IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Той и оня смешник, очилатия архитект ли е, където хъхри и плещи глупусти се покри:-)
    Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      мисля, че изяснихме кой е и къде е прочутия оракул
      Ба ... нищо не сме изяснили ама хайде да не спамим темата, ако искаш драсни на лични за бацето и кажи къде да ти изпратя 1 бутилка водка

      Коментар


      • мисля, че изяснихме кой е и къде е прочутия оракул
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          не му се разбира много на колегата по хазарта. явно държи нещо в устата )))
          Карай няма значение просто ми стана интересно кой е бацето

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

            А кой е Венко ве съвсем вече се объркАх
            не му се разбира много на колегата по хазарта. явно държи нещо в устата )))
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

              Кой бе Венко ли, ами той има три-четири ника тука
              А кой е Венко ве съвсем вече се объркАх

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                Пичове гледам няколко човека тука питат къде е баце, абе кой е тоя баце? Това ника на някой ли е или е прякор на някого? Бацето Шефа в Територията е един за друг не знам
                Кой бе Венко ли, ами той има три-четири ника тука
                последнo каза, че е пил кафе със майката на ratten
                Last edited by hazard; 28.07.2020, 19:25.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                  Пичове гледам няколко човека тука питат къде е баце, абе кой е тоя баце? Това ника на някой ли е или е прякор на някого? Бацето Шефа в Територията е един за друг не знам
                  става дума за един крупен специалист, който цитирам по спомен "1800 за златото нема да видим у тоя живот"
                  може и да се е споминал, не знам.

                  тошко му приглася за сривовете на златото, но после актуализира "прогнозите"
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                    Ти какво разбираш под падане?

                    За мен падане е ако днес долар купува баничка, след 5 години да купува дъвка. Само, че това ако е съотнесено и спрямо останалите водещи валути, реално какво ще се получи? Когато всички вкупом се обезценят???

                    Обедняло населени през инфлация и една порутена финансова система на глобално ниво?

                    За мен нищо няма да се промени. Просто ще има инфлация и обедняване, което не е никак малко!
                    Не си представям вариант, в който долара се обезценя по 50% за месец и на края САЩ от няма и на къде решават да въведат златен стандарт примерно.
                    Под падане разбирам отказ за търговия на основни суровини в долари и отказ от покупка на американски ДЦК.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      тоя оракул не може да уцели коя обувка за кой крак е.
                      Пичове гледам няколко човека тука питат къде е баце, абе кой е тоя баце? Това ника на някой ли е или е прякор на някого? Бацето Шефа в Територията е един за друг не знам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten

                        модераторчето нещо трие безследно ценните ми мнения.

                        та викам има нещо общо между баце и спрелия часовник.
                        и двамата са спрели.
                        За Баце съм неутешима, отчаяна и изоставена вай вай вай. Да стане милиардерин и да не се обади вече.

                        За златото съм доволна. Ето и моите пет стотинки - 1900 - 2050 до края на годината .

                        И аз не виждам апокалипсис, а силно обедняване на средната класа. Виждам и как рухват социалните системи и се сещам за старите вече прашасали прогнози на Кийосаки.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                          Долара е сърцето и центъра на цялата фиат система.Ако той поддаде всичко си заминава......Достатачна е да се спомене трилион и нещо доларови трежариш и в Китай и в Япония.........
                          Ти какво разбираш под падане?

                          За мен падане е ако днес долар купува баничка, след 5 години да купува дъвка. Само, че това ако е съотнесено и спрямо останалите водещи валути, реално какво ще се получи? Когато всички вкупом се обезценят???

                          Обедняло населени през инфлация и една порутена финансова система на глобално ниво?

                          За мен нищо няма да се промени. Просто ще има инфлация и обедняване, което не е никак малко!
                          Не си представям вариант, в който долара се обезценя по 50% за месец и на края САЩ от няма и на къде решават да въведат златен стандарт примерно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                            Долара е сърцето и центъра на цялата фиат система.Ако той поддаде всичко си заминава......Достатачна е да се спомене трилион и нещо доларови трежариш и в Китай и в Япония.........
                            преди да сгъне долара е програмиран разпад на еврозоната
                            това ще е индикатора, че доларът пада
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              Къде е Баце,
                              Той беше за скоропостижно ходене до под 1300 зоната....
                              тоя оракул не може да уцели коя обувка за кой крак е.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                                Долара е основна резервна валута, което ще рече, че ако той се обезценя, заедно с него се обезценят и всички други валути, просто, защото им се обезценят "активите", които ги подкрепят.

                                При валутите има два типа стойност. Котировъчна и такава към реални стоки и услуги. След няколко години, един долар, може да купува единствено дъвка, но това не пречи, ако еврото съществува, те да са на паритет. Така погледнато това, че ще е поскъпнал котировъчно, не означава, че няма да се е обезценил от към реална стойност.

                                За да се срива долара котировъчно спрямо еврото, самото евро трябва да бъде в по-добра фискална или икономическа ситуация, НЕ такъв е случая обаче. Имаме краткосрочна шумова търговия, която направи едни бързи 10%. Съвсем скоро ще има шумова търговия в обратна посока!
                                Долара е сърцето и центъра на цялата фиат система.Ако той поддаде всичко си заминава......Достатачна е да се спомене трилион и нещо доларови трежариш и в Китай и в Япония.........

                                Коментар

                                Working...
                                X