IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    това ли беше корекцията?
    Не би трябвало да е толкова плитка ама знае ли човек-

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
      Спряхте да пишете..
      Както казах вчера спада си беше дневна търговия по отпушване на напрежението и прибиране на печалбите.
      Едва ли е случаен факта, че в деня, в който Путин обяви "ваксина", имахме спад на новозаразените в САЩ и стагнация в преговорите за нови стимули, златото коригира.

      От тук на сетне фундаментите, които го подкрепят остават. Всичко друго са глупости, на кой как звездите му го говорят.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

        Не е за жалост, а за радост. Ако не се различаваха, щеше да е по-притеснително.

        По темата. Виждаме реакция от "случайното" нивото 1860, което заявих вчера. Чакаме потвърждения за дъно. Може и да го имаме до утре.

        Успех!
        О , ти много други работи си споменавал .....ама не знаеш що....
        Спомена вчера ....1890 / 1860 ...... .
        Апропо , купи ли , че аз да , а и го написах ...........
        Много моля , обясни на невежите ...........как чакаш ''потвърждение за дъно '' ..........ако не си много зает , де .....

        Коментар


        • Спряхте да пишете..

          Коментар


          • Абе само на мен ли не ми бачка сайта нa goldprice.org? Явно всичко заби, като цената
            Иначе си беше време за шамари по зло-то, но нищо, и това го има в зара - удри, зло, не ги жали тези, дето си нямат
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение


              За жалост се различават доста от желанията и дългите , новелистични постове , на повечето участници във форумчето
              Не е за жалост, а за радост. Ако не се различаваха, щеше да е по-притеснително.

              По темата. Виждаме реакция от "случайното" нивото 1860, което заявих вчера. Чакаме потвърждения за дъно. Може и да го имаме до утре.

              Успех!

              Коментар


              • Aре пак нагоре. Който има време и нерви да гледа. Аз съм пас, имам си отдавна.

                Коментар


                • Ето го ''обособения самостоятелен импулс '' , споменат в предишния ми пост ....



                  Запознатите лесно ще забележат Завършващия Ендинг Диагонал в горната осветлена част ....... който и беше една от основните причини да очаквам този спад вчера ....
                  Една от основните характеристики на ED е именно обръщането с вчерашната динамика на тренда .......

                  Сам по себе си импулса на графиката , започващ юни месец , не дава много отговори ......търсещите такива...
                  Той е съставна част от по голяма картина , да кажем дневна или седмична графика .......
                  По мойте такива , разглеждам 2 варианта , които ще се развиват в близките години ...... С нива , последващи корекции и т.н тн .......


                  За жалост се различават доста от желанията и дългите , новелистични постове , на повечето участници във форумчето

                  Коментар


                  • Я златото къде отишло , едни дълги от мен стоп 1862. И легам да спим.

                    Коментар


                    • това ли беше корекцията?
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Поразгледах , за 10 -на минути , простите индикаторчета , за да видя какво толкова търсите на 1860 .......
                        Има нЕколко нещица , които могат да го оформят като стоп ниво за сега ...............
                        Но защо не ги пишете , казвате , качвате ............
                        Само с ''давай долареееее'' не става форум ............
                        Ето какво видях аз на споменатото ниво .....................

                        Едно хубаво простичко равноотдалечено канале , като опираме в долната му подкрепка...................
                        +
                        Едни простички 50 % Фибо от обособен самостоятелен импулс .....



                        Може да се пробват дълги с минимално стопче .........
                        Единственото , което не ми харесва е динамиката на слизане , а също и динамиката на обръщане ....От сутринта от 5 часа седим на това ниво ...........Това не е + за дългите ..............
                        Last edited by Correctively objective; 12.08.2020, 09:17.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                          незнам, ама днес кой спад си познал, като не си пуснал никакво такова мнение.
                          Що не се появи вчера, миналата седница, месец - два ...
                          Айде д накъде ?
                          Аз имам 100+ индикатора, всеки показва различно движение.
                          Свръх купено е, нормално е да пада.
                          Щом златото пада, поне няма да има конфликт в Гърция/Турция ...
                          Tоя пък..... Лично съобщение , не щеш ли , с дата ,час и ниво на спада .... . Влизам когато ми е кеф и пиша когато искам .......
                          Пак ще го напиша , ти го осмисли ...........Ако мислех че ще са 2 % ......както определи гуруто с шампанското ....нямаше да се правя труда .........
                          Е......не са 2 % и това трябва да ти даде отговор на въпросчето ......

                          Коментар


                          • бутни бутни за свещеното еврейско 1853

                            от там купувам вече и аз Зло хххххххххххххх

                            Коментар


                            • добрютро как е златото . купувате л и

                              хххххххххххх

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                бутай към 1900 злото казах . хххххххххххххх
                                Готово, а сега може и още малко надолу.

                                Коментар

                                Working...
                                X