IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

    Под падане разбирам отказ за търговия на основни суровини в долари и отказ от покупка на американски ДЦК.
    Едва ли! Америка ако няма гражданска война и тн... нещо от сорта ще си е там. Барабар с огромната си икономика и 330 милиона население. Долара просто ще се инфлацира и ще са други цените.

    ДЦК ще си ги купува тяхната си банка ФЕД, докато малко по малко не скочат лихвите заради инфлация през това време долара си се обезценя. Но той ще си е там и със сигурност ще е за предпочитане спрямо други валути, които нямат какъвто и да е гръб от към икономика, армия или технологично ниво!
    Last edited by Mike Florida; 28.07.2020, 21:42.

    Коментар


    • Той и оня смешник, очилатия архитект ли е, където хъхри и плещи глупусти се покри:-)
      Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        мисля, че изяснихме кой е и къде е прочутия оракул
        Ба ... нищо не сме изяснили ама хайде да не спамим темата, ако искаш драсни на лични за бацето и кажи къде да ти изпратя 1 бутилка водка

        Коментар


        • мисля, че изяснихме кой е и къде е прочутия оракул
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            не му се разбира много на колегата по хазарта. явно държи нещо в устата )))
            Карай няма значение просто ми стана интересно кой е бацето

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

              А кой е Венко ве съвсем вече се объркАх
              не му се разбира много на колегата по хазарта. явно държи нещо в устата )))
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                Кой бе Венко ли, ами той има три-четири ника тука
                А кой е Венко ве съвсем вече се объркАх

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                  Пичове гледам няколко човека тука питат къде е баце, абе кой е тоя баце? Това ника на някой ли е или е прякор на някого? Бацето Шефа в Територията е един за друг не знам
                  Кой бе Венко ли, ами той има три-четири ника тука
                  последнo каза, че е пил кафе със майката на ratten
                  Last edited by hazard; 28.07.2020, 20:25.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                    Пичове гледам няколко човека тука питат къде е баце, абе кой е тоя баце? Това ника на някой ли е или е прякор на някого? Бацето Шефа в Територията е един за друг не знам
                    става дума за един крупен специалист, който цитирам по спомен "1800 за златото нема да видим у тоя живот"
                    може и да се е споминал, не знам.

                    тошко му приглася за сривовете на златото, но после актуализира "прогнозите"
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                      Ти какво разбираш под падане?

                      За мен падане е ако днес долар купува баничка, след 5 години да купува дъвка. Само, че това ако е съотнесено и спрямо останалите водещи валути, реално какво ще се получи? Когато всички вкупом се обезценят???

                      Обедняло населени през инфлация и една порутена финансова система на глобално ниво?

                      За мен нищо няма да се промени. Просто ще има инфлация и обедняване, което не е никак малко!
                      Не си представям вариант, в който долара се обезценя по 50% за месец и на края САЩ от няма и на къде решават да въведат златен стандарт примерно.
                      Под падане разбирам отказ за търговия на основни суровини в долари и отказ от покупка на американски ДЦК.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        тоя оракул не може да уцели коя обувка за кой крак е.
                        Пичове гледам няколко човека тука питат къде е баце, абе кой е тоя баце? Това ника на някой ли е или е прякор на някого? Бацето Шефа в Територията е един за друг не знам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten

                          модераторчето нещо трие безследно ценните ми мнения.

                          та викам има нещо общо между баце и спрелия часовник.
                          и двамата са спрели.
                          За Баце съм неутешима, отчаяна и изоставена вай вай вай. Да стане милиардерин и да не се обади вече.

                          За златото съм доволна. Ето и моите пет стотинки - 1900 - 2050 до края на годината .

                          И аз не виждам апокалипсис, а силно обедняване на средната класа. Виждам и как рухват социалните системи и се сещам за старите вече прашасали прогнози на Кийосаки.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                            Долара е сърцето и центъра на цялата фиат система.Ако той поддаде всичко си заминава......Достатачна е да се спомене трилион и нещо доларови трежариш и в Китай и в Япония.........
                            Ти какво разбираш под падане?

                            За мен падане е ако днес долар купува баничка, след 5 години да купува дъвка. Само, че това ако е съотнесено и спрямо останалите водещи валути, реално какво ще се получи? Когато всички вкупом се обезценят???

                            Обедняло населени през инфлация и една порутена финансова система на глобално ниво?

                            За мен нищо няма да се промени. Просто ще има инфлация и обедняване, което не е никак малко!
                            Не си представям вариант, в който долара се обезценя по 50% за месец и на края САЩ от няма и на къде решават да въведат златен стандарт примерно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                              Долара е сърцето и центъра на цялата фиат система.Ако той поддаде всичко си заминава......Достатачна е да се спомене трилион и нещо доларови трежариш и в Китай и в Япония.........
                              преди да сгъне долара е програмиран разпад на еврозоната
                              това ще е индикатора, че доларът пада
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                Къде е Баце,
                                Той беше за скоропостижно ходене до под 1300 зоната....
                                тоя оракул не може да уцели коя обувка за кой крак е.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X