат да е като истинското злато. Отделно си нося и реактивите, винаги всичко проверявам. Баща ми е бил златар още по времето на Социализма в държавно златарско ателие, от него съм наследила нюха и тази страст.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cactusa Разгледай мнение

                  При златните монети,това не върви чедо!!!
                  Върви чедо, върви ето преди две седмици купих една златна от 1915 г. на ФРАНЦ ЙОСИФ - 14 гр, проба 986 за 1200 лв. От един дядо, дори не се пазарих. Това казвам, че за да взема нещо изгодно трябва много време да търся хората, имам предимството, че съм млада жена, а тези , които продават са мъже .... нали ти е ясно кой ще падне в капана

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                    Не е късно, уважаеми, вие го казахте, идват времена за продажби и хората продават, а аз съм насреща да купувам Проблемът е, че доста време инвестирам в издирване на хора, които продават златни монети, тоест доста хора продават, но да мога да ги купя изгодно след леко пазарене. Е, все пак имам предимство, че съм млада привлекателна жена и с малко усмивки и късмет успявам да купя нещо по-изгодно. Конкуренцията ми е голяма, цяла армия от мъже насреща, но като жена Скорпион не се предавам
                    А как разбираш дали е изгодна дадена монета и дали не е фалшива

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                      Не е късно, уважаеми, вие го казахте, идват времена за продажби и хората продават, а аз съм насреща да купувам Проблемът е, че доста време инвестирам в издирване на хора, които продават златни монети, тоест доста хора продават, но да мога да ги купя изгодно след леко пазарене. Е, все пак имам предимство, че съм млада привлекателна жена и с малко усмивки и късмет успявам да купя нещо по-изгодно. Конкуренцията ми е голяма, цяла армия от мъже насреща, но като жена Скорпион не се предавам
                      При златните монети,това не върви чедо!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                        Kриси, късно си се сетила. Идват времена за продажба, а не за пазар. А ако много те влече, квото и да вземеш наследниците ти може и да му се радват. Аз например ETF не пазарувам. Електронно и физическо- 50/50.
                        Не е късно, уважаеми, вие го казахте, идват времена за продажби и хората продават, а аз съм насреща да купувам Проблемът е, че доста време инвестирам в издирване на хора, които продават златни монети, тоест доста хора продават, но да мога да ги купя изгодно след леко пазарене. Е, все пак имам предимство, че съм млада привлекателна жена и с малко усмивки и късмет успявам да купя нещо по-изгодно. Конкуренцията ми е голяма, цяла армия от мъже насреща, но като жена Скорпион не се предавам

                        Коментар


                        • Среброто върна +12% за два дена, мините са на високите нива от Коледа.
                          Консолидация и изчакване за дипс в предвид еуфорията от отварянето на икономиките ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                            Най-лесният начин САЩ да излезе икономически от ситуацията с коронавирусът е да събори доларът а това ще подкрепи възхода на златото.
                            Скъпият долар води до още по-голяма рецесия и стагнация,не трябва да се забравят и противоречията им с Китай ,което ще доведе до същото.
                            https://www.reuters.com/article/us-c...h7tMUwv37I_MO4

                            Коментар


                            • Най-лесният начин САЩ да излезе икономически от ситуацията с коронавирусът е да събори доларът а това ще подкрепи възхода на златото.
                              Скъпият долар води до още по-голяма рецесия и стагнация,не трябва да се забравят и противоречията им с Китай ,което ще доведе до същото.

                              Коментар


                              • Не знам жълтото, ама като гледам бледоликия му братчед как се е засилил 3 ден вече...

                                Коментар

                                Working...
                                X