IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    Петрол 60, долар 1,25,ДАУ 30 000 и злато 1900-2000 и там някъде корекция.
    WTI 50-55 Дау ако избичи до 30000 ще ги подмине като самолет и ще формира двоен връх чак на 33-35 . Да обаче златото почна да чартае много грозна графика и основните добивни забиват вече с дни сериозно, а те са много добър ориентир. Аз чаках след достигане на 24000 пункта да коригира надолу, но ликвидността си оказа сериозно влияние. От друга страна щом и шитовете с ипотеките почнаха да правят 30% почти всекидневно ъп, а там Фед не играе представи си.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      уххххххх майкооо. таман за късо ми идва тази новинка

      Техническият анализ сочи, че поевтиняването на златото и среброто ще е временно

      04 Юни 2020 10:00
      Абе сладурчета . Това в някакъв еврейски сайт го прочетох. Пак познаха.

      Коментар


      • Ко стааа . Захарчета. Още чакам 1800 на давид соломон прогнозата.

        Коментар


        • Петрол 60, долар 1,25,ДАУ 30 000 и злато 1900-2000 и там някъде корекция.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

            Няма- Пък е и хубаво да се потопи да вземе отново добивни на евтината цена.
            Щом петрола скача доларът ще се пльосне надолу а златото в най-лошият случай ще остане на тези цени,това им е играта .......кур капан за мечки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Евала, Круме успя да свалиш рязко спреда на физическото в БГ, грама отново под 100 лева.
              Чакам тройунция под 3000.
              Да може да се пълни отново.
              къде?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Да видим на колко ще затвори тази вечер доларът щото ако се пльосне на 1.15 както си мисля златото от корекция ще мине пак в ерекция.
                Няма- Пък е и хубаво да се потопи да вземе отново добивни на евтината цена.

                Коментар


                • Да видим на колко ще затвори тази вечер доларът щото ако се пльосне на 1.15 както си мисля златото от корекция ще мине пак в ерекция.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                    Евала, Круме успя да свалиш рязко спреда на физическото в БГ, грама отново под 100 лева.
                    Чакам тройунция под 3000.
                    Да може да се пълни отново.
                    Ехх PAAS на 11-12 долара да стане пак- А Равновесие чака 250 долара на унция и иска да заточи хората на безлюдни острови щото всички били прокажени- ЦЦЦ какъв свят само. Графиката говори за сериозна корекция. Не ми се сбъдна прогнозата за нов връх май месец. Евентуално ще може да си откупиме мините при по-сериозна корекция. Всяко зло за добро. Важното е че таргета ми за 18 долара злато на бедните се изпълни като по учебник.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Krum Atanasov Разгледай мнение
                      https://www.youtube.com/watch?v=ZbX9iHdtunQ Малко от мен и това как виждам зтенденциите при златото.
                      Евала, Круме успя да свалиш рязко спреда на физическото в БГ, грама отново под 100 лева.
                      Чакам тройунция под 3000.
                      Да може да се пълни отново.
                      Last edited by Todor Sabev; 05.06.2020, 15:50.

                      Коментар


                      • https://www.youtube.com/watch?v=ZbX9iHdtunQ Малко от мен и това как виждам зтенденциите при златото.

                        Коментар


                        • И това, което аз прочетох вчера:

                          Среброто се представя по-добре от златото през последните месеци
                          04.06.2020

                          Коментар


                          • уххххххх майкооо. таман за късо ми идва тази новинка

                            Техническият анализ сочи, че поевтиняването на златото и среброто ще е временно

                            04 Юни 2020 10:00

                            Коментар


                            • EK започва втория етап от консултацията за справедливи минимални работни заплати

                              Еврогейския съюз иска да има единни "справедливи" минимални заплати!

                              Поредното безумие на този фалирал содомо-гоморат, където фалирали страни ще получават напечатани от въздуха евра, с които ще осигуряват "достоен живот" на гражданите, защото според брюкселските гейове, добрия живот и консумирането на блага, в рамките на висок стандарт, не е достижене, а е "право"!

                              Стъпка по стъпка, изграждане на "болен" социализъм тип Венецуела, който до сега се изграждаше и беше възможен единствено на кредит, а сега вече, се изгражда на кредит Х10, а в комбинация с шизофренията наречена "зелена сделка", ще бъде на кредит Х100, а може би и повече...!

                              Коментар


                              • купувайй купувай еврейчето каза че ще ходи на 1800

                                Коментар

                                Working...
                                X