IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Изчакват шараните да купят на тези цени,никой няма да остави златото да хвърчи до безкрай
    Твърде много начини и активи има от където да лапат повече.В момента тия дето фантазират за цени на златото и си праскат измислени числа ,са като ония дето до оня ден си мислеха че имотите ще растат до безкрай.Цената в Тавекса на унцията е над 2000 долара
    Това само по себе си говори достатъчно.
    В другата тема писах новина от днес ДНСК спира строежа Нове Хоумс,200 шарана са купили на зелено там.
    имаш прекалено голяма вяра в кукловодите, но понякога и най-стабилната каруца се обръща.
    жълтото е перфектната застраховка за този случай... може да се случи през поколение даже или през две, но се случва ....

    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от PetraV Разгледай мнение

      По принцип всичко на БНБ е със сериозен марж и не си струва.
      Свери си часовника! Има монети на почти борсова цена. Спецовете пак са по-бавни от инвеститори, спекуланти и златари ;-)

      Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        Прекалено много ядове им се събраха на кукловодите и оставиха златото да се разиграе. Протестите в САЩ, пробелмите с короната, безпътицата в ЕС, балона в Китай, проблемите в Русия и тн и тн..... няма кой да 'рисува' цената на златото и то излетя.

        ако го ударят ще е яко и твърдо, за да подкарат стоповете на биковете и да усилят реакцията надолу, но явно нямат въздух в момента или изчакват да се накълват още ...
        Изчакват шараните да купят на тези цени,никой няма да остави златото да хвърчи до безкрай
        Твърде много начини и активи има от където да лапат повече.В момента тия дето фантазират за цени на златото и си праскат измислени числа ,са като ония дето до оня ден си мислеха че имотите ще растат до безкрай.Цената в Тавекса на унцията е над 2000 долара
        Това само по себе си говори достатъчно.
        В другата тема писах новина от днес ДНСК спира строежа Нове Хоумс,200 шарана са купили на зелено там.

        Коментар


        • Прекалено много ядове им се събраха на кукловодите и оставиха златото да се разиграе. Протестите в САЩ, пробелмите с короната, безпътицата в ЕС, балона в Китай, проблемите в Русия и тн и тн..... няма кой да 'рисува' цената на златото и то излетя.

          ако го ударят ще е яко и твърдо, за да подкарат стоповете на биковете и да усилят реакцията надолу, но явно нямат въздух в момента или изчакват да се накълват още ...
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Очаквам, както винаги досега, да му набият шамарите и да заринат пазарите с хартиено злато в някакъв скорошен момент, не знам точно кога, но до няколко седмици. Не знам дали ще пробие 2к, то тези съпротиви така или иначе са въображаеми и не струват 5 стинки, пък и аз съм лаик на тема ТА и МА50-100-200-1000. Апропо, за който иска и вярва, че ще расте, все още стои офертата ми за монета "Свети Наум" 8,64 грама (999/1000) за 1000 лева, със сертификати, унк и т.н. - просто не ме кефи. Ако някой иска, да пише на лично

            П.С. Абе, къде е БАЦЕ, интересно ми е неговото мнение
            Тази я имам и не ми е инетерсна. Друг да си я купува. По принцип всичко на БНБ е със сериозен марж и не си струва.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

              Първо 3000
              10 000 ми се види вече мноооооооооооого ниско при тези трилиони от март насам.Ти се около 10 000 клонеше.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                PRC - Държавата с най-изразен родово феодален строй азиатски модел - Държава в жестока вътрешна криза продължаваща вече няколко години и същевременно опитваща се да стане доминант. Население, което има доверие единствено в златото и недвижимите имоти и пословнично в спестовността си и индустрия, която буксува от година на година- в сблъсък с Разпадащия се Масонски задокеански проект приютил цвета на научно техническата мисъл направляваща бъдещето но с население сбирщина зомбирани задлъжнели консуматори-
                Ще бъде интересно като ядрен Армагедон, но без радиация завличащ всичко правещ немислимото реалност.
                Интересно описание с което съм съгласен.

                Коментар


                • Тук едни от Канада рапортуват себестойност на унция $1070 - $1100 (инфо от 24.06.2020).
                  Разходите за добив, които се набалончват с нарастването на хартията, дали не се отразяват също значително за повишение на цената?
                  https://www.globenewswire.com/news-r...-an-Ounce.html
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Не бе направо 20 000 ще да е
                    Първо 3000

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                      .Друго засега,освен спекула,не ме вълнува.
                      PRC - Държавата с най-изразен родово феодален строй азиатски модел - Държава в жестока вътрешна криза продължаваща вече няколко години и същевременно опитваща се да стане доминант. Население, което има доверие единствено в златото и недвижимите имоти и пословнично в спестовността си и индустрия, която буксува от година на година- в сблъсък с Разпадащия се Масонски задокеански проект приютил цвета на научно техническата мисъл направляваща бъдещето но с население сбирщина зомбирани задлъжнели консуматори-
                      Ще бъде интересно като ядрен Армагедон, но без радиация завличащ всичко правещ немислимото реалност.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Не бе направо 20 000 ще да е
                        и тоя влак ли изтърва?
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                          3000-3500
                          Не бе направо 20 000 ще да е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Е щом почнахме с прогнозите 1650 лятото 2021. След фалшив пробив на 2000 .
                            малко си я актуализирал.
                            спомням си за около 1450 за тая есен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                              3000-3500
                              Е щом почнахме с прогнозите 1650 лятото 2021. След фалшив пробив на 2000 .

                              Коментар


                              • 3000-3500

                                Коментар

                                Working...
                                X