IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

    Ква ревизия, бре моме, тва да не ти е бензиностанция?
    Тъй де, тъй ... ОК
    Все пак не е ли странно? Каква е гаранцията, че там изобщо има злато?
    Разбираш ли какво искам да намекна или да?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
      Да сте чували или да сте чели някой някога например американските конгресмени и сенатори или някоя комисия да са правили ревизия и да проверят златните резерви на “Форт Нокс“??

      А да сте чували някога за проведен одит на чуждестранното злато съхранявано в хранилищата на Федералния Резерв??
      Ква ревизия, бре моме, тва да не ти е бензиностанция?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vhk Разгледай мнение
        Последният връх е овладян. Слагайте коланите , излитаме за първо 1800 ,второ 1920 , трето 2000 и четвърто 3000, според мен .Успехи за разумните и дисциплинираните !
        3000 $ кога? Коя година? Дай последователност в цените в период?

        Коментар


        • Последният връх е овладян. Слагайте коланите , излитаме за първо 1800 ,второ 1920 , трето 2000 и четвърто 3000, според мен .Успехи за разумните и дисциплинираните !

          Коментар


          • Да сте чували или да сте чели някой някога например американските конгресмени и сенатори или някоя комисия да са правили ревизия и да проверят златните резерви на “Форт Нокс“??

            А да сте чували някога за проведен одит на чуждестранното злато съхранявано в хранилищата на Федералния Резерв??

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	italy.JPG
Views:	1
Size:	36.9 КБ
ID:	3617779

              Click image for larger version

Name:	greece.JPG
Views:	1
Size:	38.4 КБ
ID:	3617780



              Дойде време май, дълг от 219% (Гърция), да не плаши пазарите
              Даже и опростиха една част.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                В голяма грешка си за Амазон Майк.
                Т. нар. клауд не само няма да има спад от към продажби, но дори ще има и увеличаване заради политиките да се работи от вкъщи на които още едва им се вижда ефекта. Масово на запад се пазарува онлайн да не кажем че и тук вече е много популярно.

                А дори не мога да ти обясня колко е обвързваща екосистемата им и как е направена да те задържи там. В момента те произвеждат копачките за криптовалути в пик-а на търсене, но за разлика от крипто валутите този пик ще продължи поне още 10-на години, ако мога да използвам подобна аналогия на твойте. Не случайно и Майкрософт развиха такъв бизнес въпреки, че според теб пазара е пренаситен. Дори и да приемем, че има невиждана депресия, това пак ще остане един от работещите бизнеси.

                Аз също не харесвам Безос, а това, че нямали много печалби спрямо капитала изобщо не е случайно. Все пак смятам, че най-богатия човек в света има малко по-добра идея от мен и теб как да си управлява компанията.
                Амазон нямат реален конкурент при онлайн пазаруването, а при клауда единствен реален конкурент им е Гугъл.
                Тука две големи грешки правиш. Клауда на Амазон се ползва ударно от стартъпи и като им секне финансирането сещай се. Другата грешка е по - стряскаща и си личи че пишеш като за форума на Инвестора. Големия конкурент на AWS е MS Azure не GCP.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Нема как да бъдеш претенциозен кат живееш у пещера. Е нали чакаме апокалипсисо.
                  Ти се бъзикаш, но невъзможното понякога става възможно. Процесите невинаги са толкова бързи, въпреки че хората са облъчвани, че в новата технологична революция всичко става на мига. От колко години са готови с напълно автономни превозни средства и могат да изградят инфраструктурата много бързо, но не смеят още. Защото в новата технлогична революция хора не са нужни, не като при ерата на парата. Нед Луд- Я кажи каква би била ролята на златото в постмодерния свят? Видяхме Ерата на Картичката каква сигурност носи за държателите и.

                  Коментар


                  • Пътят на златото е един - напред и нагоре, нагоре и напред
                    Бикове, бикове, бикове ....
                    Довечера ще попиша малко защо си мисля, че още в нашия живот ще доживеем да видим стойности от порядъка на 5000 $ и дори още по-високи
                    Успешен ден на всички

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                      Не исках да нахалствам чак да ми я изстудява в пещерата. Просто нека да е охладена. Не съм от най-претенциозните.
                      Нема как да бъдеш претенциозен кат живееш у пещера. Е нали чакаме апокалипсисо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Ти па са хладилник , че требва да е съхраняваме у пещерата на лад.
                        Не исках да нахалствам чак да ми я изстудява в пещерата. Просто нека да е охладена. Не съм от най-претенциозните.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                          За мене боза половинка добре изстудена в хладилника.3000 USD
                          Ти па са хладилник , че требва да е съхраняваме у пещерата на лад.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                            Прогноза от мен:
                            В периода януари - февруари 2021 год. златото ще мине психологическата граница от 2000 $ и до края на 2021 год. ще задържи цена около 2200 - 2300 $.
                            Ако не позная ще почерпя всички, кой каквото пие
                            За мене боза половинка добре изстудена в хладилника.3000 USD

                            Коментар


                            • Прогноза от мен:
                              В периода януари - февруари 2021 год. златото ще мине психологическата граница от 2000 $ и до края на 2021 год. ще задържи цена около 2200 - 2300 $.
                              Ако не позная ще почерпя всички, кой каквото пие

                              Коментар


                              • Работи се за преодоляване на последният връх ,първа цел 1800 втора 1920, според мен.

                                Коментар

                                Working...
                                X